Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) JetiRulez


JetiRulez
őstag

(#1) Cucuska2
Az ablakot tegnap hozzáférhetővé is tettük, szóval a szellőztetés rendszeresítettük.

(#4) Gergő_
Igaz, a régi hűtők tényleg sokat fogyasztanak. Tervben van az új beszerzése, csupán faternak kell intézkednie.

(#5) Thunderzolee
Vegyük sorra:
A hűtőn lévő adattábla gondolom hátul van, akkor azt maximum a legközelebbi takarításkor tudom ellenőrizni. Az ajtaján van 1 nagy csillag és mellette keretben 3 kicsi, akkor ez elvileg 3 csillagos hűtő. Konkrétan egy ránézésre legalább 20 éves Gorenje (de biztosan idősebb).

Volt már javítva azt hiszem kétszer is.

A működéséről bővebben: a motor le szokott állni, amikor már elég hideg van bent. A fagyasztó része még soha nem olvadt le magától, de a rendes hűtő rész igen, ha olyanja van. Egyébként meg a legkisebb fokozatra van állítva, de ha gondol egyet, a rendes hűtő részben is elkezd fagyasztani. És persze ott van az említett rendellenesen hangos motorhang.

Csak tudod én a tapasztalatok alapján beszéltem, hogy pont akkor lettek rosszul mindketten, amikor hűtőt nyitottak és biztosan nem volt benne valami romlott élelmiszer, aminek olyan lehetett a szaga.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.