Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) cousin333


cousin333
addikt

Pár gondolat:

1. A cikk első grafikonja szerintem nagyon rossz, nem szeretem, ha a világoskék csík és a "mégvilágosabbkék" csík között kell választanom. Én azt mondanám, hogy határozott, de még nem harsány színek a megfelelők, amik egymáshoz és a háttérhez képest is kontrasztosak. Például sötétkék és sötétvörös.

2. A 3D-s grafikon szerintem necces, sok múlik a kivitelezésen, de henger alakkal, megdöntve nem az igazi...

3. Inkább legyen "igénytelen" Word, Openoffice default (bár az Office 2007 szerintem kifejezetten jó ilyen szempontból), mintsem valami egyéni borzalom. Előbbiek legalább célszerűek, ha nem is annyira tetszetősek.

4. Azzal vitatkoznék, hogy a vonalas grafikon rossz, egyszerűen tudni kell használni. Időbeli lefutáshoz (legyen az FPS vagy hőmérséklet) például ideális.

5. A számozást szerintem is illik nulláról kezdeni. Ha nagyon együtt vannak, akkor (is) föléírni a pontos értéket. És akkor a grafikonról is azt olvasod le, hogy nagyon együtt vannak. Egyes esetekben úgy tűnik, hogy a különbség ég és föld, majd közelebbről megnézve az egyik 62,3 a másik 62,7 FPS...

6. A PNG vagy GIF formátum szerintem is előírás kellene, hogy legyen. Sokkal kisebb méretben szebb eredményt kapunk, mint jpg-vel.

+1 Itt van néhány saját példa. A célnak szerintem megfelelnek, bár azt nem mondom, hogy igazán jók volnának, ahhoz több idő kellett volna. :U

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.