Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) SystemNorbi válasza zoleeno1 (#3795) üzenetére


SystemNorbi
tag

Annak meg volt az oka...

No, de megbeszéltem magammal :D , hogy lehetetlen embereken nem húzom fel magam, mert akkor már másnak is ingerülten válaszolok. Marpedig ilyenek mindig lesznek. ;)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3802) SystemNorbi válasza ForRedGlory (#3800) üzenetére


SystemNorbi
tag

Sem a fényviszonyok sem a tárgy nem egyezik. Mulatságos dolog lenne összehasonlítani :D

A lényeg, hogy sem a #3750 sem a #3762 es hozzászólásban említett ságraság nincs jelen a képeinken.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3803) ForRedGlory válasza SystemNorbi (#3802) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem érted...

A saját képedre ezt írtad: "Nem kell félni fehér az a fehér."
zoleeno1 képére meg ezt: "Az a koszorú annál fehérebb már nem is lehetne."

Az én olvasatomban, ha egy ember azt írja két képről, hogy fehér, akkor az megegyezik. Csak annyi lett volna azt észrevételem, hogy köze nincs a két képnek egymáshoz fehérségi szintet figyelembe véve, lehet itt magyarázni fényviszonyokkal... ha olyan a fényviszony, akkor nem kell fehéret fotózni, amikor "nem adja ki" a színt. A koszorú sokkal fehérebb/világosabb (ugyanakkor még így is rózsaszínes beütése van). A falnak ezen a képen köze nincs a fehérhez és nekem normális kalibrált monitorom van, amit nem dobok ki. :D

Tedd be a képet ide és kérdezd meg milyen színt látnak, aztán linkeld be az eredményt. ;]

Nekem már csak ennyi hozzáfűznivalóm volt a témához (GSMARENA összehasonlítás): aki itt pl a Mate 10 Prot fehérnek látja a MAte 9 vagy pláne a Note 8 mellett az menjen szemészhez: [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#3804) kali válasza molacika91 (#3794) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ez mindig viszonyítás kérdése, ha úgy volt használva, vagy nem használva, akkor nem feltétlenül sok.
A statisztika alapján nem volt (feleslegesen) sokat ébren a rendszer kijelzős használat nélkül és ez a lényeg, de a mobilhálózati jel szerint nem volt végig (jó) 4G hálón a telefon, azt viszont csak te tudhatod, hogy olyankor mi történhetett, mozogtál, vagy csak a háló váltott le.
Nekem általában szép egyenletes szokott lenni a szín (a VoLTE használata óta telefonálákor sem vált le 4G-ről), de amikor például IC-vel utaztunk, akkor bejátszott sárga és narancs is, érthető okból, mert tudom, hogy hol nem volt 4G, 3G...stb.

(#3805) álarc válasza KZP (#3756) üzenetére


álarc
aktív tag

Köszönöm!
Felment a 127a!
Rendes tőled, hogy egy fotós topikban is segítesz ! :-)

(#3806) Bazsi84 válasza ForRedGlory (#3803) üzenetére


Bazsi84
tag

No offense..Nem igazan ertem a linked..eleve egy szurke tablara mutat.ha atrakom a good vagy low light-oson a szinskalara, ott latszik,h a Mate 9 fehere a "legfeherebb",a masik ketto csont egyforma.

[ Szerkesztve ]

(#3807) Tybike81 válasza álarc (#3805) üzenetére


Tybike81
őstag

És látsz valami változást? Miben másabb?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3808) Tybike81


Tybike81
őstag

Szeintem ez is fehér...
Vagy is én annak látom. Az biztos, hogy néha a wb-t és a fényerőt rosszul állapítja meg, de nem olyan sokszor. Reméljük javítják.
Bocsi a semleges témáért most készült reggeli borús időben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3809) Bazsi84 válasza Tybike81 (#3808) üzenetére


Bazsi84
tag

Pontosan.Csak sok ember azt felejti el,h nincs olyan,h egyetemleges fehér.A fehér szín egy tartomànyt jelent,amin belul vannak eltérő arnyalatok,megpedig eleg sok.

(#3810) haten válasza Bazsi84 (#3809) üzenetére


haten
tag

Fehérnek fehér, csak épp rózsaszín. :)

(#3811) gusthy válasza haten (#3810) üzenetére


gusthy
veterán

Ne essünk át a ló túloldalára. A #FFFFFF pixel a beégés, olyat nyilván sose akar látni az ember egy fotón.

(#3812) mjani1172 válasza SystemNorbi (#3716) üzenetére


mjani1172
addikt

Elég pronyó stílusban nyomod,akkor én is felveszem a ritmust,és így kommunikálok veled.

Tényleg nem ment félre. Akkor még most sem tudom mi az a nagy tudás amit neked megosztott a fotós barátod.

Ezt írod:
"és láss csodát én voltam a bal*asz,mert megmutatta mit csesztem el és "hogyis" kell fotózni. Olyan képeket csinált vele, hogy az állam esett le! (nem beállított fényű stúdióban...) egyszerűen csak el kellett ismernem neki, hogy igen fotózni is tudni kell, nem elég az, hogy van egy géped..."

Egyébként tényleg egyetértek egy dologban veled.A mondatod első felében.

Mikor kérdeztem hogy kell ilyen képeket csinálni ez a válasz:
"Semmi nagy "híres fotós trükk" nincs...! Ezek nem trükkök, hanem fotóskén máshogy áll a fotózashoz mint mi. Akár beállítások akár fiztikai viszonyulás a fotózni akart dolog előtt. Nem tudom, hogy láttál-e már fotóst munka közben...? Ha láttál volna akkor nem kérdezel hülyeséget."

Láttam fotóst munka közben. De még mindig nem értem amit írtál.Mit csinál egy fotós munka közben egy mobiltelefonnal? Azon kívül hogy megnyomja a gombot.

Tehát akkor egy nagy semmi, egy ostoba közhelygyűjtemény, ennyi a válaszod.De a stílusod, és az eddigi válaszaid alapján nem vártam mást.

(#3813) álarc válasza Tybike81 (#3807) üzenetére


álarc
aktív tag

Még nem. Megnézem majd a híres fehér színt. :-D

(#3814) mjani1172 válasza kali (#3662) üzenetére


mjani1172
addikt

Mivel az előzményekből úgy gondolom ezt főleg rám érted,visszanéztem a hozzászólásaimat és nem értem miről beszélsz.
1 olyan hozzászólásom volt összesen ahol azt írtam nem jók a fotók.És azt is a tesztre írtam, normális stílusban.Ez olyan nagy baj? Akkor írd ki kérlek, hogy minden kritika tiltott, és nem szegem meg a szabályzatot.
Ezeknek a fórumoknak az lenne a célja hogy a felhasználók megbeszéljék a tapasztalatokat, igen, a negatívat is.Még akkor is ha nem valós.De az, hogy van itt egy pár tag aki borzasztó stilusban nyomja az vicces, de hogy te finoman,irodalmi stílusban tüzeled őket, topicgazda létedre, inkább szomorú.

(#3815) gusthy válasza molacika91 (#3794) üzenetére


gusthy
veterán

Nos, valami mindig a "legjobban" fogyaszt, és hogy mi, az erősen a használattól függ.
Mivel ez a telefon ez alatt az egy nap alatt kevéssé volt használva, óhatatlanul a cella készenlét az élre ugrik. Intenzívebb használat esetén meg hátrakerül. Ezért a fogyasztók sorrendje nem sok mindent árul el az esetek nagy részében, kivéve, ha valami kiugró értéket produkál.

(#3816) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Letoltheto, nyers video filerol van valakinek tudomasa ?
THX ! ;)

(Mate10 Pro....)

(#3817) Tybike81 válasza haten (#3810) üzenetére


Tybike81
őstag

Ránézésre fehér, nem fogok minden egyes képet tüzetesen átvizsgálni. Ennyi erővel bármelyik telefonos kamerába bele lehet kötni. Nem azt mondtam hogy teljesen super jó, de jó. Ja és beismertem, hogy sokat téveszt wb és fényerőt. Jobban idegesít, hogy sokat a közelebbi dolgok faszán élesek, de mögötte lévők pedig mosottak, nem tud olyat hogy minden éles legyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3818) beyruth82


beyruth82
veterán

Volt itt szó nemrég hogy melyik Szolgáltatónál milyen a 4G+ melyiknél mennyire van vagy nincsen . 16 ezres vodás csomagom Budapest külvárosában már "csak" 4G 34 mega/sec-es letöltési sebesség míg kollégám 6 ezer forintos telenoros hello data csomagja 4G+ 126 mega/sec letöltési sebesség mellett..... :Y

(#3819) spawn21


spawn21
veterán

Nekem vodás korlátlan csomag van, Pilisvörösvár 4g+

Ennyit tud

iPhone 13p

(#3820) #82729984 válasza spawn21 (#3819) üzenetére


#82729984
törölt tag

Nekem telenor van, Budapesten, hasonló értékek.

(#3821) benczeb


benczeb
aktív tag

Nyugtassagtok meg, h ez a Huawei Leica dual akarmi felirat eltuntetheto a fenykepekrol, nem vesi bele a telefon.

(#3822) kali válasza mjani1172 (#3814) üzenetére


kali
legenda

Azt gondolsz, amit csak akarsz, nem nevesítettem senkit, nem folyok bele ilyen szintű vitába, pont annak a komolyabb kibontakozását akartam megelőzni, illetve annak befejezését kértem azóta is.
Akinek ez részleteihen számít, az rászűr a hozzászólásaidra - vagy bárki máséra - és véleményt alkot, ahogy többen meg is tették a nemtetszésük kifejezésével.
Szó nincs itt arról, hogy bárki tüzelte volna másikat, pont ellenkezőleg történt!
A topik érdekeit tartom szem előtt, amit a többség képvisel, ezért nem nézhetem tétlenül, hogy néhányan a ténykedésükkel, a stílusukkak, a hangulatketésükkel...stb. felborítják a nyugalmat, pláne ha nem is rendelkeznek ilyen telefonnal, de valamiért örömüket lelik abban, ha rendre bejárhatnak ide lehúzni, ami sok tagnak nem tetszik és generálódnak a problémák.
Tegye mindenki félre az értelmetlen vitázást, a személyeskedést és minden más problémás megnyilvánulást, kapjon teret a hasznos és örömteli fórumozás!

benczeb: Kikapcsolható a vízjel.

[ Szerkesztve ]

(#3823) nylacika válasza benczeb (#3821) üzenetére


nylacika
aktív tag

Fotók beállításánál vedd ki a vízjel képre történő elhelyezése opciót. (vízjel automatikus hozzáadása)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3824) finu


finu
tag

Úgy látom sok embere ráfér már hogy holnap munkanap. ;]

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#3825) S e t h válasza kali (#3822) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehet én gondolom rosszul, de szerintem nem az a feladata a topikgazdának, amit te megfogalmaztál.

Nem a többség érdekét kell szem előtt tartva rendet tartani, mert ennek analógiájára ha 10 megnyilvánulás 6 - 4 arányban oszlik meg egy probléma vonatkozásában, akkor te a 6 mellett foglalsz állást, akkor is ha mondjuk te a 4-betartozol, mert hát a többség ugye.
Példaként tudnám említeni a OnePlus5 telefon esetében a jelly effect jelenséget, ami miatt sokan panaszkodtak és még többen úgy tartották, hogy fel van fújva. Hogy foglaltál volna állást? A topik békéje érdekében rendre utasítod aki ír róla?
A személyeskedésig fajuló vitát kell megelőznöd, nem magát a vitát.

Nem az a gond ha itt a fórumon 1-1 topikban megjelennek a kritikus vélemények is, hanem az ha vki ezt nem képes helyén kezelni és még a topikgazda is nyíltan, időnként az objektivitást nélkülözve foglal állást.

Ezt alapozom főleg a mondandód második felére, amit eddig szinte csak elvakult iphone fanoktól olvastam a fórumon:
- ha nincs ilyen telefonod mit keresel itt, mit okoskodsz?

Én azért látogatom többek között ezt a fórumot is, mert kiváló készüléknek tartom a telefont és gondolom sokan azért is látogatják, mert képet szeretnének kapni pro és kontra mielőtt vásárolnak és kissé visszatetsző, amikor a topikgazda minden kritikára azonnal rárepül és szinte próbálja önmagának igazolni a vásárlásának helyességét.
Nincs hibátlan telefon, ez sem az.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3826) BLC


BLC
tag

Egy kis érdekesség:
- Folyamatos használat mellett a fotózásnál a HUAWEI mesterséges intelligenciája az úgynevezett valós idejű jelenet és tárgyfelismerés nem működik.
Arra lettem figyelmes, hogy nem jelenek meg piktogramok (szöveg, táj, portré, stb.), csináltam egy újraindítást, és láss-csodát a funkció ismételten működni kezdett.
Ez különös, mert élek a gyanúperrel, hogy a folyamatos vitát generáló automata üzemmód ezért nem dolgozik mindenkinek egyformán. Azaz "mi" képfeldolgozó algoritmus nem kapcsol be, vagy ignorál egyes esetekben. Amennyiben működik, megfigyelhető a "színhelyesség".
- Ha lehetőségetek engedi vizsgáljátok meg a metaadatokat, és a hisztogramot. -

(#3827) finu válasza S e t h (#3825) üzenetére


finu
tag

Az utolsó mondatod minden egyes betűje igaz,mondom úgy hogy az enyém elromlott.Viszont aki egy fórum véleménye alapján vásárol bármit is az megérdemli (saját vélemény).

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#3828) zozzzzzzzzzz


zozzzzzzzzzz
tag

Kezembe került egy S7E, csináltam egy random összehasonlítást.
Azt kell mondanom teljesen pariban vannak a sikerült képek, a M10pro talán egy hangyafa..nyit még jobb is. Ezek a három három kattintott képből a legjobbak. Viszont az én telóm többször téveszti a színeket. Beltérben meg egyértelműen túltolja.
A másik, a képarány 4:3 - 16:9. A Samu ugyanúgy a 4:3-ból vágja le a 16:9-et tehát szintén belenagyít a képbe. Ez nekem furi volt az Lg V10 után.
A videók azok meg ... A képstabival rosszabb a videó mint anélkül, ráadásul a bekapcsolásával itt is vág a képből. Ezt általános minden telónál?
Szóval várom a frissítést 😉

(#3829) SystemNorbi válasza mjani1172 (#3812) üzenetére


SystemNorbi
tag

Nos egy dologot meg kell érteni! Amikor szívességet kérsz, akkor ne állj neki követelőzni!

Ki lennél te akinek én köteles lennék válaszolni? Majd ha én úgy döntök, hogy megosztom veled, akkor megírom, ha nem akkor NEM!
Pontosan azért nem írtam le végül amiért olyan hanglejtésben írtad azt a bizonyos mondatot. "Na mi van mégsem jött be a híres fotós haverod trükje?"
Én ez a mondat után váltottam stílust veled!

Az meg nagyon gáz te egy fotós munkájából annyit láttál, hogy "megnyomja a gombot".

A normális stilus megtartásáért veled a témát lezártam, mert tényleg annyit nem ér meg, hogy másnak is ingerülten válaszolja 1-2 ilyen ember miatt!.

További sok sikeres tanulást a kamerához!

Uui:. Továbbra is jelzem amikor szívességet kérsz, ne követelőzz senkinél!

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3830) kali válasza S e t h (#3825) üzenetére


kali
legenda

Többször is taglaltam, hogy nem a problémák leírásával van a gond, azt mindenki a helyén kezelte, amíg a hozzászóló stílusával nem volt gond, csak ez ment el rossz irányba, illetve néhányan túltolják a problémázást, ebből lett sok tagnak elege, amit többem szóvá is tettek.
Nem szándékozom megosztani a topikot, nem is tehetem, de itt nem 6:4 arányról van szó, hanem teljesen más arányról, ezért is írtam úgy, ahogy.
Arról sincs szó, hogy aki nem tulaj, az mit keres itt, sok ilyennel nincs gond, de akad sajnos kivétel, akinek a hozzászólásai között sok segítő témájút nem találni, szemben az ellenkezőjével.
Nem foglaltam állást objektivitás nélkül, alaposan mérlegeltem mindent, szakmai teszteket is linkelve, amik alátámasztják, hogy miért véleményezem adott módon a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#3831) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Iszonyat durva modon atment most mar ez a topik szorszal hasogatasba a kameraval kapcsolatban, a tovabbiakban en nem is foglalkozom ezzel, igen, eddig se kellett volna :) Egyesek profi gepek szinvonalat varjak ezektol a mobil kameraktol es bele kotnek mindenbe. Legyen, a note kepen a feher, feherebb. Mas reszletekben meg az a rosszabb. Egyikben ez, masikban az a jobb. A lenyeg, amit mar írtam es tartok is, teljesen vallalhato képeket csinal a 10 pro, ami nalam boven meguti az ingerkuszobot. Ha egy 200 centis tv-n nezem, 10 centirol, nyilván mindenhol talalok valami hianyossagot. De szerintem egy mobil fotonal nem ez a lenyeg, hanem, hogy egeszeben, ha ranezel egy elkattintott kepre, az jo legyen. Márpedig sok olyat linkeltunk, ami szamomra az. Ahogy azt tobben irtak, mindegyik teloval tudok szart is fotozni, ha akarok, meg jobbat is. Szoftveresen is biztos lesz ez meg reszelve, de tenyleg ne allitsuk mar be ugy ezt a telot, ami vallalhatatlan kepeket csinal, mert ez egesz egyszeruen nem igaz. Reszemrol a fotos tema lezarva, boldog karit meg1x mindenkinek, peace.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#3832) SystemNorbi válasza ForRedGlory (#3803) üzenetére


SystemNorbi
tag

A maga nemében a saját képükben mindkettő fehér.
Én is tudtam volna úgymond vakító fehéret kihozni belőle, ha olyan helyet fotózok az előszobába, ahova pont odavilágít a lámpa. A fehér ahogyan írták már egy tartomány, tehát sok árnyalata van.

A másik fele a dolognak, hogy ez a 2 kép azért készült, hogy a pár hozzászólássa fentebb lévő erős sárgaságot cáfolni lehessen, mert ott állították, hogy olyan kép megy csak vele.
Nagyon szívesen csinálokbén neked vakító fehér képet.

Most már erősen kezd a fórum átesni a ló túloldalrára a kamera hibáztatása tekintetében!
Értem én, hogy nem hibátlan, de lassan egy komoly fényképezőgépet nem vesznek ennyire nagyító alá, mint a M10P-t

A külföldi 2 nagy kamera teszten dobogós lett, szóval annyira azért nincs nagy gond. A gyengeségét meg egy frissítéssel javítják majd (reméljük.)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3833) benczeb válasza nylacika (#3823) üzenetére


benczeb
aktív tag

Koszi szepen!!

(#3834) voncci


voncci
aktív tag

Nem olyan rossz telefon ez!

https://youtu.be/AMMznK7v0vc

Bocs a linkért, telefonról vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#3835) SystemNorbi válasza haten (#3810) üzenetére


SystemNorbi
tag

Ezzel a dologgal az a baj, hogy ha olyan fehér lenne, mint amit mellé tettél, akkor tudod mi lenne a gondjuk?
Hogy nem színhelyes a valóságban nem ílyen vakító fehér a fehér.

Hidd el nehéz ez. 😁

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3836) SystemNorbi válasza BLC (#3826) üzenetére


SystemNorbi
tag

Igen, valóban így van. A Restart után egy ideig jó, de talán az első kamera használatig utána viszont nem dolgozik a tárgyfelismerés. Valamelyik nap már jeleztem én is.

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3837) molacika91 válasza gusthy (#3815) üzenetére


molacika91
tag

Szia!
Neked és a többieknek is köszi. Furcsa volt egy kicsit, G4-nél soha nem láttam ilyet, igaz az nagyon nem akku bajnok. És valóban most az ünnepek alatt nincs idő nyomkodni a telefont.
Eddig első töltés 2 nap üzemidő, majdnem 7 óra kijelző telepítéssel, beállítással, elégedett vagyok.
Összességében eddig az egész telefonnal.
Nézek rá majd valami Spigen tokot, meg valami normális fóliát és minden megvan.
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

(#3838) zozzzzzzzzzz válasza zoleeno1 (#3831) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

A videóval, még ezzel a képarány dologgal kapcsolatban megnéznéd a V10-et? Hogy azon hogy néz ki a képarány váltás? Az enyém már nem fog magához térni

(#3839) Tybike81 válasza álarc (#3805) üzenetére


Tybike81
őstag

Ez teljes értékű verzió vagy valami alpha beta teszt?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3840) álarc válasza Tybike81 (#3839) üzenetére


álarc
aktív tag

Nem tudom sajnos. Gondolom az a valamit jelent. Nem rossz amúgy, bár nem régóta van fent.

(#3841) gusthy válasza álarc (#3840) üzenetére


gusthy
veterán

Na nekem is felkúszott, meglátjuk, milyen lesz.
A 125-ösben mikori Google biztonsági frissítés van? Ebben november 6.

[ Szerkesztve ]

(#3842) Tybike81 válasza gusthy (#3841) üzenetére


Tybike81
őstag

Valami változás? Honnan tudom leszedni, és hogy kell felrakni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3843) gusthy válasza Tybike81 (#3842) üzenetére


gusthy
veterán

Még nem tudom, hogy van - e :)
Firmware finderrel, álarc kolléga tanítása szerinti verziót,107477 , és nekem a DNS változtatásos módszer működött, a Proxy-nem.
Az meg úgy megy, hogy Get an update through DNS, ott először Register update, aztán change DNS gombok megnyomása, és működik.

[ Szerkesztve ]

(#3844) thebeegee válasza gusthy (#3841) üzenetére


thebeegee
tag

125-ben is november 6.

(#3845) kali válasza SystemNorbi (#3836) üzenetére


kali
legenda

Mióta először felvetődött, azóta hatványozottan figyelem, a telefonom 6 napja nem volt újraindítva: Link, azóta nagyon sokszor fényképeztem, minden nap többször, pláne az elmúlt 3 napban és még így, illetve most is azonnal felismer mindent:
Link

[ Szerkesztve ]

(#3846) gusthy válasza thebeegee (#3844) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor nem frissült.

(#3847) hacki87 válasza kali (#3845) üzenetére


hacki87
senior tag

csak érdekességnek tettem fel. :D (én is mindig macskának hívom :D ) A másik véglet a kaukázusi volt amikor kutya után ember alakot rakott rá, de ezek szélsőségek. amúgy azt néztem, hogy többféle növény jelölés is van mert van amikor virág piktogram van van amikor levél.

[ Szerkesztve ]

(#3848) thebeegee válasza kali (#3845) üzenetére


thebeegee
tag

Nálam sem működik jelenleg a MI felismerés a kamerában, bár nekem nem is hiányzik.

(#3849) Aryon87 válasza hacki87 (#3847) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3850) SystemNorbi válasza kali (#3845) üzenetére


SystemNorbi
tag

Hát gondolom ez sem mindenkinél jelentkező probléma.
Nekem restart után első kamera használatkor még jó, de következőre már nem. Momdjuk nekem a független BLA29-es van 127 szoftverrel.

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.