Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) trassher


trassher
addikt

első írás, várom a véleményeket

Redmi Note 7

(#2) shaipo


shaipo
csendes tag

Köszi, mostmár ezzel is bővítettem ismereteim, érdekes írás! :R
Hogy tudsz te majd' háromnegyed 3-kor írnii? :F

(#3) L4D1K válasza trassher (#1) üzenetére


L4D1K
őstag

Nem lett rossz írás, de aki még életében nem látott DoTA -t annak semmit mondó az egész, ill egy kicsit zavaros nekem, mintha nem tudnád eldönteni h miről is irj. De ahhoz képest hogy mennyit lehetne irni a dota-ról, a lényeget ezért sikerült beletenned :DD

Akinek felkeltette az érdeklődését, az nézzen körül itt[link] vagy itt[link]

Ja és első cuccnak Boots of Speed...erről no comment :DDD . Mióta is játszol DoTA-t?

[Szerkesztve]

# ANTAL Tuning #

(#4) trassher válasza L4D1K (#3) üzenetére


trassher
addikt

Mióta játszok, fingom nincs. 5.61b-n kezdtem és azóta folyamatosan. nah de mi is a gond a boots os speed-del? :D

[Szerkesztve]

Redmi Note 7

(#5) L4D1K válasza trassher (#4) üzenetére


L4D1K
őstag

Áh elözö dota-s cikkből rémlett a neved, gondoltam csak belédkötök :D
A cipő meg táp, csak én nem veszem meg egy darabig, inkább tangoo meg ironwood branch plusz bracer, csakhogy ott maradhassak a lane-en.

# ANTAL Tuning #

(#6) trassher válasza L4D1K (#5) üzenetére


trassher
addikt

ügyesenek kell csinálni és akkor idővel bejön a cipő előnye. jah meg engem kifejezetten idegesít ha lassú a hősöm, lehet ezért is szoktam centaurral 410 körül menni :D

Redmi Note 7

(#7) Pocok256 válasza trassher (#6) üzenetére


Pocok256
veterán

A Csuka teljesen felesleg inkább egy circlet vagy bracer vagy bármi amiben éppen hiányt szenved a hősöd.(gondolok itt hp vagy manna hiányra pl panda neki kell a manna az elején mert máskülönben lassitás és ultit nem tudja benyomni) Bár a fenti és lenti laneken még agy cipő vásárlása a hősök 20% -ában esetleg elfogadható de midre teljesen felesleg a cipő mert semmit nem járkálsz.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#8) trassher válasza Pocok256 (#7) üzenetére


trassher
addikt

lehet hogy növeli az elején az értékeket de 5 perc alatt tudsz venni egy power treads-t és hiába a nagy sebzés ha a másik elszalad téged meg lesoroz a torony

Redmi Note 7

(#9) BloodRay válasza shaipo (#2) üzenetére


BloodRay
veterán

Jó ötlet volt még írni erről! :R
Majd háromnegyed 3-kor meg úgy tűnik hibásan ír már kicsit. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) trassher válasza BloodRay (#9) üzenetére


trassher
addikt

hát elég hibás lett az tuti, de nem tudtam mit kezdeni magammal úgyhogy írtam :) ha valaki karja hogy írjak még akkor szívesen teszem

Redmi Note 7

(#11) Pocok256 válasza trassher (#8) üzenetére


Pocok256
veterán

Látom public gamer vagy mert ott esetleg igaz h megéri a csuka de clan meccsen vagy kisit komolyabb mérkőzésen semmi értelme nincs. Ugyanis sokszor a kill nem lényeg nem egyszer nyertünk a csapatunkal ugy mérkőzést h a kill arány 20:5 volt az ellenfélnek. Ugyanis sokkal fontosabb h a lanen tudj maradni mint h megöld az ellent és ezt a plussz bracer vagy ring megadja neked.

[Szerkesztve]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12) Zordkaszás


Zordkaszás
senior tag

Miaza DotA? (de most komolyan)

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#13) trassher válasza Pocok256 (#11) üzenetére


trassher
addikt

hehe én tom hogy nem fragre megy a játék de mivel kanin senkise pró ezért oda tökéletes taktika és elég ritka hogy ne legyek benne az első háromba. battlenet-en biztos más a sztájsz de oda meg nem megyek mert inkább maradok itt és röhögök azon ahogy egymást szidják :D

Redmi Note 7

(#14) 7


7
addikt

Elsősorban: Ha már a 3 fő ability-t említed, akkor egyrészt igazán le is fordíthatnád őket a DoTA-t nem ismerők számára, másrészt pedig szerintem vannak olyan fontosak, hogy ne cseszd el a leírásukat - Strength és nem Strenght.

Másodsorban: A cikknek sok értelmét nem látom, aki DoTA-zik, az úgyis tudja ezeket, aki meg nem, az nem is fogja érteni, miről beszélsz. (ahogy ezt már itt korábban megemlítették)

Harmadszor: Ha tanácsot adsz, akkor legalább olyan tanácsot adj, ami nem csak gyengébb közösségben válik be, hanem máshol is - még úgy is, ha meg kell toldanod egy ''ügyesen használva''/''gyakorlottabb játékosoknak'' szófordulattal.

(#15) trassher válasza 7 (#14) üzenetére


trassher
addikt

jó majd legközelebb linkelet egy szótárat is ok? amúgy az meg mi hogy Ha tanácsot adsz, akkor legalább olyan tanácsot adj, ami nem csak gyengébb közösségben válik be? aki bemegy noob dotába mert kezdő akkor az előbb kirakja és majd a tapasztalattal jön a többi. nem megtanítani akarom az olvasót hanem kedvet csinálni a játékhoz

Redmi Note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.