Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) malossidas


malossidas
csendes tag

köszönöm a válaszokat. Van egy barátom aki hasonlóan ért hozzá mint ti, valamelyik nap felhívtam hogy szevasz haverom, mit tudunk kihozni így ahogy most van. átjött, ránézett. mivel szorzózáras a procim így csak a turbót tudta fixre állítani.Így lett 3,9ghz.Nem tudom hogy észre vehető volt a változás mert én nem nagyon láttam,a másik meg hogy a ramok ugyebár csak 1600Mhz-en futnak mert azt i7 csak ennyit támogat...
Ebben a foglalatban semmikép nem szeretnék maradni mert úgy járok hogy csak használom használom és szépen lassan nem fog érni kb semmitse. [Teszt] - ilyeneket szoktam nézegetni de nem tudom eldönteni hogy döntsek az mellet 5820K (tökjó,igaz eggyel régebbi foglalat de renderbe erősebb és talán alapból combosabb is a proci) vagy egy 6700K ,esetleg egy 7700K ha a kis hazánka is elérkezik(ami ugyebár játékoknál jobb de vágásnál renderbe kicsit gyengébb,ugyan akkor ő a legújabb és játékoknál kicsivel jobb is mint a többi) nem felvágás meg nagyképűség de ha valaki így gondolkodna mint én szóval "hosszútávban" akkor mit választanátok ?

U.I: Bocsi a félre írásért de megkulel a space mindig ....

Amikkel játszani szoktam : GTA V,The division,Overwatch,SW-battlefront,csgo,the forest és persze az új címek amik jönni szoktak.

Amivel vágni szoktam: Premiere Pro
:R

Az általam árult termékeknél (ha csak nincs rá garancia) nem tudok rá vállalni, ezt vedd figyelembe mindenképp ha velem üzletelsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.