Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:56:57

LOGOUT.hu

[Re:] Készül a Lenovo P780

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) motofan válasza Hopkins_001 (#199) üzenetére


motofan
csendes tag

te a minideal-es ingyen szilikon tokkal használod, vagy vettél hozzá külön?

nekem ez a tok tetszik igazán (S betű van a hátulján és rücskös az oldala, nem csúszik ki a kézből):
http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-Soft-S-Line-Grip-Silicone-TPU-Matte-Soft-Cover-Case-For-Lenovo-P780-Mobile-Phone/1112597500.html

jól néz ki az átlátszó is tok is, de az oldala nem tűnik rücskösnek:
http://www.etotalk.com/silicone-case-i-for-lenovo-p780_p4139.html

[ Szerkesztve ]

(#202) Hopkins_001 válasza motofan (#201) üzenetére


Hopkins_001
tag

1.Igen,minideles S-betűset kaptam. Alul egész jól védi,de felül hangszórónál a usb és a bekapcs gomb kivágás miatt elég laza,de a 2 sarkát erősen fogja,csak közepén laza. Oldalsó éleket is szépen fogja. Kamera nem lóg ki így nem tud kopni a króm keret.

1 bajom van vele,hogy ki van vágva a bekapcs meg a hangerő gomb része,így kicsit fúra oda benyúlni,sehol se találtam olyat tokot ami teljesen zárt,(persze hangszorónak stb-nek ki van vágva,mint pl a g3s-nél)

Ja egész jól néz ki az átlátszó.

2.CWM-t sikerült felrakni,tizedjére letöltve eredeti névvel felrakta,ez a data.hu borzalmas....

(#203) szpali


szpali
addikt

248$ a P780 a tmallboxon

http://www.tmallbox.com/mobile-phone/14986-mtk6589-lenovo-p780-quad-core-1280x720-1g-4g.html

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#204) CivicEsi válasza KTU (#200) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Én tegnap este rendeltem meg az enyémet :))

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#205) szpali válasza szpali (#203) üzenetére


szpali
addikt

pontosítok, hírlevélben írták, hogy 248$, szóval hamarosan annyi lesz :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#206) motofan válasza Hopkins_001 (#202) üzenetére


motofan
csendes tag

köszi a válaszokat! G3S-nek rettenetes volt a gyárit tokja, szinte lötyögött a telefonon és semmit sem védett olyan vékonyka volt.
a P780-ashoz én is az S betűs tokot néztem ki, csak a minideal-es Tony nem volt a helyzet magaslatán, nem tudta megmutatni csevegőben, hogyan néz ki az ingyenes tok.
hétvégén még gondolkodom, megvegyem-e a lenovo-t (vodás vagyok és a 3G-t nem tudja 900 MHz-en a telefon, ezt minideal Tony is megerősítette).
kérdeznék még párat:
külső hangszórója nem recseg, torzít? telefon beszédhangja jó érős és szépen szól?

(#207) motofan válasza szpali (#205) üzenetére


motofan
csendes tag

még 248 sem jó ajánlat, mert ehhez jön hozzá a 3-4 USD posta, plusz az egészre 4% paypal fizetési felár, a végén 262-be jönne ki a telefon, ami több, mint a minideal 258-a.
mondjuk a minideal szilikon tokot ad ajándékba, a tmallbox pedig keményet, de nekem a hard case nem bejövős.

(#208) Hopkins_001 válasza motofan (#206) üzenetére


Hopkins_001
tag

Lenovo tokja jóval erősebben fogja.
Külső hangszóró jó hangos,csak az utolsó 2 skálán recseg kicsit,de nem vészesen.
Beszédé kielégítő,de nem erős,lehet emelni kéne az mtk toolsal,csak nem tudom melyiket kell az audio beállításoknál.

(#209) megint én


megint én
őstag

(#210) megint én


megint én
őstag

Ó, bsszameg. Mitől lehet, h újraindul magától a teló?

(#211) tlac válasza megint én (#210) üzenetére


tlac
nagyúr

kérte a pinkódot?
ha nem, akkor lehet csak szoftveres hiba

(#212) chab7 válasza megint én (#209) üzenetére


chab7
addikt

Ez olyan mágneses mint amit a minap láttam egy youtube videón? A teló jobb felső részéhez mágnest közelítve kikapcsol a kijelző. Próbáljátok ki ;) Nem bug! Fícsör. A mágneses tokhoz van hogy kikapcsoljon a kijelző ha beleteszed és bekapcsoljon ha kiveszed. Szerintem max ilyen tokot érdemes, amúgy én nem vennék hozzá semmilyent.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#213) megint én válasza tlac (#211) üzenetére


megint én
őstag

Nem, nem kérte, de most adtam neki egy rebootot, így most talán jó lesz... lekopogom :DDD

(#212) chab7
Én használom ezt a kék tokot, jó nagyon. nekem így nagyobb a biztonság érzetem. Ráadásul így nem lóg ki a kamera, és nem karcolódna meg a szép kis ezüstös keret sem... szvsz van értelme.

(#214) szpali válasza chab7 (#212) üzenetére


szpali
addikt

anno a Defy+-on vettem észre, hogy ha megfelelő ponton és szögben mágnes került a közelébe, akkor automatikusan elindította a CarDock nevű appot. :)

Kis guglizás után kiderült, hogy a gyári autós tartóban is van mágnes. (sajnos az én néhány dolláros kis kínai tartómban nem volt :( )

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#215) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok.
Tudnatok kirakni minel tobb fenykepet ami a telefonnal keszult eredeti meretben? Esetleg videokat is?
Gondolkodom egy ilyen vasarlasan, de fenykepezni es videozni sokat szoktam ezert fontos a jo kamera.

[ Szerkesztve ]

(#216) tolvaj! válasza Hopkins_001 (#208) üzenetére


tolvaj!
őstag

[link]
Ezt találtam, értelem szerűen nem a mikrofon menüjébe mész, hanem a speaker menübe.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#217) KTU


KTU
addikt

Nézegetem ezt a telefont, a belső memóriát miként használja a telefon?
El lehet menteni MicroSD kártya berakása nélkül fényképet?
:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#218) Hopkins_001 válasza anonym1s (#215) üzenetére


Hopkins_001
tag

Képek
Videók: 1,2

Jiayu g3s-hez viszonyítva gyengébb a kamerája. Távoli képek eléggé szürkések,elmosódtak. Makró képek viszont tökéletes.

(#219) Hopkins_001 válasza tolvaj! (#216) üzenetére


Hopkins_001
tag

helyen járok ? itt melyiket kell emelni ?

KTU Igen lehet a belsőre is képet csinálni. 1,33 gB szabad hely van neki.

[ Szerkesztve ]

(#220) ZoleeWolf


ZoleeWolf
aktív tag

Hali!

Szeretném a minidealtől megrendelni a telót, aki már rendelt segítsen már, hol a fenébe lehet megadni, hogy milyen színű legyen a teló?

(#221) Hopkins_001 válasza ZoleeWolf (#220) üzenetére


Hopkins_001
tag

csak 1 féle színnel kapható

(#222) KTU válasza Hopkins_001 (#219) üzenetére


KTU
addikt

Hát jobban örültem volna ha azt írod olyan mint a G3, :U
és csak az SD ment,
:R

(#220) ZoleeWolf:
Vettem már tőlük pár telefont, de
"6month free repair serivce"
fő oldal alján,
szóval 6 hó gari,
lehet más shop után nézek :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#223) ZoleeWolf válasza Hopkins_001 (#221) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Hm, igen?
Csak azért kérdeztem mert a leírásában a colornál azt írják, hogy Black / White / Blue.
Nekem meg feketében kellene :)

(#224) Hopkins_001 válasza ZoleeWolf (#223) üzenetére


Hopkins_001
tag

Ez csak valami elírás lehet,sötétszürke a "kicsike" :D

[ Szerkesztve ]

(#225) ZoleeWolf válasza Hopkins_001 (#224) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Az jó, akkor olyan színben rendelem :DD

(#226) tolvaj! válasza ZoleeWolf (#223) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nem véletlenül a szilikon tok vagy nilkin tok színét lehetett ott kiválasztani? :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#227) ZoleeWolf válasza tolvaj! (#226) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

De a nilkin tok színét ki lehet választani, és mivel a leírásban több szint tüntettek fel a telóra ezért kerestem arra is a lehetőséget, de ezek szerint csak egy színben van.

(#228) megint én válasza KTU (#222) üzenetére


megint én
őstag

" Hát jobban örültem volna ha azt írod olyan mint a G3, :U
és csak az SD ment, "

De miért?
Ha azt állítod be akkor SD... Mi ezzel a baj?

(#218) Denyel
Mivel csináltad?
Gyári?
Nekem a gyárinál SOKKAL szebbet csinál a ProCapture, de valamiért néha kifagy.
És amúgy is kifagy néha a telefon, de nem tudom miért. :U

Az előttem szólókhoz, a telefon csak egy színben létezik, ha színt lehet választani, az szinte biztos, hogy valamelyik tartozék, pl tok színe.

[ Szerkesztve ]

(#229) Hopkins_001 válasza megint én (#228) üzenetére


Hopkins_001
tag

Vegyesen,gyárival meg lg camera progival. Rakd már fel azokat a sokkal jobb képeket. Olyan tárhelyre ahol eredeti méretbe megtekinthető.
Holnap megpróbálom én is akkor a procapture-t

[ Szerkesztve ]

(#230) anonym1s válasza Hopkins_001 (#218) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Kossz a sok kepet meg videokat!
A videok meg kozeli kepek nekem tetszenek, de a tavoliak nem igazan.
Tetszik ez a telefon nagyon, de a kicsi tarhely, a 3G/900mhz hianya meg ez a nem tul eros kamera eleg sok negativum az arahoz kepest.
Ja, 16:9 aranyu kepeket nem lehet csinalni vele?
Velemenyem szerint lehet, mert a videok 16:9-esek, de az a biztos ha olyan mondja aki tudja ellenorizni.

(#231) Hopkins_001 válasza anonym1s (#230) üzenetére


Hopkins_001
tag

Videókat lgcamera appal csináltam,megszoktam már ezt,normálisan fókuszál,rengeteg beállítások,pl magasabb fps,bitsűrűség stb. Amúgy még egy kicsit szebb a videó csak youtube lefele konvertál...
Tárhelyet lehet bővíteni,32 gb 6-7 ezer ft.
Ára valószínű a név miatt magasabb,meg nem egy gagyi műanyag keretbe van öntve.
Persze lehet 16:9-est pl pro capture progival,gyáriban nem látok ilyen beállítást.

(#232) megint én válasza anonym1s (#230) üzenetére


megint én
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#233) anonym1s válasza Hopkins_001 (#231) üzenetére


anonym1s
őstag

A nev nem igazan tud lazba hozni engem, inkabb az anyaghasznalat, amit a kepek es ediig latott videok alapjan en jonak ertekelek,
Legnagyobb problemam vele az, hogy ennyi penzert rakhattak volna bele egy normalis kamerat, mert a tarhelyet lehet boviteni, oke, de a kamerat nem.
Lehet megvarom az oktobert, jonnek a 6592-esek, hatha javitanak a kameran is, es jon valami normalis kulseju gep aminek a belseje is normalis, es persze normalis kinai aron :)

(#234) anonym1s válasza megint én (#232) üzenetére


anonym1s
őstag

Nem kell torolnod, mondd nyugodtan, ez a forum lenyege :)

(#235) megint én válasza anonym1s (#234) üzenetére


megint én
őstag

Megválaszolták előttem, csak sokáig nem refresheltem...

De arra a mondjad csak ez a fórum lényege... Kíváncsi leszek az itteni végkifejletre. ;] ;] ;]
Az a Modi, az pont azok közé tartozik akikről írtam.

[ Szerkesztve ]

(#236) megint én válasza megint én (#235) üzenetére


megint én
őstag

daa-raa modinak ezt írtam,
"
Ja! Bocs, lemaradtam... Ezek szerint Te moderátorként rosszul értelmezted az alapelveket, és abból ahogy megkérdeztem, hogy milyen progit ajánlanak CDképfileokra, magadból kiindulva rögtön arra gondoltál, hogy ez biztos csakis letöltött játék lehet. Mert hát ki tudhatná, hogy vajon mire kell ez a progi, hacsak maga nem használja. De ez még nem is lenne ANNYIRA bosszantó a számomra, mint maga a tény, hogy már arra ugranak az inkvizítorok, hogy csak a gyanúja fennáll, hogy nem eredeti bármi is.
"

Úgyhogy szerény sejtésem szerint már csak hétfőn leszek, úgy becsülöm ez 1 napos kitiltás lesz... :DDD :DDD :DDD

(#237) anonym1s válasza megint én (#236) üzenetére


anonym1s
őstag

Nem tudom mi a faszert kell harcolni a warez ellen.
Egyreszt megallithatatlan, masreszt soha nem fog profitalni abbol hogy kardoskodik a warez ellen.
Vegul, egy havi fizetesemet mernem ra tenni, hogy ennek a nagyokosnak is vannak olyan programjai amiert nem fizetett (amire te is celoztal), ebbol kovetkezoen egy kepmutato pocs.

[ Szerkesztve ]

(#238) megint én válasza anonym1s (#237) üzenetére


megint én
őstag

Én is tisztában vagyok azzal, hogy nem lehet harcolni a warez ellen. És szerintem csak akkor kellene közbelépni, amikor már kinkrétan olyan van, hogy töltsd le innen:.... Meg hasonlók. Az IGO-t is kb ki sem szabad ejteni itt, mert már törlik is. De kiért? Ha megkérdezik, melyik a legjobb, ott a válasz, az meg hogyan tovább azt megoldja maga. Málam is priviben annyi varez van, hogy dunát rekeszt. ÉS? Mi van akkor. Továbbra is tartom azt, hogy CIKKEKBEN nem szabad, de fórumon kultúrált keretek közt elengedhetetlen. Most nem nevezem meg a topicot, de van olyan ahol folyamat megy a warez kultúrált keretek között, és az egy nagyon szakmai topic. És kell oda, mert ha valamit meg akarsz nézni ami a témához tartozik, ahhoz kellenek bizonyos progik amik fizetősek. De nem veszi meg senki. Most is pl a telefonomra kerestem jó panorámakészítő appot, és 11et próbáltam ki... Na vajon fizettem valamelyikért is? Nem adom meg a választ mert az a PH alapelvekbe ütközne, ez maradjon "költői" kérdés. De végül egyik progi vált csak be, az sem nagyon, és a gyárit használom leginkább.

(#239) tolvaj! válasza megint én (#238) üzenetére


tolvaj!
őstag

nem belepofi, de két dolog:
1 a rootolás is mint olyan warez...
2 lehet jobb lenne ha privátban folytatnátok, mert ennek tényleg p.csán rugdosás lesz a vége.
minden tiszteletem a tietek! :R

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#240) szpali válasza megint én (#238) üzenetére


szpali
addikt

bocs hogy vebelevau, de pont az android az, ahol indokolatlan a varez...

számos alkalmazással csináltam már, hogy play-ről megvásároltam, kipróbáltam, majd 15 percen belül kértem a visszatérítést, mert nem tetszett/futott normálisan/stb.

(az persze más dolog, hogy ilyen esetben azonnal ráterhelik a számlaszámomra és csak 1-2 nap múlva írják jóvá az összeget)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#241) CivicEsi válasza motofan (#206) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Tső.
Ne vedd kötekedésnek, lehet rossz sort néztem, de itt a hivatalos oldalon azt írják, hogy 900/2100 Mhz-n tudja azUMTS-t: Itt

[ Szerkesztve ]

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#242) chab7 válasza CivicEsi (#241) üzenetére


chab7
addikt

Újra leírom, pedig már többször volt. Ez az indiai régiós oldal. "Mi" kínából rendelünk (nem indiából) így a kínai régiós oldalt nézd. Ott nincs 900MHz ;) (De van karcálló kijelző említés).

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#243) megint én


megint én
őstag

Amúgy nem tudom miért, de nekem bugolgat a készülék. Nagyon nem tetszik... Pl tegnap a a sötétben kellett volna a LED, és kifagyott tőle a telefon. Többször volt, h nem kapcsolt be a GPS, fagyott már ki a fényképezéstől is... Nem tudom mi a baja...

(#242) chab7
Tulajdonképpen akkor akinek kell, az rendelhetne indiából... V nem?

[ Szerkesztve ]

(#244) outsiders válasza megint én (#243) üzenetére


outsiders
aktív tag

minideal? Sztem valami teljesen gyári romot kéne szerezni, xda-n az etotalk romot dicsérték emlékeim szerint. Az enyém is bugolt már, néhány beállítási potnál, de semmi komoly, egyébként sem használom ( csak ugye mindent végignéz az ember először).

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#245) tlac válasza megint én (#243) üzenetére


tlac
nagyúr

MTK Engineer Mode-ban néztétek már, hogy tényleg nem tudja a 900-at?

(#246) outsiders válasza tlac (#245) üzenetére


outsiders
aktív tag

én néztem, tényleg nem. MÁS http://en.miui.com/thread-2651-1-1.html ez örvendetes hír nekünk :K

[ Szerkesztve ]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#247) gilimbgalamb


gilimbgalamb
tag

Sziasztok! Egy órája vettem át a telefont. Az első kézbe vétel meglepetése h nem volt kikapcsolva a telefon, hanem bekapcsolt állapotban találtam.... A szinkronizálás megkezdése előtt wifi kapcsoltam, ahol egy "nvram warning err = 0x10" hálózatot lát folyamatosan, de ettől függetlenül hozzá tudok kapcsolódni az otthon hálózatomhoz. A nagyobb baj most jön, jön át a haver, hogy nem vagyok elérhető!!!! Ránézek minden rendben, a mobilnet megy szépen. Na mondom felhívlak barátom... ha tudnálak.... tárcsázáskor csend, majd két pityenés és visszadob a névjegyzékbe! ugyanez történik minkét kártya esetében! megcseréltem a SIM-eket, de semmi változás.
Az akksi 2%-on van, de szerintem ennek nem lehet köze a jelenséghez.

Valakinek valamilyen ötlete?! Segítsetek kérlek, eléggé be vagyok parázva most.

„Engem nem lehet elfelejteni, csak nehéz megjegyezni." :DD

(#248) AsusBoy válasza gilimbgalamb (#247) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Kellett neked a sárga bőrűektől telefon :DDD

Töltsd fel talán jó lesz

[ Szerkesztve ]

(#249) gilimbgalamb válasza AsusBoy (#248) üzenetére


gilimbgalamb
tag

Valami építő jellegű hozzászólást várnék!

Az IMEI számmal lehet vmi gond. Ötlet?

„Engem nem lehet elfelejteni, csak nehéz megjegyezni." :DD

(#250) KTU válasza gilimbgalamb (#247) üzenetére


KTU
addikt

Lehet SIM kártyát kellene cserélni!
A régiek már 4.1.2 -vel sem mentek [link] vagy [link]

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.