Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:56:57

LOGOUT.hu

[Re:] Készül a Lenovo P780

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) cappa72 válasza tonyrulez (#698) üzenetére


cappa72
nagyúr

Headset bekötési infó

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#702) CivicEsi válasza Victoryus (#697) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Eredeti Rommal, nekem is szépen navigált most a hétvégén a Sygic, Azelőtt meg a waze.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#703) Victoryus válasza CivicEsi (#702) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

köszönöm! Megnyugtattatok! :) Főleg a sygic a fontos.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#704) tlac válasza Victoryus (#697) üzenetére


tlac
nagyúr

huawei g700-ban viszont nagyon jó
[link]
és arra nem csak kínai rom lesz
kis összehasonlítás a p780-nal [link]

[ Szerkesztve ]

(#705) outsiders válasza tlac (#704) üzenetére


outsiders
aktív tag

Összehasonlítás talán akkor lehetne, ha egymás mellett kipróbálja az ember mind a kettőt. Ez így nem teljesen objektív :N
JÓ a GPS a p780-ban, sygiccel én is többször használtam már. Gyári rom-nak sincs semmi olyan betegsége, ami igazán komoly lenne (vagy ne lehetne megoldani), a kijelzőnek pedig semmi baja azért a legtöbb embernél (talán 1 ember panaszkodott eddig itt a fórumon). Nagyszerű az akkumulátorkezelő alkalmazás, nagyon jó az üzemidő, hasonló nincs is nagyon a piacon. Az anyaghasználat prémium minőséget képvisel. Plusz ez még olcsóbb is ;]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#706) tlac válasza outsiders (#705) üzenetére


tlac
nagyúr

odaírtam, hogy "kis" ;)

kicsivel pontosabb (3-szor :) ) a g700, 1m vs 3m
[link] [link]

a kijelző vibrálás viszont aggaszt, azt már többször olvastam itt

[ Szerkesztve ]

(#707) zpapp28 válasza tlac (#706) üzenetére


zpapp28
csendes tag

Az előbb megnéztem a Motorola Defy-omat és értem én hogy az ablakból próbáltam de az akkor sem akart 9m-nél pontosabbat mutatni. Nekem tuti előrelépés lesz a P780 a 3m-ével :) Csak jönne már meg :F

(#708) somasz válasza tlac (#706) üzenetére


somasz
addikt

Kijelző vibrálást tőlem olvashattál többször, ezzel a rommal most nem csinálja (529), a frissebbel csinálja (629). Szerintem csak valami energiagazdálkodási ökörség.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#709) hunaqua


hunaqua
addikt

Én semmi vibrálást nem vettem észre.
Navigációból a "hárombetűst" használom,nincs gondom vele,sőt a MIUI Rom-mal talán még "gyorsabban" is kel éltre mint a gyáriban.Egy gond van a Miui-val is,hogy az sem működteti az "értesítési led-et". Ez viszont akkor specifikus probléma,mert a Samsung Rom-nál is ez a gond.Ott meg lehet oldani,mert fel lehet rakni rá a GravityBox cuccot,ami stabilan működteti az alsó gombsort.(Még jól is néz ki,igaz nem akkubarát megoldás).
..esetleg akinek a Miui-ra sikerül valami "villogtatót" rakni,az szóljon. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#710) somasz válasza hunaqua (#709) üzenetére


somasz
addikt

De te nem használtad a 629-est, vagy de?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#711) hunaqua válasza somasz (#710) üzenetére


hunaqua
addikt

Azt nem,de azon a 3 Rom-on amit próbáltam nem volt ilyen gond.Ezért biztosan az szoftveres probléma.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#712) dime27 válasza hunaqua (#709) üzenetére


dime27
őstag

Akkor sem működik ha be van kapcsolva a beállításokban próbáltad már?! Kár pedig nagyon pöpec eddig nekem a MIUI rom :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#713) tonyrulez válasza cappa72 (#701) üzenetére


tonyrulez
őstag

Inkább nem buherálom. OMTP vagy CTIA az elterjedtebb? (vagyis ami ezzel a telóval működne)

4 8 15 16 23 42

(#714) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

én 09. 15-én rendeltem a hangyásoktól, tegnap kaptam meg, tehát bő két hét alatt ideért (felár nélkül :D )úgy, hogy közben volt egy ősz ünnepük is Kínában :)
Egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve, egyedül az zavar, hogy híváskor mindig megkérdi, melyik SIMet használja. Arra nincs valami mód, hogy beállítsunk egy alapértelmezett sim-et egy-egy kontaktnak? Mivel egyik sim céges, ezért a céges dolgokat arról intézném, a privátot meg a sajátomról, de így minden hívásnál választani kell melyik simet használja...

(#715) dime27 válasza hunaqua (#709) üzenetére


dime27
őstag

Találtam egy olyat h Light Flow de még nem volt időm próbálgatni, hátha... :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#716) Casoli válasza Mad_Wolf (#714) üzenetére


Casoli
őstag

Settingsben megtalálod az opciót.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#717) hunaqua válasza dime27 (#715) üzenetére


hunaqua
addikt

Nekem az nem csinál semmit,de lehet,hogy én vagyok a béna. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#718) dime27 válasza hunaqua (#717) üzenetére


dime27
őstag

Most próbáltam sajna nekem sem...nemigaz h nincs MIUI-ra megoldás már egész nap a netet túrom mert ha ez működne akkor nekem nagyon pöpec lenne de így lehet rakhatom vissza a gyári ROm-ot...Amugy azt nem lehet kikapcsolni benne ha berakom éjszakára repülőüzemmódba és utána reggel visszakapcsolom csengetésre akkor nekem a MIUI mindig bekapcsolja a mobilnetet és ki kell lőnöm h ezt n ekelljen minden ilyen alkalommal megcsinálnom?!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#719) hunaqua válasza dime27 (#718) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen,repülő után bekapcsolja a mobilnetet.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#720) dime27 válasza hunaqua (#719) üzenetére


dime27
őstag

Hmm akkor ezt se lehet kikapcsolni?!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#721) zpapp28 válasza Mad_Wolf (#714) üzenetére


zpapp28
csendes tag

Irigyellek... 12.-én rendeltem és 27 óta itt van az országban de azóta semmi előrelépés :O

(#722) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

tts-t sikerült valakinek szóra bírni?
van fent nuance és svox is, egyik sem megy, az ájgó nem is látja őket.

(#723) Mad_Wolf válasza Mad_Wolf (#722) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

na most már működik, rossz helyre volt telepítve az svox... belső tárhelyet szereti. a nuance meg magától megjelent az igoban :D

(#724) CivicEsi válasza Mad_Wolf (#723) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Milyen IGO-t használsz, hogy ezt a kijelző felbontást támogatja?

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#725) qkaleko


qkaleko
tag

A magyar MIUI romban, nem lehet állítani az apn-t, "a beállítások alkalmazás sajnos leállt."
Egy kérdésem is van, ha kilövöm egyszerre az összes alkalmazást, meg lehet oldani valahogyan, hogy a launchert ne töltögesse mindig újra?

(#726) ivarg


ivarg
tag

...

[ Szerkesztve ]

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#727) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Egyébként ennek a telefonnak a prociját fel lehet húzni 1.5GHz-re? Felvetődött másban is ez a kérdés a dual sim topicban. Vagy elég az a 4x1.2Ghz? (Nem mintha a mostani 2x1Ghz nem lenne elég :) )
Írtam Justinnak, de nem reagál, hogy most van-e készleten, pedig online vannak skypeon.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#728) dime27 válasza Victoryus (#727) üzenetére


dime27
őstag

Felesleges huzni sztem inkább a ROM-okat kéne megcsinálni ugy h egy 4x1.2Ghz-es cuccon ne akadozva menjenek, mert ami ezen akadozik az a 4x2Ghzen is akadozni fog...Mi sem bizonyitja jobban h épp a minap találtam egy jóféle rom-ot az ainol tabletemhez ami 4x1Ghz-en megy és eszméletlenül gyors lett ezzel a ROM-al!

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#729) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Ez a telefon az OMTP vagy CTIA szabványt használja?

4 8 15 16 23 42

(#730) dime27 válasza hunaqua (#709) üzenetére


dime27
őstag

Esetleg a legujabb MIUI rommal próbálkoztál ami még csak angol nyelven érhető el?! Kivi lennék ott vajon működik-e a ledes értesítés mert ha igen lehet azt pattintanám fel annyira nem zavarna h nem magyar azt a keveset amit be kellene állítanom be tudnám sztem angolul is állítani meg sztem te is :K ;)

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#731) hunaqua válasza dime27 (#730) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem itt más a gond,eddig 1-ik más telefonról portólt Rom-ban sem megy.A "samu" cuccra viszont a GravityBox jól paraméterezhető. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#732) tonyrulez válasza tonyrulez (#729) üzenetére


tonyrulez
őstag

Kipróbáltam a gyári fülessel, de az sem állítja meg a zenét, hiába csinálok bármit is. Innentől kezdve tökmindegy hogy mit dugok bele :(

4 8 15 16 23 42

(#733) dime27 válasza hunaqua (#731) üzenetére


dime27
őstag

Még találtam Rom-kat neten majd próbálgatom őket ha hazaértem melóból,ezek lennének azok:

[link]

[link]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#734) hunaqua válasza dime27 (#733) üzenetére


hunaqua
addikt

Úgy emlékszem,hogy a LIFE Rom nem tartalmaz Magyar nyelvet.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#735) dime27


dime27
őstag

Sziasztok

szűrt fényben zárt helyiségben miert csinál ilyen fostaricska képeket a tel meg videot is tiszta szemcsés a kép ezen hogyan tudnék állítani mind a fényképkészítésnél mind a videókészítésnél?! Ha vaku be volt kapcsolva akko rmeg feszt vörösszemeket készített nekem , viszont érdekes h ugyanezen fényviszont mellett egész szép makrokat tudok lőne vele ezt nem értem :(

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#736) dime27 válasza hunaqua (#734) üzenetére


dime27
őstag

Hally

vissza szerettem volna tenni a gyári ROM-ot cwm-ből de sajna azt a mentésemet véletlenül letörölhettem csak aMIUI-s backupom van fennt.Próbálkoztam spflashtoolal de most vmiér tnem akarja ugy csinálni a flashelést mint ahogy régen mert csak áll és nem csinálja?! Mit rontok el ?! Kell előtte wipe-okat csinálni esetleg?!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#737) hunaqua válasza dime27 (#736) üzenetére


hunaqua
addikt

Szia!

http://www.needrom.com/mobile/lenovo-p780-2/

Itt találsz leírást ábrákkal.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#738) Victoryus válasza hunaqua (#737) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Tmallbox ad valami tokot hozzá ajándékba? Illetve van rajta olyan rész ami hajlamos kopni, és emiatt érdemes lenne tokban tartani?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#739) ivarg


ivarg
tag

Nekem a héten jött meg.

Első tapasztalatok szerint a GPS teljesen ok.
Szépen navigált a Wekerle környékén. kb. 10-20m volt a maximális pontatlansága.
A rom 13.08.28-as
Nekem nincs vele gondom mármint tetszik/ nemtetszik ügyben.
Viszont vodás kártyával rendszeresen újra indítja magát nem túl sűrűn viszont 1-2 naponta mindenképpen és volt, hogy 1 nap 3x is.
Először beszélgetés közben is azt már nem csinálja.
Most pedig amikor a lezárt képernyőn futó appok között húzom oldalra a képernyőt.
Nem túl zavaró, de csinálta ma reggel is.
Nekem kedd reggeltől tegnap délig bírta az első töltéssel elég komoly nyúzás mellett, igaz játék alig, de vagy 6-8 óra telefonálás összesen és folyamatos GPS, wifi, Bt, 3G on.

Más
Szerintem a készülék minősége legfeljebb 6-7/10 ha reális vagyok ez jellemez a képernyő kivételével mindent.
Ez egy objektív értékelés fényképezés, érintőképernyő, szenzorok, hang stb. minden figyelembe vételével
Vagyis bőven megéri az árát, de senki ne várja, hogy SGS4/HTCONE gyalázó Teljesítményt ill. Minőséget kap mert nem az a szint.
Viszont gyalázza őket üzemidőben és ezért vegye aki venni akarja.
Már fogtam egyet a kezembe a nyár végén annál ez sokkal jobb, a gyári szoftverrel, tehát nyilván minden hibát igyekeznek javítani.
Viszont úgy vettem észre, hogy a reset gomb nem véletlenül van rajta, hát használjuk rendszeresen uraim :D.

[ Szerkesztve ]

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#740) ivarg válasza dime27 (#735) üzenetére


ivarg
tag

Azért mert egy alsó középkategóriás kütyü fényképez benne, ezen nem fogsz tudni sokat változtatni, ha a fotozás fontos akkor Lumia 925/1025, csak azt töltheted naponta, jó hír, hogy arra is kering már android Rom :).

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#741) tonyrulez válasza Victoryus (#738) üzenetére


tonyrulez
őstag

"Hard case and screen guard as gifts" - tehát igen.
Igaz nekem nem küldtek, mert vettem hozzá külön tokot és mondták hogy akkor minek mégegy másik.

4 8 15 16 23 42

(#742) Victoryus válasza tonyrulez (#741) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

ja tényleg, pirossal ráadásul :W Csak az Accessories részt néztem. Szóval ha veszek hozzá egy bőr tokot lehet nem adnak kijelzővédő fóliát se? Ez így nem jó. Na majd írok nekik mielőtt megrendelem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#743) hunaqua


hunaqua
addikt

Én Nillkin tokot szoktam rendelni amihez van.Ehhez is most van úton egy.(7-8usd postával)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#744) Casoli válasza ivarg (#739) üzenetére


Casoli
őstag

Próbálj régebbi ROMot rakni a készülékedre, mert szerintem a fagyásos dolgok a friss - talán nem is gyári - ROModhoz köthető. Nekem több hónapja megvan a készülék, de még soha nem kellett resetelni, és egyszer sem indult újra. Azt sem tudom hol van a reset gomb... :)

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#745) s4ny4b4


s4ny4b4
csendes tag

Sziasztok!

Valaki felrakná ezt a ROM-ot valami normális tárhelyre?
LiFe v0.3 for Lenovo P780 (clean ROM) [link]
Nálam állandóan megszakad.

Köszönöm!

(#746) Victoryus válasza s4ny4b4 (#745) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

ok, megpróbálom. Előbb-utóbb úgy is szükségem lehet rá nekem is :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#747) Victoryus válasza Victoryus (#746) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Feltettem ide: [link]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#748) s4ny4b4


s4ny4b4
csendes tag

Köszönöm, már le is jött...

(#749) Mad_Wolf válasza CivicEsi (#724) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

igo primo 9.6.22.317625 a megfelelő sys.txt-vel

(#750) tonyrulez válasza Victoryus (#742) üzenetére


tonyrulez
őstag

Fóliát küldtek, csak tokot nem.

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.