Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#374) mikrofon válasza bubus66 (#366) üzenetére


mikrofon
addikt

Én kérek elnézést. Kérlek kérj meg egy moderátort, hogy az összes hsz-t törölje ami nem "bootlop, vagy a test_key-es" témájú... Hány hsz maradna? Egyse... Komolyan gondolod... 2018-at írunk... Ma már nem kötelező a trükközés hogy használható legyen egy telefon mint az első két sim kártyás telefonoknál...

Szerintem meg az ilyen dolgoknak nyiss egy új topikk-ot. Ez meg maradjon a konkrét Telefoné, ahol az adott telefonnal kapcsolatos konkrét kérdéseket lehessen feltenni... És ahol válasz is jön rá ... És igen tartozzon ide tok, védőfólia, arcfelismerés, új firmware, software frissítés, de akár halott készülék felélesztése...

Egy tok és védő fólia is készülék specifikus... Annak aki kérdezi kb. Csak egy linkre van szüksége : ezt Vedd meg nekem bevált...
Ettől még szakmai és értékes maradna a PH, de ezek a lelkizések, meg "én majd megírom kinek mit szabad esmit nem" HSz-ek teszik tönkre...

Pl. Írd már meg, hogy milyen romok elérhetőek már el ehhez a készülékhez, hol lehet hozzá jutni és hogyan kell felrakni. Melyiknek mi az előnye és hátránya.... Én szívesen olvasnám...

Komolyan....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.