Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viszlát


Viszlát
addikt

Sajnos egy kissé messze vagytok, de ha alapvető dolgokban szükségetek van (étel, ruha, bútor), ne habozz felvenni velem a kapcsolatot.

Békés ünnepet a továbbiakban és kitartás.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2) r-chee


r-chee
őstag

"Hinni a szépet, lehetetlent, hogy egyszer valóra válik. Hinni a vágyban, akaratunkban. Ha kell, hát bízni halálig." (Szabó Lőrinc)

Kitartást és Boldog Új Évet!

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3) 7


7
addikt

Bár biztató szavakon túl nem tudok nyújtani semmi segítséget, remélem, egy icipici hatása ennek is lesz: szorítok nektek. :)

(#4) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Mivel a Karácsonyon lassan túl vagyunk, ezért szerencsésebb és gazdagabb új évet kívánok neked és családodnak! Kitartás! :R

Sic Parvis Magna

(#5) pee13


pee13
senior tag

Kitartás, reméljük (legalábbis én), hogy kijöttök a gubancból. Sajnos a szavaknál többet én se nyújthatok :(

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6) concret_hp


concret_hp
addikt

uh hát ez nem semmi :(

minden jót :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7) S e t h


S e t h
nagyúr

Az élet nevű játék sosem volt egyszerű. :(

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8) XuChi


XuChi
addikt

Szia.

Sajnálom hogy ezt történik veletek. Sajnos ez a karácsony nekem sem jó. Anyukám intenzíven fexik és lélegeztetőn van. Lehet soha többet nem tudok vele beszélni. Anyagilag is le vagyunk égve és csak jönnek a számlák csak jönnek. Ez az év a legrosszabb év amit eddig megéltem. Sokak mondták ugyan ezt. Remélem nálatok is minden rendbe jön. Szorítok. És ha tudok segíteni valahogyan (ruhát tudok küldeni mert sokat nem használok már, de ennek ellenére jó állapotban vannak).

Bolldogabb újévet nektek :R

(#9) ijjájom válasza XuChi (#8) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hát nagyon sajnálom ami Veletek történik, ez rosszabb, mint a mi helyzetünk! Együtt érzek Veled és az Anyukádnak kívánom, hogy meggyógyuljon. Nem tudom hány éves vagy, de az Anyukákra mindig szükség van! Nagyon szeretnék segíteni Neked, ha megtehetném kifizetném a számláidat, de hasonló cipőben járunk anyagi téren. /de van lottóm/
Kívánok minden jót, az Anyukádnak pedig, hogy felépüljön!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#10) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Mindenkinek köszönöm a bíztató szavakat! Hát majd csak lesz valahogy, hisz úgy még sohasem volt, hogy ne lett volna valahogy....

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#11) XuChi válasza ijjájom (#9) üzenetére


XuChi
addikt

Köszönjük a jókivánságokat.

Én 25 éves vagyok. De anyukámat nem szeretném így elveszíteni. 59 éves, és sajnos este megszédült mikor ment a mellékhelyiségre és hanyat neki esett az éjjeli szekrénynek. Koponya alapi törése lett. Megműtötték de sajnos azóta epilepsziás rohamai vannak. Altatják hogy ne legyen státuszos. Felszólításra megszoritja a kezemet, de a jobb oldala nem mozdul csak a bal. Remélem ez helyre jön mert nem szeretném ha csak vegetálna mert az már nem ő lenne csak egy szenvedő test. Sokat gondolkodom azon mi lenne a jobb, de szeretnék még vele beszélni. Az is mély nyomot hagyott bennem tegnap hogy mikor megfogtam a kezét a bal szeméből könny csordult ki. Érezte ott vagyok de nem tudott másképpen reagálni csak a szorítással. Félek a felfekvéstől és a tüdőgyulladástól is. Nem tudom mivel tudnék segíteni neki. Annyit tudok minden nap megtenni hogy bemegyek hozzá és energiát adok át neki. Ne nézzetek hülyének de ez működik mert rengeteg bajomat ön magam gyógyitottam meg ugyan ezzel a módszerrel. Lehet nyugodtan kinevetni de nem érdekel. Én tudom hogy működik. Csak az a kérdés, hogy elég erős vagyok e ahhoz hogy segítsen neki.

Ne haragudj hogy a te fórumodban írom ezt le és zaklatlak a bajommal de muszály megosztanom valakikkel a barátnőmön kívűl is.

Még egyszer szorítok nektek és ha kell a segítség akkor szólj.

Ui: Mi is vettünk lottót. Hátha bejön.Ha bejön akkor repül a pü és add a számlaszámodat.

[ Szerkesztve ]

(#12) ijjájom válasza XuChi (#11) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hát csak beszélj Neki sokat, mondd el, hogy mennyire szereted és szükséged van még rá, ezért meg kell, hogy gyógyuljon.
Az energiával való gyógyításban én is hiszek, mert a lányom, akit tavaly összerugdostak, lelkileg olyan összetört lett, hogy természetgyógyászhoz hordjuk,/ha még ezt megtehetjük/.
Lényeg, hogy beszélj Neki és tudja, hogy mit érzel iránta. Biztos hallja a szavaid, ha vannak érzelem megnyilvánulásai.
Hát nagyon szurkolok Nektek! Nyugodtan írhatsz privát üzenetet is, szívesen beszélgetek Veled, tudom, hogy ilyenkor minden szó, minden biztatás jól esik az embernek.
Üdv.

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#13) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ezért szeretem a LOGOUT-ot, annyi félét lehet olvasni, és nem csak videókártyákról, hanem az életről. Sok sikert a jövőt nézve és fő a pozitív gondolkodás!

http://instagram.com/_doublez_

(#14) rarri


rarri
senior tag

Utánanéztem, és Pécsen is van csoportja a Máltai Szeretetszolgálatnak. Én Veszprémi vagyok, és itt a ez a Szeretetszolgálat nagyon jól működik. Adnak ruhát, bútort, élelmiszert, fűtőanyagot, mindent amire szüksége van valakinek, de ehhez tudniuk kell nekik róla hogy léteztek . Biztos Pécsen is hasonlóan működik ez. Ideírom az elérhetőségüket, és szerintem bátran írj nekik, vagy keresd fel őket. :)
Magyar Máltai Szeretetszolgálat -Pécsi Csoport . e-mail: pecs@maltai-pecs.hu

Nagyon drukkolok, hogy egyre jobbak és jobbak legyenek a körülményeitek , és hogy mindannyian egészségesek és boldogok legyetek. :)

Reni

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15) #30814464


#30814464
törölt tag

Ha valamiben tudok segíteni keress meg!:)
Minden jót! :R

(#16) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

csak hogy én is panaszkodjak: mi meg majdnem őz pörkölt alapanyagot szedtünk:)
Hálistennek nem lett baj (tényleg közel volt)a kocsi is megúszta:)

további off: ilyenkor sajnálom hogy nem kötik fel az adó csalókat(bmw audi lexus 40 millánál nagyobb ház tulajdon) és mindig a szegény embert éri baj és szenvedés

(#17) Tomate válasza XuChi (#11) üzenetére


Tomate
veterán

jaaj :O Azonnali jobbulást kívánok anyukádnak!

[ Szerkesztve ]

(#18) Rossi


Rossi
addikt

Kitartás...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#19) Ramirex válasza angyalpc2 (#16) üzenetére


Ramirex
csendes tag

Ha felkötnék az adócsalókat neked több pénz jutna? Inkább többet húzna le az állam, amit feladna postán izraelbe.

(#20) XuChi válasza Tomate (#17) üzenetére


XuChi
addikt

Köszönöm:R. Átadom a jókivánságokat.

(#21) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Nagyon sok ember el sem tudja képzelni mi is történik Veletek igazából.

Emlékszem, mikor még mustáros, vagy csak zsíros kenyeret ettem kicsit már száraz kenyérre kenve, meg mikor szinte mindig ugyanabban a ruhában mentem suliba (még arra is odafigyeltem, hogy nehogy az előző évi cuccba legyek az osztályfotózáson), vagy nem mentem kirándulni másokkal, stb. stb. stb..

És ezek nem 50, 60, 70-es évek, hanem kb. 8-10 éve volt.

Ezek is.. Hiába "támogatják", hogy legyen gyereked...
Az üzenet mégis ez, odaátról: "Előbb szedd össze a fedezetet, utána csinálj gyereket."

Szóval teljesen bele tudom magam érezni az esetedbe. Én nem ünneplek dolgokat, a mostani fásat sem... Épp ezért ezzel kapcsoltban nem kívánok.. De nem is lenne értelme.

Inkább legyen minden nap a szeretet ünnepe, és forduljon az életetek jobb irányba, legyen sok szerencséd, legyél jókor, jó helyen és ragadd meg a legjobb lehetőségeket, amik megadatnak. És vigyázzatok magatokra!

Üdv.: Gábor

(#22) M0RGI


M0RGI
őstag

Hát, szívszorító, de én ezért nem vállalok négy gyereket nulla anyagi háttér mellé, pláne albérletbe. Ha meg igen, akkor nem sír a szám!
Az államot meg nagyon könnyű ócsárolni, holott az én pénzemből fizetnek a nagycsaládosoknak minden xart.

[ Szerkesztve ]

(#23) depmod


depmod
senior tag

Kedves topicgazda.
Írtam neked privát üzenetet.

vzaza: Nem sírt senkinek a szája, ez egy helyzet leírása volt. Örülj neki, hogy nem vagy ilyen körülmények között kiszolgáltatva. Megjegyzésed nem csak tapintatlan és elég primitív, hanem önzőségről és érzéketlenségről tesz tanubizonyságot.
Tudod mit, tényleg ne vállalj gyerekeket, élj magadnak, keress pénzt, és öregedj meg egyedül.

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#24) Z-o-t-y válasza M0RGI (#22) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Hírtelen az idióta szó jutott eszembe, de ilyet nem írok. Az eszedbe se jut hogy nem albérletbe születtek a gyerekek például? Nem mindenki születik családi házba, és élnek a szüleik együtt míg meg ne halnak, lehet hogy elváltak, és emiatt kerültek albérletbe, vagy betegség bármi, még ha ne is így volt, nem szabad ítélkezni úgy hogy nem vagy tisztában a tényekkel.

http://instagram.com/_doublez_

(#25) ijjájom válasza M0RGI (#22) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Ha nem vetted volna észre, nem ócsároltam senkit, és én sem albérletbe szültem a gyerekeket, csak változtak a körülményeink. Csak hogy tudd...

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#26) ijjájom


ijjájom
csendes tag

depmod és z-o-t-y-nak! Mielőtt olvastam volna az írásotokat már reagáltam, aztán látom, hogy Ti is a védelmemre keltetek. Köszönöm, köszönöm, köszönöm
Nem mondom,hogy mi nem hibáztunk, de az akkori lépéseket mindig úgy ítéltük meg,hogy az lesz a legjobb. :C

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27) hibavissza


hibavissza
veterán

Gumit kell húzni, ha nem pénzes a család. Sokan remek anyagi körülmények közt sem vállalnak kettőnél több gyermeket, pont azért, mert bármikor ilyen helyzetbe lehet jutni manapság ebben a remek országban. Mondjuk még (még) nem bombáznak és lőnek, no meg van ivóvíz.....

(#28) Solten


Solten
addikt

Uhh, ez kemény.. kívánom hogy a sorsotok minél előbb jobbra forduljon.

Ja, és Boldog Ünnepeket, BUÉK!

Saor Alba

(#29) FPéter válasza hibavissza (#27) üzenetére


FPéter
aktív tag

Azért...ha nehéz anyagi körülmények között is, de írástudó ember gyerekei mindig felnőnek valahogy. És minden bizonnyal hasznos tagjai lesznek a társadalomnak. Talán hasznosabbak, mint az, akinek mindig minden megadatott. Mondom ezt úgy, hogy én jobbára az utóbbiak közé tartoztam.

(#30) vers


vers
tag

azért mielött valaki 4 gyereket gyárt gondolkodhatna picit,
átlagos fizetésböl nem lehet eltartani ennyit
arrol nem is beszélve hogy több éves szegénység szétzuzza a családot, lelkileg testileg nyomorit

2 megoldást látok az egyik hogy a faszi felszivja magát és 3-szor annyit keres,
a másik hogy a nagyszülökkel együtt kell élni, általában jo nyugdijuk van és a költségek jol oszlanak
az albérletet meg hanyagolni

a jelenlegi állapot a leirás szerint ugysem jövöképes

(#31) DEJVID válasza vers (#30) üzenetére


DEJVID
őstag

én is ezen gondolkoztam, hogy ilyen körülmények közé miért kellett a 4 gyerek? :U

(#32) ijjájom válasza DEJVID (#31) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Tudod! Ha annak idején ilyen körülményeink lettek volna, kedvünk sem lett volna gyereket csinálni, élve a Ti kifejezésetekkel!
Nem a nyomorba szültem és most sem olyan nyomorban vagyunk, mint sokan mások.
Nem cigizünk és nem is iszunk, teszem hozzá, de azt is, hogy nem úgy vagyunk egyikünk se, hogy jaj futok anyucihoz, vagy apucihoz kis lóvéért, mert lakást kell venni, stb.
Amink volt, azt saját erőből szedtük össze,/mert volt saját otthonunk is/ a gyerekeink meg már főiskolás a nagy, két gimis és a kisebb egy kései gyerek, 9 éves múlt.
Gondolod, hogy ha tudom, hogy elesek, akkor elindulok???
Na erről ennyit, de nyugodtan ítélkezz! Ja és nem vakarjuk a fenekünket itthon, jaj mi lesz, stb.
A legfontosabb, nem hibáztatunk senkit! Ja és ha a nagyszülőkhöz költöznénk /ha össze is jönne/ akkor tényleg ülhetnénk a fenekünkön, mert olyan munkanélküliség van arra, hogy csak na... De végülis eltarthatnának a nyugdíjukból bennünket ugye? :W

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#33) FPéter válasza ijjájom (#32) üzenetére


FPéter
aktív tag

Ildikó, szerintem teljesen felesleges olyan emberekkel vitatkoznod, akiknek fogalmuk sincs a körülményekről.

[ Szerkesztve ]

(#34) ijjájom válasza FPéter (#33) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Kedves vagy! Köszi!
Hát igen, mindenkinek mindent nem lehet megmagyarázni, dehát tényleg nem is kell!
Különben most olvasom Moldova: Ha az Isten hátranézne című könyvét /Ormánságból származom én is/ és kezdek derűlátóbb lenni. Mindig arra kell gondolni, hogy vannak nálunk rosszabb körülmények között élők is! Van aki megérti más problémáját, van aki nem.
Mostanában úgy érzem, hogy ha kiírom magamból a dolgokat, akkor könnyebb talán. Már gondoltam rá, hogy könyvet írok, hiszen annyi mindenen mentünk keresztül, ami több emberöltőbe belefért volna.
Vagy akár a szegény gazdagokról írni, mert lehet, hogy jobban állok náluk, mert ha egyszer beüt a krach és nem jön a havi millió, akkor végük, mert 40-50 millió a tartozásuk, stb.
Na csak ennyi, és köszi!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#35) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Megható és elgondolkodtató írás, örülök, hogy ilyeneket is lehet itt olvasni, nem csak kibaszott videokártya teszteket, stb.

Kellemes ünnepeket kívánok Neked és a családodnak és kitartást!

(#36) depmod válasza hibavissza (#27) üzenetére


depmod
senior tag

Elszomorító, hogy egyesek mennyire buták és önzők.
Kíváncsi vagyok, milyen körülmények között éltek. Adatlapjaitokból kiderül, hogy csak a számítógépetek több, mint százezres tétel. Valószínűleg nem nélküköztök. Az ilyen embernek nehéz megmagyarázni, hogy nem a pénz az első.
Ezért fogy a magyar, mert sokan a pénzt hajszolják, aztán 40 éves korukra jutnak el oda, amit ők egszisztenciának hívnak, akkor meg már gyerek nem fér bele a programjukba.

Különbözőek vagyunk, ezzel nincsen semmi baj, de olyat ritkán hallani, hogy valakit azért piszkálnak, mert gazdag, és egyedül vagy párban él gyerek nélkül. Ebből mi marad öregkorára? Jó esetben a pénz, de lehet hogy az sem.
És mindezek mellett mit veszít? Talán majd egyszer rájön vénemberként, mikor magányosan tengődik valahol.

Hibavissza: Kár, hogy apád nem úgy tett, ahogy te javasoltad Ijjájomnak. Egy szánalmas figurával kevesebben élnénk ebben az országban, de érted nem lenne kár.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#37) FPéter válasza depmod (#36) üzenetére


FPéter
aktív tag

Azért gondolkozz el azon, hogy Neked is sikerült valakit egyetlen írása alapján megítélni és elítélni. :))

(#38) depmod válasza FPéter (#37) üzenetére


depmod
senior tag

Gumit kell húzni, ha nem pénzes a család.

Erről a megnyilvánulásról te mit gondolsz? Lehet, hogy számodra nem elítélendő, de mindenképpen kiábrándító. Kiváncsi lennék, milyen élettapasztalat áll a hozzászóló mögött.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#40) Loretto


Loretto
veterán

hibavissza 1 nap pihenő. Azért gondolkodjunk már mivel dobálózunk.
Személyeskedést pedig mellőzni kéne mindenkinek (akinek inge...).

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#41) FPéter válasza depmod (#38) üzenetére


FPéter
aktív tag

Kiábrándító, de ha te is folytatod ugyanazt, akkor nem vagy különb, mint ő. Tudom, hogy ez lejárt lemez, de van benne igazság, konkrétan a "nem lenne kár érted" dologra célzok. Egyébként a többivel egyetértek, csak a reakciód miatt írtam a fentieket.

(#42) babacsillag


babacsillag
csendes tag

"Jo" kis karacsony. Irigykedem a hozzaallasra es gratulalok a felismereshez. A szeretetnel es osszetartasnal nincs fontosabb.

Az iras nem volt annyira szivfajdito, mint a kommentek nagy resze. Az irasban nem veltem felfedezni konyorgest, nem kertel senkitol semmit, nem volt kotelessegunk megszanni, nem ezert irtad.

Aki nem tud feket tenni a szajara, az tanuljon meg olvasni. Eloszor betuket javasolnek, azutan szavakat, sorokat, majd a sorok kozott.....

Kivanom a tortenet valjon jo kis csaladi sztoriva par even belul.

(#43) ijjájom válasza babacsillag (#42) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszönöm! Örülök, ha azt olvassa valaki az írásomból, ami belülről jött nekem.Van 1-2 olyan dolog, ami ha elmesélném senki sem hinne nekünk, pedig megesett velünk.. Mint a rémálom!
Hát ha kicsit javul a hangulatom, lehet,hogy később megosztom Veletek!
Ahogy észrevettem, mindig akad l-2 ember aki másként látja és gondolja az írást, mint a többség, aztán elég vulgárisan hangot is ad a véleményének. Köszönöm azoknak, akik a sorok között is olvastak és a védelmemre is keltek!
Nem az volt a célom, hogy bárki összevesszen ezen, hiszen a karácsony tényleg a szeretet és a béke ünnepe kell, hogy legyen!
Kicsit jó volt kiírni magamból az egészet, de a reggeleim még mindig pocsékul telnek. Nem tudom leírni az ébredéskori érzéseimet.
Hát csak ennyit akartam és köszi Mindenkinek! Boldog újévet kívánok!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#44) depmod válasza FPéter (#41) üzenetére


depmod
senior tag

Igazad van, talán tényleg durva voltam, de az ilyen stílusú hozzászólások kiakasztanak, Ez ráadásul nem szakmai cikk, hanem egy élettörténet, ebből adódóan több jószándékot és empátiát várna el az ember, főleg így, Karácsony táján.

Vagy csak én vagyok ilyen szentimentális?
Manapság már sajnos az ember sokszor kételkedik Önmagában, hogy mire viszi normális és becsületes szemlélettel.

ÁH, Boldog Karácsonyt!! :DD

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#45) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"nem az ajándék a lényeg"

Na ez az! Mennyi embernek nem esik le!

Amúgy meg respect a kitartásért, külön-külön is elég baj ezt így végignyomni :/

Mutogatni való hater díszpinty

(#46) Viszlát válasza ijjájom (#43) üzenetére


Viszlát
addikt

Sok itt a gyerek, plusz van néhány "egyszerű gondolkodású" ezt sajnos figyelembe kell venni.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#47) ijjájom válasza Viszlát (#46) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Igen, ezt a többi írásomnál és mások írásainál is észrevettem! De végül is ez egy olyan oldal, hogy mindenki elmondhatja a véleményét, nem feltétlenül kell,hogy egyezzen másokéval.
De a kultúrálatlan viselkedés mindenképpen zavar, főleg még leírva.
Lehet, hogy hirtelen dühében az ember mond olyat, ami különben nem hagyná el a száját, de ha írok, akkor van időm átrágni magam a dolgokon és lehiggadni.
Engem is bosszant néha egy-két dolog, amiket az írásaimban olvashattok, de sohasem általánosítok, sőt még aki nem fizeti a ház után a részletünket rendesen, ennek ellenére a kinőtt holmikat elküldöm neki.Persze valahol haragszom rá, mert sajnos mindketten bagóznak, és amit arra költ, fedezné a részletet. Talán rövidebb ideig kellene bedobozolva lennünk. A 20 év alatt azért gyűjtöttünk dolgokat, az emeletes ágy alja tele van könyvekkel, amiket nagyon szeretek, most nem tudom kirakni, de sebaj, vagy a férjem a nagyszüleitől örökölt órája,/falióra/ amit szintén nem szeretnénk elkótyavetyélni.
Sajnos egy réteg úgy van elkönyvelve, hogy ha szar a helyzet, akkor olyan természetes, hogy dohányoznak, vagy isznak.
Például ezzel sem értek egyet, de van aki igen!
Na mindegy, nem érdemes mások beszólásai miatt idegesítenie magát az embernek!
Segíts nekem! Itt a logout-on a "rang"-ok hogyan alakulnak ki???
Üdv. Ijjájom

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#48) ijjájom


ijjájom
csendes tag

mármint újonc, őstag, fanatikus tag stb.

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#49) adalbert1 válasza ijjájom (#48) üzenetére


adalbert1
veterán

Hozzászólások számától és a regisztrálástól eltelt időtől függ hogy kinek milyen rangja lesz.

Jó dolog hogy ilyen válságos helyzetben is összetart a kis családotok!

(#50) ijjájom válasza adalbert1 (#49) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi a felvilágosítást!
Hát igen, az összetartás megvan szerencsére! Sokan mondták már, hogy annyi mindenen mentünk keresztül és még mindig együtt vagyunk!
Hát jóban és rosszban egyaránt egymás mellett a helyünk. Kiegészítjük egymást, erőt adunk egymásnak, erőt merítünk egymásból.
Ez a házasság lényege.. üdv.

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#51) lúzer válasza ijjájom (#50) üzenetére


lúzer
veterán

hát ez nagyon-nagyon szomorú...
(egyébként mit szeretett volna a kisfiad?)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#52) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Könnyeket csalt a szemembe a h.sz.-ek első fele. Kár, hogy nem vagyunk egyformák, és nem mindenkinek jut eszébe, mielött ír, hogy az élet néha mostohára fordulhat, és nem mindig rajtunk mulik ez. Ne haragudjatok, de az igazi rossz Xuchi-val történt. Nincs roszabb annál, mint elvesziteni valakit, akivel beszélnünk kell. Annyi mindent meg kell még beszélniük, át kell élniük. Nem végzödhet így, az ember csak örlödik utána, és sosem tudja elfelejteni, hogy hirtelen így lett vége. Nincs nap, hogy ne jutna eszébe, sosem tudja elengedni, és nagyon nehéz tovább menni, immár nélküle. Én nagyon szoritok az írás készitőjének, akinek csak jót kivánok, és igen, igaza van, Ormánságban még nehezebb lenne. És én is megkérdezném, hátha segíthetek, mit szeretett volna Kisfiad? Xuchi neked pedig azt kívánom, hogy felépüljön Édesanyád, akinek Te vagy a legnagyobb gyógyitó erő, ha csak megsimogatod a kezét, akkor is.

(ne haragudjatok rám, az össze-vissza h.sz.-ért, nekem ezt kellett leírnom, és máris jobb)

És jó, hogy van Logout, ahol nem csak vga zsuga teszt van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.