Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) HarleyCustom válasza #82729984 (#3750) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A G4 alapból jó képeket lőtt emlékszem,de látszik is egyébként,hogy még mindig jó az LG ezen típusa,ebből a szempontból.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3752) álarc válasza #82729984 (#3750) üzenetére


álarc
aktív tag

Fehér egyensúly problémák ezek. Profi módban van lehetőség korrigálni. Sőt akár magán a telón is, galériában...
Az senkinek nem tünt fel, hogy a szelfi kamera olyat torzít széleken , hogy szinte vállalhatatlan? Az gond.

(#3753) beyruth82 válasza álarc (#3752) üzenetére


beyruth82
veterán

Kapcsold ki a portré módot és nem fog torzítani

(#3754) álarc válasza beyruth82 (#3753) üzenetére


álarc
aktív tag

Próbáld szélek felé, elnyúlik a búrám rendesen. Próbáltam már mindent, ez lencse gond lesz

(#3755) gyvince válasza KZP (#3737) üzenetére


gyvince
senior tag

Köszönöm

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3756) KZP válasza álarc (#3747) üzenetére


KZP
őstag

A 107477 lesz a megfelelő.

(#3757) fototrend666 válasza SystemNorbi (#3710) üzenetére


fototrend666
csendes tag

Csodálatos képek...Most kérlek az eredeti teljes méretűeket mert ezekről elvitte a kismanó az EXIF infókat...
Köszi!

(#3758) Aryon87 válasza #82729984 (#3750) üzenetére


Aryon87
félisten

Fu bakker..
Ugyanezt a narancssargasodast tapasztaltam en is a Note 8-cal valo osszevetesnel. Egy kep sem volt megfelelo szinhelyessegu. Valamit nagyon elqrtak a wb eseteben ...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3759) SystemNorbi válasza KisLaD (#3740) üzenetére


SystemNorbi
tag

Tud azért az a sárga szép fehér is lenni ugyanolyan ikeás lámpa fénye mellett... automatán...

Ez PL rögtön nem sárga... Szóval ilyen-olyan képeket is lehet csinálni vele. Mint ahogy más telefonnal is lehet a fehérről sárga képet csinálni.

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3760) Bazsi84 válasza KisLaD (#3740) üzenetére


Bazsi84
tag

Valamivel azt is fotozni kell..es ha az teveszt? 😁

(#3761) #82729984 válasza Aryon87 (#3758) üzenetére


#82729984
törölt tag

Köszönöm a megerősítést.

A többieknek: én erre most már tényleg nem vesztegetném tovább a szót, szerintem mindenki megértette (megérthette) mi a gond a kamera automata üzemmódjával, aki nem az meg úgy sem fogja. Akit nem zavar azt nem zavar, akit zavar azt meg zavar.

@Kali: én az összefoglalóba azért tennék pár sort erről a hibáról, mert a hivatalos M10P tesztekből majd mindenhol az jön le hogy mekkora király ez a kamera. Igy aztán sokan lesznek akik majd azokból tájékozodnak és vásárolnak telefont, és futhatod majd ugyanezeket a köröket minden második héten amikor szembesülnek a kamera problémájával. Aztán ha orvosolják a hibát, ki lehet törölni majd.

Btw, tudja valaki hol lehet az ilyen hibákat jelenteni a huaweinek? Mert az oké hogy várjuk itt a javítást mint a messiást, de lehet nem is tudnak róla.

(#3762) gusthy válasza #82729984 (#3761) üzenetére


gusthy
veterán

Na azért az érdekesség kedvéért találtam még egy érdekes szempontot.
Pro módban lefotóztam a fehér falat csutkára letekert fehéregyensúllyal (2800K), lásd a végeredményt a mellékelt képen.
Ebből sose lesz fehér.

Viszont ami érdekes, hogy HDR módban egész jól el tudja találni a színeket.
Viszont: a lakás jelenleg led izzóval van megvilágítva, aminek meglehetősen alacsony a színhőmérsékle (3200K elvileg).

[ Szerkesztve ]

(#3763) fototrend666 válasza Aryon87 (#3758) üzenetére


fototrend666
csendes tag

Rawban al-nél is ilyen?

Illetve automata modban auto fókuszálás után ha ismét rányomtok ahová fokuszálni szeretnétek akkor sem végzi el a helyes fehéregyensúly mérést?

G6 ról jönnék de az első tesztek utáni euforia és kell birtoklási vágy után egyre megy el a kedvem.Lehet a mesterséges inteligencia a bűnős .Remélem root után buildproopban letíltható...

(#3764) zyben válasza pusihusi (#3681) üzenetére


zyben
tag

Van esetleg megoldás?

(#3765) SystemNorbi válasza fototrend666 (#3763) üzenetére


SystemNorbi
tag

Nem kell félni fehér az a fehér ;)

Pedig elég "tompa" fénye van ennek a körtének ami bent van.

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3766) SystemNorbi válasza zyben (#3764) üzenetére


SystemNorbi
tag

Sajnos erre nincs, ez csak tok nélkül működik. Bár gondolhattak volna arra, aki tokot használ.

Nekem is hiányzik.

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3767) fototrend666 válasza SystemNorbi (#3765) üzenetére


fototrend666
csendes tag

Monitorod okés? Ez sárgás szürke....Nézd meg a bal sarkot ....

[ Szerkesztve ]

(#3768) zozzzzzzzzzz


zozzzzzzzzzz
tag

Boldog Békés Karácsonyt!

Most olvastam vissza nem kevés kommentet, remélem azért nem vérre megy a dolog. A telefont imádom, viszont sajna a kamera sajna tényleg beteg (remélem csak szoftveresen). Készítettem vele nem kevés nagyon szuper fotót amit azóta is nagyon szívesen visszanézek. Viszont vagy ugyanannyi készült ahol a wb nagyon elcseszett. Beltéri fotóknál hatványozottabban. Amit észrevettem, hogy ha csak egy irányba tartom a kamerát exponálás előtt is folyamatosan feltűnően tud változni a kép fehéregyensúlya. Kültéri képeknél is előfordul, hogy egész pici elmozdítás után egész más színek vannak.
Nem tudom miért, de néha két egymás utáni képből ugyanarról a témáról az egyik olyan mint valami olajfestmény a másik meg simán vállalható.
A videók meg ....
Az miért van, hogy a képstabilizátorral jobban bemozdulnak a felvételek mint anélkül? Ráadásul ha bekapcsolt képstabinál levágja a kép széleit úgy csinál 16:9-es képarányt. Effektíve belenagyit, és máris szarabb a minőség! Ez a kép levágás és nagyítás a fotóknál is megvan.
Remélem ezek a dolgok tényleg csak szoftveresen szarok és javítják. Bár ezt a képarány dolgot nem értem, hogy működik. Nem tudom ezeket a dolgokat a Huawei mennyire látja, dolgoznak e rajta vagy hogy hogyan lehetne jelezni nekik ezeket a problémákat.

Ezt most senki se vegye támadásnak, használom, szeretem.

Béke!!!

(#3769) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Szerintem törlöm magam innen mert csak agyzsábát kapok a kamera-hercehurcától amit itt rendeztek. Aki szereti és elégedett a kamerával azt is beleviszitek a hülyeségbe meg a rosszba ezekkel. Ha akarok mindennel tudok szarul fotózni, G4-el, S7E-el és M10Próval is, mind3 van itthon... :W

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3770) beyruth82


beyruth82
veterán

A fényképező vitába nem szállnék bele már többször leírtam a tapasztalataimat. Viszont érdekes hogy a videós kepességekről egyöntetűen negatívak a tapasztalatok holott én meg azt nagyon jónak találom. Szerintem nagyon klassz videókat csinál.Fhd és 4K-ban próbálgattam és gyönyörűnek,hibátlannak találom. Igaz én laikus vagyok de van szemem és a fényképek hibáit is megláttam ahogy sokan mások is de a videókban hibát nem látok. Nagyon jók szerintem

[ Szerkesztve ]

(#3771) Aryon87 válasza Tsebacsi (#3769) üzenetére


Aryon87
félisten

De a masik ketto nem cseszi felre a white balance ertekeket, plane automataban. Pont ez a gond.
Manualissal meg ketlem hogy itt sokan tudnak fotozni.

Egyebkent az jo otlet lenne ha a Huawei fele jelezni ezt a problemat, mert akarhogy nezem, a tarsasag felenek a szemet szurja ez a szarvashiba. Ilyen meg a Mate9-nel sem volt.
(Volt par telom, de ilyen bakit nem tapasztaltam egyiknel sem)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3772) zozzzzzzzzzz válasza SystemNorbi (#3765) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

Most azért kicsit elgondolkodtam azon, hogy mindegyik telefonban ugyanaz a kamera modul van e? Ezt a fehéret még manuálisan sem tudom produkálni beltéren. Max ha utólag állítgatom a képet

(#3773) fototrend666 válasza zozzzzzzzzzz (#3768) üzenetére


fototrend666
csendes tag

Dehogyis ez remek telefon és jó közösség.A Kamera kritikus pont manapság kiélezett a mezőny mindenki szeretné a legjobbat.Hardverileg nincs gond itt se kérdés szoftverjavítás jön e rá vagy marad a vegyél p10et ha színhelyes képeket akarsz lőni...

beyruth82
Videó is gázos picit bitráta ugrál nem is nagy hang béna .Képstabi gyenge.De ezek nagy része szoftver .Az gyártó akaratán múlik minden..

Tsebacsi szia!

[ Szerkesztve ]

(#3774) Tsebacsi válasza fototrend666 (#3773) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

1 órás reg csak azért, hogy mate 10 fórumban oszd az észt a kameráról? Oh wait...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3775) SystemNorbi válasza Tsebacsi (#3769) üzenetére


SystemNorbi
tag

Pontosan ezt mondtam én is. Nem hibátlan, de rossz képet mindennel lehet direkt csinálni.

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3776) SystemNorbi válasza Tsebacsi (#3774) üzenetére


SystemNorbi
tag

Látod mikre nem képesek egyesek...? 😁

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3777) SystemNorbi válasza zozzzzzzzzzz (#3772) üzenetére


SystemNorbi
tag

Figyi, tudok én ezzel borzasztó ságra képet is csinálni, meg ilyen fehéret is. De látod szubjektív, mert van akinek az utolsó feltöltött képkem sárgás... PL fototrend666 szerint sárgás az a falas kép. No szerintem totál szép fehér...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3778) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Van valami bája annak, mikor az önjelölt fotosszakemberek okoskodnak ....:)

(#3779) kali válasza #82729984 (#3761) üzenetére


kali
legenda

Megannyi tesztet elolvastam, ahol automata módban mérettetett meg a készülék kamerája - linkeltünk ide is többet, vannak közte kellően részletesek is -, sehol sem írnak ilyen volumenű problémáról, itt is csak néhány ember tartja gondnak - nem is mindenki tulaj közüle, hanem csak egy rövid ideig próbálgatta -, a többség viszont nem, így nem lenne szerintem korrekt dolog.
Ezzel az erővel, bármelyik telefonnál van ilyen, hogy néhány ember problémásnak tart valamit, mégsem tűzdelik tele azokkal az összefoglalót, ha a tesztek és a többség nem.
Az elégedett többség fog elfordulni a topiktól a túltolt problémázás miatt, aztán maradtok néhányan, akik reggeltől estig és estétől reggelig taglalhatjátok a dolgot, nem lesz vitapartner, de a többség biztos nem ezt szeretné, hanem kellemesen társalogni minden másról is a telefonnal kapcsolatban.
Lehet jelezni a problémát a gyártónak, ha valaki olyan nagy gondnak látja, biztos kivizsgálják majd, aztán ha általánosságban tapasztalják, akkor javítani fogják, ha pedig más készüléken nem, úgy bekérik a hibásnak véltet és vagy tapasztalják és javítják, vagy nem, mert szerintük nincs mit, de valamilyen állásfoglalás születni fog és ez a lényeg. (Esetleg a gyártók szokásos márkavédelmi automatikus menete lesz, hogy ha nem is látják olyan szintű problémának, az ügyfél megnyugtatása miatt cserélik a készüléket.)

(#3780) zozzzzzzzzzz válasza SystemNorbi (#3777) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

Hát ez az, az nekem fehér.
Viszont mindegy mit állítok, nekem beltéren ez nem akar sikerülni ...
Utólagos beállításokkal megy csak, viszont nézegettem vissza a képeimet. Kültéri képeknél simán tudja automatán is

(#3781) BLC válasza zozzzzzzzzzz (#3780) üzenetére


BLC
tag

+1 dettó

(#3782) Masooo


Masooo
aktív tag

Nekem egy kérdésem lenne és akár jöhet provátban is bárkitől, ha ez a topikot esetleg offolná.

Manapság, bár elterjedt, hogy a telókon ilyen-olyan szupi kamera van meg ennyire jó meg annyira jó, nem igen értem mégsem az embereket. A telefon kamerája arra jó, hogy ha látok valamit, arról katt akkor amikor a profi kézi fotógép nincs a közelemben. Tudom, hogy a mai rohanó és főleg lusta társadalomnak bőven megfelel ha a teló kamerával lekapja még a galambsz-rt is, de mit is várunk ezektől a képektől??? Én úgy vagyok vele, hogy szeretem, hogy a zsebemben ott egy telefon kamerával, de eszembe nem jutna komolyabb munkához, marketing és termékfotóimhoz valamint a weblapokra szánt egyedi képekhez telóval menni fotózni. Nyaraláson / telelésen imádok a komoly masinával játszani, beállításokat próbálgatni és elemezni a képeket, de egyszer sem vetettem össze azokat a képeket a telóm képeivel, mert a chipben az objektívben és magában a zoomban de a szoftverben is a fotógépek javára szerintem, igen komoly a különbség. Jó a hasselblad felcsatolható telómodulja azért egész jónak látszik de valljuk meg a telókamera azért lett ekkora sláger mert mindenki a modern társadalomban mindent le akar fotózni, közzétenni, megosztani. Tehát ez akkor a kor sajátossága. Viszont remélem a fotógépek azért nem halnak ki :)
Szóval miért olyan jó a teló kamera és miért olyan fontos, ahelyett hogy komoly erre hegyezett gépekkel komoly objektívekkel zoomátfogással dolgozna az aki képekkel akarja betakarni a twitterjét? Hordozhatóság nem játszik, azt elfogadom némi megkötéssel.

köszi

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#3783) SystemNorbi válasza kali (#3779) üzenetére


SystemNorbi
tag

Pontosan. Nagy hiba lenne az összefoglalóban hibának megemlíteni pár ember miatt. Akinek nem tetszik és elfogadhatatlan hibának véli, az jezi a gyártó felé és, majd fog rá választ kapni.

Nem fogok tovább senkivel vitatkozni, mert csak magam idegesítem fel és lehet, hogy másnak is ingerültebben válaszolok.
Az biztos, hogy ha kell 100 képpel cáfolom továbbra is a sárga és pocskondiázó képeket. ;) Voltak valós rosszabb képek, de amikor már direkt azon dolgozik valaki, hogy szar képet tudjon feltölteni, az már gáz...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3784) SystemNorbi válasza Masooo (#3782) üzenetére


SystemNorbi
tag

Szóról szóra egyetértek veled. Ott a pont.
Soha nem tekintettem egy telwfon kamerájára sem úgy, hogy ennek ezt meg azt hoznia kell. Így összetömörítve eleve egy csoda, hogy ilyen képekre képes. Ha figyelembe vesszük, hogy egy profi fényképező mekkora.

Azt nem emeli ki senki hogy totál akadás mentes még az új oreo oprendszerrel is. Vagy pl a az üzemidő, a töltés, hogy 30 perc alatt 0%-rol 30 perc alatt majdnem 60% ra tölt ami 2400mAh 30 perc alatt. A szép és nagy kijelző. A 6 gb RAM miatt számtalan alkalmazás tud újratöltés nélkül futni. Stb...

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3785) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Itt a fehér, hol a fehér... Szerintem ez is fehér:
- katt

Egyébként elnézve, hogy mekkora a kontraszt 2 képen a fehér-fehér között, vagy valami nagyon sárgás fényben volt fotózva az a fal ((#3762) gusthy), vagy tényleg más szenzorral van szerelve, mert mintha nem is ugyanaz a széria lenne...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#3786) SystemNorbi válasza zoleeno1 (#3785) üzenetére


SystemNorbi
tag

Bizony mintha nem is 1 kategória lenne. Bár tudok "sárga" falat is fotózni vele.

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3787) gusthy válasza zoleeno1 (#3785) üzenetére


gusthy
veterán

Hát ez nekem így rózsaszínnek tűnik.
Amúgy n azért csináltam azt a fotót a falról, hogy a "szar a kamera" vonalat erősítsem, szerintem is szoftver probléma, csak próbáltam valami objektív kiindulási pontot találni, mérés segítségével.
Valóban lehet, hogy többféle szenzor van, vagy csak a LED izzókat nem szereti.

(#3788) haten


haten
tag

Nem kell aggódni, a Mate 8 is borzasztó képekkel kezdte, emlékszem minden kép olyan volt, mintha ködbe lett volna fotózva. Homályos volt, zavarta a szememet. Ugyanez van itt is, nincs jól beállítva, ennyi. Egy két frissítés, és meg fognak javulni a képek. Most hasonlóan zavarja a szememet a Norbi féle képek sötét árnyalata és valótlan színei. De tudom, hogy jó lesz ez! Fotozzátok le ugyanezt a témát fél év múlva, ugyanilyen sötétben, és vessétek össze, micsoda különbségek lesznek!

(#3789) gusthy válasza haten (#3788) üzenetére


gusthy
veterán

Ebben bízom én is :) amúgy brutális ez a telefon, és látszik, hogy maga a kamera "vas" is iszonyat jó. Ez egyértelműen szoftveres hibának tűnik.

(#3790) zoleeno1 válasza gusthy (#3787) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mármint a koszorú rózsaszín? :Y Akkor ennyit jelent, hogy ki milyen monitoron nézi :D Bár az is lehet, hogy színtévesztő vagyok, viszont eddig nem voltam, akkor az most jött ki :D Nem tudom, de nekem ez ha nem is patyolat, de fehér :) Jóccakát mindenkinek!

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#3791) SystemNorbi válasza zoleeno1 (#3790) üzenetére


SystemNorbi
tag

:)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3792) SystemNorbi válasza zoleeno1 (#3790) üzenetére


SystemNorbi
tag

Látod erről beszéltem. Aki rossznak akarja látni a kamera képeit, annak te bármilyen hófehér képet mutathatsz.
Az a koszorú annál fehérebb már nem is lehetne. Az én fehér falamra fototrend666 sárgás-szükét mondott.

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3793) Masooo válasza SystemNorbi (#3792) üzenetére


Masooo
aktív tag

Eleve a vita kicsit meddő ám. Komolyabb webes dekor voltok, esetleg stock boltok weblapjain látni, de talán még a jysk oldalon is láttam, hogy a szín a valóstól eltérhet a monitor függvényében....
Azaz igazatok van, az fehér, nektek is, nekem is. Mások monitora meg lehet hogy gyengébb v más a beállítása esetleg gyári hangolása és így rózsás. Szerintük mivel azt látják, az, nem hazudni akarnak, a teknika áldozatai :P

nekem fehér és nagyon az. néztem huawei telón, ott is fehér, sony és samsung telón is az. a tableten is, én a jó / jól hangolt képernyő áldozata vagyok :C

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#3794) molacika91


molacika91
tag

Sziasztok!

Szerintetek nem sok egy kicsit a cella készenlét fogyasztása?
Preferált 4G-re van állítva, többi telefonnal ilyen gondom nem volt, a simet együtt kaptam a telefonnal, a hálózat Telekom.
Köszi.

Képek

[ Szerkesztve ]

(#3795) zoleeno1 válasza SystemNorbi (#3792) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, ezert is irtam, hogy sok mindenben igazad van, de most mennyivel higgadtabb stilusban irod, igy mindjart mas :D

+Masooo: Bizony-bizony. Nem hagyott nyugodni a dolog, kimentem a masik szobaba es megneztem egy muszeresen kalibralt (oazis computer), Dell U2311H-n, ami tudomasom szerint a mai napig megallja a helyet kategoriajaban. Feher az a koszoru :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#3796) SystemNorbi válasza Masooo (#3793) üzenetére


SystemNorbi
tag

Persze, hogy az... 🙂
Hát nagyon rossz monitornak kell lenni, hogy az rózaszín legyen. :D, de ok legyen a monitor hibája, akkor ajánlom, hogy mindenki a telefonjáról fórumozzon. 😁

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3797) SystemNorbi válasza molacika91 (#3794) üzenetére


SystemNorbi
tag

Szia,

Szerintem nem sok az a 22%, hisz majdnem egy napja ment és az össz fogyasztásnak a 22% ka. Az jó.
Mivel 84%-on van az aksi azaz 16% a fogyasztás ennek a 22%a kb 3%ot vett el az aksiból majdnem 1 nap alatt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 10 Pro Dual Titanium Gray 128/6GB

(#3798) fototrend666 válasza Masooo (#3782) üzenetére


fototrend666
csendes tag

Minimum nem visszafejlődést pl egy 2015ös LG G4 hez.(Túlzás persze nem kell szívre venni)Persze csak kameráról van szó .Meg
tesztelést mielőtt kiadják.Ez a brutál sárgásodás automatán nem hiszem el,hogy nem bökte ki a teszterek szemét.Mindegy tuti javítják samu is kijavította a görbülő vonalakat...

A többi részre nem írok mert kicsit sem a twitterről van szó sokaknál...
Manapság egy jó szoftver megírása kb semmi.Nem is értem itt pl miért nincs a videó felvételnél egy csúszka a mikrofon gainhez.Már ez rengeteget tudna dobni.
Sajnos a tervezett elavulás miatt mindig visszavannak fogva a készülékek.De ezt se lehet a végtelenségig.Kamerában elértük nemsokára a határt ekkora méreteknél.....Most jó lenne a szofvtveres oldalra dolgozni...Kevesebb élesítés jobb jpg tömörítés ..Ha kiadnák a forrást xdas sracok megoldanák 2 nap alatt ..Sajnos ez nem fog megtörpénni...

(#3799) Masooo válasza fototrend666 (#3798) üzenetére


Masooo
aktív tag

persze hogy nem twitterről van szó. példa volt :)
igen a szoftver írás nem nagy mutatvány de ahogy írtad a piac diktál. Ameddig mindenki megvesz mindent ami új úgy hogy azért letesz v elad egy nem olyan régit ami még mindig simán kiváló, addig a pénz a piac és az avulás diktál. A mai pénzemberek mohósága az oka hogy minden olcsón kínában készül ahol mindent lemásolnak egészen jó érzékkel. A gyártási költségeket nézve egy termék árába pl német osztrák stb gyártás is beférne de akkor kevesebb a haszon. Ezért képes a mai társadalom, vagy annak "vállalkozói" bajok tömegét okozni magának (munkanélküliség / alacsony bér / nyugdíj és ezek számtalan vonzata) és maguknak. Szomorú. De amig a világ emberei tömegekben ennyire "gyengénlátóak" és határozatlanok, nomeg mindenki magáért kapar, ne várjunk mást. A haszon az oka annak is hogy nem adnak ki semmilyen kódot, mert akkor pl a hasznos dolgok holnap a samsung telókban is helyet kapnak. Ez persze alaptalan hülyeség mert eleve samsungék szétkaptak biztosan pár mate10 telót és a nekik tetszó szoftveres dolgokat is le tudják másolni stb, de ez van.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#3800) ForRedGlory válasza SystemNorbi (#3796) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez a Te és zoleeno1 képe egymás mellett. A lényeg, hogy mindkettő fehér. :D

A fehér szín az, amivel a képeid bal alsó sarkában lévő szöveg íródott. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.