Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:56:57

LOGOUT.hu

[Re:] Készül a Lenovo P780

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) sputyi70 válasza instantwater (#899) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Bakker ,de hülye vagyok persze az 20 dollár akart lenni.20%-al kettőt vettem volna gyorsba. :DDD :DD

randras@ Ha jól értelmeztem akkor másik csomagküldő szolgáltatókat is bevonnak október elejétől? Az pozitív volna.Másik ,hogy SG post akkor most korlátoz,vagy mi van? Bocs English kicsit nem beszél.

[ Szerkesztve ]

(#902) randras válasza sputyi70 (#901) üzenetére


randras
veterán

Igen, de cserébe vannak más gyorsabb szállítások, 8$ kedvezménnyel, kuponnal (FASTSHIP a kód).

(#903) sputyi70 válasza randras (#902) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Akkor azért az (SG Post) amit választottam még müködik nem? Mondjuk sok opció nem volt a szállítás kiválasztásakor.

(#904) randras válasza sputyi70 (#903) üzenetére


randras
veterán

Szerintem nem, de tájékoztatni fognak, hogy mi van. Lehet, hogy megy egy akksival, nem tudom.

(#905) Mad_Wolf válasza ath (#885) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

hol lehet ezt a 20$-os kupont megtalálni a pandán? illetve ez mindenre vonatkozik? venni akarok egy androidos tv-boxot

(#906) sputyi70 válasza randras (#904) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Ok,hát akkor kivárjuk a fejleményeket. :U

Mad_Wolf@ Ha regisztráltál a személyes menüdben a saját kupon listádnál találod.

[ Szerkesztve ]

(#907) Mad_Wolf válasza sputyi70 (#906) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

köszi, megvan. de ez csak 219 dodó feletti vásárlásra érvényes, így nem fogom tudni felhasználni :( mondjuk ha most venném a telefont, akkor jó lenne, én pont egy hónapja rendeltem meg, 258-ért.

(#908) ath válasza sputyi70 (#896) üzenetére


ath
senior tag

rákérdeztem egyébként, hogy happy hour akcióban lesz e:
"The price for P780 may be raised soon. If you want this phone, do not wait happy hour better."

(#909) randras válasza ath (#908) üzenetére


randras
veterán

El ne hidd. :)

(#910) ath válasza randras (#909) üzenetére


ath
senior tag

elég furcsa lenne, ha tényleg emelkedne az ára.. :)
vodás vagyok, pesti: nem nagyon fogom észrevenni a 900 mhz hiányát, nem?

(#911) Mad_Wolf válasza ath (#910) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

ha jól tudom csak vidéken 900MHz

(#912) szpali válasza Mad_Wolf (#911) üzenetére


szpali
addikt

Ott is a ritkábban lakott területeken, ahol nagy távolságokat kell áthidalni

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#913) ivarg válasza randras (#878) üzenetére


ivarg
tag

Nem értem ezt a 3G dolgot az enyém simán megy a voda 3g vel, naponta vidéken vagyok és még sehol nem volt gondom lehet, hogy mostanra csináltak valamit a firmware-el?
1-2 mb/s szinte bárhol, de a 4-6 sem ritka.
Igaz csak főleg navira használom külön nem szoktam nézegetni, de szerintem feltűnne ha gond volna vele.

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#914) randras válasza ivarg (#913) üzenetére


randras
veterán

Lehet... elvileg valami hack is van rá, bár ezt nehezen hiszem, ha hardveresen korlátos.

Tényleg, a GPS fixet is ki kell már próbálnom ma. Nem az igazi a GPS enyhén szólva sem. :(

(#915) randras


randras
veterán

A SmartRoll funkció mit csinál? A leírás alapján nem jövök rá.

(#916) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Engem az egész lehúzható gyorsmenü 3. oldala érdekelne, mert a Swing lock, Child- és Guest mode sem csinál semmit.

Egy problémám van ezzel a telefonnal, mégpedig hogy random módon bekapcsolja a gombok rezgését. Pl. néma módban kikapcsoltam, hogy direkt ne legyen hangja még a rezgésnek sem ha egyszer néma, erre egy idő után mindig visszarakja.

4 8 15 16 23 42

(#917) ZoleeWolf válasza tonyrulez (#916) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

A Swing lock a képernyő lezárást végzi el ha megrázod a készüléket, egy kicsit erősebben kell megrázni, ha csak finoman meglengeted nem működik, csak vigyázz el ne dobd a telót :D
A Child- és Guest mode-ról én sem tudok semmit... :(

(#918) tonyrulez válasza ZoleeWolf (#917) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ez a Swing Lock mekkora marhaság. Az utcán csak néztek hogy minek rázom a telefont :D

4 8 15 16 23 42

(#919) ZoleeWolf válasza tonyrulez (#918) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Én sem találtam túl hasznosnak, úgy hogy nem is használom ez a "remek" funkciót.

(#920) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Azt vettem észre az aksi kijelzésen,hogy 100% ról 97-re gyorsan lecsökken,aztán ha eléri a 25%ot rohamosan lemegy,kb 6 óra alatt 3%-ra úgy hogy hozzá se nyúlok.Összes progi természetesen ki van kilőve.
Lenono power appal megcsináltam a kalibrációt,de az se segített.
Kijelző idő meg van rendesen,nálam 6-8 óra között van,nyúzom bőven. :)

Más is tapasztalt ilyesmit ?
Gyári minis rom van fent. s125.130529

(#921) - tézé -


- tézé -
újonc

Sziasztok!

Most akarok rendelni egy ilyen mobilt. Kérlek írjátok meg hogy kinek érkezett meg vám és áfa nélkül, milyen szállítást kért és honnan rendelte meg. Azt tudom, hogy a MiniDeal tuti vámos lenne.
Köszönöm előre is.

tézé

(#922) randras válasza tonyrulez (#916) üzenetére


randras
veterán

Ilyenek nekem nincsenek, a csúszka harmadik oldalán profil kapcsolók vannak. :F Milyen ROM ez?

SmartRoll-ral kapcsolatban valaki?

tonyrulez: Nekem nincs ilyen.
Denyel: És ilyen sincs.
- tézé -: Pandawill SG Post. Azt meg, hogy valami tutira/tutira nem terhelt árral jön meg, hülyeség, tessék elfelejteni.

[ Szerkesztve ]

(#923) ZoleeWolf válasza randras (#922) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Mert nem is a harmadik, hanem a negyedik oldalt vannak:

Egyébként S125-ös ROM.

A Smart Roll a tálcán lévő gombokat megfordítja, tükrözi:

Hogy mi az értelme ne kérdezd, én se tudom :D

(#924) randras válasza ZoleeWolf (#923) üzenetére


randras
veterán

Nekem ott három oldal van, a tálca ikonokat jobbra-balra csúsztató mozdulattal én magam tudom tükrözni, Smart Roll nélkül, és azzal is. :F Az egyetlen, ami a Smart Roll bekapcsolása után feltűnik, hogy a képernyő szélei érzéketlenek, tehát ha ugyan azzal a mozdulattal navigálnék launcherben, mint egyébként, akkor nem történik semmi. A leírásából pedig nem értem, mit takar. :N

Nekem S110. Úgy látom, hamarosan ROM-olnom kell.

Mi nem megy abban a ROM-ban? Mondjuk ahogy látom, Needrom-on egyre nagyobb a kínálat. :C

[ Szerkesztve ]

(#925) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Valóban, a 4. oldalon vannak ezek. Ahogy randras-nak, nekem sem csinál semmit a Smart roll, csak nem érzékeli ha a széléről húzok valamit. Ha működne, gondolom az lenne az értelme hogy ha a kis kezűek nem érik el a túloldalt lévő ikonokat, akkor ezzel helyet cserélnek azok és már elérik. De sok értelme valóban nincsen,

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#926) randras válasza tonyrulez (#925) üzenetére


randras
veterán

Próbálgatom... csak meglesz valahogy. :D

(#927) ZoleeWolf válasza randras (#924) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Valószínű a ROM különbségek miatt másképpen működnek a dolgok. Én alapból nem tudom tükrözni a tálca ikonokat, csak akkor ha a Smart Roll-t bekapcsolom, és akkor amit mondasz a képernyő "érzéketlen" részén ha röviden "lapozok" akkor nem lapoz a következő oldalra, hanem tükrözi a tálcát.

Ebben a ROM-ban úgy tűnik nekem működik minden, mondjuk 1-2 progit azért lecseréltem, egyrészt mert már voltak megszokottak, illetve például a naptára bár működik, de tyúklábas, és azt annyira nem komálom.

(#928) rozsdani válasza kovacszk (#895) üzenetére


rozsdani
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap előtt chateltem egy pandawill-es emberkével, mert én is szerettem volna p780at rendelni ha van
raktáron, viszont azt mondta hogy nincs!
Azt tanácsolom írjatok nekik hogy nektek még jutott-e stb, nehogy never ending story legyen.

Üdv,

Tmallbox-ról mik a vélemények?

(#929) randras válasza rozsdani (#928) üzenetére


randras
veterán

Drága :U

(#930) sputyi70 válasza rozsdani (#928) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Hát én 11-én rendeltem,és még mindig Processing van. Azért remélem van annyi eszük,hogy értesítik email-ban a delikvenst ,hogy sorry de elfogyott. :F

(#931) Victoryus válasza sputyi70 (#930) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

szerintem nincs :) Egyébként most valami gubanc van a postázással, elvileg nem lehet aksit repülőn küldeni. De régebben is volt már ilyen szabály úgy rémlik, akkor nem foglalkoztak vele.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#932) sputyi70 válasza randras (#929) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Most beszéltem velük állítólag 3 nap múlva lesz megint.Persze az a bíztos ami már elmúlt.Talán az enyém még belefért a készletükbe. :)

(#933) sputyi70 válasza Victoryus (#931) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Hát ,de ez most jutott eszükbe. :((( Akkor miért nem közlik ezt valamilyen úton módon azokkal akiknek már élő rendelésük van ill.a megrendelésnél ?:F

(#934) randras válasza Victoryus (#931) üzenetére


randras
veterán

De nem is jött meg amit feladtak akkor :D

(#935) Mad_Wolf válasza Hopkins_001 (#920) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

én is azt vettem észre, hogy 100%-ról kb 92-93%-ra elég gyorsan lemegy, viszont utána normálisan merül, de aztán megnéztem az alábbi képet, ott viszont nem látszik semmi extrém merülés.
Péntek este húztam le a töltőről, most 28%-on áll, a wifi és a bt folyamatosan megy:

[ Szerkesztve ]

(#936) zkosaras válasza sputyi70 (#932) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Én ma délelőtt próbáltam megrendelni, sikertelenül. 3-7 napot mondtak chat-en, persze azt sem biztosra. Azért azt kiírthatnák, hogy nincs raktáron, vagy vmi. :(

[ Szerkesztve ]

(#937) kovacszk válasza sputyi70 (#932) üzenetére


kovacszk
senior tag

Én Vasárnap rendeltem meg pandáról, ma kaptam tracking numbert.
Postával tényleg lehet valami, mert Hongkong postal kértem, de sg-vel adták fel.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#938) somasz válasza kovacszk (#937) üzenetére


somasz
addikt

HK post-ot felejtsétek, nem hoznak akkus cuccot!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#939) alienco


alienco
csendes tag

Sziasztok!
Hátha segít valakinek:
Én az ebay-ről rendeltem a telefont, electronic-hk eladótól. Feltételeztem, hogy nem annyira "népszerű" webshopokból jutányosabban a kezembe kerül, noha pár százassal többet fizettem, mint a legolcsóbb helyen tettem volna.
Paypal fizetés után másnap postázta Kínából, svéd (SE) postával.
A tracking a következő:
Destination Country - Hungary:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/10/17 08:15:09
2013.10.16 09:26, Item information : Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure
2013.10.15 07:04, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
2013.10.15 07:00, Item information : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.10.11 23:05, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.10.11 13:28, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/10/17 08:15:09
10/16/2013 9:26 AM, Budapest 1005, Departure from inward office of exchange
10/15/2013 7:04 AM, Budapest 1005, Handed over to Customs
10/15/2013 7:00 AM, Budapest 1005, Arrival at inward office of exchange
10/11/2013 1:28 PM, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

[ Szerkesztve ]

(#940) randras válasza alienco (#939) üzenetére


randras
veterán

Ha a héten megkapod, nem is rossz. Mennyi volt a vége?

(#941) alienco válasza randras (#940) üzenetére


alienco
csendes tag

Pénzváltás után 57,873.04 HUF lett a vége.

(#942) Victoryus válasza alienco (#941) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

nem is drágább, mint a tmall. Ellenben sokkal gyorsabb.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#943) instantwater


instantwater
addikt

Mi a különbség e között a két P780 között?

[link]
[link]

(#944) Alex Harley


Alex Harley
csendes tag

üdv!

erre tudja valaki a választ? [link]

Motorozni kell !!

(#945) randras válasza Alex Harley (#944) üzenetére


randras
veterán

Nem, de nekem is kellene. Ugyanis a HTC RCE190-es nagyon imádott headsetem szintén nem kezeli, mondjuk még lehet, hogy ROM váltás, vagy valami mély tweak megoldaná... jelenleg sajnos csak leállítani tudom a zenét vele :(

instantwater: A másodiknál ki van emelve, hogy English & Chinese Version.

alienco: Nem rossz, kiváncsian várjuk, milyen szoftverrel kaptad. (Meg úgy általában, hogy hogyan).

[ Szerkesztve ]

(#946) instantwater válasza randras (#945) üzenetére


instantwater
addikt

Azt láttam, hogy english&chinese, de attól miért kerül többe, mert kevesebb nyelv van benne? :D

(#947) cool13


cool13
őstag

Sziasztok!
Én is beálltam a sorba. :D Van pár kérdésem. Hol lehet kikapcsolni az üdvözlő zenét és képet? Ezt a kínai karakteres dolgot nem találom a fórumban. Hogy lehet eltüntetni őket? Egyenlőre hirtelen ennyi volna a gondom vele. :D

(#948) alienco válasza randras (#945) üzenetére


alienco
csendes tag

Kézhezvétel után beszámolok róla.

(#949) randras válasza instantwater (#946) üzenetére


randras
veterán

Én úgy értettem, hogy ebben több van, mégpedig az angol. De talán könnyebb, ha őket kérdezed.

cool13: Root kell hozzá, fájlokat kell törölni a most meg nem mondom melyik mappából, de ha van root, megnézem. Amúgy meg ha lenémítva kapcsolod ki, úgy is kapcsol be, és egyik hang sem jelentkezik.

alienco: :R

(#950) szpali válasza cool13 (#947) üzenetére


szpali
addikt

Elvileg a system/media/bootaudio.mp3-at átnevezed Root Explorerrel
(én .mp_ -ra neveztem át a saját telefonomon)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.