Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) shootme2 válasza St3ven (#4650) üzenetére


shootme2
aktív tag

Annak a koppintása az Y200-hoz igazítva. Olyan mint az ICS OS és a JB OS hasonlít az eredetire de azért nem ugyanaz...

(#4652) St3ven válasza shootme2 (#4651) üzenetére


St3ven
addikt

Érdekes lehet. Van valahol fóruma ennek a ROM-nak? Google barátunk nem sok mindent dob ki rá az Y200 vonatkozásában.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4653) shootme2 válasza St3ven (#4652) üzenetére


shootme2
aktív tag

A myhuawei.net volt de megszűnt.

(#4654) Anna331


Anna331
újonc

A 4GB-os memkártyát kicseréltük 16-ra, mert mindig azt írta ki, hogy nincs hely. Most is ezt teszi. Miért? Az alkalmazásoknál be van állítva, hogy a külső kártyára mentsen. Valaki tud segíteni?! Köszi :)

(#4655) St3ven válasza Anna331 (#4654) üzenetére


St3ven
addikt

Attól, hogy az van beállítva, hogy az SD-re telepítsen, még az adott app egy része a belső tárhelyre kerül. Sőt, van olyan app, amelyik nem is tud natívan az SD-re települni, annak 100%-a a belső tárhelyre megy.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4656) Superhun válasza Anna331 (#4654) üzenetére


Superhun
addikt

A belső memórián fogyott el a hely, így bármekkora külső kártyát is veszel, nem fog eltűnni a hibaüzenet.

(#4657) hoytkinetic


hoytkinetic
újonc

Hali

Lenne egy olyan problémám h, kaptam egy y200at az sd kártyája üres, próbálok mindenféle romot rátenni de nem sikerül. Particionálást már csináltam rá, hogy kibővítsem a ramot. Mik az lépések?

(#4658) Superhun válasza hoytkinetic (#4657) üzenetére


Superhun
addikt

Szia!

Írd le, hogy pontosan mit szeretnél.

(#4659) hoytkinetic válasza Superhun (#4658) üzenetére


hoytkinetic
újonc

Üdv!

Sikerült rootolni meg cyanomodot felrakni rá, de egy baj van, megpróbáltam kiterjeszteni a RAMot és nem látja, a készülék, ergo szinte használhatatlan. Hogyan tehetném láthatóvá?

(#4660) Superhun válasza hoytkinetic (#4659) üzenetére


Superhun
addikt

Sajnos ebben nem tudok segíteni, de remélem a többiek igen. :)

(#4661) derrik


derrik
őstag

Sziasztok
Csak wifi hotspotként használnám úgy milyen üzem időre számíthatok?

(#4662) nemo003


nemo003
csendes tag

Sziasztok!
Pár napja vásároltam egy y200 ast használtan. Szeretném root-olni, minden sikerült is addig amíg el nem kezdi telepíteni a "Superuser-3.0.7-efghi-signed" kiválasztásával az sd kártyáról.
Aztán "E.Error in /sdcard/Superuser-3.0............Insallation aborted" üzenettel megszakad a telepítés.
B889 van rajta elvileg.
Tudna valaki segíteni?

Előre is köszönöm a segítséget!!! :R

(#4663) jani147258


jani147258
csendes tag

Sziasztok,
miui v4.0.4 rom-hoz tudna adni valaki egy mukodo linket es cm-9-20130604-​
UNOFFICIAL-u86​55.zip ehhez szeretnek egy kernelt
Elöre is kösz.

(#4664) jani147258


jani147258
csendes tag

romshuaweiy200.blogspot.com/p/roms-basadas-en-stock.html?m=1

romok

(#4665) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok!
Egy hölgy ismerősöm telefonját szeretném rootolni a link2sd használatához, de nem tudom melyik csomagot kell használni a telefonjához. A B889 Rootolási csomag-ot vagy a B898 Rootolási csomag-ot, vagy mindegy? A telefonja érintetlen, nem volt még sosem piszkálgatva.
A segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#4666) Probert75 válasza Probert75 (#4665) üzenetére


Probert75
addikt

Az első hozzászólásban lévő összefoglalóban a rootolás linkjérén lévő két fájl egyikét sem lehet letölteni! Segítene valaki egy szájbarágós leírással és a hozzá szükséges dolgok letölthető linkjével? Azt hogy nekem melyik csomag kell, a buld számból tudom megnézni?

[ Szerkesztve ]

(#4667) Probert75 válasza Probert75 (#4666) üzenetére


Probert75
addikt

Megoldva!

(#4668) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm úgy járt, hogy a billentyűzár vagy miylen feloldó kódot 5x elrontotta, így lezárt a telefon, nem tudja használni.
Google fiók jelszót kér már a telefon. De ő nem tudja mi az a google fiók .) Tehát nem volt neki beállítva goggle account.

Ezen a telefonon van recovery lehetőség?

A ROM a gyári rajta, azzal is lehet recovery-zni is ilyen esetben?
Vagy kell rátenni gépről vmi másik rom-ot?

Köszi

(#4669) woodworm válasza kory24 (#4668) üzenetére


woodworm
veterán

A gyári recoveryben is van factory reset.

(#4670) kory24 válasza woodworm (#4669) üzenetére


kory24
őstag

Ertem koszi.

es azt hogy hozom elő?

bekapcsolaskor nyomvatartom hang le? (vagy fel)

(#4671) woodworm válasza kory24 (#4670) üzenetére


woodworm
veterán

Akku ki, majd be, azután power+hangerő fel.
Ha tudod, hogy nincs bekapcsolva a fast boot, akkor nem kell az akkut kivenni.

(#4672) kory24 válasza woodworm (#4671) üzenetére


kory24
őstag

Köszi szépen

(#4673) vimes


vimes
senior tag

Sziasztok, van nálam egy y200. Soha nem volt rootolva, nem járt rajta custom ROM. Arra gondoltam, h esetleg újraraknám a gyári 889-es ROM-ot (ezzel jött). Meg lehet ezt csinálni egyszerűen, az #1 hsz.-ben a " Hogyan rakjuk vissza a gyári ROM-ot ?" részben leírtak alapján, az SD kártyás szoftverfrissítéses módszerrel? Root, custom recovery nem kell hozzá? köszönöm

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#4674) shootme2 válasza vimes (#4673) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az első hsz-ben írt sd kártyás módszerrel kell csinálni nem kell hozzá semmi egyéb root vagy bármi.

(#4675) vimes válasza shootme2 (#4674) üzenetére


vimes
senior tag

Köszönöm, letöltöttem az első hozzászólás mediafire-ös linkjéről a ROM-ot. Amit még megkérdeznék, mehet ez a ROM függő (Telenoros, T-s) telóra is?

szerk.: csak kíváncsiságból - jobb valamiben a frissebb 898-as gyári ROM, mint a 889-es?

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#4676) shootme2 válasza vimes (#4675) üzenetére


shootme2
aktív tag

Bármilyenre mehet ez a rom.
A 898-al kicsit több a szabad ram és egy kicsit gyorsabb is viszont eltűnnek a redőnyről a kapcsolók (wifi, bt, gps) vissza lehet tenni de rootolni kell hozzá. Plusz ha felrakod a 898-at akkor többet nem lehet 889-et visszatenni.

(#4677) vimes válasza shootme2 (#4676) üzenetére


vimes
senior tag

Értem, köszönöm! Közben újraraktam a 889-est, mert miután leszedtem a Térképről a frissítéseket, szőrén szálán eltűnt a ROM-ból.

szerk.: közben látom, hogy van 899-es ROM is. Azzal mi a helyzet, vannak kapcsolók, amik a 898-ban eltűnnek? Plusz olvastam, h a 898-ban szőrösek az ikonok egyesek szerint. A legújabb ROM-ban (899) is ugyanez a helyzet? Mert ha nem, illetve a redőnyben levő kapcsolók is "visszatérnének", érdemes lenne feltennem a 899-es ROM-ot, már csak a több szabad RAM miatt is.

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#4678) St3ven válasza vimes (#4677) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem szervizben frissített 899-es ROM van rajta, és - ha ez segít - szőrösek az ikonok, de a redőnyön alapból rajta voltak a kapcsolók.

De vigyázz, mert nem tudom, hogy utána vissza lehet-e térni a 898-ra.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#4679) vimes válasza St3ven (#4678) üzenetére


vimes
senior tag

Köszi a választ, akkor inkább maradok még a 889-nél, nem tudom, hogy zavarna-e, egyelőre nem kockáztatok. Persze azért megvan a 899-es ROM is, hátha mégis úgy döntök, hogy frissítek. Most annak is örülök, hogy megint alapból van Google Maps és a YouTube is normálisan működik most, h újraraktam.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#4680) poldres


poldres
csendes tag

Üdv.!

Rootoltam a Huawei Ascend Y200-as készülékem swapoltam RAM-ot,már csak CPU-t kéne húzni.Az oc kernel 1200MHz-től nem bootol be,nem tudom miért.Van valami más jó kernel amivel lehet CPU-t is húzni?A wifi nem baj ha nem működik,csak működjön a GTA 3 és a Temple Run.
Van akinek működik az 1200Mhz kernel?Ha igen hogyan rakta fel?

poldres

(#4681) KTU válasza poldres (#4680) üzenetére


KTU
addikt

Kereső [link] :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#4682) poldres


poldres
csendes tag

Akárhogy próbálom nem sikerül :(
Mindent a leírások alapján csináltam.Elindítom és megjelenik a Huawei Ascend logó,majd később elsötétül és elkezdenek világítani az érintőgombok a menüt is tudom használni,tudok hívást fogadni,USB kapcsolatot létrehozni.
Ez mitől van?
Miért nem tűnik el a logó?

poldres

(#4683) shootme2 válasza poldres (#4682) üzenetére


shootme2
aktív tag

Nem az FW-nek megfelelő kernelt raktad fel. Milyen FW van rajta?

(#4684) poldres


poldres
csendes tag

Most tettem vissza az eredetit,amit letöltöttem még régen a Huawei hivatalos honlapjáról,mert múlt évben is volt egy ehhez hasonló baj,csak akkor vírus okozta mindezt.
Ezután újra rootoltam.

[ Szerkesztve ]

poldres

(#4685) poldres


poldres
csendes tag

Build szám:V100R001C185B889SP02

poldres

(#4686) shootme2 válasza poldres (#4685) üzenetére


shootme2
aktív tag

Töltsd le ezt tedd fel SD-re és cwm-ben install zip from SD-vel indítsd el és tedd fel az OC boot nevűt. Ezután set cpu-val tudod állítani az androidban a proci órajelét.

[ Szerkesztve ]

(#4687) poldres


poldres
csendes tag

Ez sem jó,ugyan az a probléma.
Valahogy elírtam a BUILD számot: V100R001C169B880SP02

[ Szerkesztve ]

poldres

(#4688) shootme2 válasza poldres (#4687) üzenetére


shootme2
aktív tag

Amit linkeltem az 889-hez való ezért nem jó. A 880-hoz nincs oc kernel úgyhogy mindenképp frissíteni kell minimum 889-re de a 889 oc kernellel nem működik a wifi ha azt akarod hogy a wifi is menjen oc kernellel akkor 898 fog kelleni.

(#4689) woodworm válasza shootme2 (#4688) üzenetére


woodworm
veterán

Nekem a 889-esen működik a wifi. A kovacic-féle rom van rajta, swap+oc kernel.
A fuchsteufel-oc-kernel-1200mhz van rajta, de megnézem mindjárt.

[ Szerkesztve ]

(#4690) shootme2 válasza woodworm (#4689) üzenetére


shootme2
aktív tag

Azzal valóban működik de gyárival nem és nem tudom szeretne-e custom rom-ot de egyébként nekem a gyári működött a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#4691) poldres


poldres
csendes tag

Nem tudom frissíteni 889-re
Update failed.ilyenkor mit csináljak?
Próbáljak ki egy másikat,vagy van már egy olyan custom rom amiben ez a BUILD szám és a kernel is benne van?
Nézegettem custom romokat,de a myhuawei.net megszűnt.
Előre is köszönöm aki tud linket küldeni.

poldres

(#4692) woodworm válasza shootme2 (#4690) üzenetére


woodworm
veterán

Nem csak a kovacic rommal működik, ott a CBR #5 is. Nekem se működött a wifi elsőre,meg kellett ismételni a kernel írását. Hiba nélkül megy a kovacic, majd' másfél éve. A gondot a folyamatosan bekapcsolt swap szokta okozni, de az általában minden romon, ahol be lehet üzemelni.

(#4691) poldres
Biztos a régebbi rom van fent a telón?
A háromgombos módszerrel próbáltad?
Az update.app-ot kicsomagoltad és sd gyökérben van a dload mappában?

[ Szerkesztve ]

(#4693) poldres


poldres
csendes tag

Végre megtaláltam a modified rom by michelkovacic rom-ot :DD
Akkor ez frissíti/átírja a BUILD számot is?
A CBR#5 nálam nem működött.

[ Szerkesztve ]

poldres

(#4694) poldres


poldres
csendes tag

Igen a háromgombos módszerrel próbáltam és dload mappán belül volt egy UPDATE.APP fájl,majd a dload mappát az SD gyökerébe helyeztem.

[ Szerkesztve ]

poldres

(#4695) poldres


poldres
csendes tag

Mégsem lesz proci húzás,de ha minden igaz jövőre újabb teló jön.Azért átállítottam erre a procit:
Minimum:800MHz
Maximum:800Mhz
Most nem ugrál az órajel és mint ha kevesebb lenne a lag.
Valamint tud valaki egy jó custom romot?
A cyanogen mod az hogy néz ki,mert hallottam róla de képeket nem találtam.Tényleg gyorsan meríti az akkumulátort?

poldres

(#4696) poldres


poldres
csendes tag

Letöltöttem egy CWM backpot és föltettem a telóra:
Hang fel+Power.
Bementem recoverybe,majd backup and restore:advanced restore végül restore system.
Most 880 helyett 893-as a build.De viszont már jó a wifi :D
Valakinek esetleg van a 889-ről CWM backup?
Most talán menni fog,ezzel a módszerrel.

poldres

(#4697) woodworm válasza poldres (#4696) üzenetére


woodworm
veterán

Itt találsz egyet.

(#4698) poldres


poldres
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!
Akkor ezzel menni fog talán a proci húzás :DD

[ Szerkesztve ]

poldres

(#4699) poldres


poldres
csendes tag

Nem jó most sem,pedig 889-es a build.

[ Szerkesztve ]

poldres

(#4700) poldres


poldres
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!
A CPU-t nem sikerült húzni,de a wifi újra megy és jó a root,tudok RAM-ot SWAP-olni.
Jelenleg 128MB-os swap van a telón.
A screenrecorderek is jók.
Legalább az Assassin's Creed:Altair Chronicles,Brother in Arms 2:Global Front,Need for Speed:SHIFT is mind jól működnek!

poldres

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.