Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Maximálisan egyetértek veled. Amit ma a kertévé művel, az vérlázító. Szerencsére én is ritkán nézem akkor sem sokáig, de mindig ledöbbent ez az intellektuális degeneráció, amit mindig nyomnak... Vv, én Bukarest, Anikó só, stb... A legalja a pumpedék... Mindegyikből megnéztem egy részt. Nem volt könnyű... De tényleg erre van igény? Magyarországon erre van szükség? Gondolom igen. Ezzel lehet birkákat tenyészteni, a birkákat meg ugye könnyű terelni...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Nem értem ezt a posztot. Akinek nem tetszik, nem kell nézni ezeket a műsorokat, csatornákat, sőt nem muszáj TV-t sem nézni. Olyan adásokat fognak sugározni a médiumok, amelyekre igény van. Ma Magyarországon erre van igény. Ha a Te igényeid mások, keress magadnak olyan tartalmakat, amelyek megfelelnek számodra.

Az persze más kérdés, hogy egyébként a fentiek a kereskedelmi médiumokra vonatkoznak, az én és a Te adódból is fizetett közszolgálati csatornáknak továbbra is a politikailag semleges, társadalmi kohéziót erősítő és ismeretterjesztő műsorokat kellene sugároznia. Ennek pont az ellenkezője folyik ma itthon.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#3) kentucky válasza mbalint987 (#2) üzenetére


kentucky
őstag

Mindent leírtál amit szerettem volna :D

[ Szerkesztve ]

(#4) joysefke válasza mbalint987 (#2) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nem értem ezt a posztot.

Az "angol vonalat" képviselem ;] :

Leírtam, hogy szerintem a kertévé miért olyan színvonalú amilyen, és miért nincsen semmiféle kilátás arra nézve, hogy valamikor is színvonalas műsorok legyenek. Elemzés, tényfeltárás. Eszemben sincs nekiállni ötletelni arról, hogyan lehetne színvonalat csinálni, mert én sem hiszek benne hogy lehet. Őszintén nagy ívben leszarom és még akkor sem nézném a TV-t, ha színvonal lenne. A TV számomra halott.

Tehát "a miértet" írtam le, nem a "hogyan kéne"-t. Hátha vannak még olyanok, akik a "miértet" sem értik és anélkül kezdenek el ötletelni a "hogyan kéne" témakörében.

politikailag semleges, társadalmi kohéziót erősítő és ismeretterjesztő műsorokat kellene sugároznia. Ennek pont az ellenkezője folyik ma itthon

Hogy éppen mi megy az állami TV-n azt nem tudom (lévén nem nézek TV-t), de az totálisan biztos, hogy az államilag finanszírozott TV-t (meg úgy általában az összes TV-csatornát) mindig fogja terelni a politika valahogyan. Teljesen kizárt, hogy a TV-t politikailag semlegessé lehessen tenni, mert óriási tömegeket ér el és maga a formátum is kiválóan alkalmas manipulációra, meggyőzésre.Ez nem magyar sajátosság.

Elkezdtem írni a német helyzetet, de aztán letettem róla (elnapoltam?). Na ott az állami TV (ARD, ZDF) finanszírozása maffiaszerűen folyik, Artisjus mintára, csak két-három dimenzióval nagyobb léptékben és agresszívabban. Készül 1-2 színvonalas tartalom (természetfilm online megnézhető) egyébként meg a kormány politikaliag teljes mértékben alárendelt szócsöve. Németek utálják a jelenlegi állami TV rendszert mint a szart.

[ Szerkesztve ]

(#5) Csapoati válasza joysefke (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Készül 1-2 színvonalas tartalom (természetfilm online megnézhető) egyébként meg a kormány politikaliag teljes mértékben alárendelt szócsöve. Németek utálják a jelenlegi állami TV rendszert mint a szart.

Ez 100%-ig igaz hazánkra is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) lezso6 válasza mbalint987 (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A médiának hatalmas felelőssége van a társadalom alakulásában. Valaki emiatt negyedik hatalmi ágnak is nevezi. Nem véletlenül, hisz médiát mindenki fogyaszt, ebben nő fel, azaz a médiának igen nagy hatása van, de effektíve nem igazán ellenőrzi senki.

A pusztán piaci alapon, de "ingyenes" működése a médiának eleve bukásra van ítélve, mivel a tartalom alárendelődik a reklámoknak. Továbbá a tömegek kiszolgálása a cél, ezzel pedig a színvonalnak a leghülyébb emberekhez kell igazodnia. Ennek következménye pedig a színvonal és a társadalom értelmi képességeinek folyamatos csökkenése.

az írónak: ezt a leereszkedő stílust szerintem mellőzd, mert a gyíkemberhívők szoktak így beszélni. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) elithun válasza joysefke (#4) üzenetére


elithun
őstag

"Elemzés, tényfeltárás."
Mármint a 2005-ös állapotról, ugye? :P

Hamarosan a "nem nézek TV-t, be sincs kötve, de mindent tudok a tévéről" olyan közlés lesz, mint a kényszer, hogy a vega értesítsen arról, hogy vega. :D

Ha nem része az életednek, nem érdekel, akkor engedd el.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) freeknight


freeknight
őstag

A szórakoztatásban a TV jelentősége az utóbbi tíz évben drasztikusan csökkent. A TV-k vesztik a nézőket és elsősorban a műveltebb és fizetőképesebb tömeg hagyja ott a tradicionális, időben kötött tévézést.

Szerintem meg ez az aranyos :DDD . Ez Magyarországon biztosan nem így van. Még az én korosztályom, a fizetőképes huszonévesek is rengeteg tévét bámulnak, munkahelyen mindenki képben van az aktuális x faktorral, séfes műsorral, sokan eltartott ujjal még az éjjel nappal budapesttel is. A Való Világot, ha éppen megy, még én is megnézem. De persze miután egymás között kitárgyalták az aktuális celebes műsort, utána már mindenkinél a fal felé van fordítva a tévé, és azon is csak a spektrum megy :DDD .
Nemrég volt egy felmérés itt ph-n a tévézési szokásokról, és már akkor is megdöbbentett, hogy itt a műveltebb, és nem technikai analfabéta (az itteni kommentelőknek nem esik nehezére beindítani gondolom a torrentet) réteg van jelen, ezzel szemben még mindig rengetegen bámulják a dobozt.

A mai tíz év alattiaknál, vagy korai tinédzsereknél látom már a tendencia megfordulását, kérdés, hogy az értelmi fogyatékos emberekkel teli, silány színvonalú youtube vagy twitch csatornák mennyivel nyújtanak minőségibb szórakozást a kertévéknél?

Azon meg csak nevetni tudok, aki még mindig rácsodálkozik, hogy a tévék miért a szennyet ontják mindig? Azért, mert a plebs részéről erre van igény, a kertévék pedig pénzből élnek, és pénzt akarnak csinálni. Nem igényeket formálnak, hanem csak igényeket szolgálnak ki.

[ Szerkesztve ]

(#9) #90088192 válasza freeknight (#8) üzenetére


#90088192
törölt tag

En nem ertek ezzel sem egyet, mert a Lehet Mo.n a kertevek azt ontik amit, DE vannak orszagok ahol maskepp van, es elerheto vagy igy vagy ugy....
Sajat tapasztalat: ABC(Australian Broadcasting Corporation ha jol sejtem), pl reklamok nelkul uzemel mint kozszolgalati, de olyan musoroknak ad otthont, hogy Van mit nezni. Lehet sorolni, vannak angol programok, illetve clone programok is de nem ez a fo csapas.
3 Csatornat uzemeltet amit lehet most eppen fogni, az egyik fokent hirekkel politikaval foglalkozik, bar vannak eleg erdekes beszelgetos musorok(NEM MONIKA) hanem interview stilus ripoter+vendeg, es mindenfele kozegbol orszagbol vannak emberek.
A masikon 7-ig gyerekprogramok mennek, mindenfele, utanna a kedvencem Spicks and Specks(Adam Hills a musorvezeto), na az egy olyan vetelkedo ami szerintem egyedulallo. Sajnos csak ismetlest nyomnak mert kb 10 eve volt az utolso felvetel, de meg mindig ez megy fomusoridoben Mert egyszeruen ZSENIALIS.
Ezen a csatornan meg van mas is pl egy sorozat a szellemileg serult emberekrol es azok vilagarol, hogy az Ember megertse min mennek keresztul, nagyon tanulsagos, Live At Apollo(Stand Up Comedy) stb.
Na meg Dr Who minden mennyisegben :) ez a masik dolog amiert elkezdtem nezni.

Ezert irom, van ertelems musorszoras, sot ertelmes musorok is, csak keresni kell. Es igen szoktam TV-t nezni, de nagyon megvallogatom mit. Tudomanyos Ism terjeszto az johet, Vetelkedok muveltsegi illetve vicces(nem minden kategoria, az ilyen eszetlen SPort nak titulat nem nagyon gyere be) johet, meg vannak egyebek is. Talan a Black Mirror sorozat is azek kozul valamelyiken ment.

Vagyis nyitott szemmel jarva mindenki megtalalja amit keres :)
Ha van ra igenye, akinek nincs annak meg nincs mit magyarazni, ugyis azt nezi amit kap. :W

(#10) mbalint987 válasza joysefke (#4) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Oké, félreértettem a posztod célját. :) Amúgy hozzáteszem, hogy a kereskedelmi TV-ken is vannak színvonalas tartalmak szerintem (pl. RTL Klub XXI. század c. műsora), csak elég kevés.

"Hogy éppen mi megy az állami TV-n azt nem tudom (lévén nem nézek TV-t), de az totálisan biztos, hogy az államilag finanszírozott TV-t (meg úgy általában az összes TV-csatornát) mindig fogja terelni a politika valahogyan."
Ebben igazad lehet (bár ne lenne), a kérdés a mértéke ennek a befolyásolásnak. Mert ha éppen egy-két hír narrációjába csúszik bele, és mondjuk az ellenzéki/kormányzati megjelenések arányát az utóbbi előnyére változtatja, teszem fel +10%-kal, az még beleférhet. De az, ami ma Magyarországon megy, annak köze sincs ehhez. Az arány kb. 97/3% lehet, ami enyhén szólva is vérlázító.

(#6) lezso6:
"A médiának hatalmas felelőssége van a társadalom alakulásában."
Ezt nem vitattam. Viszont nem tudok jobb rendszert, mi amilyet ma követünk. Vannak a közszolgálati adók és vannak a "független" kereskedelmi adók. Nyilvánvalóan az utóbbiaknak is vannak tulajdonosaik, akiknek van saját politikai vallásuk és gazdasági érdekük.

"Ennek következménye pedig a színvonal és a társadalom értelmi képességeinek folyamatos csökkenése."
Utóbbi állítással vitatkoznék. Akinek ezek a tartalmak nem elég színvonalasak, azok szimplán elkapcsolnak.

Egyébként meg a fentiektől függetlenül itt egy általános igazság: Független média soha nem volt, most sincsen és soha nem is lesz!

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#11) lezso6 válasza mbalint987 (#10) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bocs, de én nem vagyok megalkuvó, hogy "hát ez van, ezt kell szeretni", mivel nincs jobb. Ezt az érvet amúgy szinte bármire rá lehet húzni. Egyékbént lehetne jobb a rendszer, már azzal is hogy az ellenőrzést kicsit komolyabban vennék.

Akinek nem elég színvonalas az igen, elkapcsol vagy nem néz TV-t. De a jelen az egy hosszú folyamat eredménye ami kb 20 éve zajlik, az emberek már el lettek hülyítve. 1997-ben nem volt internet, csak a TV, mindenki azt nézte ami volt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) fordfairlane válasza lezso6 (#11) üzenetére


fordfairlane
veterán

Magyarországon 1997-ben indultak a kertévék. És az internet is kábé akkor kezdett el terjedni lakossági körökben. Na jó, a net talán kicsit később lett hozzáférhető széles körben.

Egyébként szerintem is többek közt azért is ilyenek a kertévék, mert a net felszippantotta az intellektuálisan harcképesebb közönség egy részét. És bár a tévécsatornák közt is vannak tematikusak, egyszerűbb válogatni a neten információforrást. Arról nem is beszélve, hogy a kommunikációnak is ez manapság a legfontosabb platformja.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#13) KubanitoS


KubanitoS
veterán

A témába nem szeretnék különösebbképp belemenni, mivel már a "tehetségkutató", "celeb", "TV2" szavak hallatán felforr az agyvizem. Ha még nézni is kellene ezt a sok mocskot... :(((

Szóval csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a mai világban, ahol a Youtube RED hivatalosan azért létezik, hogy pénzért cserébe reklámmentesen nézhessük a videókat 100% legálisan, amikor a Google Playen azért lehet pénzt áldozni egy amúgy ingyenesen elérhető, de reklámokkal teli programért, hogy azt reklámmentessé tehessük, de akár a Prohardvert is reklámmentessé tehetjük a prémium funkcióval. akkor a tévészolgáltatók hogy merik elkérni a pénzünket tévéelőfizetés gyanánt, ha egy retkes filmet nem lehet megnézni, mert tíz percenként nyomja a képembe a hascsikarós nagymamát?

Nem pont fordítva kellene lenni a dolognak? Ingyenes, reklámokkal telepakolt tévécsatornák, a paraszt meg fizethet a reklámmentességért. Persze a realitások talaján maradva ez soha nem fog működni, ha figyelembe vesszük a reklámokból befolyó hatalmas pénzösszegeket.

Mindenesetre szerintem nevetséges az egész. Azt vagyunk kénytelenek nézni, amit ránkerőltetnek és egy másfél órás filmből lesz inkább két és fél órás a reklámok miatt. A mai világban szerintem ennek a rendszernek nagy jövője nem lehet, legalábbis nagyon remélem. Fizetős Netflixen azt nézed amit te akarsz, akkor, amikor akarod. Youtube detto. stb stb Nem véletlenül torrenteznek az emberek. Az "ingyenesség" az egy dolog, de akkor nézel azt amit akarsz reklámok nélkül, amikor te akarsz.

rant/off

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14) Wesder válasza KubanitoS (#13) üzenetére


Wesder
félisten

HBO GO

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Hieronymus válasza joysefke (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...ott az állami TV (ARD, ZDF) finanszírozása maffiaszerűen folyik,..."

Kettőezer-kettőben szüntették meg Magyarországon ugyan ezt a rendszert.
Gyakorlatilag nem volt más megoldás, mert a posta képtelen volt behajtani a hátralékokat. Csak az önkéntes fizetőktől érkezett pénz és a fizetők száma rohamosan fogyatkozott.
Az előfizetési díj az akkori átlagjövedelmekhez képest jelentős összegnek számított.

De visszatérve az ARD és ZDF témára, a németek azért kapnak vissza valamit a pénzükért.
Az ARD 17 tévécsatornát üzemeltet állandó jelleggel.

A fontosabbak.:
Das Erste - az alapvető csatorna.
tagesschau24 - hírcsatorna
ONE - tematikus szórakoztató csatorna. Kedd esténként sci-fi, érkezik a Doctor. A kapcsolódó sorozatok már elfogytak.
ARD-alpha - tematikus kulturális és oktató csatorna. Eredetileg a bajorok csinálták, a növekvő nézettség okán lett szövetségi csatorna.
KiKA - gyerekcsatorna.
ARTE, PHOENIX, 3sat,..

A ZDF. az főcsatornán kívül üzemelteti ZDFneo és ZDFinfo csatornákat.

Tetemes mennyiségű rádiócsatorna áll rendelkezésére a hallgatóknak. Van olyan EDM csatorna, amelyikbe már David Guetta nem fér be. Túl populáris zenét nyom.

A két főcsatornán is vannak értelmes műsorok és mozifilmek. A hozzájuk tartozó tematikus csatornákon kicsit keresgélni kell, amíg tisztázódik hol és mikor vannak érdekes műsorok.
Ráadásul ezen csatornák esetében nem szakítják meg a programot reklámokkal.
A kereskedelmi csatornák esetén, főműsoridőben már elérik 60 - 40%-ot a reklámok mennyisége. A reklám több, nehogy valaki félre értse. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#16) bkercso válasza icemad (#1) üzenetére


bkercso
nagyúr

UK-ben külön kijöttek ellenőrizni, mert nem hitték el, hogy nincs TV-nk, ezért nem fizetünk elő. :D Mondjuk nem értem, hogy ha a házimozihoz vennék egy TV-t, akkor miért kéne előfizetnem, de nem firtattam...

Tegnap este egyébként épp a '90-es évek gyöngyszemeit néztük, Vágó átverését meg Friderikusz-féle álinterjút Fekete Lacival stb. Ezek azért hoztak egy vállalható könnyű színvonalat, mivel szórakoztatóak és emberközeliek voltak; tudtuk élvezni őket tegnap is, pedig 10+ éve nem TV-zünk. Azért sem, mert ami nincs fent a neten, az meg fent lesz...

A cikkel kapcsolatban megemlítendő még, hogy a nézettséget sokáig ugye csak kb. 2500 családon mérték Mo-on, őket kellett kiszolgálni, ők formálták a közízlést. :). A digitális TV-zéssel gondolom, ennek vége, így már jobban (tökéletesen) mérhető.

Aki kitartott a csatornalogók, a 15-20 percenkénti ordítozó reklámblokkok, ilyen olyan politikai sugallatok, no meg értelmetlen műsorok ellenére a hagyományos tévézés mellett, annak talán nincs is igazi igénye arra, hogy minőségi adást kapjon. Ha pedig nincsen erre igény, akkor miért fordítana rá pénzt és energiát a csatorna??
Mo-on (is) sok a nyugdíjas, és nekik igenis van igényük: szapanoperára, vetélkedőre, ripacskodós éneklősre (tahóságsóra talán nem nekik van igényük, hanem a huszonévesenek, és nem csak a legostobábbnak sajnos). És politikai betétekre is! :K Internetezni meg sokan nem tudnak közülük, valamint egy életen át megszokták a TV-zést, sokan arra alszanak el és teljesen függők tőle.

Viszont jól mondod: minőségre azoknak, akik ezeket nézik, tényleg nincs igényük sajnos, ezért is tartom a TV-t tárdsadalomromboló erőnek.
Ezt bírtam anno Alan Watt szeret arról is beszélni, milyen hipnózisszerű állapotot okoz a TV, főleg gyerekeknél. Ilyenkor több mindent be lehet adni a tudatalattiba, mint normál tudatállapotban.

"A médiának hatalmas felelőssége van a társadalom alakulásában."
A média nem egy személy, hanem egy eszköz. Nincs felelőssége, hanem rajta keresztül formálják a társadalmat, azok, akik formálják. Övék a felelősség.

mbalint987:
"Akinek ezek a tartalmak nem elég színvonalasak, azok szimplán elkapcsolnak."
Sajna nem mindig, mert az ember adaptív lény. Szép lassan hozzászoknak sokan ahhoz, amit kapnak. Ugyanis sokan háttérben nyomatják a TV-t és le se esik nekik vagy 20 percig, mi megy, addigra meg már minek elkapcsolni, főznek tovább...

KubanitoS: A reklámokat már "öreganyám" is megtanulta kitranszformálni a képből azzal, hogy a set top box-szal felveszi a műsort és áttekeri őket.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#17) #00137984


#00137984
törölt tag

Lehetséges lenne hazánkban jó TV-csatornát összehozni érdekes müsortartalommal és fizetett hirdetésekkel a müsorokblokkok között. Az igényfelmérés olyan egyszerű, hogy itt a PH!-en olvasott blogok és cikkek alapján összeállitható lenne egy egész szép nézettségi számot felmutató "kocka" csatorna. Rétegigény szinten egy "kocka" TV játékok és hardverek bemutatásával több érdeklődést kiváltana mint egy sokadik évad túlélő-show meg "tehetségkutató" kabaré. Sorozatokat és napi egy filmet, meg egy órás humoros szórakoztató magazint lehetne összeállitani. A hirdetést meg a cégek fizetett hardvertesztjeivel lehetne kiváltani és akkor a reklámblokk megszünne és a véleményeket itt a PH! fórumon meg lehet utána beszélni. Játékokat és filmeket lehetne boncolgatni és a retró vonalat sem érdemes elvetni, mert ezernyi téma van. Egy ilyen csatorna állandó fentartása elég költséges, de összevetve egy football klub kiadásaival szerintem egy jó minőségi szinten és megfelelő nézettséggel gazdaságosan meg lehetne valósitani. Valamikor egyszer a franciáknak volt ilyen jellegű csatornája sok játék, film és anime ismertetővel. Viszont mostanában ez nem trendi, mert mindent a netre és a YouTube csatornákra tolnak.

[ Szerkesztve ]

(#18) #00137984


#00137984
törölt tag

A neten is minden a látogatottságról, a nézettségről és a feliratkozók számától függ. Ha valamelyik oldal már nem tetszik, akkor azt egy idő után ignorálod és keresel jobbat vagy nem látogatod meg. :)

(#19) Hieronymus válasza #00137984 (#17) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Azt gondolom, hogy nem lehetséges.

Egyrészt volt már próbálkozás elő adásra. Részben jött be a dolog. PHeke nézettségét szinte nyomtalanul mosta el a nyári zivatar. Csak nagyon professzionális módon készített és hasonlóan professzionális tartalommal rendelkező adás maradna életben. Ehhez viszont legalább akkora nézettségre lenne szükség, amit csak Eurázsia összes kockája tudna biztosítani. Ráadásul egy egész apparátus kellene az önjelölt műsorkészítőket távol tartani. Egy részük ráadásul csodagyerek is, mert az első közreadott mű minősége semmivel sem maradt el, az aktuális utolsó, ezer valahányadik változattól. Megcáfolva, a gyakorlat teszi a mestert, közmondást.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#20) #00137984 válasza Hieronymus (#19) üzenetére


#00137984
törölt tag

Egy megfelelő tudású és karakteres arc tudná a kockák érdeklődését felkelteni. KriszHD szintű figura tudott jó nézettséget hozni, mert behaltam a játékvideók nézése közben azon a srácon, de azért néha mondott érdekes dolgokat a játékról. Hardverekről emlékeim szerint ritkán tett emlitést. TirexiHD szerencsére önkéntesen kizárt minket a YouTube csatornájának megtekintésétől. Nem mintha nagyon kiváncsi lettem volna a véleményére, amikor egy jó ideje csak a kommentek és mások kötekedő véleményére reagált a maga módján, majd a kommenteket is letiltotta. Nem voltam feliratkozva és nem is szóltam hozzá semmihez, de egy ideig nézegettem a játék és hardvereket bemutató videóit. Amikor még lényeges volt neki a videók tartalmi része és be tudott értelmesen mutatni egy hardvert, ehez akár saját teszteket és a véleményét is hozzáfűzve. Zsoze Atya meg néha fárasztóan túltolja a sajátos humorát, miközben biztosan jó szórakoztat egyeseket, de lehetne informativabb egy játék vagy hardver müködésének bemutatása közben. Egy megfelelő arc biztosan megadná az alaphangot egy ilyen csatornának, mert a bemutatók tartalmi részét megfelelően elő tudja adni. Az Otherworld vagy a régi GameStar csapat ebben volt erős. Itt a Gamepod-on is elég jók a játék bemutató videók, amik szerencsére inkább tesztek és egy vélemény, mint olyan rövid pályarészek bemutatója amiből pont eleget találni a neten.

[ Szerkesztve ]

(#21) icemad válasza #00137984 (#17) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fizetett hardverteszt? Az elmenne reklám irányba. És menne az ejnye bejnye, ha valamit lehúznak...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.