Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#361) deathcode válasza donnie.d (#354) üzenetére


deathcode
csendes tag

Szép! Ezen el tudok indulni :)

Én fehéret vettem és nem kimondottan látszanak ujjlenyomatok. De a képernyőn sem nagyon, szerintem még egyszer sem töröltem le. Mondjuk gyakran jár be/ki a zsembembe/ből, ez lehet, hogy hozzájárul némi öntisztuláshoz :) Tokot épp holnap veszek át, eddig gyakorlatilag pucér volt, és fóliát is veszek hamarosan.
Az ujjlenyomat-olvasóról annyit, hogy van egy ideiglenes tokom, de a '16-os változathoz való és azon az alsó fertályon kívül minden máshol van. Erről írtam már, de most itt egy kép is:
http://oi63.tinypic.com/dp8eom.jpg
És a vicces az, hogy így is kioldja :D
Mobilnetet elég sokat használok, plusz rühellek telefonálni és a fényerőt is gyakran féken tartom, cserébe nekem is elég jól bírja. Vagy 20 giga mp3-at pörgetek napi rendszerességgel, gyakran nézek videókat is, de így is max 2/3-át használom el a töltöttségből. Kímélőbb napokon jó ha harmadát.
Az EMUI-val teljesen jól elvagyok. Alul ugye van öt gyorsikon vagy mi, meg van hat mappám, szóval nálam sosincs zsúfoltság, hideg logika mindenütt :) Az ikonok mérete nem zavart, sőt láttam, hogy a felülről lehúzható menüben "régen" egy sorban csak 3 ikon volt, ami szerintem borzalmas és itt már öt van, szóval ezt én nagy örömmel nyugtáztam.
Nekem is van Health meg Fit app és nálam alapjáraton is szinkronizálnak egymással, de láttam azt az opciót is, ahol ki lehet kapcsolni a láthatóságát. Még jól is jön, már nem egyszer gyalog mentem valahova, két megálló buszozás helyett, csak hogy közelebb legyek a default 10000 lépéshez :)
A névjegyzéket is sikeresen személyre szabtam, nálam van vezetéknév/keresztnév választó opció, vezetéknévvel van rendezve és hibátlanul működik. Én mondjuk már természetesnek veszem, hogy ha új telefonom van, egy rakás nevet szerkesztgetnem kell, hogy végül jó legyen, de végül ez nekem sikerült.
A helyi buszmenetrend appjával azt produkálja, hogy azt hiszem ha átállok wifiről mobilnetre, akkor a recent appsból nem tud elindulni újra. De ez szerintem az app hibája is lehet. Most jutott eszembe, hogy talán ha ilyenkor menüből indítom, lehet egyébként is újra betölti az appot.
Egyéb hibáról nem tudok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.