Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [KaiotEch:] Apró

Hozzászólások

(#5) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Én igyekszem rugalmasan kezelni az ilyet, de ha beleírom a hirdetésbe (mindig! beleírom), hogy itt és itt, valaki meg hót ellentétes irányba akar elrángatni, különösen olyan időpontban, ami nekem nem jó, attól én is falramászok. Néhányan azt hiszik, hogy az embernek az élete forog kockán, ha nem adja el azonnal, amit árul az első jöttmentnek, aztán ebből kiindulva igyekeznek minél nagyobb arcátlanságot előhúzni a kalapból. Mert ugye ide tartozik a "mennyit engedsz a feléből" és társai is... én már rég nem foglalkozok ilyenekkel. Aki idióta, azt szó nélkül lepattintom, gondoljon amit akar.
Volt olyan, hogy megbeszéltem valakivel, hogy házhoz jön (monitor), megvolt, hogy mennyi pénz stb. Hív, hogy már itt van pesten, fél óra múlva érkezik. De tankolnia is kell, hát leugrik több, mint egy ezres, mert nincs több pénze. De vinné ám így is. Mondtam neki, hogy barátom... no deal. Amit megbeszéltünk, azt megbeszéltük. Ő legalább nem anyázott, tényleg el akarta vinni, úgyhogy kicsit szomorú volt. De attól még az efféle hülyítésre nem vagyok vevő, mert nyilvánvalóan tudta előre, hogy nem lesz elég a lóvé. Másnap elvitte valaki más (kérdés nélkül jött, nem alkudott, megnézte, aszonta jó, fizetett, csőcsumi).

Sent from my keyBoard

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [KaiotEch:] Apró
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.