Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juhaszattee


juhaszattee
csendes tag

A leggyorsabb viszi, annyit kérnék, hogy aki elvitte legyen szíves írni egy kommentet, hogy más ne próbálkozzon feleslegesen. Ha elkelt frissíteni fogom a bejegyzést is.

"... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#2) nyozo válasza juhaszattee (#1) üzenetére


nyozo
aktív tag

1hónapja kaptam rá én is meghívást youtube-on

"Closed Beta Invite
Hello!

Your videos show your expertise with racing games. We would therefore like to hear your feedback
on our futuristic online racing game Quantum Rush (www.quantum-rush.net) and hereby invite you
to our closed beta test, which will start soon.

If you are interested, please send a short email to info@quantum-rush.net or just reply to this
message. We will then send you one of our limited beta keys before the start of the closed beta.

Best regards,
GameArt Studio"

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#3) juhaszattee válasza nyozo (#2) üzenetére


juhaszattee
csendes tag

Oh, ezek szerint nincsenek kivételes képességeim, és ez inkább tényleg spam, mintsem valódi meghívás :D

"... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#4) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Én is kaptam valamelyik nap ugyan így, mert youtube csatornámon sok autós cucc van

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#5) vamzi


vamzi
őstag

Szia,

Köszi a lehetőséget, lecsaptam rá. Ha érdekel, akkor majd megosztom a tapasztalataimat.

Üdv,
Ádám.

(#6) juhaszattee válasza vamzi (#5) üzenetére


juhaszattee
csendes tag

Szia,

szívesen, ha úgy érzed, írhatsz pár sort a logout-ra, ha megérdemli a játék :D

Kellemes időtöltést! :)

"... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.