Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) jakabtamas válasza cimp (#3550) üzenetére


jakabtamas
tag

Sztem próbáld meg így :[link]

(#3552) cimp válasza jakabtamas (#3551) üzenetére


cimp
senior tag

Aha.
Ott akadtam el, h a hangerő le power kombó után Az adb nem látja a telót!
Ez a rész itt is benne van.

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3553) jakabtamas válasza cimp (#3552) üzenetére


jakabtamas
tag

Melyik porton próbálod ? Van fent más teló drivere ?

Más:
Közérdekű közlemény ! Lehetőség nyílt downgradera B898 ről B889-re. Megosztás szerda délután. Amúgy ehhez kellene a B889 es backup.

[ Szerkesztve ]

(#3554) cimp válasza jakabtamas (#3553) üzenetére


cimp
senior tag

Van Egy galaxy, egy HTC, egy xiaomi MI2 és ez. Ezeket már hekkelgetem egy ideje, de egyik se zavarta még a másikat.
Melyik portot használom? Bocs de ezt a kérdést nem igen értem. Be van dugva a noti egyik usbportjába. Eszközkezelő látja, de az adb csak akkor ha rendesen be van bootolva. Boot-loader módban nem. Bár ez is elég furcsa! Eddig még nem találkoztam olyan telóval amit loader módban kellett volna az adb-vel hekkelni. Gyanítom a leírásokban szereplő hangerő le + power nem loader módba kellene vigye a telót. Ez egy T-s készülék, lehet a rajta lévő rom sajátossága, hogy így indul.

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3555) woodworm válasza jakabtamas (#3553) üzenetére


woodworm
veterán

Sajnos átmenetileg csak a telefonon keresztül van elérésem, de ha nem tud senki segíteni, van egy gyári, reset utáni telenoros mentésem (C185B889), délután megpróbálok keresni valamilyen feltöltési lehetőséget.

(#3556) jakabtamas válasza woodworm (#3555) üzenetére


jakabtamas
tag

OK,megvárom azt. Úgy látszik, más nem akar segíteni. :(

Cimp: Vagy próbáld meg egy másik gépen, vagy töröld le ezeknek a drivereit. Bezavarnak más teló driverei.

[ Szerkesztve ]

(#3557) Foose válasza jakabtamas (#3556) üzenetére


Foose
addikt

Én mindig olvasom a topicot,csak nem tudok hozzászólni,mert nem értek hozzá. Szóval én speciel ha akarnék sem tudnék segíteni. Szomorú hogy ennyire halott ez a topic,gondolom a készülék típus is közrejátszik ebben.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3558) woodworm válasza jakabtamas (#3556) üzenetére


woodworm
veterán

Sikerült feltöltenem, leghamarabb a GDrive-ra ment. Remélem nem néztem el és maradtak benne a telefonszámok, egyebek. :)

(#3559) jakabtamas válasza woodworm (#3558) üzenetére


jakabtamas
tag

Köszi. Többieknek : 20:00-ig letesztelem.

(#3560) zalderan válasza jakabtamas (#3559) üzenetére


zalderan
csendes tag

Köszönet a fáradozásaidért !

[ Szerkesztve ]

(#3561) jakabtamas


jakabtamas
tag

A B889 visszarakása B898 alá

Letöltöd :[link] (köszönjük Woodworm-nak) valamint még szükséged lesz a B898 kernelére is.

1. Felmásolod őket SD-re.
2. Bootolsz CWM-ben.
3. Helyreállítod a backupot, kernelt telepíted.
4. Reboot system now.

[ Szerkesztve ]

(#3562) zalderan válasza jakabtamas (#3561) üzenetére


zalderan
csendes tag

"Helyreállítod a backupot" idáig tiszta.
Kernelt telepíted - hogyan kell?

(#3563) jakabtamas válasza zalderan (#3562) üzenetére


jakabtamas
tag

install zip from sd card

(#3564) zalderan válasza jakabtamas (#3563) üzenetére


zalderan
csendes tag

Ok. És kernelt hol találok?
Ha a 898-as kernelt rakom fel abból hogyan lesz 889-es?
Dload-dal erre visszrakhatok e egy gyári 889-est ?

[ Szerkesztve ]

(#3565) jakabtamas válasza zalderan (#3564) üzenetére


jakabtamas
tag

myhuawei.net

B889 kernellel nem indul.

(#3566) zalderan válasza jakabtamas (#3565) üzenetére


zalderan
csendes tag

Köszönöm.
Ezzel ezek szerint nem leszek beljebb.
A gyári 898 ast így nem tudom visszaállítani 889 re

(#3567) denes04

Sziaszok..Ma vettem egy ilyen telot,,Kicsit kicsinylem a memoriát...Valaki leirná hogyan rootoljam a készüléket?Köszönöm

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#3568) Foose válasza denes04 (#3567) üzenetére


Foose
addikt

Olvasd át az 1 hsz.-t! Ott sok kérdésedre választ találhatsz. Rootolásról itt van infó...

A letölteni való valószínüleg azóta sem jó a linken amit belinkeltem,de ebben a hozzászólásomban találhatod meg ami kell. (saját felhőm)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3569) denes04

okés köszi!!!

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#3570) maszat07


maszat07
tag

Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy a telefont hogyan tudom frissíteni milyen program vagy mi szükéges hozzá??
köszi előre is

Úgy pofonváglak, hogy csokorba szeded a villanyoszlopokat és felköszöntöd vele a trafóházat!

(#3571) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

Van rá mód? Valami progi, h az Y200on lévő összes adatot átrakjam az utód G510re?
Ha igen, akkor kérem írja le valaki, h hogyan kell! :)

(#3572) Lacika0002 válasza SzalaiG (#3571) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

milyen adatra gondolsz? :F

(#3573) SzalaiG válasza Lacika0002 (#3572) üzenetére


SzalaiG
addikt

Minden: telószámok, smsek, képek.

(#3574) St3ven válasza SzalaiG (#3573) üzenetére


St3ven
addikt

A gyári backup progi?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3575) baly2u2000 válasza jaxer (#1275) üzenetére


baly2u2000
tag

Üdv mindenkinek!

Jaxer, sikerült már kiadni egy működő ROMot?
Esetleg ha más tud magyar nyelvű működő ROM-ot, kérnék szépen egy linket.

Köszi!

Bala

(#3576) DS39 válasza SzalaiG (#3573) üzenetére


DS39
nagyúr

telszámok szinkronizálva a google fiókhoz, a képek SD-n, az SMS-ekből 25 a SIM-en van, a többire van backup progi play-en.

(#3577) SzalaiG válasza DS39 (#3576) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mi a progi neve a playen?

(#3578) maszat07


maszat07
tag

Valaki légyszi mondjon valamit erre
Köszi!

Úgy pofonváglak, hogy csokorba szeded a villanyoszlopokat és felköszöntöd vele a trafóházat!

(#3579) DS39 válasza SzalaiG (#3577) üzenetére


DS39
nagyúr

sms backup, alkalmazásokra vagy a gyári vagy a titanium backup.

(#3580) DS39 válasza maszat07 (#3578) üzenetére


DS39
nagyúr

mire szeretnéd frissíteni? GB-nél nincs rá frissebb vagy Custom Rom kell?

[ Szerkesztve ]

(#3581) maszat07 válasza DS39 (#3580) üzenetére


maszat07
tag

Hali
a telefon egyik haveromé ő kért meg rá neki még a gyári android van rajt és már nagyon lassú és le is fagy néha!
ezért szeretném frissíteni

Úgy pofonváglak, hogy csokorba szeded a villanyoszlopokat és felköszöntöd vele a trafóházat!

(#3582) DS39 válasza maszat07 (#3581) üzenetére


DS39
nagyúr

a kérdés az volt hogy MIRE és nem az hogy miért...
szóval nem lettünk beljebb. :U

(#3583) DS39 válasza DS39 (#3582) üzenetére


DS39
nagyúr

amúgy ha gyárit akarná frissíteni hátha jobb lesz.. ahogy olvastam itt, inkább bugosabb mint amivel eredetileg kiadták.. egy gyári állapotra visszaállítás és root utáni feles app eltávolítás segíthet rajta.

custom rom-ból nem nagy a kínálat, érthető okokból, de egy-kettő van linkelve itt a topikban, meg leírás is hogy lehet felrakni. (asszem CM7 van rá)

[ Szerkesztve ]

(#3584) heidricha


heidricha
senior tag

Hali!

Lányom használja a telót, egy darabig egész jól megvolt vele, de mostanában egyre több a baj.
Korábban is kilövöldözte az előtér alkalmazást is, ami akkor is durva, ha ismert, hogy mennyire kispórolták belőle a RAM-ot. Ez mostanra teljesen eldurvult, a saját képeit sem tudja megnézni, mert a 2. - 3. képnél kilép.

A rádió már egy hónapja eltűnt a rendszerből, még az alkalmazások között sem mutatja.

Valami "ICS" nevű, és külsejű GB van rajta, visszatenném a gyárit, de még jobb lenne egy kellően kiherélt gyári, ugyanis annó így kezdtem, de a root-uninstaller is kilépett már amikor takarítani akartam, ezért kerestem olyan ROM-ot, ami kevesebb szemetet tartalmaz.

Komplett CWM mentés, vagy telepíthető ROM ilyen herélt gyári állapotra nincs valahol készen?
Illetve... ilyen mennyiségű kilépegetés egyesek szerint (engem is beleértve) nem lehet természetes. Mivel a cucc garanciás, van bármennyi esélyem, hogy teljes gyári állapot esetén kérhetek cserét? Nem azért, hogy használjon, mert nem fog, de hátha elállhatok a csereberék után, és vehetek helyette valami használhatót! :)

(#3585) shootme2 válasza heidricha (#3584) üzenetére


shootme2
aktív tag

1. Letöltöd ezt : [link]
2. SD kártyára felmásolod a step 1-ből a dload mappát.
3. Menü - Tárhely - Szoftverfrissítés - Frissítés SD-ről
4. Ha végzett akkor : step 2-ből a dloadot SD-re
5. Menü - Tárhely - Szoftverfrissítés - Frissítés SD-ről
Teljesen gyári szoftver. ( Ha volt CWM már nincs, és a rootot is eltünteti.)

Ezután lehet root-olni és kigyomlálni a felesleges alkalmazásokat.

Mindent SD-re kell telepíteni a belső memória maradjon szabadon.
Ez szoftveres hibának tűnik ennyi miatt nem fogják cserélni vagy hagyni hogy mást vegyél helyette. Ez egy teljesen jól használható telefon ha rendesen használják és nem S4 tudás az elvárás.

[ Szerkesztve ]

(#3586) heidricha válasza shootme2 (#3585) üzenetére


heidricha
senior tag

Köszönöm, meglesz hamarosan...

Az S4 igen messze van, ez elég sarkos megjegyzés volt (:-), de ZTE Blade-szerűen sem lehet használni sajnos. A lányomnak talán ha 8-10 telepített app van fenn, lehet, hogy annyi sem. Igyekeztem lebeszélni, amiről csak lehetett.
Alig van olyan alkalmazás, ami normálisan benne, majdnem mindenből pár mp után szó nélkül kilép!

A cserében én sem hiszek...Bár ha mindenkinek használható ugyanebben a kiépítésben (másban meg ugye nem létezik) akkor mégiscsak kell legyen valami alapvető probléma ezzel a készülékkel!
SD-re telepítés természetes, most egy darabig root-olva sem lesz, hogy lássam, mit művel.

swap használattal próbálkozott már valaki?

(#3587) shootme2 válasza heidricha (#3586) üzenetére


shootme2
aktív tag

A sajátomon kívül 2 ilyen telefon van a környezetemben és egyikkel sincs gond. Az egyik több mint 3 hónapja nem volt kikapcsolva/újraindítva és semmi gond nincs vele. Biztos hogy egyéni probléma lesz.

Én használok swap-et de csak nagyobb játékokhoz mint pl.: NFS Most Wanted

(#3588) DS39 válasza heidricha (#3586) üzenetére


DS39
nagyúr

azért ennyire nem rossz a helyzet, szerintem itt az a gond hogy egy széthaxolt készüléket használtok, egy teljesen érintetlen szoftverű Y200-on használok, több mint 20 appot, SwiftKey bill., és még így is lehet netezni miközben zenét hallgatok rajta. a Blade a RAM miatt ugyan multitaskingra jobban alkalmas, de az ARMv6-os proci okán a jelenlegi play app kínálat jó ha fele telepíthető rá.

(#3589) heidricha válasza DS39 (#3588) üzenetére


heidricha
senior tag

Eredetileg teljesen érintetlen volt, hiába ment minden az SD-re, kb. a 4. app után megtelt a memória, nem lehetett semmit sem kezdeni vele. Ezért lett "széthaxolva". Egy darabig bírta is, aztán először az FM rádió tűnt el, és csak én nem tudtam használni, a lányom jól "el volt" vele. Viszont most már neki lett tele a hócipő, konkrétan a képnézegető verte ki a biztit nála, amit valahol meg is tudok érteni.

Egyetlen app van, amiről nem tudtam lebeszélni, és ez a Pou. Ezzel viszont semmi gond nincs, csak épp minden egyébben.

Na mindegy, csinálok egy gyárit, hátha valami kedvezőbbre fordulna...

Köszönet mindenkinek a tanácsokért!

ui. A Blade-re amíg használtam, sosem akartam olyat, ami nem ment volna fel rá. Legfeljebb lassan, de működött minden. Persze ez vagy 8 hónapja volt, azóta a másik lányom használja, viszont azóta szerintem még újra sem kellett indítani.

[ Szerkesztve ]

(#3590) heidricha válasza shootme2 (#3587) üzenetére


heidricha
senior tag

Pont az ilyen tapasztalatok miatt gondolom, hogy egyedi a gond ezzel a készülékkel! Már nem sok van a gariból, ezért gyúrok most a gyári állapotra!

(#3591) St3ven válasza heidricha (#3589) üzenetére


St3ven
addikt

A Pou-ra pont panaszkodnak sokan, hogy nagyon megfogja a rendszert. És nem csak a mi kis 256 MB-os telónknál.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3592) jakabtamas válasza St3ven (#3591) üzenetére


jakabtamas
tag

A Facebook app-al együtt.

(#3593) St3ven válasza jakabtamas (#3592) üzenetére


St3ven
addikt

Arról nem is beszélve. FB-t csak böngészővel érdemes nézni. Kevesebb idegeskedés, fényévekkel gyorsabb betöltés. Oké, nincsenek értesítések, de kb. lesz@rom.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3594) whiskeys


whiskeys
őstag

billentyu kodokat nem tudtok veletlen?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#3595) DS39 válasza whiskeys (#3594) üzenetére


DS39
nagyúr

mihez?

(#3596) heidricha válasza St3ven (#3591) üzenetére


heidricha
senior tag

Hát igen... csak neki ilyenek miatt kellett az okostelefon... Sajnos ez az én hibám elsősorban, pedig volt kisebb erőforrással is telefonom (Pulse mini) viszont sosem volt ilyen "tamagocsim" mint ez a kis kaki.

Na de ez is egy tanács, Pou megy a kukába egy időre. Ha jelentős a változás, talán rá lehet beszélni a hölgyet, hogy hagyjon fel vele, vagy marad a csak Pou-ra használható telefonja! :)

(#3597) whiskeys válasza DS39 (#3595) üzenetére


whiskeys
őstag

hangerö meg hasonló dolgokra.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#3598) tigipuf


tigipuf
senior tag

Ha valakit esetleg érdekelne 1 vadi új bika aksi:[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#3599) heidricha válasza shootme2 (#3585) üzenetére


heidricha
senior tag

Hát...

Nem lett gyári. Mindkét lépés sikeresnek tűnt, legalábbis semmi nem utalt az ellenkezőjére, de minden maradt a régiben. A végén nyomtam kézzel egy gyári reset-et, és megkaptam az üres ICS ROM-ot. A rádió valahogy előkerült, ezt sejtettem is, viszont minden egyéb maradt a régiben!

(#3600) heidricha válasza heidricha (#3599) üzenetére


heidricha
senior tag

Hopp, lejárt az idő... ugye a külső SD gyökerébe kell a dload kvt-at tenni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.