Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) Sörény válasza isizakhi03 (#4400) üzenetére


Sörény
újonc

Heló. Factori resetet próbàltad màr? Power + hangerö fel ott hogy hogy van ìrva meg nem mondom de azt hiszem factori resetnek.

Mindent akarok nőket pénzt hatalmat MINDENT.....

(#4402) isizakhi03 válasza Sörény (#4401) üzenetére


isizakhi03
tag

Igen ! Sikerült is ! Köszönöm a választ !
Egy srác 5 ezer forintért csinálta volna meg.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#4403) Sörény válasza isizakhi03 (#4402) üzenetére


Sörény
újonc

Nincs mit az szèp mert szervizben meg 3 èrt csinàljàk.

Mindent akarok nőket pénzt hatalmat MINDENT.....

(#4404) St3ven


St3ven
addikt

Valaki ki tudná menteni a gyári sms appot és tárcsázót valamelyik gyári romból? Ha működik egyáltalán, feltenném őket egy másik telóra.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4405) jakabtamas válasza St3ven (#4404) üzenetére


jakabtamas
tag

Szia !

Névjegyek
Tárcsázó

Milyen ez a másik teló ?

SMS appot nem találtam mi a neve ?
Itt vannak különféle gyári appok.

[ Szerkesztve ]

(#4406) St3ven válasza jakabtamas (#4405) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm. :R Az mms.apk lesz az. Ez a cbk.hu a Te oldalad?

Egy Samsung Galaxy Pocket Neo a másik szörnyeteg. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4407) jakabtamas válasza St3ven (#4406) üzenetére


jakabtamas
tag

Nem, dehogy. Szép kis szörnyeteg. ;] Találtam egyet, lehet ez az. Amúgy a MyHuawei még nem tűnt el. (kopp-kopp)

(#4408) St3ven válasza jakabtamas (#4407) üzenetére


St3ven
addikt

Kösz!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4409) saviboy86


saviboy86
csendes tag

Üdv! tud valaki egy működő kernelt wifi bajokra???
vagy akinek van skype-ja vegyen fel legyenszíves és segítsen....
Köszönöm!
skype-om: saviboy86

(#4410) jakabtamas válasza St3ven (#4408) üzenetére


jakabtamas
tag

Nincs mit !

(#4411) andreina


andreina
csendes tag

Sziasztok, szokásos probléma, a particionálás után csak az eredeti memóriát látja, a frissen kapottat nem. Mi lehet a gond (rootolva van)

(#4412) saviboy86


saviboy86
csendes tag

hát ez a fórum is kezd kihalni.... :( sajnos...

(#4413) KamuMazsola válasza saviboy86 (#4412) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Talán azért, mert sokan már lecserélték az y200-as pl y300-asra, vagy más olcsó, de fejlettebb telóra. Köztük én is, bár én inkább csak tájékozódni jártam ide.

Üdv.: KamuMazsola

(#4414) jakabtamas válasza KamuMazsola (#4413) üzenetére


jakabtamas
tag

Mindennapos használatra /időjárás, 10-20perc telefonálás, zenehallgatás, pici játék/ nekem tökéletes. Amíg ilyen jól fog szolgálni, nem cserélem le. (December elején lesz 1 éves :D )

(#4415) KamuMazsola válasza jakabtamas (#4414) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Aug 13-án volt egy éves és október elején cseréltem. Én is meg voltam vele elégedve!

Üdv.: KamuMazsola

(#4416) andreina


andreina
csendes tag

Én se szeretném lecserélni, de könyörgöm segítsen valaki a particionálásban.
B898 ra van rootolva, bent voltam a westernbe a vodafonban a teknikai segítségnél, ott azt mondták, hogy csak főzött room-al lehetséges ez, vélemények?
Nagyon nagyon várom a válaszokat

(#4417) saviboy86 válasza KamuMazsola (#4413) üzenetére


saviboy86
csendes tag

Értelek! Én viszont egyenlőre nem szeretném lecserélni,de szeretném kihozni belőlle a maximumot!!!
Csak egy kis segítségre van szükségem,mert minden megy a főzött rom-mal csak a wifi nem......
Most vagy a kernel nem jó már,vagy maga az ICS rom....nem tudom,de minden hétvégén mikor itthon vagyok újra és újra kezdem a telepítgetést az elejétől,perszem max-ra feltöltött akuval....

(#4418) St3ven válasza saviboy86 (#4417) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor a Te eseteben (is) megállapítható, hogy a gyári rommal lehet kihozni belőle a maxot.

Másfél éve olvasom a fórumot, és már számtalanszor eljutottam erre a következtetésre. Nekem pl. a B899 rom felrakása óta nem volt fagyás, újraindulás, wifieldobás stb. Immáron 7 hónapja.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4419) andreina válasza saviboy86 (#4417) üzenetére


andreina
csendes tag

A főzött room-t hol találtad? Ha egyszer azt felrakjuk, akkor még vissza lehet rakni a B898t, ha nem válna be?

[ Szerkesztve ]

(#4420) saviboy86 válasza andreina (#4419) üzenetére


saviboy86
csendes tag

[link]
itt találtam: én is végig olvastam az egész fórumot,de nem csak itt,hanem itt is olvasgattam: [link]
Most jelenleg a gyári B898-as rom van rajta,minden működik,még a wifi is....
de ezen a gyári rom-on a procit nem lehet húzni,swap-olni sem lehet....

[ Szerkesztve ]

(#4421) woodworm válasza saviboy86 (#4420) üzenetére


woodworm
veterán

Talán mégis lehet.
Ahogy emlékszem próbáltad is a főzött romokkal. Ha most sem működik, akkor vagy készülék gond lesz, vagy mégsem teljesen leírás szerint dolgozol.

(#4416) andreina
Látod, nem csak főzött rommal lehet, nálad is működhet ez a kernel. A partícionálásról van egy leírás az első hsz.-ban, sokat hozzátenni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#4422) saviboy86 válasza woodworm (#4421) üzenetére


saviboy86
csendes tag

Üdv! Mindent a leírás alapján csináltam... és amit belinkeltél OC kernelt is próbáltam már....
A proci húzás,swap-olás,élő háttér,stb... minden oké kivéve a wifi...
Ha másik kernel-el csinálom akkor már a logónál kifagy a teló és nem megy tovább....
Főzőtt rom-mal....
Gyári romon meg minden megy wifi,adatkapcsolat,stb.....
Mit jelent az hogy a telónak van valami baja???
Ezt kifejtenéd bővebben ha megkérhetlek!?????
A Főzőtt rom-oknál minden megy faszán csak a wifi kergeti az IP-címet aztán le is áll mert nem csatlakozik a routerhez....
Köszi előre is!!!

(#4423) woodworm válasza saviboy86 (#4422) üzenetére


woodworm
veterán

Panaszkodtál, hogy főzött romokkal nem megy egyik kernellel sem a wifi, a gyári romhoz meg nincs oc. Linkeltem egy hozzászólást, ahol azt írják, hogy ezzel a kernellel megy a gyári 898-as rom alatt a oc+swap+wifi. Megjegyeztem, hogyha ezután sem működik, akkor a készülék lehet hibás vagy mégse jól próbálod végezni a cserét.

Nagyon sok embernek működik 889-el és 898-al is a főzött romokkal a wifi a kernelcsere után. Viszont sokan panaszkodtak mindkét rom esetén is a wifi működésképtelenségére. Nem tudom elhinni, hogy elméletileg azonos hardveren ugyanaz a bithalmaz hol működik, hol nem. Két eshetőség van, olcsó húsnak híg a leve és nagy a szórás az alkatrészek minősége terén. Valamilyen oka annak is van, hogy más készülékekben magasabb órajelen jár ugyanez a proci, lehet ide leválogatták. A másik lehetőség, hogy akinek nem működik, valamit nem úgy végez, ahogy a leírás tartalmazza.

Két készülékkel van tapasztalatom, a sajátom majd egy éves, 889 van rajta, működik a wifi és főzött romokkal sem fagy. Az elmúlt év nagy részében a kovacic féle romot használtam. Egy ismerősnek raktam fel 898-ra ugyancsak ezt a romot, nála sem volt semmi gond. De ő nem találta elég gyorsnak a készüléket és megszabadult tőle.

(#4424) saviboy86 válasza woodworm (#4423) üzenetére


saviboy86
csendes tag

Helló!
Nagyon szépen köszönöm ezt a remek leírást és a fáradozásodat hogy leírtad nekem...
Én is probáltam már a kovacic féle rom-ot sikertelenül persze...
Az igazat megvalva jobban tetszik a kovacic féle rom mint az ICS féle rom,és szeretném is használni valamelyik főzőtt rom-ot...Ha meg nem az én hibámból nem megy hanem a teló miatt nem jó akkor csak azt nem értem hogy miért fizetek érte 2évig 4500ft-ot havonta,mert egy rakás kaki így hogy le van butítva mint állat,és a ram is kevés....ez így egy rossz vétel volt...ha már megvettem és eladni sem tudom még 10.000ft-ért sem,mert annyit sem ér a piacon,így arra gondoltam hogy kihozom belőlle a maximumot....
Hetekig csak olvasgattam a forumokat mielőtt neki álltam volna,de ez a fránya wifi főzőtt rom-oknál miért nem megy dolog kiakasztott,hogy tényleg szinte akinek fent van valamelyik főzőtt rom azoknak megy a wifi,de nekem sehogy sem akar menni,hogy az ördög vinné el......
mindegy még egy probát teszek,és újra kezdem az egészet...
viszont csínáltam egy videót is,nézd meg légyszíves,a telepítéstől a wifi bajokik.............
VIDEJÓ: [link]
Köszi mégegyszer mindent!!!!

[ Szerkesztve ]

(#4425) andreina


andreina
csendes tag

Az én problémám megoldódott.
1/ root B898
2/ parcionálás - nem sikerült, az SD kártya memóriáját nem ismerte fel
3/ "szakértőhöz" kerültem
4/ gyári beállítás vissza - szerencsére a root így nem veszett el, viszont csodák csodája 110, vagy 120 Mb lett rajta
5/ SD particionálás megszüntetve
6/ Link2SD felrakva
7/ Autorun felrakva, minden frissítés letiltva, tájékoztatás is
8/ rákerült időjárás autorun nem SD-re, Ez folder, My phoe explorer, office suite, skype, jewels star, mobilcare, Bp menetrend SD-re, és még mindig van 82 Mb :-)

(#4426) peestike


peestike
senior tag

sziasztok!
telefon a VOL+ + ON módszerrel nem tudok belépni a recovery-be... :(((
erre valakinek valami tipp? :F
köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#4427) woodworm válasza peestike (#4426) üzenetére


woodworm
veterán

Gyors boot nincs bekapcsolva? Próbáld meg az akkumulátoros módszerrel.

(#4428) peestike válasza woodworm (#4427) üzenetére


peestike
senior tag

gyors boot nem volt bekapcsolva.
akkis módszer sem megy. :(
egyszer dobott egy full rózsaszín képernyőt, többi alkalommal meg semmi, csak az ascend felirat.
már próbáltam reboot-os szoftot is, de az sem ment be recovery-be.
B898 van rajta gyári, csak kicsit meggyomlálva.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#4429) saviboy86


saviboy86
csendes tag

Üdv!
Újra kezdtem megint mindent előről!!!
Újra Root-oltam a készüléket le is lett ellenőrizve. OK! teszten át ment....
A Kovacic féle főzőtt ([link])ROM feltelepítve.idáig OK!
Aztán fel tettem a kernel-nelt ([link]) ebből is az Ocboot-ot. ez is OK!
Telót újra indítottam,procit felhúztam 1018Ghz-ig. ez is OK!
Wifi-t bekapcsoltam,a listából kiválasztottam a routher-em és megadtam a jelszót a csatlakozáshoz.ez is OK!
DE!
Az IP-cím lekérésnél mindig elakad nem megy tovább.....
Többször is újra tettem az Ocboot kernelt,és semmi eredmény,kivéve ha manuálisan bepötyögöm a routher-em paramétereit és az IP-cím-et jelszóval együtt...
Na most még ez a megoldás itthon még nem gond,de nem csak itthon szeretném használni a Wifi-t,hanem a munkahelyemen is...Az adatkapcsolatot kizárom,mert hiába korlátlan a net előfizetésem,egy bizonyos adat letöltéséig jól fut,de amint eléri azt a bizonyos letöltött mennyiséget le korlátozzák annyira hogy szinte szánalom az adat kapcsolatú net használata....
Ha a következő esetleges segítségetek után sem megy a főzőtt ROM-al a Wifi,akkor megy a levesbe a teló és veszek másikat,ami talán meg is éri a pénzt érte....
és esetleg ha valakinek itt kellene akkor 5db magyar ezres-ért viheti...
Köszönöm a Türelmeteket és a Segítségeteket!!!
Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

(#4430) andreina válasza saviboy86 (#4429) üzenetére


andreina
csendes tag

miért nem próbálod az én módszeremet.
1/ root B898
2/ parcionálás esélytelen, több ember is próbálta
3/ gyári beállítás vissza - szerencsére a root így nem veszett el, viszont csodák csodája 110, vagy 120 Mb lett rajta
4/ Link2SD felrakva
5/ Autorun felrakva, minden frissítés letiltva, tájékoztatás is
6/ rákerült időjárás autorun nem SD-re, Ez folder, My phoe explorer, office suite, skype, jewels star, mobilcare, Bp menetrend SD-re, és még mindig van 82 Mb :-)

Se kernel se főzött room nem kell hozzá

(#4431) saviboy86 válasza andreina (#4430) üzenetére


saviboy86
csendes tag

pontosan ezt fogom csinálni....
a redőnyt hogy tudom vissza állítani??? mert az 1hsz.-ben a leírtak alapján megcsináltam de semmi sem változott....

(#4432) saviboy86 válasza saviboy86 (#4431) üzenetére


saviboy86
csendes tag

redőnyt sikerült vissza állítani...
a fene sem gondolta volna hogy a HW mappát is át kell nevezni normal-ra.... :D

(#4433) Mr.Hurok


Mr.Hurok
újonc

valaki nem tud mondani egy jó kernelt amivel működik normálisan a wifi CBR romhoz,mert már jópárat próbálgattam és bizonyos időközönként lekapcsolódik a wifiről.

(#4434) saviboy86 válasza Mr.Hurok (#4433) üzenetére


saviboy86
csendes tag

:D akkor nem csak én szenvedek a kernel cserével és a wifivel....

(#4435) andreina válasza saviboy86 (#4434) üzenetére


andreina
csendes tag

valaki elárulná mi az a kernel?

(#4436) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Sziasztok,

Barátnőm Y200-asára szeretnék feldobni egy főzött ROM-ot, mert a gyári valami iszonyat megbízhatatlan, lassú, stb. Egy Facebook kliens is megakasztja. Melyiket érdemes rápattintani? Wifi kell hogy menjen + nem árt a van benne magyar nyelv.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4437) LeslieG Jr. válasza andreina (#4435) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Mi is az a kernel? Íme: Kernel

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#4438) heidricha


heidricha
senior tag

Hali!

Lányom y200-a megkergült. Touch nem reagált semmire, akksi ki/be nam használt. Aztán adb/fastboot probálkozásokkal touch megjavult, de bootloop van. Most nagy nehezen megfogtam fastboot-ban, kellene egy image, amit innen rátolhatok! Jelenleg nem a legfrissebb van rajta, hanem a korábbi... 889, vagy ilyasmi, nemigen emlékszem már vissza pontosan.

(#4439) heidricha válasza heidricha (#4438) üzenetére


heidricha
senior tag

Töröltem, amit lehetett, gyári reset után is csak percekig van touch, utána érzéketlen lesz. Viszont van valami a dload-ban, letakaritom az SD-t, aztán hátha lesz jobb is.

(#4440) heidricha válasza heidricha (#4439) üzenetére


heidricha
senior tag

Hát, nem nyert... Megtaláltam mindent, teljes torléssel visszament a 889, de csak pár percig működik a touch... Irány a szervíz... 😕:(

(#4441) saviboy86


saviboy86
csendes tag

kernel ügyben nem változott semmi???
Van frissebb kernel y200 főzőtt rom-ra?????

(#4442) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Valaki tud bármit a myhuawei.net ről????
Szeretnék egy független romot a telóra de minden kereső erre az oldalra küld de nem elérhetőnek adja :(
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#4443) shootme2 válasza zsloti (#4442) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az az oldal megszűnt sajnos de itt az első hozzászólásban megtalálod amit keresel.

(#4444) methyl


methyl
tag

Több mint 1 éve van egy ilyen telefonom. Jelenleg egy független típus (gyárilag független).
899-es ROMmal, nincs megrootolva, CWM recovery-vel.

A problémám az , hogy gyakran van a kimenő- és bejövő hívásokkal problémám. Szinte naponta többször jelentkezik a hiba, már szervízbe is vittem vele egyszer.
Ha hívást kezdeményezek akkor már amikor hívást indítok és kicsörög (RBT - ringbacktone) már a kicsöngésnél pattogóan hallom, és később is szakadozva, ha felveszik. Ilyenkor ha én beszélek sokan panaszkodnak, hogy engem pedig torzan hallanak, tele fügyülésekkel, különféle digitális zajokkal tele.

Aztán ha újraíndítom, akkor ideig óráig jó, aztán újra elkezdi ezt a hívás hibát, de van amikor újraidítás sem segít.

Már gyári beállítások visszaállítását is csináltam többször is, de most is csinálja.

A TELEMAX szervíz antennát és hangszórót cserélt, mondanom sem kell, hogy nem segített a problémán.
A térerővel nem volt gondom amúgy sem.
Az egész hiba amúgy olyan mint valami modulációs hiba....

Nektek nem volt ilyesmi a telefonnal? Én most már ettől szenvedek több hónapja... De most megint vissza viszem gariztatni.

''Nem én vottam''

(#4445) woodworm válasza methyl (#4444) üzenetére


woodworm
veterán

A második mikrofon kikapcsolásával próbálkoztál már?

(#4446) OGI-san válasza methyl (#4444) üzenetére


OGI-san
csendes tag

Jaja, próbáld meg kikapcsolni a Dual Mic-et. Remélem beválik.

Nagyon király, hogy tiéd a 4444-es hozzászólás :R

(#4447) methyl válasza OGI-san (#4446) üzenetére


methyl
tag

Köszi szépen a tippet, ahogy visszakapom a telefont újra a TELEMAX-tól ki is fogom próbálni.
Nem is tudtam hogy van ilyen hogy dual mic.... :)

Én azért nem is mikrofonproblémára gondoltam, mert ha hangrögzítőt próbáltam, akkor nem jelentkezett hiba... tehát én teljesen az GSM hang-átvitelre gyanakodtam idáig.

Meg fogom próbálni.

valóban kemény hogy én szóltam hozzá 4444.-nek :)

[ Szerkesztve ]

''Nem én vottam''

(#4448) ms73


ms73
csendes tag

Sziasztok.
Rootoltam a telómat+889-es rom került rá,előtte mentettem mindent sd-re.
Gyári naptárat töröltem,mert másikat használok,/acalendar+/viszont így nem működik.Ezt írja ki:Legalább egy naptárnak aktiválva kell lenni a Saját naptárakban.Visszamásoltam az eredetit is,de így sem működik egyik sem.
Tanácsot szeretnék kérni :F

(#4449) St3ven válasza ms73 (#4448) üzenetére


St3ven
addikt

Az eredeti helyére kell visszamásolni a rendszerappok közé, és az eredeti jogosultságokat is vissza kell állítani pl. Root Explorerrel.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4450) ms73 válasza St3ven (#4449) üzenetére


ms73
csendes tag

Megpróbálom,köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.