Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

hirtelen felindulásból történt.ki kellet irni magamból , lehet nem lett jó de nekem segített. apropó youtube-os vidit hogyan tudok kitenni normálisan?

(#2) sto1911 válasza szente (#1) üzenetére


sto1911
veterán

Meg nem olvastam vegig, csak futolag, de igy latatlanban is fel a fejjel...

btw pakold at mashova, ne a jatekosztalyon legyen :)

(#3) szente válasza sto1911 (#2) üzenetére


szente
addikt

köszi,rám fér....
jah, azt véletlenül pipáltam ki köszi hogy szóltál :B

(#4) Tim82


Tim82
nagyúr

A "Legyünk barátok!" általában valahogy nem azt jelenti, hogy a nő nem akarja elengedni a férfit. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5) Verus válasza Tim82 (#4) üzenetére


Verus
senior tag

Van amikor ez a mondat, igaz közhelyes, de a legőszintébb.

szente: Aki menni akar, azt el kell engedni, bár olykor nehéz. Én is csak annyit tudok mondani, hogy fel a fejjel! Nyisd ki a szemed, lásd a világot.
"ezen túl olyan kapcsolatot fogok keresni" Mindenki más és minden más, nincs kettő ugyanolyan. Ne mást keress valakiben, hanem találd meg benne azt amit csak benne lehet. ;)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#6) Tim82 válasza Verus (#5) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez az esetek 90+ %-ában egy sablonmondat, ilyen helyzetekre, amikor a nő nem tudja lekezelni a szakítást (nem tudja, hogyan csomagolja azt, ami amúgy is fáj, tehát őszintén volna a legjobb).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7) kidpepi


kidpepi
tag

a kedvenc versem, bár szomorú, és nem ettől lesz jobb kedved, de úgy érzem ide illik:

BÁNAT

Tudod mi a bánat?
Várni valakit ki nem jön el többé,
Eljönni onnan,hol boldog voltál,
S otthagyni szívedet örökké!

Szeretni valakit,ki nem szeret téged
Könnyeket tagadni,mik szemedben égnek,
Kergetni egy álmot,soha el nem érni
Csalódott szívvel mindig csak remélni!

Megalázva írni egy könyörgő levelet
Szívdobogva várni,s nem jön rá felelet,
Szavakat idézni,mik lelkedre hulltak
Rózsákat őrizni,mik elfakultak.

Hideg búcsúzásnál egy csókot koldulni
Mással látni meg őt és utána fordulni
Kacagni hamis lemondással,
Hazamenni,sírni könnyes zokogással.

Otthon átkönnyezni hosszú éjszakákat
S imádkozni,
Hogy sose tudja meg
Mi is az a bánat.

A szív gyorsan elárulja önmagát,
De mást lát a két szemem,
Messze túl a könnyeken
Hogy még mindig te vagy a mindenem.

Ha az kérdezné tőlem most valaki,
Mondjam meg mit jelentesz nekem?
Tán büszkeségből azt felelném,
Semmit,csak múló szerelem.

Elmegyünk majd egymás mellett,
S a két szemed rám nevet
Kacagva köszöntelek én is,
De hangom kissé megremeg.

Mosolygok az utcasarokig
Aztán,hogy elfordulok
Fáradt szememhez nyúlok
S egy könnycseppet elmorzsolok.

A válás mindig nehéz,
De rosszul itélsz,
Nem bántam meg
Bárhogy is volt,nem bántam meg.

Szívemben mindig lesz egy hely emlékednek
Elfelejtem azt,hogy rossz vége lett
És csak az maradsz,
Ki engem boldoggá tett.

Elmentél tőlem kedves,
S én hagytam,hogy menj csak el
Hiába lett volna minden,
Ki menni akar,engedni kell.

Mosolygott hozzá az arcom,
De mögé ,már senki sem néz,
Játszani a közönyös embert,
Most látom csak míly nehéz.

Ha azt kérdezné most tőlem valaki
Mondjam meg,mit jelentesz nekem?!
Egy pillanatra zavarba jönnék,
S nem tudnék szólni hirtelen!

S nagysokára mondanám hallkan
Semmiség,csupán az életem,
S nem venné észre rajtam senki sem,
Hogy könnyes lett a szemem!

(Heinrich Heine)

(#8) nullpoint


nullpoint
senior tag

Haver, menj el bulizni, szedj össze egy csajt , húzd meg és zavard haza. Hidd el, megnyugszol!

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#9) LJ. válasza nullpoint (#8) üzenetére


LJ.
tag

WoW, látom te aztán vágod a dolgokat... gratulálunk az őszinte és tartalmas hozzászólásodhoz!
Ha valaki őszintén szerelmes, az nem akar mást csak Őt, főleg nem egy nagy szakítás után... nemhogy valami bepiált rib*ncot, aki csak arra jó hogy meghúzd... Látom te se voltál még szerelmes, sajnállak...

szente: Neked csak annyit mondok hogy kitartás, és drukkolok hogy túl legyél ezeken a dolgokon minél hamarabb!!

(#10) #56474624 válasza nullpoint (#8) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem mindenki kezeli ugyanúgy. :U

(#11) szente


szente
addikt

Tim82: tudom hogy sablon szöveg,de úgy tűnik tényleg őszintén ezt gondolja.

Verus: tudom,hogy nem fogok ugyan olyat találni,írtam is.meg talán csak most gondolom így,hogy szerelmes vagyok.talán késöbb (remélem) elcsavarja egy másik lány a fejemet, és vele kapcsolatban fogok igy gondolkodni.

kidpepi: köszi a verset,majd du átolvasom, most sajnos nincs annyi időm.

nullpoint: na az a dúrva,hogy ezt is próbáltam már,de bűntudat meg rossz érzések azok voltak, de öröm az nem....(más is ajánlotta ez a módszert,gondoltam kipróbálom,veszteni valóm már úgy sincs.lett. pár nap de hülye vagyok miért kellett ezt hiszen őt szeretem érzés.)

amúgy köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat, az együtt érzést, meg a segítséget.

(#12) subaruwrc


subaruwrc
félisten

ihh. ez így reggelre kicsit szarul esett.. átérzem a helyzeted. próbáld meg visszaszerezni Esztert de ha nagyon nem megy akkor el kell engedned. egy ideig biztos rossz lesz de még ígyis jobb mintha se veled se nélküled kapcsolatban élnétek és egymásba törölnétek a lábatokat.
Fel a fejjel ember :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Dexxion


Dexxion
csendes tag

Sztem nem kell megpróbálni visszaszerezni, ha menni akar, hadd menjen. Semmi szükség rá, hogy szánalomból vagy bizonytalanságból még fél évig nyúzzák egymást.

Most nem hihető, de olyan ez mint a villamos: ha elmegy az egyik, majd jön a másik. Max a festése nem lesz olyan szép, de a belseje lehet szebb is...

[ Szerkesztve ]

(#14) Verus válasza Tim82 (#6) üzenetére


Verus
senior tag

Tudom, ezért is írtam azt, hogy a mondat közhelyes. Sok ember dobálózik a szavakkal, tudom ezt is, és az az ember akinek mondja, talán súlyosabban veszi ezeket.

szente: Az életben még rengetegszer lesz olyas valaki, aki érzelmeket vált majd ki belőled. Ezeket is tudni kell majd kezelni, hogy ne egy (vagy több) negatív tapasztalat legyen az amiből kiindulsz majd esetleg.

nullpoint: Ez pedig egy igen mélyenszántó gondolat volt Tőled. Majd egyszer Téged is egy tárgynak tekintenek és akkor majd rájössz, hogy ezzel mit hagytál magad után amikor Te csináltad ugyanezt.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#15) speedyx86


speedyx86
tag

Na tessék, pontosan ugyanebben a szituban vagyok, csak annyi a különbség, hogy mi már több hónapja szakítottunk. Azóta pedig MINDEN nap találkozunk, együtt töltjük az estéket, és maximálisan számítunk egymásra. Ez alatt a pár hónap alatt volt már két pasija, ilyen egy hetes mókák, de lenyeltem, mert fontos nekem.
Miután szakítottunk, ő volt az, aki erőltette, hogy találkozzunk továbbra is minden nap, hiába mondtam, hogy ez szar lesz. Per pill azt hiszem, ha nem lennék neki, akkor nem lenne hol laknia, nem lenne mit ennie, és nem lenne mivel dolgoznia. Éjszaka csinálom az extra melókat, hogy elég legyen a pénz mindkettőnknek. És csinálom, mert fontos nekem.
Talán majd egyszer elenged...

Legyél észnél, addig lépj le, amíg tudsz, amíg a lelkiismereted még engedi!

(#16) Dexxion válasza speedyx86 (#15) üzenetére


Dexxion
csendes tag

Elég baj az... dobd ki, mert csak kihasznál.

Remélem legalább méltón viszonozza addig is amit teszel érte...

[ Szerkesztve ]

(#17) Dexxion válasza Verus (#14) üzenetére


Dexxion
csendes tag

"Ez pedig egy igen mélyenszántó gondolat volt Tőled. Majd egyszer Téged is egy tárgynak tekintenek és akkor majd rájössz, hogy ezzel mit hagytál magad után amikor Te csináltad ugyanezt."

Mindegy hogy ő teszi meg a csajjal vagy más, ha igent mond első este egy idegennek, akkor vszleg mindegy neki hogy kivel :DD :DD , nem fogja meghatni a lelkét.

(#18) Verus válasza Dexxion (#17) üzenetére


Verus
senior tag

Majd egyszer talán egy olyan helyzet áll elő amikor majd érez is valamit és ebben a helyzetben lesz egy olyan ember aki majd így kezeli.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#19) bugjack válasza Dexxion (#16) üzenetére


bugjack
tag

Akármennyire is ellenszenves a fogalmazásmódod, teljes mértékben egyet kell, hogy értsek veled! Én is csináltam ezt, de felnyílt a szemem.

Viszont ezt meg lehetne fogalmazni finomabban is...

(#20) tildy válasza Dexxion (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Amikro a fájdalom van... Legyen az férfi, vagy nő... Néha hajlamos ilyenkor úgymond más karjába vetni magát.
PErsze ez nem megoldás, de ilyenkor sokan úgy érzékelik, értéktelenek, és ha valaki esetleg közeledik felé, netán öleli, vagy csókolja, akármennyire is nagy szerelem volt az előző, hajlamos az emebr belemenni olykor olykor. Hogy ez egy rossz visszavágás-e a volt barátnak, barátnőnek, azt nem tudom, azt viszont igen, hogy ezek a kapcsolatok nem hosszúéletűek.

Persze aki tiszta fejjel tud gondolkodni , nem megy beleilyen helyzetekbe, de ugye senki sem tökéletes. Megoldást azon nem ad az ilyen "búfelejtő".

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) speedyx86 válasza Dexxion (#16) üzenetére


speedyx86
tag

Azt tudom, hogy ki kéne dobnom, de nem tehetem, mert akkor éhenhal. Hadd ne mondjam, hogy a lelkiismeretemmel nem tudnék mit kezdeni.
Viszonozza? Két pasival pár hónap alatt? Na jó, nem. Igazából nagyon hálás, és tudom, hogy őszintén az.

(#22) Dexxion válasza Verus (#18) üzenetére


Dexxion
csendes tag

Ez sajnos emberismeret kérdése, sokan erős hiányban szenvednek e téren. Ésugye csak azt lehet kihasználni (ha ez egyáltalán az...) aki hagyja...

(#23) Dexxion válasza tildy (#20) üzenetére


Dexxion
csendes tag

"azt viszont igen, hogy ezek a kapcsolatok nem hosszúéletűek."

Nem is kell hogy az legyen, úgyis csak az előző kapcsolatban vélt vagy valós hibák el nem követéséről, a sebek nyalogatásáról és ilyesmikról szólhat, már ha voltak igazi érzelmek a "nagy" szakítás előtt.

"Megoldást azon nem ad az ilyen "búfelejtő"."

De, ad, ez jellem kérdése. Van akinek magában kell kijönnie ebből a búból, van akit a haverok/barátok/barátnők tesznek helyre, van akit meg az, ha gyorsan talál valakit akár csak 1-2 hétre is.

(#24) Dexxion válasza speedyx86 (#21) üzenetére


Dexxion
csendes tag

Ha őszintén az lenne, sosem bántana meg azzal hogy a tudtodra adja, hogy már két pasival is volt.

Nem erős kicsit ez az éhenhalás? Ha meg igaz, akkor sincs hozzá semmi közöd már, oldja meg az életét ő maga vagy valamelyik új pasija. De leginkább ő maga. :W :W

(#25) Dexxion válasza bugjack (#19) üzenetére


Dexxion
csendes tag

Meg, de biztos nem én vagyok az első, aki ezt mondja neki és még igy sem ért belőle...

(#26) speedyx86 válasza Dexxion (#24) üzenetére


speedyx86
tag

Jó, egy kicsit tényleg erős, talán meg tudná oldani a kajáját, de azért nem volna egyszerű neki.

(#27) Dexxion válasza speedyx86 (#26) üzenetére


Dexxion
csendes tag

Mert szakitani és aztán kihasználni téged egyszerűbb ? :W :W Legalább okos és reprezentatív a lány?

(#28) #56474624 válasza speedyx86 (#26) üzenetére


#56474624
törölt tag

Adj neki némi "útravalót", hogy összeszedje magát, és ennyi. A lány meg csak meg tudja oldani. Ha ezt el tudta érni... :U

[ Szerkesztve ]

(#29) speedyx86 válasza #56474624 (#28) üzenetére


speedyx86
tag

Nana, nem olyan a lány! Szép és okos, ahogy azt illik, de nem ribi.

Na de inkább koncentráljunk szentére.

(#30) szente válasza subaruwrc (#12) üzenetére


szente
addikt

próbáltam vissza szerezni,csináltam olyan romantikus dolgokat,hogy még én is csodálkoztam,hogy ilyet tudok.egy darabig jól is esett neki,utánna meg nem annyira,mert elkeserítette,hogy régen ilyeneket nem csináltam...igaza van.kellett volna.aztán összevesztünk valamin,és mondta hogy ne csináljak már ilyeneket...

mindenki: volt egy kérdésem az írásban,az nem költői volt.tényleg létezik hogy valaki így szeressen valakit?jobban mint barátot kevésbé mint egy szerelmet?

[ Szerkesztve ]

(#31) szente válasza speedyx86 (#29) üzenetére


szente
addikt

hát barátom,minden tiszteletem a tiéd,hogy ezt igy meg tudod csinálni.én biztos összetörtem volna teljesen. :R egyébként én megértelek.gondolom még szereted,és nem tudod csak úgy kidobni....

(#32) speedyx86 válasza szente (#31) üzenetére


speedyx86
tag

Szeretem, nagyon, de talán már nem szerelemmel. Ragaszkodom hozzá. Ez válasz volt a kérdésedre?

Köszi, hogy ilyen sokra értékeled a kitartásom, de erre inkább azt szokták nekem mondani, hogy papucs vagyok :DDD

(#33) tildy válasza Dexxion (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

, van akit meg az, ha gyorsan talál valakit akár csak 1-2 hétre is.
Hidd el, hogy ez a legritkább esetben teszi az embert helyre. "anynira" azért jó, hogy ne érezze azt, hogy snekinek sem kell , de többre.... :F

szente: igen létezik. Bár leginkább ez csak egyfajta ragaszkodás szokott lenni. Nomeg ugye egy baráttal "általában" nem szexel az ember.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) Salmi


Salmi
tag

Szerintem is próbáld meg elfelejteni a lányt.
Mindig azt szoktam mondani, hogy amikor egy homokszem kerül egy óraszerkezetbe, akkor az már sosem fog úgy működni, mint előtte.
És ha végleg szakítani akarsz vele, akkor jobb, ha nem nagyon találkoztok, beszélgettek, mert ilyenkor képes az ember újból befordulni. Felszakadhatnak a sebek...
Kitartást! :K

(#35) szente válasza tildy (#33) üzenetére


szente
addikt

már nem szexeltünk kb 5 hónapja, és még mindig ezt mondja. :F semmi féle testi dolog nem volt...

már végleg szakitottunk,tehát tényleg nincs közöttünk semmi már vagy 2 hónapja.

(#36) Verus válasza Dexxion (#22) üzenetére


Verus
senior tag

Mindegy, végülis nekem annyi szúrt szemet, hogy tárgyként tekint emberekre. Ami nem emberismeret kérdése. Különbözőek vagyunk, csak van amit a másik "véglet" nehezen tolerál.

Szente: létezik hogy valaki így szeressen valakit? Létezik, mert az életben sem minden fekete vagy fehér, van ott piros is és a többi. De ne erre koncentrálj, mert ez Neked csak egy kapaszkodó mégpedig az hogy jobban szeret mint barátot.

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#37) szente válasza Verus (#36) üzenetére


szente
addikt

csak az a baj,hogy azért koncentrálok erre,mert jelent még egy kis esélyt (talán)...
most kicsit lenyugszom,hogy ne hisztizzek ha valami nem úgy alakul meg stb,így elkerülöm a konfliktust, és így talán később újra jóban lehetünk.mármint meg tudunk inni együtt egy kávét,egy sört úgy hogy jól érezzük közbe magunkat,és nincs bennem hátsó szándék,hogy most meg fogom csókolni vagy valami....
teljesen nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot,mert amúgy is jó fej,aranyos csaj,kár lenne,ha nem beszélnénk többet.
ez most nem csak neked szólt konkrétan,hanem mindenkinek

ahogy olvasom amit írok,úgy látom elég nagy kavarc van a fejemben :W :F :B :)

(#38) Siera


Siera
senior tag

hát igen...-
ilyen már velem is volt:S
"legyünk barátokot" meg már én is kaptam,de nem éltem vele,mert túlságosan fáj ha látnom kell őt más karjaiban-azt hiszem

(#39) szente válasza Siera (#38) üzenetére


szente
addikt

szerencsére ott nem tartunk(úgy tudom),hogy más karjaiban lássam.egyébként én is nagyon félek tőle...

(#40) szente


szente
addikt

jah amúgy annyit még hozzá tennék a történethez,hogy az elején abban maradtunk,hogy most csak barátkozzunk,aztán késöbb meglátjuk mi lesz.meg akkor még láttam a szemében,hogy szeret.mostanában már nincs ez.nem tudom,hogy azért-e,hogy tényleg úgy kezeljem most mint egy barátot,vagy mert már tényleg elmúlt nála....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.