Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák

Hozzászólások

(#2) VladimirR


VladimirR
nagyúr

''De ilyenkor, jön a csavar, jelenleg egy újabb műtétre van kilátásom , a daganat kiujjult, nem merik kimondani a dokik de , mi másért akarnának felvagdosni, ki akarják venni a protézist és minden mást amit találnak, de ehhez nekem is lesz egy-két szavam, már kb. 2-3 hónappal ezelőtt be akartak fektetni ,hogy most azonnal meg kell műteni, de nem mentem.''

ezt a reszt nem igazan ertem
nem mondjak meg egyertelmuen, hogy mit akarnak? vagy maguk sem tudjak?

(#3) Batman válasza VladimirR (#2) üzenetére


Batman
őstag

Nem merik 100%-asoan kijelenteni, hogy mi az. Tudod, ha azt mondja hogy az xy és közben megsem az akkor azért válalnia kell a felelőséget, de így csak célozgatnak. Már jó pár hónapja futom velük ezeket a köröket, majd csak lesz valami elöbb utóbb, vagy az amit ők akarnak vagy az amit én akarok. :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#4) lenox válasza Batman (#3) üzenetére


lenox
veterán

Hat kemeny gyerek vagy, az biztos...

(#5) VladimirR válasza Batman (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jajj, igen, igy mar ertheto, csak elsore nem esett le, hogy mirol is szol a dolog

lenox: ha ezt az utolso mondatjara irtad, gondold at azt is, hogy bar az orvosoknak valoban konnyebb igy, hogy felnyitjak, aztan utana mondanak biztosat, viszont nem mernek ra megeskudni, hogy Batman minden vagya egy ujabb tobb hetes korhazi piheno, esetleg a semmiert (vagy ha nem is a semmiert, de lehet nem lenne feltetlen szukseges felnyitni)
ezzel persze nem batoritani akarom, de valahol megertem, hogy nem szivesen rohan a kes ala fekudni, amig nem bizonyosodott meg annak szuksegessegerol
ha nem erre vonatkozott, uigy elnezesedet kerem

[Szerkesztve]

(#6) EQMontoya válasza VladimirR (#5) üzenetére


EQMontoya
veterán

épp ember épp ésszel nem fekszik kés alá. Én is abszolút egyetértek, és irigylem a kitartásod... :R

Same rules apply!

(#7) lenox válasza VladimirR (#5) üzenetére


lenox
veterán

Nem, ugy altalaban az egeszre. Nalunk is van hasonlo a csaladban, tudom, ha nem is elso kezbol, hogy milyen ezen vegigmenni.

(#8) FPéter


FPéter
aktív tag

Hány éves vagy?

(#9) troland26


troland26
őstag

Hát nem semmi amit történt nagy riszpekt neked . Amit szeretnék, hogy az emberek ne szégyelljék magukat, vállald fel büszkén ha rákos vagy, oszd meg velünk a történeted , vagy kérj segítséget , szívesen segítünk ha tudunk. Ezzel nem feltétlenűl értek eggyet , de nem fejteném ki mert az egy másik hosszú post lenne .


talán a logoutba jobb helyen lett volna a dolog

(#10) Hikvision


Hikvision
senior tag

Kitartás :R

20 éve a PH-n.

(#11) tbs


tbs
addikt

:R

(#12) Csepy


Csepy
senior tag

Kitartás, nem lesz semmi probléma. Ha, amit írtál túlélted (és ha jól sejtem igen), akkor már tényleg szuperhős vagy.

Respect :R

Regards: Csepy

[Szerkesztve]

Regards: Csepy

(#13) Batman válasza troland26 (#9) üzenetére


Batman
őstag

Nyugodtan írd le a saját véleményed is, és erre kérek mindenki mást is, mert engem érdekel a dologk kiváncsi vagyok.
Hogy az emberek , mit gondolnak, hogy állnak a dolog mellé, mi jut az eszükbe ha meghalják azt a szót ,hogy rák, milyen előítéleteik vannak stb.....
Szal tényleg érdekel.

Gondolkodtam hogy logout legyen e vagy nem, de azért nyitottam ide mert szeretném, ha egy általános topic lenne, ha más is írna aki ugyan ebben a cipőben jár.

FPéter:22


üdv

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#14) Batman válasza Csepy (#12) üzenetére


Batman
őstag

Ez nem kérdéses....... ;)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#15) nyávogi válasza Batman (#13) üzenetére


nyávogi
tag

Remek jó a hozzáállásod, gratulálok és továbbra is kitartást! hajrá!!! :)

tudom miről van szó, ha csak kívülállóként is, nagypapám májrákban, nagymamám limfomában, anyu méhnyakrákban halt meg, mindegyikükkel végig ott voltam... egy biztos, ameddig küzdeni, örülni tudsz, ezerszer jobbak az esélyeid akár a gyógyulásra is!
Ha jól értettem a nyitó hsz.-t, 2000 óta nem is tudjátok, miféle daganatról is van szó?
Csak sugárkezelést kaptál? kemo-t nem? nem is értem, miért akarnak felnyitni, még mielőtt ismét sugárral próbálkoznának...
Én anno addig ''ordítottam'', meg rugdostam a prof. ajtaját, ameddig nem kaptam konkrét választ a kérdéseimre, mi is a helyzet tul.képp a szeretteimmel.. nem tudom, téged hol kezelnek, én legutóbb a Kékgolyó utcai onkológián jártam, ott a lehetőségekhez képest elég korrekten elmondják, mi a helyzet.
alternatív, kiegészítő kezelésekkel próbálkoztál? Én úgy láttam, anyunak pl. sokat segítettek az avemar-os termékek és a homoktövis tabletták. A csökkentett deuterium mentes víz, szerintem nem befolyásolt semmit jelentősen. Ezeket sugárterápia mellé szedte. Őt már nem lehetett műteni, mikor kiderült, a kemot meg nem akarta...

Sok erőt kívánok neked!!! :) :)

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#16) I_Am válasza Batman (#13) üzenetére


I_Am
veterán

Előítélet?

Ugye ezt Te sem gondoltad komolyan. :)

Viszont a pelenka már tudom miért van Rajtad. :D ;]

Nem írom, hogy respect, meg kitartás, meg ilyen sablon szövegeket, tudod, hogy mit gondolok. Csak keményen. ;)

szerk:

Meg van valami új dolog is mostanában, valami brazíliai őserdőből származó növénykivonat, ami állítólag csodákra képes. Nem jártál még utána ennek?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#17) Batman válasza nyávogi (#15) üzenetére


Batman
őstag

Csak sugárt kaptam , kemot nem, de nem is hiányoltam :)
Az első 1-2 évben nem tudták megmondani, de utána az egyik zárójelentésemben leírták, de sajna nincs itt nalam es nem is emlékszem rá mi volt az mert latinul volt :)
Ha ennyi megbetegedés volt a környezetedben, te nem jársz szűrő vizsgálatokra?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#18) Batman válasza I_Am (#16) üzenetére


Batman
őstag

Na igen, az eltarnatív gyógymódok.
Nem igazán vagyok hívő bennük de az elején én is szedtem mindenféle bogyókat, szülői buzdításra, de attól éreztem magam egésségesnek ha a kezembe nyomtak egy rúd kolbászt , a sok bogyó helyett. Sok vita volt emiatt, hogy miért nem próbálom ki ezt vagy azt, még a mai napig kapok néha mindenféle csodaszert ami általában nem szedek be. Lehet hogy hülyeség, nem tudom, egyszer lehet másképp fogom gondolni és akkor ha hiszek is bennük , szedni fogom.
Lehet azért is viseltetek kicsit ellenszenvel ezek iránt, hogy ebből is üzletet csináltak, elterjed, hogy valaki beteg és máris megjelennek , az önmagukat csoda embereknek kikiáltó kuruzslók, és jó pénzért próbálnak meggyőzni arról, hogy az ő terméke nélkül, nem tudsz élni, tulajdonképpen ,hogy is élhettél eddig..

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#19) Ra3


Ra3
őstag

elolvastam az első hsz-t, és jól beparáztam, nekem a combomon van egy babszemnyi csomó, az ultrahang szerint a felszín alatt az izomrostok között, holnap szedik ki :Y azt feltételezik hogy jóindulatú, remélem bejön. hétvégén írok részleteket.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#20) Batman válasza Ra3 (#19) üzenetére


Batman
őstag

Nem kell parázni, bármi is lesz madj az eredmény fel a fejjel egyáltalán nem a világ vége.
De tudom, hogy csak jó lehet mi más lenne.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#21) I_Am válasza Batman (#18) üzenetére


I_Am
veterán

Csak azért kérdeztem, mert unokatesóm 9.5 év után visszaesett, méghozzá a jelenlegi helyzet szerint nem is kicsit. És kapta valahonnan az infot, hogy van egy ilyen lehetőség és találkozott olyan emberekkel, akik mutatták a zárójelentéseiket és hónapok alatt szembetűnő volt a változás. Most Ő is erre gyűjt, mert a jó kis TB nem támogatja, hiszen a gyógyszergyártók ugye elintézik ezt.
A lényeg, hogy 3 hónap alatt olyan mértékű javulást ér el a dolog, hogy már a próba kedvéért megéri szerintem belevágni.

Nem rábeszélni szeretnélek, csak hátha ez olyan ''bogyó'' (vagy nem is tudom pontosan milyen kiszerelésben van) amiről eddig még nem informálódtál. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#22) Sensei válasza Batman (#17) üzenetére


Sensei
tag

''Az első 1-2 évben nem tudták megmondani...''

Azért ez elég durva. :(
Nem találtak az egész országban működő mikroszkópot, vagy mi? :F

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#23) Ra3 válasza Batman (#20) üzenetére


Ra3
őstag

köszi a bíztatást, azért izgulok :R

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#24) nyávogi válasza Batman (#17) üzenetére


nyávogi
tag

a kötelező nőgyógy szűrésre járok rendesen, meg általában a vérvételeknél egy évben egyszer, kérek tumor-faktor vizsgálatot. Mivel elég világos bőrű vagyok, sok kis barna ''pöttyel'', leginkább a melanóma veszély áll fent esetemben. De figyelgetem néha, mennyire és hogyan nőnek... eddig még nem volt semmi gond. (kopp-kopp-kopp)

alternatív gyógymódokhoz: megértem az érveidet, miért nem szimpatikus neked, én sem szeretem amikor valaki bajából üzletet csinálnak, de ez még nem jelenti automatikusan, hogy mindegyik sarlatánság. az avemart pl. egy kemos doki javasolta és láthatóan bevált, legalább is anyukámnál.

szerk:
I'am: nem tudod a csodaszer nevét?

[Szerkesztve]

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#25) Batman válasza Sensei (#22) üzenetére


Batman
őstag

Helyesbítek, senki sem merte kijelenteni ,hogy igen ez ez és ez, tudták, hogy rák és rosszindulatú , de nem merték felválalni a döntés felelőséget, mert akkor annak fügvényében kellet volna kezelni, így ha téved akkor bukta van...
Legalábbis nekem , mint betegnek ez szűrődött le az evekig tartó huzavonából.

Nem minden rák típusa állapítható meg egyszerűen, ami nekem volt , a legujabb statisztikák szerint az összes rákmegbetegedés kevesebb mint 5%-át adja.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#26) I_Am válasza nyávogi (#24) üzenetére


I_Am
veterán

Ha tudnám leírtam volna, de megkérdezem és írom is egyből. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#27) ollie


ollie
MODERÁTOR

''Amiért az emberek, ha meghallják a rák szót egyből egy beteg kisfiúra gondolnak , a sok tv reklám, ezt sem szeretem , nem mindenki van a végstádiumban, nem velük kellene azonosítani ezt a betegséget. Persze egy nagyon elterjedt és halálos betegség, de inkább meg kell ismerni mint sztereotípiákkal azonosítani.''

De hiszen beteg vagy. A tudomány mai állása szerint gyógyíthatatlan. Abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy jól vagy, és kívánom, hogy ez mindig is így legyen. De ez nem változtat a tényeken.

***

(#28) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Az első hozzászólás, így ebben a formájában is, nyugodtan kimehetett volna a Logoutra.
Nem azért mondom ezt, mert az az én ''területem'', hanem azért, mert így sokkal többen olvasták volna.
És ezt sokaknak el kellene olvasni!!
Harcolni, küzdeni kell, bátran, vidáman. Sohasem feladni. Nagyon jó példája minderre a Te eseted, bizonyára sokaknak, akik hasonló cipőben járnak, bátorítást nyújthat, erőt meríthetnek a történetedből.
Én pedig személy szerint, nagyon sok boldog, ''gyógyultrákos'' évet kívánaok Neked!!
És köszönöm, hogy megosztottad ezt velünk!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29) Batman válasza Racecam (#28) üzenetére


Batman
őstag

Ha kiteszem az első postot logoutra meg lehet oldani ,hogy a topicja erre mutasson?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#30) Racecam válasza Batman (#29) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mindent megoldunk!! :D
Még nem tudom hogyan, de megoldjuk! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#31) Batman válasza ollie (#27) üzenetére


Batman
őstag

Igen beteg vagyok, de az emberek mikor rámnéznek ne egy haldoklót lássanak, hanem engem!
Általában ez akkor szokott bekövetkezni aki még nem ismer és szembesül a helyzetemmel, ekkor a viselkedése rögtön megváltozik. Akik már ismernek tudják, hogyan kell kezelni. :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#32) dokar


dokar
addikt

A 23 éves menyasszonyomnak a bal szeme mögül vettek ki egy dió méretű rosszindulatú daganatot 2007.01.31-én az Idegsebészeten. Utána majd 2 hétig bent feküdt, majd 4-5 hét otthoni lét. Begyógyult a seb, aztán kezdődött a sugárkezelés + kemoterápia az Onkológián. Sugarat minden hétköznap kap, kemot pedig 2 hetente. Szerencsére a haja nem hullott ki. Ma is sugárkezelésen van Bp-en, vonattal jár be Veszprémből, napi ~3500 HUF a jegy. Nem olcsó, de a bent fekvés az kegyetlen számára. Állítólag holnap fogja kapni az utolsó sugarat. Hétfőn pedig az utolsó nagy kemot és ezzel véget is fog érni a kezelés. Utána következik a fenntartó kúra, azaz 1-2 havonta kemo. Az orvosok azt mondták a műtét utáni vizsgálatok után, hogy nem találták nyomát további rákos sejteknek, a kezelés megelőző jellegű, mert nem lehetett megfelelő méretű biztonsági zónát kivágni.

Jobbulást neked is!

extra - SEXRay

(#33) Batman válasza dokar (#32) üzenetére


Batman
őstag

És a kedvesed, hogy viseli a dolgot, nagyon le van törve vagy megbékélt a helyzettel?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#34) lesaux


lesaux
veterán

A helyi korház ortopédiai osztályára mentünk, ahol egy doki megvizsgált megütögette ami nem volt valami kellemes érzés, kicsit meg tanakodott ,majd úgy döntött biztos csak beütöttem , borogassam attól majd jobb lesz.
Hát gratulálok, f@sz üsse ki a szemét az ilyennek. Nem mentél vissza hozzá szépen megköszönni a pontos diagnózist és az alapos vizsgálatot?
Van egy ismerősöm, neki a lába fájt, elment a dokihoz, azt mondta, pihentesse. Pár hét múlva, amikor nem javult, megint azt mondta, pihentesse. Aztán le kellett vágni. Na többek között az ilyenekért utálom nagyon az orvosokat. Felmarkolni a nagy lét meg a bélelt borítékot, az megy, de gondolkodni, dolgozni, emberszámba venni a másikat már luxus. Lehet, hogy írok én is egyet a Logoutra, van még pár ilyen sztori.

(#35) ollie válasza Batman (#31) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt hiszem kezdem érteni amit írtál.

És én is értékelem a pozitív hozzáállásod.

***

(#36) dokar válasza Batman (#33) üzenetére


dokar
addikt

teljesen száraz a bőre, szinte repedezik és néhol vérzik is, be van gyulladva a szeme, továbbá ragyák jönnek ki a bőrén. de nagyon jól viseli.
az első hetet bent töltötte, anyja beszélte rá. aztán pénteken felmentem Bp-re, megláttam milyenek a körülmények és milyen állapotban van és se szó se beszéd hoztam haza hozzám vissza Veszprémbe. így naponta 2 óra vonatozás oda és szintén 2 óra a vissza út. reggel 8-kor kiviszem az állomásra és már 14-kor megyek is érte.
azt megfigyeltem, hogy törődni kell vele, de a túl sok törődés már azért nem jó, mert akkor elhagyja magát.

extra - SEXRay

(#37) ollie válasza lesaux (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért ne általánosíts. Az orvosok is emberek. Van aki becsületes, van aki nem.

***

(#38) lesaux válasza ollie (#37) üzenetére


lesaux
veterán

Igaz, nekem is van egy nagyon aranyos doktornő ismerősöm. Igaz, ő nem praktizál. ;]

(#39) Batman válasza lesaux (#34) üzenetére


Batman
őstag

Édesapám összefutott vele és a nevembe is megköszönte, mivel ha időben észreveszik nem kell kivenni a fél mellkasom. (nem volt tetlegesség semmi szal nem kell hívni a rendőröket :) )

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#40) Batman válasza dokar (#36) üzenetére


Batman
őstag

Én is a szomszéd városba jártam, sugárra, kb 30-40 perc volt az út, édesapám vitt kocsival, de ha jól emlékszem az utat kifizették, mármint lehetett kérni pappírt amivel igazoltad, hogy igen te innét ide jársz kezelésra és fizették a benzinköltséget mivel autóval jártunk, ha busszal mentem volna elvileg akkor azt fizették volna.

De nem tudom, hogy van ez mostanság.És pontosan a részletekre se emlékszem erről, de majd megkérdezem, hogy is volt.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#41) dokar válasza Batman (#40) üzenetére


dokar
addikt

párszor én mentem fel érte kocsival, a benzint nem fizetik, csak a vonatot, mivel ott volt a lehetősége, hogy befeküdjön. de különösebben ezen én nem fogok velük vitázni, adják vissza a vonatozás árát, aztán az is vmi.

te kemot nem kaptál?

extra - SEXRay

(#42) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

KITARTÁS! egyébként tudom, hogy van sok olyan orvos... akik, olyanok... de a legtöbb nagyon sok mindent megtesz a betegekért. Mégha nem is látszik annyira, mert nem épp a betegágy mellett ülnek, vagy próbálnak lelket önteni az elesettbe, bár ez is fontos lenne egy igazi orvostól. Sokat segiti a gyógyulást. Persze én inkább a másik oldalról látom a dolgot, de mindenesetre további gyógyulást kivánok... és ami nagyon fontos, hogy sose add fel! :R

ha meglenne a citologiai eredmény azt elküldhetnéd privibe, ha kérhetem :B

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#43) Batman válasza dokar (#41) üzenetére


Batman
őstag

Hát igen még jó, hogy azt fizetik.
Nem, nem kaptam.

YouCanCANON: privi

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#44) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nem tudok mit mondani, szoritok érted, kegyetlen dolog ez.

Párom édesanyja méhnyakrákban haldoklik, sok áttét, félek bemenni a kórházba hozzá. Nem tudom miért, pedig kérdi tőle, mi van velem. Jobban aggódik értünk, mint magáért. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#45) dokar válasza Batman (#43) üzenetére


dokar
addikt

írtad, hogy elkezdett kicsit hullani a hajad. ez csak kemotól lehet vagy pedig fejre irányított sugártól, szóval nem értem. :F

extra - SEXRay

(#46) Batman válasza dokar (#45) üzenetére


Batman
őstag

Hát nem tudom, ne ugy képzeld el, hogy csomókban, csak észrevehetően jobban hulott mikor fésülködtem, de nem volt igazán vészes.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#47) wwenigma válasza dokar (#45) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez a kemoterápia egyik mellékhatása. Ha fejre végeznek sugárkezelést az olyan pontosan fókuszált, mintha lézerszikével vágnának beléd, nem csak bekapcsolnak egy ionágyút és had' menjen.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48) Batman válasza wwenigma (#47) üzenetére


Batman
őstag

Hát azért ez nem olyan fókuszált mint te gondolod, minden környező szövet kap belőle, nekem pl a tüdőm is bele esett a szórásba.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#49) YouCanCANON válasza Batman (#48) üzenetére


YouCanCANON
tag

a sugárkezelést manapság, mm pontosan végzik... ráadásul ha pl. PET-CT vel elötte modellezik a kezelést és azzal tervezik meg, akkor a daganatszövetet, vagy akármilyen célpontot környezö szövet 3-4mmén a sugárzás exponenciálisan csökken 0-ra... amugy a sugárkezelésnél magát a beteg sejtek kinyirását a sugárzás által kialakult erősen oxidativ és reaktiv molekulák végzik

[Szerkesztve]

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#50) ollie válasza wwenigma (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vegyél erőt magadon és menj be, hiszen haldoklik.

***

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.