Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13151) randras válasza pap (#13131) üzenetére


randras
veterán

Csak arra utaltam, hogy hülyeség keresni, mert ha már keresni kell, olyan, mintha nem is lenne. Talán a smiley miatt gondoltad, hogy bunkó hangvételű komment, pedig nem annak szántam, pláne, hogy neki volt válasz, és nem neked. :U

(#13152) hülyegyerek válasza Zirowe (#13136) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Abszolút nem keverem a dolgokat, mélyen tisztelt moderátor úr. Az XE-t, meg a sima verziót egyedül a kernel, meg a rom különbözteti meg (a külsőségeken kívül, persze), mivel minden másban azonos a két telefon, úgyhogy igenis van köze a romnak a készülékhez.

Te ne legyél már nevetséges azzal, hogy mindenkinek osztod az észt arról, hogy mi illik, meg mi nem.
(persze csak ha nem kapsz fizetést Németh Lászlónétól, mert akkor megértem....)
Ha valamihez hozzá tudsz szólni a készülékkel kapcsolatban, tedd azt, de ne akard már meghatározni, hogy ki melyik topikba írhat, főleg hogy ekkora baromi nagy különbség van a két készülék között. (na ki a rasszista?)

Azt még megértem, ha egy SGS-es, vagy egy Wildfire-es kérdésre nem akarsz válaszolni, de hogy engem, vagy akármelyik XE tulajt akard elküldeni....

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#13153) zool1 válasza MerLinh (#13141) üzenetére


zool1
őstag

Arra van a 3d evo topik! De ha ne adj isten meg is kerdeznek, nem kell ra valaszolnod nyugodjal meg! :C

[ Szerkesztve ]

(#13154) Gold_fish


Gold_fish
tag

Az én kijelzőm is porosodik, jobb oldalon középtájon, egyelőre alig. 4 hónapos a telefon, szóval egyelőre nem futok vele gariztatni.

Egyébként ha beadom, akkor kapok majd egy ugyanolyan porosodásra hajlamos kijelzőt, vagy a cseréltek már javított konstrukciók? Cserélik a Gorilla Glasst is? Csak mert így legalább meglesz a helyzetnek az az előnye, hogy nem kell rosszul lennem, ha lesz rajta karc :)

(#13155) keIdor válasza hülyegyerek (#13152) üzenetére


keIdor
titán

Neked kell igazat adjak, ugyanis a Sensation és a Sensation XE szinte teljesen ugyanaz a telefon. Szerintem az EVO 3D is nyugodtan elférhetne, tekintve, hogy ott is majdnem ugyanarról a készülékről beszélünk, csak ott 1GB ram van. Desire S meg SGS2-ről alig hallani, egyáltalán nem jogos a sírás. Meg összehasonlítani ezeket miért bűn? Ha valaki nem tud dönteni, hát hadd írjon már ide be, hátha tudunk segíteni neki.

Prociknál és VGA-knál is gyakori, hogy egy topikot kapnak, mert a minimális különbségek miatt megférnek egymás mellett, nem kell 100 aktív topik, ha elég a 20 is. A mobilarenánál annyi a különbség, hogy itt a teszt topikja a hivatalos készülék topikja is, míg prohardveren nem, és ott nyitnak külön.
De egyébként itt is rá lehetne szokni erre, lehetne is Sensation/XE/Evo 3D topik nyugodtan, megférne ez a 3 készülék egymás mellett.

zool1: Nyugodtan maradjatok, nem egy ember fogja eldönteni, hogy ki menjen a fenébe, meg ki maradjon... nekem sincs már meg a telefon, és? Attól még olvasom a topikot, és ha van kérdés és tudok segíteni, akkor írni fogok.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13156) zool1 válasza keIdor (#13155) üzenetére


zool1
őstag

Szia!

Amit Edényke írt, részben jogos, csak ahogy előadta, az nem tetszett nekem. Tudom nem vagyunk egyformák! Sensation, Sensation xe, evo 3d-nek mind van külön topikja, és ahogy látom ha van valakinek kérdése, akkor általában a megfelelő helyen teszi fel a kérdést. De mivel mind a 3 készülék, nagyban hasonlít egymáshoz, SZERINTEM egy kis átjárás, azért lehet a topikok között. Annyira nem különböző mind a 3 vas. Remélem nem bántottam meg senkit.

[ Szerkesztve ]

(#13157) kokler válasza zool1 (#13156) üzenetére


kokler
aktív tag

Az OFFoláson kívül azért szólhatna másról is a topik. A harcoláshoz csináljatok inkább egy külön topikot ;)

Tudom, ez is OFF! ;]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#13158) pap válasza randras (#13151) üzenetére


pap
senior tag

Igen arra gondoltam ,de ha én értelmeztem félre akkor nincs harag. :N

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13159) Soulles válasza Gold_fish (#13154) üzenetére


Soulles
tag

Szia!

Megpróbálok válaszolni neked, mert úgy látszik, most a többség "komolyabb" dolgokkal van elfoglalva :U

Elvileg cserélik az egészet, de simán el tudom képzelni, hogy szétkapják, megpróbálják kitisztítani, aztán újra össze, a szervizlapra meg ráírják, hogy kijelzőcsere.

Nekem az eredetivel együtt, ez már a 3. "új" kijelző a telefonban, és no lám, megint porosodik.
Viszem is vissza, ahogy időm engedi, nem azért fizettem annyi pénzt, hogy egy f0st adjanak a kezembe (itt a gyártóra gondolok) :N

Mindenkit arra bátorítok, ha zavar, már a tudat is, hogy ott van a por, nyugodtan vidd vissza!
Hadd legyen csak a gyártónak minél több garanciális javításból származó kiadása. Remélhetőleg majd elgondolkodnak, hogy ezt nem így kéne...

Üdv mindenkinek és szeressétek egymást srácok (nem buzin), peace :R

[ Szerkesztve ]

(#13160) pap válasza Soulles (#13159) üzenetére


pap
senior tag

Szia!

Neked mennyi időn belül kezdett el porosodni ,illetve mennyi idő telt el a porosodások között?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13161) Soulles válasza pap (#13160) üzenetére


Soulles
tag

Heló!

Vásárlás után kb. 2hónap után lettem rá figyelmes (lehet már előbb is elkezdett).
Két porosodás közt eltelt időrekord nem egész 1nap volt, csütörtökön elhoztam az Ecare-ból, por nélkül, péntek reggelre ott csücsült az újabb adag alatta :K
Aznap már nem tudtam visszavinni, de a hétvége után ment vissza a szervizbe.

u.i: most is poros

(#13162) pap válasza Soulles (#13161) üzenetére


pap
senior tag

Nem úgy van hogy ugyanaz a cserélt alkatrész közötti idő 1 hónapon belül van és ráadásul 3* akkor cserélni kell a készülkéket? vagy az csak főalkatrészekre vonatkozik?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13163) szasz1 válasza pap (#13162) üzenetére


szasz1
tag

Én már tavaly júlis óta sensation tulaj vagyok, és semmi porosodás :)

(#13164) pap válasza szasz1 (#13163) üzenetére


pap
senior tag

Jó neked. :K
Ezt felrakta már valaki? InsertCoin with Sense 4 BETA 12

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13165) Soulles válasza pap (#13162) üzenetére


Soulles
tag

Hallottam én is ilyesmit, meg is kérdeztem az Ecare-s hölgyet.
Az ő állítása szerint, csak akkor cserélik a készüléket, ha a vásárlást követő 3 hónapon belül viszed vissza 3* ugyanazzal a hibával.

Ez egy ördögi kör ezzel a telefonnal, ha ki is cserélnék, majdnem biztos, hogy az új is ugyanúgy porosodna:)

(#13166) mumk1 válasza pap (#13164) üzenetére


mumk1
addikt

Igen. Jól működik, leszámítva a BT-t, az még nem megy. Nekem csak a képernyők körbe lapozása hiányzik nagyon a 4,0-ból, egyébként teljesen jó lenne. Ez a Bricked kernel dolgozik benne.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#13167) Gold_fish


Gold_fish
tag

Köszi!
És mégis mennyit kell várni a javításra? Van náluk olyan, hogy jön a futár, viszi a futár?

(#13168) szirtesp válasza mumk1 (#13166) üzenetére


szirtesp
tag

Én is már csak a BT-re várok, mert csak BT-s fülesem van. ahogy az megoldódik, már pakolom is fölfele.

(#13169) pap válasza Soulles (#13165) üzenetére


pap
senior tag

Köszi,de az nem baj,mindig ùj kèszüléked lenne. :DDD

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13170) Soulles válasza Gold_fish (#13167) üzenetére


Soulles
tag

Kb. 2-3 munkanap, nem vészes.
Sztem a HTC-nél azt se tudják, hogy létezik az a szó, hogy futár :))
Sajnos ki kell vinni a X. kerbe az E-care-hez, a neten megtalálod őket. Vagy ha szolgáltatónál vetted, akkor ott is leadhatod a készüléket, de úgy jóval később lesz kész.

(#13171) Soulles válasza pap (#13169) üzenetére


Soulles
tag

Igen, így is fel lehet fogi, Sensation forever :D
(szerk: bocsi a dupláért)

[ Szerkesztve ]

(#13172) mumk1 válasza szirtesp (#13168) üzenetére


mumk1
addikt

Ahhoz képest, hogy a One X és S még a farsorban sincs, nagyon jól mennek ezek a portok. Sebességre nagyon jó, stabil, sokkal több a szabad memória. Valószínűleg nekem a 3.6 és a 4.0 kombinációjából jönne ki a tökéletes Sense. :D :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#13173) szirtesp válasza mumk1 (#13172) üzenetére


szirtesp
tag

Ebben igazad van, ha azok a készülékek kijönnek, biztos még jobbak lesznek a romok.

Amúgy mi az amit a 4.0-ból hiányolsz a képernyő-körbeforduláson kívül?

(#13174) randras válasza pap (#13162) üzenetére


randras
veterán

Akkor no offense, nem volt bennem rosszindulat. Most viszont megint beléd (beléjük) kötök: mi fő alkatrész ezen a telefonon, ha nem a kijelző? :DDD ;]

(#13175) pap válasza mumk1 (#13166) üzenetére


pap
senior tag

Lehet akkor én is megpróbálkozok vele,bt engem nem érint,sosem használtam még,talán még be sem kapcsoltam. :D

randras Én elsősorban arra gondoltam hogy mechanikusan hibásodik meg valami ,és nem csak elkezd porosodni. ;)

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13176) szasz1


szasz1
tag

Én már azt várom kijöjjön a 4.0 Tseknek :/ mert csak telnek a hetek, de csak nemakar jönni :D
szerk: természetesen most az ICS-re gondoltam mint 4.0 :)

[ Szerkesztve ]

(#13177) mumk1 válasza szirtesp (#13173) üzenetére


mumk1
addikt

Az app lista csak vertikálisan görgethető, ezt speciel utálom. A widgetek kirakása is "MIUI" copy, ami nem baj, de nekem a régi, listából kirakás szimpatikusabb volt. A hivás fogatás/elutasítás gombot felcserélték, úgy hogy ma sok embert hívhattam vissza. :DDD
Kb. ezek, egyébként a felülettel nekem más gondom nincs. Bekerült egy új lock screen is, ami a napi teendőket, nem fogadott hívásokat, üzeneteket teszi ki, az nagyon begyere. :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#13178) szirtesp válasza mumk1 (#13177) üzenetére


szirtesp
tag

lehet, hogy csinálok egy backupot és feldobom, csak hogy megnézzem, kíváncsivá tettél :DD

(#13179) pap válasza szasz1 (#13176) üzenetére


pap
senior tag

Szerintem az már ne is jöjjön,jöjjön inkább a Jelly Bean;]

mumk1
Sense újraindulás? Szabad memória?

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13180) randras válasza pap (#13175) üzenetére


randras
veterán

Ez a "ha harmadszorra nem sikerült megcsinálni, kicseréljük" szerintem csak hangerő kérdése, ha másodjára fel kéne mennem oda valahonnan messziről, pl.vidékről, mert az elvileg felső kategóriás telefonom kijelzője másodjára is poros, tudnám olyan hangosan kifejezni az elfedetlenségemet, hogy felvegyék a csere igényt a munkalapra, nektek is ezt kéne. :U

(#13181) #54715584 válasza pap (#13179) üzenetére


#54715584
törölt tag

Gonosz vagy :DDD

(#13182) pap válasza randras (#13180) üzenetére


pap
senior tag

Én még várok vele,amíg zavaró nem lesz ,majd utána. Meg különben is vissza kellene ahhoz zárni.. :U

szirtesp
: Engem is felvértezett. :K

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13183) mumk1 válasza szirtesp (#13178) üzenetére


mumk1
addikt

Nosza, toljad. :) A fényképező is nagyon baba. A sorozat képeket villámgyorsan nyomatja, amiből egyből kiválasztható a legjobb és csak azt menti le.

@pap
Eddig nem volt Sense restart, első indulásnál volt vagy 360MB szabad memória. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#13184) pap válasza mumk1 (#13183) üzenetére


pap
senior tag

A 12es béta is olyan hogy a kezdő felületen nagyon nehéz túljutni? :F

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13185) mumk1 válasza pap (#13184) üzenetére


mumk1
addikt

Nem, az már javítva van. Minden faja, csak a BT nem megy. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#13186) pap válasza mumk1 (#13185) üzenetére


pap
senior tag

Nah már töltöm is... ;]
ez a két mod felmegy rá? 5x5_SSRosie_StockBG, ICS_Sensation_Ext_Quicksettings_v3.2.0_with_Tweaks

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13187) mumk1 válasza pap (#13186) üzenetére


mumk1
addikt

Passz. Csak battery modot tettem fel hozzá.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#13188) Soulles válasza randras (#13180) üzenetére


Soulles
tag

Fel is vették, de ha a gyártó nem bólint rá, nem hiszem, hogy tudnak mit csinálni.

(#13189) Zirowe válasza hülyegyerek (#13152) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szépen figyelj ide: szerintem bátran kijelenthetem, nem kis arccal mondva, hogy többet tettem le az asztalra android és sensation terén, mint bárki ebben a topicban.
Ezek után csak akkor szólalj meg, ha a tudásod legalább 15%-ban megközelíti az enyémet, de addig tartsd magad a fórum szabályzatához.

Ez a sima sensation topic, az xe-nek pedig van egy sajátja.

Baromira elegem van, hogy a topic kb negyede elmegy a többi telefonra, meg minden jámbortalan ember idejön kérdezni, akkor is, ha nincs sensationje.

A tiszteletlenségről nem is beszélve.

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13190) szirtesp válasza mumk1 (#13183) üzenetére


szirtesp
tag

Na fennt van, étnyleg nagyon zsír, de egy kis megszokást igényel. Még marad 1-2 óráig aztán restore az 5.1.6 mert szükségem van a Bluetooth-ra.

(#13191) pap válasza mumk1 (#13187) üzenetére


pap
senior tag

Felraktam,nagyon tetszik. :C

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13192) pap válasza mumk1 (#13187) üzenetére


pap
senior tag

Neked mennyire melegszik evvel a rommal?,mert nekem nagyon. :((

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13193) szirtesp válasza pap (#13192) üzenetére


szirtesp
tag

Nálam is eléggé melegedett, igaz az enyém töltőn volt...

(#13194) pap válasza szirtesp (#13193) üzenetére


pap
senior tag

Holnapra meglàtjuk.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13195) hülyegyerek válasza Zirowe (#13189) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Hiába van szerinted nagy tudásod (ami szerintem rajtad kívül még jópár embernek megvan) az élet olyan rendkívül fontos területein, mint pl. az android rendszer, ha a stílusod olyan hozzá, amilyen.
Eddig mondjuk még nem igazán láttam azt a hatalmas tudásodat meglebegtetni (ugyebár a romtelepítés-leírást sem te csináltad, meg ha jól tudom, semelyiket), de az arcod mindenesetre megvan hozzá.
Szerintem vegyél vissza egy kicsit, és ne akard másoknak megmondani, hogy mit tehetnek , vagy mit nem, inkább koncentrálj arra, hogy bizonyítsd is azt a hatalmas tudásod, és válaszolj az emberek problémáira.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#13196) 19_OsY_81 válasza hülyegyerek (#13195) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

+1

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#13197) Zirowe válasza hülyegyerek (#13195) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Még jó, hogy te nem látod.

Csak az a legalább 3 sensation, amit felélesztettem itt a topicban (ami másnak nem sikerült), az a több, mint 50 androidos készülék, amit unbrickeltem, az a több, mint 400 androidos készülék, amit eddig kezelésbe vettem eddig és az a legalább 3 eljárás, amit kifejlesztettem xda-n, amire más nem jött rá több hónap alatt..

De nem neked kell bizonyítanom.

Tartsd be a fórum szabályzatát és nem lesz problémád.

sz_gabor555: te pedig ne +1-ezzél esztelenül.

Ismétlem: ez a sensation (pyramid) topicja, és kész!

De semmi gond, kb két percbe telik admint hívni ide, hogy mindenkit rendbe tegyen, és az off topicokat törölje.
Ha ezt akarjátok.

Xe, az xe topicba, evo az evo topicba, és sgs II az sgs II topicba!

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13198) csipuka válasza mumk1 (#13172) üzenetére


csipuka
senior tag

A 4.0-n tobb a free memoria? Kerdem, mert nalam a 3.6-on (5.1.4) a Sense idonkent ujraindul.
Mondjuk a lehet a Viber miatt, ami neha behamikayi 100+ mb-ot.

(#13199) hülyegyerek válasza Zirowe (#13197) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Szaladj csak, hívj valakit gyorsan. Szemtelenséget követtek el veled szemben, és ez bosszúért kiált! :DD

Amúgy nem kellene bizonygatnod semmit, ha bunkó módon nem hurrogsz le azért, mert reagáltam egy xe-hez kapcsolódó hsz-re.
Részemről itt az off vége, inkább átmegyek egy másik oldalra fórumozni, ahol segítőkész,és hozzáértőemberek vannak, akiknek nem kell legyezgetni az egojukat, hogy válaszra méltassanak. Mikor másfél hónapja megvettem az xe-t, már akkor is feltűnt , hogy ég és föld a különbség ez, és mondjuk az SGS topik között, mivel ott mindenki kapott választ a kérdéseire, akkor is, ha ezredszer tették fel. Itt meg a nagy büdös semmi....
Szóval a viszont nem látásra.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#13200) pap


pap
senior tag

Tiszta polgárháború folyik itt.. :DDD

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.