Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Zotya84


Zotya84
őstag

Hm... akkor nekem mákom van interwarerel. 3. év végét taposom (júni vége) náluk, és a havi számlán kívül 3* léptem velük kapcsolatba: 1. szerződés 2-3. újabb 1év, mert elégedett vagyok velük. (most 8M-t kapok 9200ért ami tavaly nyáron nagyon jó árnak minősült, sőt még most is az.) amikor lejár, megkérdem mit adnak újabb egy évért cserébe, és lehet hogy még egy évet aláírok náluk, mert nekem semmi bajom velük. (2gép tölt - öcsém meg én - , egy családi csak böngész. ketten sokszor belekarcolunk a 600GiBba havonta...) A sebességgel sincs bajom, bár lehetne jobb: 1,3km madzag, bírnaá a 8at is de csak 6,8-7,1 között megy mert mint kiderült a modemem (Dialcom 1600) csak ennyit bír. Kipróbáltam D-Link 380T-vel is, azzal húzta a 8at. (gondolkodom is egy saját példány beszerzésén...)

Bár azt aláírom az ügyfélszolgálatuk nem éppen tíz pontos.

Sok sikert, bármit is csinálsz.



PS: azért kérik az újabb évet tőled, mert a Fatáv csak így adja nekik akciósan a netedet, és ők meg nem fognak mínuszba menni. Ha meg átmész a másikhoz, akkor ott is kell az egy év. No meg ha a telszámod marad, akkor kell a három hó kihagyás, vagy megint nem lesz akciós árad a szolgáltatóváltás miatt. Tudod, fatáv... Szerk: ja, és vigyázz, mert szó nélkül megkötik listaáron a tréonlányosok, aztán csak nézel, hogy mi a fene ez a k.magas számla, és akkor már késő...

[Szerkesztve]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.