Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1990) Nokedli999


Nokedli999
csendes tag

Sziasztok.

Kérnék egy kis segítséget/tanácsot tőletek. Decemberben (karácsony előtt) szeretnék telefont venni (Telenorban). Jelenleg a Huawei P10 lite és a sima P9 között gondolkodom. Jelenleg az én csomagomban a P10 lite 44000 Ft, a P9 pedig 64000 Ft. Azért ekkor akarok telefon venni mivel akkor jár le a hűség idő, szóval akkor tudok újat venni + az ünnepek miatt mindig minden még olcsóbb.

Nos az lenne a kérdés, hogy szerintetek meiket lenne érdemesebb megvenni? (valószínűleg 10-20 ezerrel olcsóbbak lesznek akkor már ezek a telefonok, vagyis remélem :D ) Valamint tudok valamit az esetleges frissítésekről? Ez ezért is sarkalatos pont mivel tavaly ilyenkor vettem a telenornál egy P8 lite-ot. Amin a mai napig android 5.0 megy mivel CSAK A TELENOROS készülékekhez nem adtak ki 6.0 frissítést és nem is fognak. Emiatt akarom lecserélni, ugyanakkor nem szeretnék megint így járni....

Esetleg még szemezgetgetek a Xiaomi Redmi Note 4 ami most csak 26000 Ft. Tudom szerényebb a tudása stb stb de elég sok jót olvasni róla.

Ami a legfontosabb lenne a jó minőségű kamera, ne laggoljon,akadjon,fagyjon fél év-év után. Na meg a frissítés se lenne hátrány, legalább a 7.0-ig. Tudom ebben az árkategóriában lehet picit nagyok az elvárásaim de azért na :P :D

Köszönöm a segítségeteket! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.