Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) ANDROID??? válasza janes1976 (#3548) üzenetére


ANDROID???
addikt

Azt neked kell tudni mit bír el a pénztárcád, és hogy mennyire tudod kihasználni. azt is mérlegeld, hogy meddig akarod használni, mert ha nem akarsz 1,5-2 éven belül cserélni telt, akkor van értelme az OP3-at venni, de ha tuti megunod a kezedben és cseréled, akkor nagyobb bukó magasabb beszerzési ár...
Azért nem annyira atom jó az ár, ism. mindenestől beszerezte 121-ért.
Viszont van a melyik telt vegyem topic...

[ Szerkesztve ]

(#3552) Ronam válasza negroo (#3547) üzenetére


Ronam
addikt

Telefon kezelő/Akkumulátor Kezelő/Fogyasztási szint/Harvder/Képernyő

(#3553) 313313 válasza negroo (#3547) üzenetére


313313
addikt

Beállítások/speciális beállítás/akkumulátor kezelő/energiahasználat részletei itt írja hány napot/órát ment a telefon és egyéb infók. Beállítások/speciális beállítás/akkumulátor kezelő\fogyasztási szint/hardver/képenyő itt írja a kijelző időt.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#3554) gratzner


gratzner
tag

Üdv!

Találkozott már valaki azzal a problémával rajtam kívül, hogy P9 Lite-nál gépelés közben random többet ír a telefon a karakterekből? Mintha többször nyomná meg az ember a betűt... Alkalmazástól és billentyűzetektől fuggetlenul jelentkezik. Remélem érthető :) :/
"Mintttanaak itt egy szoveg, amibbbeeenn nem javiitottam ki a jelentkezo hibaaakkat.
Ezelőtt a PPP8 Lite-nál ugyanez vollt a gond. Olvastam is rola, de nem talaaalom mar a cikket."
Ha valaki tud segíteni, megköszönném.

(#3555) Micka21 válasza gipsztigris (#3398) üzenetére


Micka21
tag

Köszönöm a válaszokat a Huawei felirat alatti buborékosodáshoz üveg fóliánál.
Kicsit szomorú, hogy ilyet gyártanak még 2016-ban hogy nem egyenes a kijelző, de még próbálkozom több üveggel is hátha valamelyik kicsit hajlékonyabb.

(#3556) Micka21


Micka21
tag

Sokszor ha ülök és el akarom tenni a telót (képernyő kikapcsolva) a zsebembe csúsztatáskor csinál egy képet. Milyen billentyű kombót nyomok meg?
Nem tudom reprodukálni tudatosan csak véletlenül.

(#3557) ANDROID??? válasza Micka21 (#3556) üzenetére


ANDROID???
addikt

Azt ki lehet kapcsolni, a hangerő gomb többszöri megnyomására készít képet a telefon.
kamera / jobbról előhívod a menüt / hangerő gomb funkció

[ Szerkesztve ]

(#3558) Coniglio


Coniglio
csendes tag

a mai nap sikerült "aktiválni" a második sim foglalatot is, közben egyszer tönkre is tettem a telefont (mini szívroham +10 év öregedés)
de aztán azt is sikerült kijavtani.

más: valaki tudja hogy a névjegyzékben hol lehet beállítani hogy csak a telefonszámmal rendelkező bejegyzéseket mutassa?

(#3559) Micka21 válasza ANDROID??? (#3557) üzenetére


Micka21
tag

thx

(#3560) gianone


gianone
őstag

nootbook.hu-n 15 %-os Huawei akció van, 67915 Ft. Gondolom, ennyi rendes üzlettel ez már csak gyári garis, de majd valaki megmondja. :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#3561) bubus66 válasza gratzner (#3554) üzenetére


bubus66
nagyúr

PPP8 Lite ezt a típust nem ismerjük...

Én még ilyennel nem találkoztam se a P8 Litenél (igen) se a P9 Litenél (.....)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3562) gianone


gianone
őstag

Semmi.

Aki tudja, törölje ki.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#3563) rob210 válasza gratzner (#3554) üzenetére


rob210
nagyúr

Parkinson, sajnos gyógyÍthatatlan.

Viccet félre téve nem hallottam ilyet egyiknél se, igaz a P8 lite csak pár napig volt meg, a mostani P9 lite meg 1 hete de nincs vele ilyen gondom.
:R

Renault power

(#3564) ORCA58


ORCA58
addikt

Nézegettem, az indító ikon készítőkkel, mit lehetne kitenni ikonként az asztalra, ill. van-e olyan alkalmazás, ami benn van szoftverben, de nem érhető el.
Pár dolgot találtam. Elméletileg van képernyő zár, amit mindig szerettem használni. Ezt csak a [More Shortcuts] tudta kitenni az asztalra. A többi app is azt írta ki, hogy kész az ikon, de mégsem volt.
Ilyen piros ikont készít:

Találtam egy GSM/UMTS sáv beállítása menüt, melyben csak Automatic-ra lehet kattintani. Ha jól emlékszem a Preferált hálózat menüben csak 3 lehetőség közül lehetett választani, most ilyen, amit ebben a menüben nem lehet visszacsinálni .:

Nem sok haszna van a tárhely súgónak, ami ezt hozza fel.:

Végül a programban ugyan van OTG kapcsoló, de természetesen nem működi tőle sajnos. :(((
Egyébként így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#3565) Balathruin válasza ORCA58 (#3564) üzenetére


Balathruin
veterán

A gördülő képernyőkép nincs meg? A /system/app-ban benne van pedig.

(#3566) negroo


negroo
aktív tag

Koszonom colino roland a gyors választ:)

(#3567) ORCA58 válasza Balathruin (#3565) üzenetére


ORCA58
addikt

Az meg mi?

(#3568) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok,
szerintetek P9 Lite vagy Samsung Galaxy A5 2016. :B

(#3569) #86973952 válasza Gabis (#3568) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezt inkább a melyik okostelefont vegyem topikba kellene.

gratzner:
Én ilyen hibával még nem találkoztam. Nem lehet a háttérben valamilyen lassulás? Azért küldi el többször. Vagy nem érzed, hogy fagyna a bevitel? Tökre nem jellemző, de valamj bepiszkálhat.

Melyik billetyűzetnél van ilyen? Láttam, hogy többnél is van, de érdekelne.

Illetve próbáltad azt, hogy lekorlátozod a billentyűzet net használatát?

[ Szerkesztve ]

(#3570) gratzner válasza #86973952 (#3569) üzenetére


gratzner
tag

Szia!

Mindenekelőtt köszönöm az érdemi hozzászólást.
Tehát részletesebben:
A készülék egy független 2 kártyás példány, VNS-L21C432B130 Android 6.0 EMUI 4.1
A Swipe-ot nem szeretem, Google billentyűzetet szoktam használni, ennél csinálja. Kipróbáltam még a Swift és a Go Keyboard-ot. Szintén produkálja a hibát ezeknél is. Messengerben, böngészőben, sms-nél, mindenhol, de csak néha.
A bevitel fagyása lehetséges, nem tűnt fel kimondottan, de most hogy említed, mintha ilyenkor lassabban venné pár tized, vagy század másodperccel a leütéseket. De ez miért lehet? Hardveres gond állhat a háttérben? Azért nem is gondoltam erre, mert a P8 Lite készülékemnél is jelentkezett ez a probléma, és olvastam is róla, de az istennek nem találom meg azt az írást újra :/ De mintha szoftveres gondról írtak volna, amit egy következő frissítés orvosolhat. Remélem itt is ez lehet a gond.
Most kipróbálom, hogy kikapcsolom a billentyűzet net használatát.
Köszi még egyszer, és jelzem, hogy mi újság.
Még kiegészítésképp: Gyári visszaállítás után pár napig nem csinálja, de még nem kísérleteztem ki, hogy milyen program települése, vagy frissítése után jön elő, ha egyáltalán ez van a háttérben.

(#3571) Balathruin válasza ORCA58 (#3567) üzenetére


Balathruin
veterán

Hosszú képernyőképet készítene, pl. a MIUI8-ban van.

(#3572) ORCA58 válasza Balathruin (#3565) üzenetére


ORCA58
addikt

Megtaláltam. A parancsikon készítő app listájában ugyan szerepel, de semmit nem lehet vele kezdeni.

(#3573) Balathruin válasza ORCA58 (#3572) üzenetére


Balathruin
veterán

Kár érte, pedig jó lenne...

(#3574) #86973952 válasza gratzner (#3570) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szoftveres, de ez a Google miatt. Beragad a háttérben a háttérben a szinkronizáció.

Google billentyűzet simán leforgalmazhat 1 nap alatt 1 giga netet, ami pl. Wifi alatt fel sem fog tűnni.

Ez persze csak egy példa. Google Play -es Swype is csinálhat "háttérbe ragadást", ilyenkor az adatforgalma korlátozása után után újra rendesen haszálható. Fizetős Swype -nál már amúgy ezt javították. Az ingyenes a próbaidő után viszont el fog kezdeni dadogni.

[ Szerkesztve ]

(#3575) #86973952


#86973952
törölt tag

Itt a gyári browser apk, ha valakinek kellene. Ami már kikerült a gyári ROM -ból.

(#3576) zoli62


zoli62
addikt

Csak én nem látom a beállításokban, vagy nincs lehetőség arra, hogy bekapcsolt mobiladat esetében a felső sorban látható legyen az akruális letöltési sebesség, mint P8 Lite-nál?

(#3577) gianone válasza zoli62 (#3576) üzenetére


gianone
őstag

Már ott sincs alapból, de itt írnak egy trükköt, amivel némelyeknél visszahozható. Nekem nem sikerült, de P8 Lite topiknak többeknek igen. Próbáld ki:

[link]

Szerintem ha lassítasz az animáción fejlesztési beállításokban, akkor könnyebb.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#3578) bubus66 válasza #86973952 (#3575) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3575) porterocka

Szia

A gyári browser apk, Telepítését annyival egészíteném ki, hogy a Telepítés a belső tárhelyre történjen, a telepítés idejére Alapértelmezett tárhelynek a belső tárhely legyen megadva.

Ha a link nem menne akkor keresetek meg tudok adni mega-s letöltö linket

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3579) jatszo


jatszo
aktív tag

(#3580) boneyard válasza jatszo (#3579) üzenetére


boneyard
tag

Köszi

(#3581) jatszo


jatszo
aktív tag

A google drive-ra megpróbálna valaki apk-t feltölteni, mert nálam hibával leáll. Más pl. fotó, pdf az megy. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3582) boneyard válasza jatszo (#3581) üzenetére


boneyard
tag

Most próbáltam az egészség.apk-t és felment hiba nélkül.

(#3583) jatszo válasza boneyard (#3582) üzenetére


jatszo
aktív tag

Köszi, nálam nem megy. :N

(#3584) bubus66 válasza jatszo (#3581) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék semmi gond nem volt a browse.apk simán fel ment

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3585) jatszo válasza bubus66 (#3584) üzenetére


jatszo
aktív tag

Nálam változatlan a helyzet:
Update: Frissítés eltávolítás után müködik...

[ Szerkesztve ]

(#3586) #01993216


#01993216
törölt tag

Sziasztok!

Ha szeretném visszarakni a gyári érintetlen ROM-ot, van arra lehetőség, hogy letöltsem valahonnan és visszategyem?

Telekom-os telóm van, a független változat, amit azóta egyszer frissítettem és most a B131-es ROM fut rajta. Nyitottam bootloader-t és root-oltam. Most viszont a gyári rendszer kellene. Van TWRP mentésem, de az is root-os.

Köszi

(#3587) #01993216 válasza #01993216 (#3586) üzenetére


#01993216
törölt tag

Lejárt a szerkesztési időm.

Ha innen letöltöm a 131-es európait, az jó nekem? Nem akarok téglát. :)

(#3588) bubus66 válasza #01993216 (#3587) üzenetére


bubus66
nagyúr

Töltsd le az oldalamról töltsd le inkább ment a link.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3589) gratzner válasza #86973952 (#3574) üzenetére


gratzner
tag

Nálam sajna semmi változás.
Illetve egy valamit még nem említettem, bárhol bármit gépelek, az értesítési sávban ott kandikál a "Válassza ki a beviteli módszert!"
Pedig már rég kiválasztottam. Ha újra kiválasztom, akkor sem tűnik el.

(#3590) gianone válasza gratzner (#3589) üzenetére


gianone
őstag

Csak azért van ott, hogy könnyen tudj váltani, ha akarnál. Pl. gyorsan hangalapút szeretnél, átválthatsz. Ha befejezed a bevitelt, magától eltűnik. Nem tudom, ez miért zavar.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#3591) #86973952 válasza gratzner (#3589) üzenetére


#86973952
törölt tag

Droid push -ol.

Visszaállítást próbáltál már? Vagy újratelepítést mentés után.

Én bárhogy stresszeltem a telefont nem tudtam lassulást vagy hibát produkálni a billentyűzettel.

[ Szerkesztve ]

(#3592) mpeter94


mpeter94
tag

Miért nem tudok telefonról nyomtatni, hogyha kábellel csatlakozok a nyomtatóhoz? :F

(#3593) #86973952 válasza mpeter94 (#3592) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem igényli az OTG -t? Mert van olyan, aminél feltétel, ennél meg nem opció.

Meg van hozzá Google Play app? Több márkának is van fent. Pl. HP, Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#3594) bubus66 válasza #86973952 (#3593) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

Ha esetleg betetted volna a Téma Összefoglalóba gyári böngészőt akkor ezzel egészítsd ki légyszíves.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3595) #86973952 válasza bubus66 (#3594) üzenetére


#86973952
törölt tag

Köszi, jogos kiegészítés.

Be fogom ma tenni, csak még mosom a csipám. :)

[ Szerkesztve ]

(#3596) bubus66 válasza #86973952 (#3595) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké semmi gond csak nem tudtam, hogy betetted-e a Téma Összefoglalóba vagy sem mert igaz nem is néztem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3597) #86973952 válasza #86973952 (#3595) üzenetére


#86973952
törölt tag

Gyári internetes böngésző:

A stock browser.apk már nincs benne a gyári ROM -okban, mert már szinte mindenki Google Play -ről letölthető böngészőket használ. Amennyiben mégis a gyárit szeretnéd használni, akkor a következő 3 link valamelyikéről töltsd le, majd telepítsd:

- HiDrive
- Drive
- Mega

Fontos, hogy a telepítés idejére állítsd át az elsődleges tárhelyet belső tárhelyre.

(#3598) #86973952 válasza jatszo (#3579) üzenetére


#86973952
törölt tag

Most néztem, hogy más UI -val is kompatibilis, tehát nem csak Huawei -en használható.

(#3599) #86973952 válasza #86973952 (#3598) üzenetére


#86973952
törölt tag

Gyár Egészség app sportoláshoz:

Huawei által készített Egészség applikáció, amennyiben a gyári ROM nem tartalmazza. A következő 3 link valamelyikéből töltsd le és telepítsd:

- HiDrive
- Drive
- Mega

Első indításnál a kért engedélyeket add meg neki, mert nélküle nem fog működni. Más telefonokon, UI -n is működik.

[ Szerkesztve ]

(#3600) dokee78 válasza #86973952 (#3599) üzenetére


dokee78
félisten

Ez nem az "Egészség" alkalmazás?
Huawei Wear
Tényleg nem tudom,csak kérdezem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.