Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) azigazimoris válasza azigazimoris (#3094) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Finomítanék a kérdésemen. Valaki megnézné nekem, hogy az intelligens asszisztensen belül van-e intelligens tok kapcsoló, beállítási lehetőség ?

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#3102) #86973952 válasza bubus66 (#3100) üzenetére


#86973952
törölt tag

Gondolom a cust hiány miatt váltotta globalra. Szerintem.

(#3103) Roland0224 válasza azigazimoris (#3101) üzenetére


Roland0224
senior tag

Nincs 😕

(#3104) jatszo válasza azigazimoris (#3101) üzenetére


jatszo
aktív tag

Nincs.

(#3105) azigazimoris


azigazimoris
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek!
Nekem P9-en van, de akkor ismerősnek megrendelem a sima flip gyári tokot lite-ra.
Csak furcsa volt, hogy nincs a kínálatban ablakos tok...

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#3106) boneyard válasza Milestone2 (#3077) üzenetére


boneyard
tag

Köszi!

(#3080) Roland0224:
link

[ Szerkesztve ]

(#3107) ANDROID??? válasza boneyard (#3106) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem túl szépen megoldott a hangszóró kivágás.

(#3108) bubus66 válasza #86973952 (#3102) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen gondolom én is, hogy az miatt..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3109) Roland0224 válasza boneyard (#3106) üzenetére


Roland0224
senior tag

Köszi szépen. Pont ma délután vettem már rajta is van 😀

(#3110) McSico


McSico
senior tag

Hátha segít valakinek a vásárlásban, itt egy kis videó, hogy mit rejt a doboz.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#3111) ANDROID??? válasza McSico (#3110) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ugye itt is le van írva?
Lehet csak én láttam benne.. ;]
Azért bemásolom:

"Hivatalosan vásárolt eszköznél ez nem lehet meglepetés, de használtan, illetve külföldről, doboz nélkül behozott verzióknál érdemes átnézni a tartalmát. Kisebb kereskedőknél előfordulhat, hogy a tartozékokat, ezáltal a dobozt is utólag szerzik be.
- Készülék
- Headset
- Töltőfej
- USB Kábel
- Használati útmutató"

[ Szerkesztve ]

(#3112) #86973952 válasza bubus66 (#3108) üzenetére


#86973952
törölt tag

A telepített local.prop -ban vannak ilyen sorok, hogy:

ro.config.hw.security_volume = 9
ro.config.ce_authenticate = 1

Vagy hasonló?

(#3113) Wiz Khalifa válasza ANDROID??? (#3111) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van aki jobban szereti látni is és elképzelni vele együtt maga előtt a dolgokat, mert sok embernek az amit leírsz az nem jelent semmit, mert hülye hozzá hogy értelmezze. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#3114) McSico válasza ANDROID??? (#3111) üzenetére


McSico
senior tag

Van aki vizuális típus. Nekik jól jöhet.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#3115) OldMike válasza jatszo (#3104) üzenetére


OldMike
őstag

Igazából a flipes toknak sincs jelentősége (persze védi a kijelzőt), mert sem lezárni, sem felébreszteni nem lehet vele a képernyőt. Nem tudom hogy a közelségérzékelő hogy működik, de nem kapcsol ki a kijelző, ha becsukom a fedelet.
Tudom hogy leginkább az ujjlenyomattal kellene ébreszteni a telefont, de lezárni már nem lehet azzal, pedig logikus lenne (nem kellene feleslegesen gyötörni a bekapcsoló gombot).

42LM660S

(#3116) Roland0224 válasza OldMike (#3115) üzenetére


Roland0224
senior tag

Nekem van flippes bőrtok ("ablak " nélküli) . Le nem zárja a kijelzőt de védi bár telefonálásnál lezárja a közelségérzékelő miatt. Én nem tartom jó dolognak (egyénk vélemény ,tapasztalat alapján) mert amig ott babrálok h kihajtani, akkor hátr fogást váltani stb addig 65-ször elejthetem. Váltottam szilikontokra + üveglap. A bőr tok után mintha papírlap lenne 😂

(#3117) bubus66 válasza #86973952 (#3112) üzenetére


bubus66
nagyúr

Lehet ez frissítés is nem, különben mit takarnak?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3118) #86973952 válasza bubus66 (#3117) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezek a sorok a hangerő korlátozásért felelnek a jack kimeneten. Már ha benne van.

Azért, hogy biztonságos keretek közé szorítsák. Csak a Huawei időnként túl szokta tolni.

Ezért kérdeztem, hogy van -e ilyen vagy hasonló benne.

Nem a frissítéshez kapcsolódóan céloztam, csak Neked címeztem. :) Lehet pontosabban kellett volna fogalmaznom.

[ Szerkesztve ]

(#3119) bubus66 válasza bubus66 (#3117) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az egyik van benne

[link]

ro.config.ce_authenticate = 1

ez nincs

B131 local.prop

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3120) bubus66 válasza #86973952 (#3118) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tudom, csak azt hittem a frissítésre lehet valami hatással, rossz irányba.. De így már jó..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3121) Ronam


Ronam
addikt

Elkezdték csinálni a CM-et P9 Lite-ra is. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből :).

(#3122) batai15: Erre szerintem elég sokat kell még várni mire eléri a használható verziót.

[ Szerkesztve ]

(#3122) batai15 válasza Ronam (#3121) üzenetére


batai15
félisten

Hűha , pedig hirdetem már a liteot, nexus 5xet akarnék. Lehet meg kellene várni, mert a multi taskon és aosp fanságon kívül tökéletes telefon .
És még az akku idők se lennének rosszak.

(#3123) Zsirmanc válasza batai15 (#3122) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Volt 5X-em. 2 hónapig. Lett P9 Lite utána. Most is az van. Az akkuidő 5X-nél kb. a fele. Ugyan azok a felhasználói szokásaim voltak, vannak. 5X 2,5-3óra SOT, P9L 5,5-6óra SOT.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#3124) OldMike válasza Roland0224 (#3116) üzenetére


OldMike
őstag

A Huawei magyarországi ügy félszolgálatától kérdeztem a flipes fedél telefonébresztési lehetőségét, írták hogy nincs rá mód (én is észrevettem, de ezek szerint a jövőben sem lesz). A fórumot olvasva úgy látom, hogy a többség a hátlapi tokot és a 9H üvegfóliát részesíti előnyben.

Amúgy ha van itt a fórumon olyan, aki az átlagnál hathatósabban tudna a Huawei felé kérést jelezni, akkor megírhatná az én - talán nem teljesen egyedi - javaslatomat az ujjlenyomattal való képernyő lezárásra. Hálás köszönet érte.

42LM660S

(#3125) ORCA58 válasza OldMike (#3124) üzenetére


ORCA58
addikt

Hogyan képzelnéd el a megvalósítását? Dupla kopp az érzékelőn? Egy érintés már az üzenet panel lenyitás és kép görgetés miatt foglalt.

(#3126) #86973952 válasza ORCA58 (#3125) üzenetére


#86973952
törölt tag

...helyett OldMike:
Majd P10 Lite -ban gombos ujjlenyomat-olvasóval, ha megkapja.

Addig félmegoldásként marad a lock ikon/widget, vagy egy gesztus vezérelt launcher.

[ Szerkesztve ]

(#3127) batai15 válasza Zsirmanc (#3123) üzenetére


batai15
félisten

tudom irtál is a fórumba. igazából ez nyílván való is hogy nem leszek előrébb az 5x-el, van amiben igen, van amibe vissza lépés .
Ugyan akkor anno nem mertem meg venni az 5x-et a 2gb és kisebb akku miatt, mégis akárhányszor meg fogdosom valahol, bennem van a must get érzés, a romolási vágy, a vannilla droid.
De mondjuk ha lenne cm, akkor maradna a p9, de szerintem hogy működő cm-et kapjunk sok idő kell, és ha lesz is, akkor lenne jó ha nem unofficial lenne hanem official, meg valszeg ha lesz cm, akkor más custom rom is, de ez még szvsz elég messze van.

(#3129) Zsirmanc válasza batai15 (#3127) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Igen,igen. Tudom, nekem is megvolt a must get érzés, viszont engem az akku idő az nagyon elszomoritott.
Aztán kaptuk cégesnek a P9L-t és meg is váltam az 5X-től azonnal. Persze a képbe bele tartozik, hogy nekem a stock droid, meg a romolás nem annyira fontos, viszont az akksi igen és a P9L szerintem ha igy nézzük verhetetlen ebben a kategórióban és még jól is néz ki, EMUI szép, gyors, bár én Nova-t használok, szóval jó cucc ez. Az 5X is kiváló, mikor kifizették, olyan volt, mintha a fogamat húznák. Csak hát az akksi...

[ Szerkesztve ]

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#3130) rbertkrl válasza bubus66 (#3119) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Ez micsoda és hogyan működik? Sajnos én is azt véltem felfedezni, hogy a régi telefonomnál sokkal halkabb a jack kimenet. Ezzel elméletileg ez orvosolható?

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#3131) bubus66 válasza rbertkrl (#3130) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ROOT-olod a telefonod és már orvosolható is. Ja az egy prop fájl..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3132) batai15 válasza Zsirmanc (#3129) üzenetére


batai15
félisten

igazából gondolkodom még lg g4-en igaz az használtan 70 körül megy, garanciálisan drágább-
na az se lenne rossz.
persze várhatnék a nougatra, de eddigi kutatásom alapján nem fog változni a ram kezelése sem.

(#3133) rbertkrl válasza bubus66 (#3131) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Aha. :D akkor nem roncsolom a fülem :D

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#3134) Ronam válasza batai15 (#3132) üzenetére


Ronam
addikt

G4-en én is gondolkoztam, de elég sok közte az alaplaphibás, és ha jól tudom még szériaszám alapján sem lehet pontosan kiszűrni a hibás darabokat. Vagy ez változott azóta?

(#3135) batai15 válasza Ronam (#3134) üzenetére


batai15
félisten

igen 2016 utániak elvileg okésak. radásul 3gb ram, nem amoled mint a nexus 6, custom rom is van, szal minden adott, kivéve fingerprint de meg vagyok nélküle is.
ki is van nézve egy g4, ami még garanciális, és volt cserélve az alaplapja.
Kérdés mikor megy egy a lite. és mennyibe, nyilván csak ha reális árat kapok érte, mert szaré nem fogom eladni nem sufni gsm.
téma befejezve. nem akarok offolni

(#3136) stewiehu


stewiehu
csendes újonc

Sziasztok!
Nem tudjátok miért lehet, hogy mostanában a google play szolgáltatások eszik a legtöbbet a telefonon?
Közel 20%-ot...

(#3137) #86973952 válasza stewiehu (#3136) üzenetére


#86973952
törölt tag

Android rendszer mennyit fogyaszt?

(#3138) SzaboZE válasza stewiehu (#3136) üzenetére


SzaboZE
addikt

Attól függ mennyire használod a telefont. mert ha mondjuk emellett 3 napig bírja a telefonod, akkor jó érték. Ha 1 nap alatt oda az akku, akkor nem.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#3139) stewiehu válasza #86973952 (#3137) üzenetére


stewiehu
csendes újonc

Kettő van, 8,21 és 5,23%.
Pár napja feltűnt, hogy gyorsabban apad az aksi...
Bár jelenleg 45%-on vagyok 3 óra 38 perc kijelzőidővel. Annyira nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#3140) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Segítsetek, kérlek! Van egy dilemmám. Melyik legyen? Honor 5X vagy P9 Lite.
Komolyan kérdezem, szívesen olvasnék érveket itt pro és kontra.

OnePlus 12

(#3141) SzaboZE válasza sharkypeti (#3140) üzenetére


SzaboZE
addikt

P9 lite. Ennyi infóhoz ennyi válasz :)

(mire kell, mi fontosabb stb..)

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#3142) sharkypeti válasza SzaboZE (#3141) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Igazad van. Mindennapi, általános használat, semmi extra. Játék nulla. Levelezés, net, videók, online tv. Néha pár fotó. Egész nap 4G mobilnet, sok B20-szal.

OnePlus 12

(#3143) #86973952 válasza sharkypeti (#3142) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jobban jársz a váltással 5X -ről az SoC miatt is. Itt jobb lesz az üzemidő.

stewiehu:
Nyomj egy újraindítást. Szerintem a frissítések, esetleg beragadt szinkronizáció miatt. Akkor lenne nagyobb gond, ha nagyobb fogyasztással járna (merülne, mint a Titanic), párban a droid rendszerrel. HA nem változik a dolog, akkor szólj. Kb. 1 nap után.

[ Szerkesztve ]

(#3144) boneyard válasza ANDROID??? (#3107) üzenetére


boneyard
tag

Na feltettem én is. Tényleg érdekesen van megoldva a felső kivágás, de engem nem zavar.
Nagyon profi kis csomagot adtak hozzá. Volt benne egy replacement pulling tap, amivel pillanatok alatt le lehetett húzni a régi fóliát, egy nedves és egy száraz törlő kendő, a kék elektrosztatikus koszleszedő és egy nagyobb törlőkendő.
Tényleg van alul két csecs, mint a 1782 és 1785 hozzászólásban írták, de nekem nem olyan feltűnő, mint a képeken. Lehet, h ez annak is köszönhető, h nem fekete, hanem arany színű a készülékem.

[ Szerkesztve ]

(#3145) StIs10


StIs10
újonc

Megvettem Huawei P9 Lite-ot Vodafone-nál. Eddig minden ok a telóval, kivéve azt, hogy a jobb oldalán van a 3 gomb: az alsó a főkapcsoló fölötte közvetlen pedig a két hangerő gomb. Ha szokatlan módon használni kívánom a telefont, meg kell nyomni, ugye, a főkapcsoló gombot de az olyan közel van az alsó hangerő gombhoz (ami a halkítás), hogy sokszor véletlenül megnyomom, ezáltal a csengetési hangerőt leveszem. Naponta 2-3-szor állítom vissza. Ez elég nagy szopás. egyébként megírtam ezt kétszer is (!) a Vodafone honlapjára is a telónál lévő véleményekhez de ezt nem jelentették meg. Csak egy vélemény van ott: Imádom. Csak ajánlani tudom.

(#3146) boneyard válasza StIs10 (#3145) üzenetére


boneyard
tag

Én is néha rányomok véletlenül, de nekem nem veszi lejebb a hangerőt, csak ha kérszer egymás után nyomom meg. Oldd fel ujjlenyomattal és akkor nem kell gombot nyomkodni.

[ Szerkesztve ]

(#3147) B******** válasza StIs10 (#3145) üzenetére


B********
aktív tag

Kicsit szokni kell az egyoldalú gombozást ha eddig olyanod volt amin ellentétes oldalon volt a hangerő/bekapcsoló. Nálam is hasonló volt a helyzet (samum volt előtte), de már megszoktam ezt olyannyira hogy kényelmesebbnek is érzem így hogy egy oldalon vannak.

(#3148) Balathruin válasza StIs10 (#3145) üzenetére


Balathruin
veterán

Elég könnyedén megkülönböztető a bekapcsoló gomb a felülete miatt, továbbá én is ajánlom az ujjlenyomatot.

(#3149) Ronam válasza StIs10 (#3145) üzenetére


Ronam
addikt

Meg fog jelenni majd az oldalukon amint ellenorizte valaki, hogy mit is irtal pontosan. Gondolom nem kell reszleteznem, hogy erre miert is van szukseg..

(#3150) MR ME válasza bubus66 (#3009) üzenetére


MR ME
aktív tag

sziasztok

telepítette esetleg vki a B151es verziót innen? érdemes felrakni? vkinek tapasztalat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.