Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

A ködlámpa,és úgy an block az egész világításmizéria nagy mumus sokak számára.Vannak a lusták, kik a menetfényre hagyatkoznak, holott ettől hátul még nem világít semmi.Vannak a spórolósok, akik agyérgörcsöt kapnak, ha új izzót kell venni.Ezért "én látok!" felkiáltással cseszik felkapcsolni a lámpát.A ködlámpa használata meg már egyetemi szint.Volt olyan kollégám, aki a ködlámpa piktogramját a fényszórófűtéssel magyarázta. :W Lehet használni indokolt esetben, ha1:nem vakítom el a szembejövőt,2:nincs előttem senki.Én ritkán használom, viszont ahogy elnézem, a többség elég gyakran.Akár menetfénynek is.Roppant zavaró, de ha egyszer nincs tanítva, akkor nem kell csodálkozni.
Guminyomás.Érdemes betartani a gyári értéket.Túl alacsony nyomásnál bizonytalan lesz a kormányzás, megnő a fogyasztás, jobban kopik a gumi.Ha nagyon fel van fújva,hamarabb csúszik, megnő a defekt kockázata.
Lehúzó: Szilikonos is jó lehet, ha eleve csurog a pára a szélvédőn, nem biztos hogy a por/szennyeződések összekarcolják a szélvédőt.Az olcsó jégkaparó viszont valóban kárt tehet az üvegben, mert rideg, kemény anyagból készítik.Kivéve a jobb fajtákat.
Ablaktörlő szintén fontos tétel.Valóban érdemes egy minőségibb darabot beszerezni, a Bosh grafitos lapátjai egész jók, olyan 8000 ből megvan, és sokáig jó.
Nyesttel még nem volt dolgom, bár javarészt vidéken laktam, atrocitásom soha nem volt.Úgy látszik csak az újabb autótípusokat szereti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.