Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:56:57

LOGOUT.hu

[Re:] Készül a Lenovo P780

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Victoryus válasza randras (#4000) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Múlt héten az slx nagyon jól takarékoskodott nálam, sikerült elérni a 12 óra kijelzőidőt, végig wifivel! És még bírta volna kicsit tovább is. Egyszerűen szuper ez az aksi :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4002) tuningtomi válasza Victoryus (#4001) üzenetére


tuningtomi
aktív tag

Nekem átlag 8-9 óra kijelzőidő és 2-3 nap, folyamatos 3g és max fényerő.
Ahogy észreveszem a folyamatos mobilnet ami a legtöbbet eszi, de így is bőven elég ennyi nyomkodással minimum 2 napig.

[ Szerkesztve ]

(#4003) beg válasza Victoryus (#4001) üzenetére


beg
veterán

2n22ó, 16ó wifi aktív, 13ó kijelzőidő és most van 23%-on ;) egyem meg de szeretem. Igaz, csak böngészés volt mind a 13 óra wifivel és mérsékelt fényerőn, de akkor is.

Pont most láttam egy G+ bejegyzést, ahol majd' kiesett a bőréből egy delikvens, hogy a legeslegújabbnagyondrága készülékével sikerült 12 óra kijelzőidőt elérnie és csak a nap végén kellett töltenie, miután reggel levette. Nem volt szívem alászúrni egy printscreent :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4004) tuningtomi válasza beg (#4003) üzenetére


tuningtomi
aktív tag

Bökj neki oda egy statot a teló linkjével hátha lesz egy új P780 tulaj :D

(#4005) cool13


cool13
őstag

Ha esetleg valaki icon gyártásra adná a fejét, itt lehet alkotni. Ezután letöltöd, és kicseréled. Akkor aztán tényleg saját magadra szabtad. :D

[ Szerkesztve ]

(#4006) instantwater


instantwater
addikt

Ha kis piros X van a térerő mellett az azt jelenti, hogy nincs térerő, vagy azt, hogy eldobta a kártyát?

(#4007) beg válasza instantwater (#4006) üzenetére


beg
veterán

Vagy invalid IMEI. Más kártyával próbáltad?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4008) FOX888


FOX888
tag

- SLX romnál lehet valahogy állítani a beérkező/hívás közbeni adatok betűméretét?
Főleg a név lenne lenne érdekes.
- PIN kód kérést hol lehet kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#4009) szpali válasza FOX888 (#4008) üzenetére


szpali
addikt

- nem tudom
- beállítások/SIM-kártya zárolásának beállítása/a többi értelem szerűen...

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#4010) szpali


szpali
addikt

sziasztok!

SLX v23-at használóktól kérdezném, hogy 22-ről érdemes lehet váltani 23-ra?

energia gazdálkodás javul valamennyit?
(nálam most 2 napos az akksi átlagosnál picit több használat mellett)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#4011) beg válasza szpali (#4010) üzenetére


beg
veterán

#4003 <-- Leírtam az energiahasználatot.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4012) FOX888 válasza szpali (#4009) üzenetére


FOX888
tag

Kimaradt a beállítások/biztonság/SIM-kártya zárolásának beállítása/
De így is sikerült. :)
Köszi

(#4013) wallace


wallace
tag

Sajnos, továbbra is problémák vannak a 40 ezerért vásárolt "elvileg" hibás p780-al, rengeteg ROM (Vibe, Life, Stock, SLX) és modem driver (v15 és v23 a legjobb) csere után, ki kell jelentsem, hogy ez bizony hardver hiba... Az előző tulajból kiszedtem, hogy Minideal-ről lett rendelve, de nagy jelentősége nincs, mert a garimatrica már nem túlságosan ép, akkor sem volt az amikor megvettem, én meg már legalább 10-szer szétszedtem atomjaira a telefont :) 3 fő hibát tudok felsorolni: térerő problémák, eltűnnek az amúgy közel levő tornyok és nincs egyáltalán GSM jel egyik SIM-en sem. (Voda+Tré). Random előjövő villódzó képernyő, ami végülis lefagyás, mert a villódzásból már csak újraindítani lehet és közben sem reagál semmire és végül pedig a random kikapcsolás, ami gondolom lefagyás is egyben és még a reset gomb sem hozza vissza, csak ha leszedem a teljes hátlapot és leszedem az akksi csatlakozót és visszarakom. Szóval ez tuti nem software-es problémahalmaz... Azon gondolkodtam, hogy annyiszor szétkaptam már, hogy ha volna hozzá alkatrész, akkor az alaplapot kb 5-10 perc alatt ki tudnám cserélni. Szerintetek hogy lehetne szerezni hozzá alkatrészt? Kezdjek egyezkedni a webshop-os kínaiakkal, hátha tudnak szerezni alkatrészt, az én esetemben alaplapot? Ha lenne hozzá alkatrészforrás, én simán bevállalnám a szervizelését ezeknek a telóknak, nem nagy ördöngösség...

(#4014) ath válasza wallace (#4013) üzenetére


ath
senior tag

inkabb kezdj catlog-al, hogy kideruljon mi is a valos problemad. amig ebbol nem derul ki, en masnak neki sem allnek

(#4015) imrus72


imrus72
tag

Sziasztok egy barátomnak rendeltünk egy ilyen szépséget,és én lettem a szerencsés aki felromolta neki.
Mivel magyart szeretett volna bele,ezért evidens volt,hogy az SLX mellett döntök,abból is a 23a lett felpakolva.
Tökéletes minden,egy két apró hiba ami zavar:
Szűz telepítés volt ahogy le van írva.
1. hiába állítom be a swiftkey billentyűzetet neki alapértelmezettnek,ujjra indulás után elfelejti a telefon,ugyanez érvényes tárcsázóprogramra(exdialer),háttérképre is,más nem tűnt fel.
2. nagyon sok alkalmazásnak nem jeleníti meg a widgetjeit,míg másokat igen.

Találkoztatok már hasonló bugokkal,hibákkal,ennél a romnál?

Előre is köszi a válaszokat. :R

(#4016) wallace válasza ath (#4014) üzenetére


wallace
tag

Jó ötlet, köszi!

(#4017) instantwater válasza beg (#4007) üzenetére


instantwater
addikt

Működik egyébként, csak néha ki X eli magát random, de aztán visszajön.
Ezért nem tudom eldönteni, hogy érintkezési vagy térerő hiba. A simek tökújak, van benne egy magyar telenor, otthon sosem xelte ki a 3G foglalatban, most a 3G foglalatban egy angol giffgaff kártya van, azt néha ki X eli, volt már, hogy a magyar kártya a 2G foglalatban ki volt X elve. Vagy ennyire instabil az O2 jele mind 2Gn, mind 3Gn?

(#4018) beg válasza instantwater (#4017) üzenetére


beg
veterán

Vagy amikor vált 2G-ről 3G-re és valamiért nem tud a toronyra bejelentkezni. Ha a beállításoknál az automata módot egy teszt kedvéért fix 2G-re állítod? Olyankor nem váltogat és kiderül, hogy úgy is dobálja-e. Ha igen, akkor a szolgáltató gyenge. Ha nem, akkor a válással van valami gubanc de az is nagy valószínűséggel szolgáltató hiba lehet. Milyen alapsávi verziód van? Beállítások/ A telefonról itt meg tudod nézni. Nálam a V51 van, azzal gondom még nem volt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4019) mr.perfect


mr.perfect
tag

Azt tudtátok, hogy a P780 az OTG képességek miatt mobil akkuként is funkciónál? Tehát másik telót rádugva tudja tölteni azt.

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#4020) west76 válasza mr.perfect (#4019) üzenetére


west76
aktív tag

Természetesen ;) Ez is egy a hasznos funkciói közül :C

(#4021) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Csak nem minden eszközt kezel otg-n normálisan. Vettem egy Trust 18007-et. Csak a touchpad része megy, a billentyűzetet hiába nyomom, nem csinál semmit azon kívül, hogy bekapcsol a gomb világítás a telón. A billentyűzet természetesen jó, baromi jó htpc távirányító. Legalábbis nekem tetszik.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4022) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Más: most már tényleg kevés a helyem, állandóan írja a telefon, hogy "Kevés a szabad terület". Szóval át akarom kicsit rendezni a belső tárhelyet, hogy ne csak 1GB legyen. A belső sd-t úgy se használom. Most Slx v21b van rajta. Ennél van egyszerűbb módszer is? [link] Még nem rágtam át teljesen, majd hétvégén...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4023) beg válasza Victoryus (#4022) üzenetére


beg
veterán

Van, ezt keresd: P780_LiFe_v02_ReParted_Data_aroma.zip
Előtte ments, majd recoveryből futtasd a zipet. Orosz, de ne ijedj meg. Felső résznél a méretet választod (én ott a 2,5G választottam) majd alul dönthetsz, hogy a maradék látszódjon-e vagy ne. Felső a mutatás, alsó a rejtés. Én itt is a legalsót választottam, tehát rejtve van. Ha ez lefut, utána wipe, majd mehet vissza a mentés.

Ez csak a life és slx partíció kiosztású telefonokra jó!

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4024) han_lev válasza szpali (#4010) üzenetére


han_lev
senior tag

Nekem 23 van, de én nem használtam a 22őt. Nekem eddig ez hibátlan. Valami felületet kellene, vagy
nem tudom mit. Nekem egy Miui felület jobban tetszik, de ez elég alap..
Simán jól megy, semmi gond vele.

MI9 6/64

(#4025) Kohut89


Kohut89
újonc

Üdv! Segítséget kérnék, hogy véleményetek szerint melyik magyar nyelvű room a jelenleg legjobban működő? Ha lehetne akkor valami leírást(linket) is dobjatok már mellé, recoveryset.

(#4026) imrus72 válasza Kohut89 (#4025) üzenetére


imrus72
tag

Az összefoglalóban benne is van a leírás a feltevéshez,szinte mindenki EZT használja. Magyarban sajnos nem sok alternatíva van. Egy két apró hibától eltekintve jó.

(#4027) west76 válasza Kohut89 (#4025) üzenetére


west76
aktív tag

Szia,

A jelenleg legstabilabb, legjobban működő az SLX ROM

Az, hogy a te készülékedre miként tudod telepíteni, attól is függ, hogy jelenleg mi van rajt.

Javaslom olvasd el a téma összefoglalót, abból sokat lehet tanulni.

(#4028) dime27


dime27
őstag

Sziasztok

Lenne most egy kis időm v21b-ről átnyergelni v23a-ra előtte átpartícionálnám a belső táramat mert idegesít ez a sok külön tárhely.Mentésem már van a jelenlegi rendszerről microsd-n.Átpartícionáláskor ki kell venni a microsd-t is meg a sim-et is vagy nem szükséges?! Valamint a v23a felrakása előtt elég egy wipe cache és dalvik cache törlés?!

Ha felment a v23a ajánlatos kitörölni a battery.stat fájlt vagy merítsem le teljesen az akksit és töltsem fel majd azután érdemes kitörölni root explorer-rel?!

Előre is köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4029) beg válasza dime27 (#4028) üzenetére


beg
veterán

#4023-ban leírtam. Semmit ne vegyél ki belőle, de mentésed legyen. 23a feltétele előtt factory reset. Battery stat meg az ICS óta automatikusan törlődik rebootnál és semmi köze az élettartamhoz vagy a kapacitáshoz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4030) dime27 válasza beg (#4029) üzenetére


dime27
őstag

Oké köszi a segítséget megfogadom ;) :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4031) pok.tom válasza beg (#4023) üzenetére


pok.tom
aktív tag

+1 pont jókor jött.

(#4032) FOX888 válasza FOX888 (#4008) üzenetére


FOX888
tag

A beérkező hívó nevének betűméretére ötlet?

(#4033) beg válasza FOX888 (#4032) üzenetére


beg
veterán

Csak másik tárcsázó appal, ami testreszabható. Külön betűméretet nem tudsz állítani a gyárin.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4034) instantwater válasza beg (#4018) üzenetére


instantwater
addikt

Elszáll a 2G slot is, szóval valszeg térerő, hiszen a 2G nem tud mire váltani, mert csak a másik tudja a 3G t.

(#4035) farkas.janos


farkas.janos
csendes tag

Verziofrissitesi utemterv:
http://gadgetmtech.blogspot.hu/2014/02/lenovo-is-working-on-android-4344-with.html?m=1
A forras marciusi kezdest ir

(#4036) YADA válasza beg (#4029) üzenetére


YADA
tag

A particionalashoz: kell legyen a keszulekben egy ures SD kartya (de ha nem ures az sem baj, csak legyen rajta annyi hely hogy az atmeretezett particiokon levo adatok mentese elferjen rajta).
Elvileg sd nelkul is megy, csak akkor nem fogja a particiokon levo adatokat helyreallitani, de erre nem fogadnek nagy osszegben.
Nalam S123 ROW rom van atparticionalva, tokeletes.

(#4037) beg válasza YADA (#4036) üzenetére


beg
veterán

Partíciós kiosztás mozgatásához nem kell sd. Előtte ha kell mentés, ahhoz igen. De ezt írtam korábban is.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4038) FOX888 válasza beg (#4033) üzenetére


FOX888
tag

Próbáltam tárcsázóprogramot, de az sajnos a híváskezelésnél megjelenő adatokat nem módosította.
Tehát bejövő híváskor vagy pedig beszélgetés közben nem változtatott a megjelenésen.
Vagy csak én nem tudtam ezt beállítani.
Azt lehet állítani, hogy bejövő híváskor a képet ne mutassa?

(#4039) e=mc²


e=mc²
őstag

Sziasztok!

FYI:

udv,

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#4040) dime27 válasza beg (#4029) üzenetére


dime27
őstag

No sikerült minden tegnap este mostmár csak egy partició van és a v23a.Viszont a Gravitybox összefosta magát ha 2.9.1-ről frissítettem 2.9.7-re szal visszaraktam a 2.9.1-est az ugy néz ki stabil!Viszont nem emlékszem h hol lehet azt beállitani benne h ha lezárt képernyőnél sokáig benyomva tartom a bekapcsológombot akkor ne kapcsoljon ki a tel mert általában oldalzsebes gatyában hordom és elég sokszor ugy fordul a zsebemben a tokjában h feszül és bekapcsológomb benyomva van ezekszerint....

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4041) szpali válasza farkas.janos (#4035) üzenetére


szpali
addikt

legyen így :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#4042) ath válasza dime27 (#4040) üzenetére


ath
senior tag

neergia beallitasok/kikapcsolo menu tiltasa zarkepernyonel.
2.9.7-el jelenleg nincs semmi problemam, korabbi verziokkal volt

(#4043) dime27 válasza ath (#4042) üzenetére


dime27
őstag

Köszi! :R Nekem 2.9.7-nél tegnap csinált olyat h eltűntek a csempék nem akarta előhozni őket vmiért... :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4044) dime27 válasza ath (#4042) üzenetére


dime27
őstag

Az a baj h ezzel a kikapcsoló menü tényleg nem jön elő viszont ha elsötétült zárt képernyőnél hosszan nyomva tartom a bekapcsológombot kikapcsol ugyanugy a tel... :(

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#4045) ath válasza dime27 (#4044) üzenetére


ath
senior tag

ignore

[ Szerkesztve ]

(#4046) ath válasza dime27 (#4044) üzenetére


ath
senior tag

egyedül ezt találtam, más módot nem

(#4047) Chaser


Chaser
titán

Átfutottam az összefoglalót, pár apróság érdekelne.
GorillaGlass a kijelző? Találtam nemleges leírást is máshol.
Az FM megy headset nélkül mint A820-nál?
Jelenleg melyik a legújabb stabil droid rá?
Értesítő LED van rajta?

Kb ennyi.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4048) beg válasza Chaser (#4047) üzenetére


beg
veterán

Gorilla
Csak headset-es rádió
SLX v23a
3 színű led

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4049) Chaser válasza beg (#4048) üzenetére


Chaser
titán

:R
Ez a headsetes dolog sajnálatos, volt pár lenovo telóm de csak A820 tudta headset nélkül..sajnos:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4050) beg válasza Chaser (#4049) üzenetére


beg
veterán

Nekem is A820 volt előtte, sosem használtam a rádióját.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.