Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) #90088192 válasza freeknight (#8) üzenetére


#90088192
törölt tag

En nem ertek ezzel sem egyet, mert a Lehet Mo.n a kertevek azt ontik amit, DE vannak orszagok ahol maskepp van, es elerheto vagy igy vagy ugy....
Sajat tapasztalat: ABC(Australian Broadcasting Corporation ha jol sejtem), pl reklamok nelkul uzemel mint kozszolgalati, de olyan musoroknak ad otthont, hogy Van mit nezni. Lehet sorolni, vannak angol programok, illetve clone programok is de nem ez a fo csapas.
3 Csatornat uzemeltet amit lehet most eppen fogni, az egyik fokent hirekkel politikaval foglalkozik, bar vannak eleg erdekes beszelgetos musorok(NEM MONIKA) hanem interview stilus ripoter+vendeg, es mindenfele kozegbol orszagbol vannak emberek.
A masikon 7-ig gyerekprogramok mennek, mindenfele, utanna a kedvencem Spicks and Specks(Adam Hills a musorvezeto), na az egy olyan vetelkedo ami szerintem egyedulallo. Sajnos csak ismetlest nyomnak mert kb 10 eve volt az utolso felvetel, de meg mindig ez megy fomusoridoben Mert egyszeruen ZSENIALIS.
Ezen a csatornan meg van mas is pl egy sorozat a szellemileg serult emberekrol es azok vilagarol, hogy az Ember megertse min mennek keresztul, nagyon tanulsagos, Live At Apollo(Stand Up Comedy) stb.
Na meg Dr Who minden mennyisegben :) ez a masik dolog amiert elkezdtem nezni.

Ezert irom, van ertelems musorszoras, sot ertelmes musorok is, csak keresni kell. Es igen szoktam TV-t nezni, de nagyon megvallogatom mit. Tudomanyos Ism terjeszto az johet, Vetelkedok muveltsegi illetve vicces(nem minden kategoria, az ilyen eszetlen SPort nak titulat nem nagyon gyere be) johet, meg vannak egyebek is. Talan a Black Mirror sorozat is azek kozul valamelyiken ment.

Vagyis nyitott szemmel jarva mindenki megtalalja amit keres :)
Ha van ra igenye, akinek nincs annak meg nincs mit magyarazni, ugyis azt nezi amit kap. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.