Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gghrtz


gghrtz
őstag

Én már láttam ezt a videót, de nekem az a véleményem, hogy álszent szar világban élünk, és senkinek semmi köze hozzá, hogy x éve mi a f*szt csináltam vagy írtam. (nincs rólam ilyen kép) (persze bizonyos álszent képmutató munkaköröknél fedhetetlen múlt kell)

[ Szerkesztve ]

(#2) buherton válasza gghrtz (#1) üzenetére


buherton
őstag

De a világ nem csak belőled áll, és bár nincs köze, attól még fent van a neten és megtalálják. Vannak rosszat akaró emberek is, ahogy vannak áskálódó emberek is. Ha HR-s utánad néz és talál valamilyen nem előnyös képet vagy videót rólad, akkor szimplán nem fog visszahívni, de nem fogja a szemedbe mondani, hogy miért.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3) gghrtz válasza buherton (#2) üzenetére


gghrtz
őstag

Szerencsére sose voltam a rosszakaró szarember. Gondolom a HR-eseknek is mindnek tökéletes makulátlan múltja van. Ugyan kérlek :D No offense.

(#4) Alex91 válasza gghrtz (#1) üzenetére


Alex91
félisten

(persze bizonyos álszent képmutató munkaköröknél fedhetetlen múlt kell)

Ja, csak azt nem ertem, hogy a politikusoknak miert nem...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5) gghrtz válasza Alex91 (#4) üzenetére


gghrtz
őstag

Csak ebben az országban. Itt már arra se figyelnek, hogy legalább a képmutatás meglegyen, mert ugye bee-e-e.

(#6) strike-force


strike-force
őstag

A videót NEM néztem meg, de ha bármely cég HR osztálya fb fotóra hivatkozva dobná vissza az önéletrajzodat az már 100km-ről is diszkrimiáció szagú. :(((

Nem hiszem hogy bárkinek is küldenének ilyen indoklást valaha! :(

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#7) Lord Myn válasza strike-force (#6) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Pedig de, történt már ilyen, egyik ismerősömet azzal az indokkal utasították el, hogy láttak róla egy cigarettázós FB profil képet és ők nem szeretnének dohányzó személyt alkalmazni (az k* nem érdekelte őket, hogy esetleg leszokott vagy hogy kibírja, hogy ne gyújtson rá munkaidőben, esetleg csak kocadohányos).

Ezért örülük neki, hogy nekem se FB, se MyViP, se iWiW, se semmi ilyesmi profilom nincs, nem volt és nem is lesz. Az internet számára szinte nem is létezem. A kedvencem amikor a munkahelyemen 1-2 kolléga meghív emailben, hogy csatlakozzak a LinkId (vagy mi a túró, először azt sem tudtam mi az...) group-jához, utána meg szoktam kedvesen érdeklődni, hogy miből gondolják, hogy én rajta vagyok ilyesmiken... :))

"War does not determine who is right - only who is left."

(#8) buherton válasza gghrtz (#3) üzenetére


buherton
őstag

Az ember már csak ilyen :) . A másik portáján mindig könnyebb hibát találni.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#9) sonar válasza strike-force (#6) üzenetére


sonar
addikt

nyilván ilyen indoklással épp eszű HR-es nem küld el mert maga számára is problémát csinál.

Lentebbi kedves kollégának üzenem, hogy nem magyar jelenség, hogy a jelöltnek minden szinten utána járnak.
Viszont külföldön vannak erre szakosodott cégek is akik segitenek az online múlt elfedésében / megváltozatásában is.
Bár az ilyen bulis dolgokat is lehet ellensúlyozni megfelelő post-okkal, bloggal...

Mondjuk a személyes kedvencem mikor mindenki kiposztolja, hogy nyaralok és nincs otthon a lakásban senki

#7 Nyilván ez is egy hozzá állás. De a tudatos használattal több előnyre lehet vele szert tenni, mint a teljes elzárkózással.

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#10) CloZee


CloZee
aktív tag

Jogos is meg nem is. Ugye pont ez volt a Mozillánál hogy a volt igazgató úgy foglalt állást (azt hiszem) a homoszexualitással szemben, hogy ez a cég nézeteivel szembe ment. Az lehet, hogy x éve történt, és magánszemélyként tette, de nem fért bele a cég profiljába és ennyi.

(#11) Met válasza sonar (#9) üzenetére


Met
nagyúr

De a tudatos használattal több előnyre lehet vele szert tenni, mint a teljes elzárkózással.

Lord Myn
sonarnak igaza van, attól hogy van egy FB profilod még nem kell hányós képet felrakni, nem is kell valós nevet megadni, az egyik PH-s kolléga állítja hogy meg kell adni telefonszámot FB regeléskor, nem kell, kipróbáltam direkt. Rengeteg olyan emberrel találkozok akik elutasítják a FB-ot mert így meg úgy, könyörgöm, csak azt kell magadról megosztani amit akarsz.

Csak hogy az előnyöket említsem, FB reg nélkül nem nyertem volna tavaly egy LG 29EA73 UltraWide IPS monitor-t :))

Jó hülyén néz ki hogy sonarnak válaszolok de egy jó részét Lord Myn-nek írom, na mindegy :B

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#12) petipetya


petipetya
nagyúr

Ha tetszik ha nem, a HR-es rádkeres a közösségi oldalakon. Ha én lennék a másik oldalon, akkor a Facebook mellett a G+ / Twitter csatornákat is ellenőrizném. A LinkedIn-t azért nem említettem, mert az átlag HR-es még csak némi hallott róla. Ezzel együtt kell élni, elfogadni és alkalmazkodni.

A közösségi oldalakon a privát email címmel érdemes fent lenni, míg az állásokra a hivatalos email címről érdemes az önéletrajzot küldözgetni. Ugyanígy az álláskereső portálokon és a LinkedIn-en ezzel a hivatalos email címmel érdemes jelen lenni.

Az önéletrajzban szereplő fotó ne legyen kint nyilvános mappában egyik közösségi oldalon sem.

A közösségi oldalon nem kötelező megadni az eddigi munkahelyeket. Arra ott a LinkedIn.

A közösségi oldalakon - gondolok ott a Facebookra - remek funkció a zárt csoport. Nekem kettő van:
- Az egyikben a filmeket/sorozatokat beszéljük ki.
- A másikban olyan netes mémeket osztunk meg egymással és beszélünk ki, amit nyilvánosan nem tennénk.

A nyilvános adatlapnak nem kell halottnak lennie. Nálam is beszélve van jelölve pár kedvenc film és elolvasott könyv, plusz kulturáltan hozzá is szoktam szólni ehhez-ahhoz.

Egyik multi munkahely Facebook oldalát sem kötelező lájkolni, sőt érdemes elkerülni. Kivéve a seggnyalókat, akik ott is segíthetnek az ügyfeleknek, habár ezért nem kapnak plusz pénzt és senki sem fogja elismerni a plusz teljesítményüket.

Ha a multi munkahelyen arra kötelez hogy lájkold a Facebook oldalukat, akkor azzal vissza akarja követni az üzenőfali tevékenységedet. Csinálj egy másik profilt a neveden és lájkold azzal.

Ha valaki érdeklődik az eddigi munkahelyen iránt, akkor arra ott a LinkedIn.

Politika. Mindenkinek megvan a véleménye, a mindennapi híreket pedig nehéz politikai fennhang nélkül kommentálni. Ám ahogy a munkahelyre sem való a politizálás, úgy a közösségi oldalakra sem. Erre való egy söröző vagy a zárt csoportok.

A közösségi oldalakon nem jelen lenni pedig felér egy virtuális öngyilkossággal. Rengeteg régi ismerőst lehet ott találni, de a legjobb amikor vadidegen embereket simán le tudok nyomozni. Plusz némelyik szolgáltató céggel könnyebb kommunikálni odafent nyilvánosan. De ebbe a részébe nem akarok bővebben belemenni, mert aki nem használja a közösségi oldalakat, azt nem akarom megtéríteni. Az írásom az aktív közösségi életet élőknek szólt.

Egyébként én is nyertem már a Facebookon ajándékokat. Ebben sincs semmi különös dolog, ha egy HR-es vagy a főnök azt látja hogy jól tippeltem az egyik tech cégnél és nyertem valamit. Feltéve, ha mindez nem munkaidőben történt.

A kulcsszó a tudatos közösségi lét. Így hirtelen ennyi jut az eszembe.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#13) petipetya válasza petipetya (#12) üzenetére


petipetya
nagyúr

Javítás az első bekezdésben: nem is hallott róla. A többi t9-es hibáért elnézést, kevés az 5 perc egy poszt szerkesztésére.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#14) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Fotóid csak az ismerőseidnek nyilvánosak, illetve beállítod hogy csak az találhat rád aki ismerősöd ismerőse. Ennyi.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15) petipetya válasza gyurkikrisz (#14) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezek nálam is így vannak. :C Az adatvédelmi beállítások megérnének egy külön misét.

"nincs rá lezsóidő"

(#16) #56230144 válasza gyurkikrisz (#14) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezeket hol lehet beállítani?

(#17) Joci93


Joci93
senior tag

Örülök, hogy nem alakult ki nagy vita. :R

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#18) Lord Myn válasza Met (#11) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Igazad van, abban, hogy nem kell hányós-verekedős-pucér-stb. képeket felrakni, de hidd el: szinte MINDEN információ ellened fordítható valamilyen formában, úgyhogy én maradok annál, hogy semmit nem akarok megosztani magamról. Mondok egy konkrét példát: mondjuk nem szeretnéd megosztani, hogy a gyönyörű szép kislányod melyik iskolába jár, mert félted őt, de semmit nem érsz vele, hogy nem adod meg, mert a hülye osztálytársai megadják es mivel rengeteg osztálytársa meg van adva ismerősnek, nem nehéz kikövetkeztetni, hogy melyik iskolába jár... És ez csak a legegyszerűbb, legkönyebben kitalálható dolog, ennél sokkal-sokkal durvábbak is vannak, amiket most nem részletezek.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#19) gghrtz válasza Lord Myn (#18) üzenetére


gghrtz
őstag

Én egyszer olvastam, hogy írtak egy algoritmust, ami a like-olt oldalak alapján meg tudja mondani, hogy az illető heteró vagy nem. ;]

(#20) #40485120


#40485120
törölt tag

Ezt most igy mindenkinek szánom:
Arra nem gondoltatok hogy valamelyik haverotok fölrak egy bizonyos képet amin megjelől téged.Akkor mitcsinálsz? Azzal hogy nem teszel föl semmit attól még mások igen.

(#21) Mr X válasza #40485120 (#20) üzenetére


Mr X
veterán

Okos ember letiltaj, hogy az engedélye nélkül megjelölhessék a fotókon. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.