Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Jól néz ki meg minden, tetszik is, de nem lesz monoton egy idő után...? :U

(#2) rodrigez válasza atike (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Gondolom még nem játszottál GoW-val, így nehéz megválaszolni. Én mindegyiket végigtoltam többször is, és imádtam. A számozott részek mindegyike nagyon erős volt. A harc persze x idő után már nem fog újdonságot hozni, de a sztori és a feszültség mindig repítette előre a játékot. :) Egy kis szegmensből nem lehet megítélni az biztos.

(#3) Scholes9 válasza rodrigez (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én az első résszel játszottam még PC-n. Többször is elkezdtem, de mindig ráuntam egy idő után. Nem vagyunk egyformák :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azt szeretném kérdezni, valaki hátha tudja, hogy a vga mellé kapott GoW 4 kuponos játék is megy majd boxon ugyan azon fiókkal?

(#5) oriic válasza antikomcsi (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#6) antikomcsi válasza oriic (#5) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Köszönöm szépen!

(#7) Šolaire


Šolaire
veterán

Be kéne szerezni 1,2,3-at imádtam.

“Praise The Sun” \[T]/

(#8) antikomcsi válasza oriic (#5) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Így történt!

A gépen regisztráltuk a számlán lévő kódot az NV oldalán, ahol rögvest be is kellett jelentkezni MS fiókkal, és aktiválta a játékot a fiókra.

Aztán mikor boxon bejelentkeztünk, már ott várt letöltésre.

Köszi.

(#9) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez dögunalmasnak néz ki, ugyanolyan mint az első. El is adom a kuponomat a rákba.

(#10) waithEard válasza Fitzgerald (#9) üzenetére


waithEard
őstag

+1. Dögunalom. Csak azt nem tudom megítélni, hogy valóban a játék unalmas, vagy én öregedtem meg az első rész óta? :F

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#11) Fitzgerald válasza waithEard (#10) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én is ezen gondolkodtam, de inkább arról van szó, hogy 10 éve nem tudnak semmi újat mutatni ezek a TPS akciójátékok. Ez nem biztos hogy a fejlesztők kreativitását minősíti, lehet hogy egyszerűen itt vannak a műfaj határai, korlátai.
Egyébként cserélek Mafia 3, BF1 vagy Civ6 kuponra/kódra, ha valakinek van :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.