Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5499) vidaila


vidaila
aktív tag

Érdekes jelenséget produkált tegnap éjjel a telefonom. Távolból akartam városfényes csillagfotózást csinálni, kísérletezgettem több opcióval pro módban. Akkumulátor 40%. Amikor az ISO-t feltoltam a maximális értékre, 30 másodperces záridővel egy képet csináltam, de a szél bemozgatta a telefont, megpróbáltam újra. Na ekkor felugrott hogy váltsak energiatakarékos módra, mert az akku lemerült, és hirtelen összeomlott a kamera app majd a telefon ki is kapcsolt. Húztam is a szemöldököm mi történt, ekkor visszakapcsoltam, hogy mi történt, az akku százalék már csak 8% volt. Elindítottam a kamera alkalmazást amiben benne voltak az előző pro beállítások, és hirtelen leesett megint 1%-ra majd telefon kikapcsolt. Másfél óra múlva mikor visszakapcsoltam az akku újból 25%-ot jelzett, csak kezdőképernyőt nézve ez olyan 5-10 másodpercnéként szépen csökkent egyesével a százalék 20%-ig. Valakinek produkált már hasonlót a telefon? Mi történhetett? Ma reggel feltöltött telefonnal már nem tudtam megismételni a hibajelenséget.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.