Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák

Hozzászólások

(#161) föccer válasza Iginotus (#158) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem, nem egészen így van. Mókusdokit meg messze kerülje mindenki.

Annyi bűnöm van az idézettel kapcsolatban, hogy nem adtam hozzá egy kis magyarázatot.

Az új egészségkultúra szerint (is) a betegségeket 3 fő problémacsopsrt alakulhatnak ki. Mindhárom problémacsopsrt megléte önmagában képes megbetegítweni valakit.

Ez a 3 csoport:

- hiányállapot ( c vitamin hiány: skorbut; napfény hiány: angol kór; híz hiány: kiszáradás etcetc)

-mérgek ( alkohol, drog, cigi, higany, valamint ide tartozik a test természetes sav-bázis egyensúlyának is a felborulása)

-mentálhigénia (avagy hogy érzed magad)

Mindhárom tényező bizonyítottan előidézheti a betegséget. Az első 2 csoport egyértelműbb, könnyebben átlátható, míg a 3. csoport egy kicsit elvontabbnak tűnik.

A lenti idézet a 3. csoportot helyezi előtérb. Nem azt jelenti, hogy minden betegségnek mentálhigéniás probléma az okat. De erősen közrejátszhat.

Igazándiból az idézetnem csak az elejét akartam betenni, csak úgy gondoltam, hogy beteszem az egészet.

Akkor most kivágom és csak azt teszem be, amit elösször akartam:

Néhány fontos tudnivaló a rákról


Minden valamirevaló orvosi könyv megemlíti, hogy:

1. A ráksejt nagyon buta, rendkívül életképtelen, az a csoda, hogy fenn tud maradni és szaporodni tud. Valójában egy selejt, torzszülött.

2. Minden szervezetben, a legegészségesebben is folyamatosan „születnek” ráksejtek, ahogyan még egy tökéletesen működő nagyüzemben is mindig keletkezik selejt.

3. Az ép immunrendszer ezeket könnyedén felismeri és egyszerűen eltávolítja.

Következtetés:

1. Egy jól működő immunrendszer mellett elképzelhetetlen, hogy a rák szaporodni, növekedni tudjon.

2. Ahhoz, hogy a rák felismerhető nagyságúra nőhessen, az immunrendszernek még a buta és életképtelen ráksejteknél is alacsonyabb szintre kellett hanyatlania.

3. Az immunrendszer további gyengítése legalábbis kétséges eredményekkel jár - logikusan következtetve a fentiekből.
A mai hivatalos rákterápia agyoncsapja a már eleve gyenge immunrendszert.



Igy már remélem nem szurja annyira senki szemét.

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.