Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) krizmo_ válasza Huma (#147) üzenetére


krizmo_
addikt

Köszi a napi vicces írást, bár ez egy kicsit morbid számomra, lehet azért mert vizuális típus vagyok.....érdekes, mert ha a fejénél fogva teszem a számba megharapja a nyelvem, a seggénél fogva...meg ne is menjünk bele.....

(#152) Huma válasza krizmo_ (#151) üzenetére


Huma
addikt

Szeretem a fekete humort.
Érdekes kérdés amit felvetettél. Te mit bírsz jobban? A fájdalmat vagy a csokireszeléket? :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#153) krizmo_ válasza Huma (#152) üzenetére


krizmo_
addikt

Azt észrevettem.:)

Nem dohányzom, leszoktam, úgyhogy inkább egyiket sem, ellenállok a kísértések, bár mindkettő lehetőség elég csábító. :P
Te, melyiket választanád? ;]

(#154) Huma válasza krizmo_ (#153) üzenetére


Huma
addikt

Attól függ hogy éhes vagyok e vagy sem. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#155) krizmo_ válasza Huma (#154) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem hiszem, hogy jól laksz tőle, és még a tápértéke is alacsony, csak gondolom nem kóstoltam. :B

(#156) Huma válasza krizmo_ (#155) üzenetére


Huma
addikt

Aki a kicsit nem becsüli...

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#157) Huma


Huma
addikt

Kaptam tegnap egy ajándékot. Egy teatojást. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#158) greenity válasza Huma (#157) üzenetére


greenity
aktív tag

De jó :)

Jó teázást :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#159) Huma válasza greenity (#158) üzenetére


Huma
addikt

Köszönöm!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#160) krizmo_ válasza Huma (#156) üzenetére


krizmo_
addikt

..........annak nagy kell. ;]

Végre lett tojásod.:)
Fémből van, amúgy? Ezt csak azért kérdezem, mert a legtöbb ilyen gyógynövényesre ráírják, hogy nem lehet fémet használni....

(#161) Huma válasza krizmo_ (#160) üzenetére


Huma
addikt

Fémből van. Szerintem hülyeség hogy nem lehet fémet használni.

Ma egyébként elég érdekeset álmodtam. Egy koporsószegtől manóvá változtam és átkerültem egy másik világba ahol rengeteg furcsa lény volt és gyakran ölték egymást. A vadonban találtam egy tévét amin átláttam ebbe a világba és mogyorót dobáltam egy kislánynak. És sorolhatnám még egy darabig. Volt benne szörny, boszorkány, spéci technológia.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#162) krizmo_ válasza Huma (#161) üzenetére


krizmo_
addikt

Mondjuk, én sem tartom be, mert nincs meggyőző alapja, hogy miért nem lehetne fémet használni....

Amúgy, miért álmodsz ilyeneket, nem gondolkoztál még el ezen?
Lefekvés előtt eszel, vagy ilyen jellegű filmet nézel, esetleg olvasol? Szeretsz ilyenekről álmodni?

(#163) Huma válasza krizmo_ (#162) üzenetére


Huma
addikt

Igen. Én is csak azt hallom, hogy nem szabad. De azt hogy miért, nem tudja senki. Legalábbis nekem nem árulják el.

"Lefekvés előtt eszel, vagy ilyen jellegű filmet nézel, esetleg olvasol?"
Nem. Amúgy az evés nem hiszem hogy nagyban befolyásolná a dolgot.
Viszont szeretek ilyesmiket álmodni. Érdekesek, kiszakítanak a hétköznapokból.

A legvalószínűbb az hogy ilyenkor egy másik dimenzióba kerülsz és befolyásolod az ottani dolgokat. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#164) krizmo_ válasza Huma (#163) üzenetére


krizmo_
addikt

Csak mindig az evéssel jönnek, bár nekem eddig még nem volt hatással az álmaimra, csak a hasam fájt tőle....
Viszont, ha nézek valamit, ami nagyon érdekel, akkor szoktam róla álmodni, főleg, ha valami valóságtól elrugaszkodott dologról van szó.
Olyan szokott még lenni, hogyha játszok (pl.: Dragon Age, Witcher stb..), akkor nem tudok rendesen aludni, meg ezzel álmodok... harcolok egyfolytában....hozzáteszem, ehhez elég sokat kell játszanom.....
Rám elég nagy hatással vannak a mindennapok dolgai, amiket csinálok, sokszor álmodok olyanokkal, amiken agyalok.....Lehet, te meg ilyen dolgokról fantáziálsz, és visszaköszönnek az álmaidban?

Másik dimenzió...hm...erre még nem is gondoltam, nem is értem miért nem. ;]

(#165) Huma válasza krizmo_ (#164) üzenetére


Huma
addikt

Ha nagyon ráfüggök egy játékra akkor én is arról szoktam álmodni. Sokszor álmomban folytatom a játékot. Gyerekkoromban pl miután fél napig játszottam a Pacmannal, egész este a labirintusban menekültem a figurával a szellemek elől. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#166) Huma


Huma
addikt

Ma szerepelt a sátán az álmomban. Pedig nem is vagyok vallásos. Négyen szerepeltünk az álmomban és valahányszor sorozatos szerencsétlenségek történtek, elkezdtük kutatni a sátán jelét. Akin megtaláltuk, abban rejtőzött valamilyen formában. Volt hogy egy féregszerű kígyót kellett kitépni valakinek a testéből. Volt hogy fekete vért öklendezett fel.
Egyszer engem is megszállt az ördög. Elég kellemetlen volt.

Tegnap telefont telepítettem. Lehet amiatt álmodtam ezt. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#167) Huma


Huma
addikt

Lenyírtam a hajam. Teljesen egyedül!!!
Egész jól sikerült.

Tud valaki olyan sapkát ami nem meleg, de eltakarja a haj nagy részét, hogy ne látszódjon?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#168) krizmo_ válasza Huma (#167) üzenetére


krizmo_
addikt

Pont most lett vége a sapkaszezonnak. :)
Mennyire nyírtad le, nem lehet rajta javítani újabb vágással?

(#169) Huma válasza krizmo_ (#168) üzenetére


Huma
addikt

1 centisre. Nagyjából. De hátul azért még vandálkodtam egy kicsit nullással, borotvával meg ollóval. Picasso szerintem elájulna a gyönyörtől ha látná. (Meg persze ha még élne) :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#170) krizmo_ válasza Huma (#169) üzenetére


krizmo_
addikt

És most hogy mész emberek közé? ;]

Egyszer megnyírtam öcsémet, hosszú volt nagyon a haja én meg ollóval ritkítottam. Aztán letoltam nullással, de nem teljesen kopaszra akarta... de az lett végül...És, hát ilyen kráterek lettek a fején, mert túlságosan belenyírtam az ollóval....azóta se követtem el hasonlót.... Mondjuk magamon nem csináltam ilyet, mert mindig hosszú volt a hajam....

Eddig ki csinálta a hajad?

Sapka ügyben nem tudom mi lenne a jó. Attól függ milyen típus vagy.... Mert, ha mondjuk öltönyben jársz ahhoz hülyén mutat a baseball sapka...pl....bár nem vagyok egy Lakatos Márk csak gondolom..... ;)

Mondjuk azért szívesen megnézném ezt a frizurát, biztos sok idő mire megnő. :D

(#171) Huma válasza krizmo_ (#170) üzenetére


Huma
addikt

"És most hogy mész emberek közé?"
Torzan. :D

Eddig is én csináltam a hajamat. Legalábbis egy ideje. Utoljára talán hat éve volt hogy fodrászhoz mentem. De ott is csak simán letolattam kb egy centisre oszt kész.

Az igazítást szoktam a nővéremre bízni. De elég béna benne, szóval nem vagyok vele túlzottan kisegítve.

Én az a típus vagyok aki azt a ruhát veszi fel ami épp a kezébe esik induláskor. Ha az egy rövidnadrág és egy zakó akkor szívás.

Amúgy egyszer voltam így fényképésznél. Alul szandál és rövidnadrág. Felül fehér ing, nyakkendő és zakó. Mondta is, hogy érdemes lenne egy teljes alakos fényképet is készíteni.

Szívesen megmutatnám hogy hogy nézek ki jelenleg, de inkább mégsem. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#172) krizmo_ válasza Huma (#171) üzenetére


krizmo_
addikt

Érdekes ember lehetsz, az biztos.:)

Fodrászhoz én sem járok már, sok éve, eddig mindig csak eltolták a hajam....akár kihez mentem....amúgy is csak a végéből kell levágni, ahhoz meg nem kell nagy tudomány...

"Én az a típus vagyok aki azt a ruhát veszi fel ami épp a kezébe esik induláskor."
Remélem eddig csak a saját ruháid akadtak a kezedbe, mert lehet egy szoknya vagy egy top nem állna túl jól. :D

Milyen szégyenlős vagy, pedig te alkottad azt a remekművet, ami a fejeden van, még az is lehet, hogy új stílust teremtenél vele. :K

[ Szerkesztve ]

(#173) Huma válasza krizmo_ (#172) üzenetére


Huma
addikt

"Remélem eddig csak a saját ruháid akadtak a kezedbe, mert lehet egy szoknya vagy egy top nem állna túl jól."
Nekem minden jól áll. Csudálatos testem van. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#174) krizmo_ válasza Huma (#173) üzenetére


krizmo_
addikt

Bocsáss meg kérlek, hogy az ellenkezőjét feltételeztem. :B

(#175) Huma


Huma
addikt

Tegnap alkottam a t-mobile online ügyintézésnél egy kicsit. Operában folyton szétesett az oldal ezért kénytelen voltam krómozni. Abban is háromszor kilépett meg technikai hibákat dobált a honlap, de sikerült aktiválnom 1GB netet. Wow.
Amire azért volt szükség mert le voltam korlátozva 32Kb/sec-re és nem akart play-ről letöltődni egy program (Helium) amivel vissza tudtam volna rakni a letörölt programjaimat. Amik azért törlődtek mert újraraktam a telefont mivel folyton lefagyott. Természetesen rossz androidverziót raktam rá véletlenül, de működik, szóval inkább nem piszkálom.

Mindenesetre bementem ma az ügyfélszolgálatra, hogy megkérdezzem, hogy mi a helyzet az előfizetésemmel, mit csesztem el (mert a honlap figyelmeztetett hogy hűségidőm van és hogy tutibiztos hogy ez meg az, de nem bírtam bővebb infót összeszedni mert nem töltődött be semmi). Kérték a személyimet is amit nem találtam, pedig a kezemben volt amikor beléptem mert előrelátóan kikészítettem. Körülbelül az ötödik zsebem átkutatása után (pénztárca, telefon kiszedés, átnézés is megvolt) megtaláltam.

Mint kiderült azért nem találtam (és nem is működött) a megszokott egyszeri limitbővítés mivel megszüntették az én díjcsomagomra. Ráadásul másfélszeresére emelték az árát ami nem semmi.

Most jelenleg kb 4600Ft-ot fizetek havonta 1200MB netért. Mivel eddig kb háromszor telefonáltam kb 9 hónap alatt a telefonnal ezért tényleg csak a netért fizetek ennyit. Kérdeztem hogy nincs e olcsóbb díjcsomag aminél csak a netért fizetek, de nincs. illetve van. 30MB net és afölött minden megkezdett 10MB letöltésért 195Ft-ot számolnak fel.

Nem kicsit lehúzás. Miért nincs olyan díjcsomag, hogy fizetek a netért és a telefonálásnál meg csak a lebeszélt percek után kell fizetni?

Röhej, hogy olyan dologért szednek pénzt amit nem is használok.

Persze köthettem volna sima mobilnet csomagot is telefonszolgáltatás nélkül. De az meg számomra nagyon furcsa lenne. Egy telefon ami kb mindenre jó csak éppen telefonálni nem lehet vele? Persze lehet hogy én vagyok a hülye. Gondolkodom rajta hogy áttérek ilyen telefon nélküli csomagra.
Ott már 3GB-ot kapok 3200Ft-ért. (ez a legolcsóbb) És ráadásul nem 32Kb/s-re hanem 128Kb/s-re korlátoznak le ami már egész használhatónak tűnik.

szerk:
Ja és a hűségidős sz@rságot végül nem kérdeztem meg mert elfelejtettem. Szóval remélem nem lesz semmi probléma. Mondjuk nem gáz ha ki kell fizetnem mivel csak azért kötöttem hűséget hogy ingyé legyen a sim kártya. Ami azt jelenti hogy a szerződés felbontása esetén valami 5e-t ki kell perkálnom és kész.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#176) Huma


Huma
addikt

Azt álmodtam, hogy egy hernyó vagyok és miután bebábozódtam, pillangó helyett hernyóként bújtam elő. Ez jelent valamit az álmoskönyv szerint?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#177) Huma


Huma
addikt

Szerintetek volna kereslet egy Huma babára? Természetesen beszélne. Ha megnyomnád akkor mondana valami idegesítő baromságot. A drágább verzióban lenne mozgásérzékelő és csak úgy random beszólogatna ha érzékeli hogy van a közelben valaki.

Egyébként megint volt egy nagyon furcsa álmom. A világban mindenféle anomáliák keletkeztek. Pl egy emberből egyszerre több lett. Mintha a párhuzamos világok közötti "fal" elkezdett volna leomlani. De csak én láttam a környezetemből ezt. Fájt is a fejem amikor felkeltem reggel. Pedig ilyen kb évente csak egyszer szokott lenni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#178) Cartevo válasza Huma (#19) üzenetére


Cartevo
őstag

Az angolna ízre sonkaszerű, főleg füstölten, de ízetlenebb, ahogy fűszerezik, az dominál. Tömény, mint italban a szörp, ezért apránként majszoltuk, hamar meguntam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.