Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TeeJay


TeeJay
félisten

nem rossz szerintem:C
remélem jövőre mégjobb cuccokat fog kiadni az Asus mert ilyen lapot tervezek venni

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2) anulu


anulu
félisten

Gigabyte-ék is igazán kihozhatnák már ezt a lapjukat. szvsz a két tápcsati a lehető legjobb helyen van.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) nRu3


nRu3
addikt

Ennek a lapnak sok értelme van:F Mert ha nforce 4 re akkarok cserélni akkor egyböll vidkártya csere pci-e , vagy új táp vagy táp átalakitó 24atx, nincs viszont dual memoria mivel s754 . Tehát ha valaki pénzt áldoz erre akkor inkább s939 ett ajánlatosabb venni.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#4) ciao


ciao
senior tag

hun van a hűtés a chipről? milyen lesz rajta?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#5) nRu3 válasza ciao (#4) üzenetére


nRu3
addikt

Leszedték hogy láthasuk tényleg milyen chip van rajta, de szerintem aktiv hütéses lehett nézd meg a képet láthatod hogy 5db venti táp foglalat van a lapon Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#6) TeeJay válasza nRu3 (#5) üzenetére


TeeJay
félisten

ó pedig már kezdtem reménykedni hogy az idei év meg a jövő év alaplapjai már passzívan lesznek hűtve

megint a kis hangos ventiket kelljen hallgatnunk?
hát azt ne mszeretném

remélem lész még olyan alaplap amin a chipset hűtést meg lehet oldani passzívan is:DD

de ezen a lapon pl egész pofás már az elrendezés szóval nem akadhat össze a proci meg a VGA hűtés:C

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7) nRu3 válasza nRu3 (#5) üzenetére


nRu3
addikt

Valamiért nem jó a link amitt beraktam:F
Bővebben: link


[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#8) vjannus2 válasza TeeJay (#1) üzenetére


vjannus2
tag

na ha ez a lap kint lesz én meg is veszem ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.