Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák

Hozzászólások

(#251) Batman válasza SLYM (#250) üzenetére


Batman
őstag

84 év már szép kor ,bár élhetett volna még többet is.
Remélem én is megélem ezt a kort, bár ha őszinték akarunk lenni nekem kevesebb az esélyem rá mint egy átlag embernek.


GeR6 :
Ha szabad megkérdezni , mind a kettőt elkapta vagy ezekután még lehet gyerked?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#252) SLYM válasza Batman (#251) üzenetére


SLYM
veterán

vegyél valami vitamin-pack-ot, meg 1-2 óránként egyél 1 g C-vitamint. ez napi 10-15 g. az nagy mértékben segíti a helyzeted szvsz. nem árt még valami mega dózis E-vitamin se. ezek mind segítenek. meg persze ilyál sok vizet, nehogy veseköved legyen ezektől. én amióta vitamin pack-ot szedek nincsenek nagy betegségesim. esetleg megfázás. (kop-kop-kop)

(#253) Iginotus válasza SLYM (#252) üzenetére


Iginotus
őstag

Érdekes mert pont az győzi le legkönnyeben a szervezet...
Igaz azt felejti el leghamarabb is.

Plug and Pray... :)

(#254) YouCanCANON válasza SLYM (#252) üzenetére


YouCanCANON
tag

napi 10g C-vitamint szép veseköveket tud okozni, és egyébként enyhén szólva túlzás is...

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#255) sztanesz


sztanesz
tag

nem tartom szégyelnivalónak hogy rákos vagy, sőt a kitartásod és hogy nem adod fel pédaként kell említeni :R

Gigabyte B550 Gaming V2, Ryzen 5 5600,32gb 3600Mhz ram, gigabyte 1050Ti OC http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#256) Batman válasza sztanesz (#255) üzenetére


Batman
őstag

Nem is szegyellem, nem mondom hogy buszke vagyok ra , de en igy fogadtma el magam igy vagyok boldog...

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#257) Thrawn válasza Batman (#256) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez a legjobb amit tehetsz, én is így tettem! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#258) jerry311


jerry311
nagyúr

Van itt egy majdnem teljes csomag Avemar.
Nekünk, sajnos, nincs már rá szükségünk. Kidobni nem akarom, mert ahhoz kicsit drága, meg talán valaki hasznát veszi még.
Szóval csak el kell jönni érte, vagy ha nem nagyon kieső helyen laksz akár el is vihetem.

(#259) lúzer válasza Thrawn (#257) üzenetére


lúzer
veterán

Na ne!
csak nem Te is érintett vagy? :(

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#260) Thrawn válasza lúzer (#259) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem, az én nyavalyám más, de hasonló. Van topikja is, de már másfél éve nem szólt hozzá senki.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#261) lúzer válasza Thrawn (#260) üzenetére


lúzer
veterán

99%-ban sejtem, hogy melyik topic

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#262) Shepard válasza lúzer (#261) üzenetére


Shepard
tag

Az emberek többsége nem is sejti, mennyire erős és mennyi mindent kibír kellő elhatározással. Bár inkább ne így derülne ki..

Egyet biztosan tudok: nekem a legjobban nem az elveszett lehetőségek, a kis sz@r*s életem esetleges elvesztése fájt, hanem hogy láttam a legjobb barátokat, ismerősöket, család tagokat körülöttem. Ahogy aggódnak, féltenek, némelyek szó szerint bele őszülnek, vagy éppen bíztatják egymást a háttérben, hiszen most már egyre többeket sikerül kigyógyítani. Legalább ezért megérte azt mutatni, stramm vagy, kiállod.

Az oda vezető út nem egy leány álom, ebben tökéletesen biztos vagyok, de hinni kell hogy van holnap és a problémával időben orvoshoz fordulni. Ez a minimum, amit magadért tehetsz.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.