Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) Black&White válasza ADAM1337 (#9841) üzenetére


Black&White
addikt

De, használja, pl a Honor is.

#9842 kzkz:
Kint van az OTA csomag L02-re, feljebb linkeltem (szerintem szokás szerint jó L12-höz is).

#9843 doongoo:
Lesz mit faragni rajta, a Developer ág miatt gondolom még csak a saját márkás eszközökkel működik.

#9847 Hzi:
Menüböl nincs rá opció, mást még nem láttam.

#9850 kzkz:
Én ezzel oldottam meg a Vibert: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9852) kzkz válasza Black&White (#9851) üzenetére


kzkz
őstag

Köszi, próbáltam a light manager-t, de nem értem miért jelez a gmail-nél, és miért nem a viber-nél.
A stabil ágon is hibás ez?

(#9853) Black&White válasza kzkz (#9852) üzenetére


Black&White
addikt

Passz, de így hogy van rá egyszerű megoldás a linkelt progival, nyugodtan fogok aludni.
Amúgy én jelentettem nekik HiCare-en (vagy hihonor-on), tegyétek meg ti is. :)

(#9854) Hzi válasza Black&White (#9851) üzenetére


Hzi
aktív tag

OK, köszi. Akkor türelemmel elviselem. :)
Régebben nem csinálta, gondolom, a legutóbbi frissítésben volt.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#9855) zedorf4


zedorf4
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. H6-L04-es telómmal van egy kis problémám. Még B370-essel vásároltam. Szeptember végén a hihonor oldaláról letöltött B521-est tettem fel 3 gombos módszerrel. Néhány napig remekül működött. Majd jellemzően éjszakai időben többször lefagyott. Általában ultratakarékos módban használom. Reggelente nem lehetett magához téríteni (biztos szépeket álmodott :D ). Csak a bekapcsoló gomb hosszas nyomva tartásával lehetett működésre bírni. Ekkor az újraindulás ikonnal indult, de nem volt zene, majd a PIN kód után a telefon csak "félig" üzemelt. Néhány app nem indult vagy a beállítás menü nem akart elindulni. Ekkor egy újraindítás után már rendesen működött. Aztán nem használtam az ultratakarékos módot, de ekkor is produkálta a hibát. Csináltam gyárivissza, háromgombos, gyárivisszát, de nem használt. Néha nagyon forró volt ilyenkor a teló, valami beragadhatott. Ilyenkor az akkuhasználatnál szakadás volt látható, mintha nem működött volna a telefon. A lényeg, hogy mióta a Lolli van fent azóta van gond. Nem tudom vissza lehet-e tenni a B370-et próbából. Nem vagyok otthon ezekben a dolgokban a háromgombost is az itteni leírás szerint tettem fel. Valami rollback file kéne?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#9856) Black&White válasza zedorf4 (#9855) üzenetére


Black&White
addikt

Igen, ha vissza szeretnel terni KitKat-re, szukseged lesz a B500-as rollback csomagra.
Ezt helyi frissitessel kell feltenned, utana pedig mehetsz B370-re.

(#9857) bkiky01


bkiky01
senior tag

Ha facebook-on megnyitok egy hivatkozást, vagy legtöbbször böngészőben, akkor olyanok jönnek be, hogy iphone-t nyertem, vagy, h veszélynek van kitéve a telcsi frissítsek újabb androidra (gagyi verziószámmal..)
Vissza sem lehet lépni, vagy nehezen, van, h reboot.. :W
Ki mit használ ez ellen??

(#9858) mbwrestling válasza bkiky01 (#9857) üzenetére


mbwrestling
csendes tag

Hali!
Nem rég rendeltem kiváló minőségű SINPAX fóliát a Honor 6-osomra. De mivel csak 1 db-ra volt szükségem, ezért pár darab nem került felhasználásra.

Enyhén matt színű, (tényleg csak enyhén ezért nem nyomja el a teló fényét).
Ujjlenyomat álló, tükröződést is megszünteti, vékony, karcoktól véd.
Nagyon jó kis cucc, bátran ajánlom!

Akit érdekel és kellene neki, tudok postázni. Írjon privátban.

(#9859) Black&White válasza mbwrestling (#9858) üzenetére


Black&White
addikt

(#9860) Shingen válasza Black&White (#9859) üzenetére


Shingen
addikt

:)

風林火山

(#9861) Yuri_1 válasza Black&White (#9859) üzenetére


Yuri_1
tag

Nagyon cinikus vagy mostanában. ;)

(#9862) bkiky01 válasza bkiky01 (#9857) üzenetére


bkiky01
senior tag

Erre senkise nem?

(#9863) zedorf4 válasza Black&White (#9856) üzenetére


zedorf4
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Sikerült feltenni, de most majd vagy az fog kiderülni, hogy a teló rossz vagy a teló nem bírja a Lollit. :(

(#9864) Black&White válasza bkiky01 (#9862) üzenetére


Black&White
addikt

Adguard, vagy root jog mellett Adaway (ez az alkalmazásokból is kiszedi a reklámokat).

(#9865) tompyka


tompyka
csendes tag

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni.
A céges levelezés biztonsági beállításai megkövetelik a telefon titkosítását illetve a lezárókód használatát.
5,1 van a készüléken a titkosítás miatt ez muszáj.
A probléma az, hogy ha beállítom a titkosítást és a kóddal történő lezárást a kód bekérésekor nem jön fel a billentyűzet, hogy beírjam.
Ötlet?

Köszi

(#9866) eetee


eetee
csendes tag

Sziasztok! Rootolt b532 L02-nél nem tudom megcsinálni a sim2 4g választo gomb hozzáadását. Bemásoltam a "persist.sys.dualcards=true" sort a teló cust mappájában lévö local.prop-ba, és reboot után semmi sem válozott a beállitásokban. a permissionöket beállítottam.
A local.prop file uccsó sorába illesztettem a parancssort.
Mit cseszhettem el?
Köszi!

(#9867) eetee válasza kopaszsop (#9721) üzenetére


eetee
csendes tag

Igaz azóta nekem is, dobozon lévö imei, ls serial különbözik a telóbol kinyerttel...

(#9868) doongoo válasza eetee (#9866) üzenetére


doongoo
addikt

csak segíteni próbálok:
a cust/unicomelectric/cn/prop mappában lévő local.propba tetted bele?
és ugye idézőjelek nélkül?
és mentetted is?

(#9869) eetee válasza doongoo (#9868) üzenetére


eetee
csendes tag

Pontosan! És még sem akarja..
L02es telókon vajon műkszik ez a mod? Xda-n van erröl egy thread, és ott is van olyan akinek nem müködik a dolog l02-n.
Elég hasznos lenne ha menne, mert az autós kihangosíto miatt az egyes slotban kell lennie a céges simemnek hogy tudjak hivást iditani a gk. konzoljából, viszont a sim2röl megy a net, és hát az edge dög lassú..

(#9870) Black&White válasza eetee (#9869) üzenetére


Black&White
addikt

Keress rá a többi local.prop-ra is és egy backup után írd át őket egyesével.

(#9871) eetee válasza Black&White (#9870) üzenetére


eetee
csendes tag

Működik! 1000 hála!

(#9872) Aladdin81


Aladdin81
csendes tag

Már biztosan volt a kérdés, de időközben jöhettek új tapasztalatok: van vmi előnye a 32GB-os verziónak, ha nem kívánom kihasználni az NFC-t, s amúgy meg van egy 64Gb-os Samsung microSD-m? Köszi.

(#9873) Black&White válasza Aladdin81 (#9872) üzenetére


Black&White
addikt

H6-ba egy átlagosnak mondható Toshiba eMMC került, nem igazán befolyásolja a felhasználói élményt, ha a külső SD-re pakolsz dolgokat.Főleg egy jobb SDXC mellett.
Az új Samuknál bukkant fel a marketing bullshit, hogy azért hagyják ki a bővítés lehetőségét, mert az visszafog(hat)ná a teljesítményt.
Na most az S6-ban valóban egy ütős belső NAND van, viszont nem tudom melyik az a felhasználási terület, ahol számít, ha nem oda másolok, vagy onnan olvasok.

[ Szerkesztve ]

(#9874) Hzi


Hzi
aktív tag

Nekem is megérkezett a frissítés 5.11.16-ra.
És befigyelt az Egészség app. Első blikkre kikapcsoltam. :-)

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#9875) Black&White válasza Hzi (#9874) üzenetére


Black&White
addikt

Nem csodálom. :))
Amúgy ma én is visszatértem Developer-re és hasznos infó lehet, hogy a B532-ről B500 segítségével, egyből lehet menni 5.11.16-ra (akár három gombossal is), nem kell még pluszban a B316/7.

(#9876) Hzi


Hzi
aktív tag

Az Antutu szerint a 3 giga RAM-ból a fele elérhető. Ezt mi okozza, jó így?

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#9877) BorsóKorsodi


BorsóKorsodi
tag

Sziasztok. Ma kaptam meg honor 6 l04-met, 4.4.2. emui 2.3. Szeretném lollipopra frissíteni. Magától semmilyen frissítést nem kínál fel. Kérdésem h az összefoglalóban adott lolliopop romot tegyem-e fel, vagy van már valami jobb link, és hogy csak sd-ről lehet telepíteni(nincs kedvem emiatt venni egyet :S). És melyik legyen 3 gombos vagy helyi frissítés ?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#9878) Kovaratis válasza Black&White (#9875) üzenetére


Kovaratis
őstag

Huhh, mennyi ideig bírtad a stabilt! 😃

(#9879) csapee válasza Hzi (#9876) üzenetére


csapee
senior tag

Jo az, ha kell szabadit fel maganak.

Csapee

(#9880) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Tud a telefon widi-hez hasonló funkciót ?
Ismerősöm P70-én van és a smart tv-n az egész telefon menüjét átdobja wifin, elég korrekt.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#9881) jana000


jana000
újonc

Sziasztok.

Erre a jelenségre van valami megoldás? Eddig f.szán működött, de lolli alatt így reagál a lezárt tokra:

(#9882) gulyasa válasza jana000 (#9881) üzenetére


gulyasa
őstag

Meg kellene próbálni a másik kijelző felbontással...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#9883) Janije24 válasza jana000 (#9881) üzenetére


Janije24
tag

Ezekre az értékekre változtast meg a build propban !

[ Szerkesztve ]

Eladó új Zuk Z2 pro tok: http://hardverapro.hu/apro/zuk_z2_pro_armor_hibryd_tok

(#9884) Kbali válasza BorsóKorsodi (#9877) üzenetére


Kbali
nagyúr

A 3.0-ás emui-t fel kellene ajánlania, a lollit viszont letöltve a hihonor oldalról tudod felrakni. Én helyi frissítéssel csináltam, semmi problémám nem volt.

(#9885) Jacques


Jacques
csendes tag

Tudna valaki segíteni, hogy ennek a témának mi a neve? EMUI 2.3-on ezt használtam, de a 3.1-ben nincs bent és nem emlékszem a nevére.

(#9886) ocsem28 válasza ocsem28 (#9620) üzenetére


ocsem28
csendes tag

Sziasztok.Megoldódott a hanghívás gondom,kicseréltettem a régi simet,ugyanugy nem hallottak,teszteltem a mikrofont jo volt de halk.A flip bőr tok volt a ludas a szilikon része letakarta az alsó mikrofont,ami az usb mellett van alul,nem volt kivágva a helye csak az usb-nél.Jól megszivatott,már majdnem gariztattam :-)

(#9887) Shingen válasza ocsem28 (#9886) üzenetére


Shingen
addikt

usb mellett van alul,nem volt kivágva a helye csak az usb-nél.Jól megszivatott, :) Fasza......

風林火山

(#9888) Kbali válasza Shingen (#9887) üzenetére


Kbali
nagyúr

A nem gyári minőségű tokoknak sajnos van egy ilyen hátulütője.

(#9889) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Hi
azt belehet állítani, h csak akkor legyen bekapcsolva a wifi ha talál olyan hálózatot amire tud csatlakozni?
köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#9890) szegto válasza Bennyboy (#9889) üzenetére


szegto
senior tag

Ha nincs bekapcsolva a wifi, akkor hogy tudna hálózatot keresni?
Egyébként nem nyersz sokat azzal ha ki be kapcsolgatod.

[ Szerkesztve ]

(#9891) Black&White


Black&White
addikt

Nálam elég komolyat gurított ma a Telenor sebességek terén.
Aki lemaradt: a mai nappal, díjcsomagtól függetlenül mindenkinek elérhetővé tették a 150Mbps sebességű LTE szolgáltatást.
Úgy tudom, Telenorék nem számolnak fel adatforgalmat a speedtest-es mérések után, úgyhogy szabadon csekkolhatjátok. :)

(#9892) Hzi válasza Bennyboy (#9889) üzenetére


Hzi
aktív tag

Próbáld meg a WLAn+-t. Intelligens mód, ha ismert WLAN-t talál, bekapcsol (átkapcsol mobilnetről).
A netes beállításoknál találod: Egyebek -> LINK+ -> WLAN+

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#9893) Hzi


Hzi
aktív tag

Mondjuk most épp nekem sem akar működni. :(

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#9894) BorsóKorsodi válasza BorsóKorsodi (#9877) üzenetére


BorsóKorsodi
tag

Erre valaki valamit :S?

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#9895) HeyTchiki


HeyTchiki
csendes tag

Holnap az Extreme Digital-ban, a Black Friday napon, 96 990 Ft helyett 79 990 Ft-ért vásárolható meg a telefon.

(#9896) imiadmin


imiadmin
őstag

Srácok, előre is bocs a láma kérdésért:

eldöntöttem: ma frissítek gyári lollira... :))

ha innen letöltöm a 2015.11.16-i file-t és felrakom "helyi frissítéssel", akkor töröl minden adatot vagy olyan lesz mintha OTA-n jött volna és megmarad mindenem?

(#9897) imiadmin válasza imiadmin (#9896) üzenetére


imiadmin
őstag

most nézem, hogy ez a developer ág... mivel a B532-ről sok jót nem olvastam itt, így akkor mégiscsak maradok 4.4-en... :W

(#9898) BorsóKorsodi válasza Kbali (#9884) üzenetére


BorsóKorsodi
tag

Ja bocs, most vettem észre. Köszönöm.

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#9899) kazsolt válasza HeyTchiki (#9895) üzenetére


kazsolt
tag

Hol láttad elöre az árát? :o

(#9900) tabletta válasza kazsolt (#9899) üzenetére


tabletta
tag

Valószínűleg itt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.