Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Házibuli

Hozzászólások

(#17) DarkByte válasza tkazmer (#16) üzenetére


DarkByte
addikt

Az az igazság hogy ez a dolog rám is jellemző. Valhogyan képtelen vagyok beleilleszteni magam az ilyen IHB-s bulikba. Könnyen nem érzem jól magam ilyen társaságban, részegre meg még elvből sosem ittam le magam, utánna úgy gondolom csak saját magamat érezném kényelmetlenül mások előtt (pedig hát ezekben a bulikban ez a lényeg, ha nem iszok akkor le vagyok nézve, vagy már nekem nem ér az egész buli semmit sem egy pont után, mert azon kívül hogy elnézhetem a többi tudattalanná részegedett embert mást nem nagyon tudok csinálni :((( ). Egy-egy ilyen részegedős buli anyagi vonzatáról meg nem is beszélve, ami hát ugye simán több ezer forintra rúg /fő, és hát nem kevesen heti többször is mennek ilyen összejövetelekre, én meg hát sajnálom azt a kevés pénzemet is az ilyesmire. Viszont azért néha a haverokkal hétvégénként elmegyünk egy pub-ba, betolunk magunkba egy nagy adag pizzát, közben diszkréten eliszogatunk, megbeszéljük kivel mi történt, jókat derülünk egymás hülyeségein, szóval szolídabb formájába nincs nekem ezzel semmi bajom. (azt nem értem mi a fun a sárga földig lerészegedésben) Nameg valahogyan még mindig képes vagyok örülni egy-egy kisebb Lan party-nak is, mostanság sajnos éves szinten csak 1-1re van ideje a kis társaságunknak, de az legalább aktívan telik (újabban körítjük valamiféle offline tevékenységgel is, pl. kerti grillezés :D). Sajnos kicsit kocka életmód ez is, dehát ez van.. úgy gondolom nálunk sokkal durvább kockák is vannak.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Házibuli
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.