Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagyon jó. Van a szemében valami titokzatosság. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Van még mit gyakorolni :D

(#3) Hasek válasza Crystalheart (#2) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Na, hát éppen arra várok, hogy mondjátok meg, mi a rossz. Nem lesz sértődés, sem harag, csak adjatok tanácsot. :K

Vakegérke: Köszönöm! :R

Üdv. H

(#4) Crystalheart válasza Hasek (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

É nem rajzoltam már nagyon rég, így segíteni aligha tudnék. Mindenesetre ha valósághű képet akarsz rajzolni, akkor először a koponya és az izmok szerkezetét nem árt tanulmányozni - ha meg meséset, az más, sokféle technika lehet rá.

(#5) Hasek válasza Crystalheart (#4) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Manga stílusban készült, és abban is szeretnék megtanulni rajzolni. Ami lényegében mesés.

Öszintén szólva, komolyabb felszerelésem sincs a dologhoz, bár azt sem tudom mi kell. HB, 2B-s cerka, radír, meg papír. :D

Üdv. H

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Khm...
Nem kéne belinkelni kyrabaybee székhelyét? Már csak azért, hogy mindenki számára világos legyen, kiről is van szó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Hasek válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Jogos. Megtörtént

Na, adios mára mindenkinek. Véleményeket továbbra is várom, holnap elolvasom őket, és válaszolok rájuk! :K

Üdv. H

(#8) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, akkor jöjjön a vélemény: nem rossz, de annyira nem is jó. (Most arról ne beszéljünk, hogy én fele ilyen jót sem tudnék rajzolni)

Ami nekem nem tetszik: a fej/nyaktartással teljesen ellenkezik a ruha nyakkivágása, a füle szerintem túlzottan elöl van, és valami nem stimmel a szemével sem. Nem tudnám megmondani, hogy mi, de valami nem.

Na, ez lenne őszinte véleményem. Remélem nem sértettelek meg vele, csak segíteni szándékoztam.

P

SZERK: ja, és azt sem tudom eldönteni, hogy fiú-e vagy lány. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Crystalheart válasza Psychonaut (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ráadásul unszimpatikus csontbőrfeje van. :D

(#10) [balu]


[balu]
tag

Nekem kifejezetten tetszik, pedig ilyet még manga stílusban rajzolt dolgokról sose mondtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...maga a próbálkozás nem rossz...talán aránytalanul nagyok lettek a szemek, az orr tul lent van, és kicsi, a feje széles-lapos, és az álla túl férfias...

...ajánlom ezeket a figyelmedbe...

...meg ezeket mindenképp... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#12) geprombolo


geprombolo
senior tag

Nekem tetszik a szeme, vidám. A szája szerintem lehetne egy kicsit nyitottabb, nem olyan, mint a Niki Laudáé. A füle tényleg elég elöl van. Összességében tetszik, jó próbálkozás. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13) Badman 4ever válasza geprombolo (#12) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én is azt szúrtam ki először, a szemét, nincs eltúlozva, mint a többi mangánál, ezért szupi... :C :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#14) rarri


rarri
senior tag

Nekem nagyon tetszik ! :C Ügyes vagy ! :C

Psycho : Ez a művészi szabadság. :) Nem anatómiai rajz volt a cél. :N

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15) Psychonaut válasza rarri (#14) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tudom. Én csak a kritikámat mondtam el a műről. Hozzátttem, hogy én ilyet sem tudnék. :P

(#16) Eastman


Eastman
őstag

A jobb szemén (a képen bal oldalon) kicsit igazíts, mert szerintem furcsán áll. A fül anatómiailag hátrébb van, nem ennyire elöl a halántékon. A nyak vonala a váll előtt kell hogy legyen (szintén a kép bal oldalán kicsitt megcsúszott a cerka). A mangában a szemek szép kerekek, de nekem így huncut szemekkel is tetszik a rajz. :K

Ügyes vagy, de finomíts még rajta!

Baráti üdv: Eastman

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Psychonaut: Köszönöm a véleményedet. Pont ilyen kritikát vártam. Ebből tudok tanulni. :R

Str8 sk8r: Köszönöm a videokat. Le töltögettem képeket, ahol egy képen egy halom szem van, ilyen manga stílusban. Azokról próbálom lemásolni a dolgokat. :K

rarri; geprombolo; Badman 4ever: Köszönöm! :R

Eastman: A te javaslataidat is köszönöm! Igyekszem megfogadni őket, bár sokadik neki futásra is biztosan lesznek hiányosságok. :B

Üdv. H

(#18) Eastman válasza Hasek (#17) üzenetére


Eastman
őstag

Szívesen!

Áll, orr, száj, frizura perfekt!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19) Shallamea


Shallamea
újonc

A (képen) bal oldali szeme valóban kicsit furán áll, de még egész jó. A füle tényleg nagyon elől van és szerintem nagy az orra, nőhöz képest. Mivel manga stílusban nyomod, ezért a nőknek piszébb, kicsi orruk van. Ha nem is veszel le az orrméretéből, legalább kicsit görbítsd, ne legyen ilyen hegyes. Szerintem a szempilláit egy kicsit jobban ki lehetne hangsúlyozni, ettől még inkább nőies lenne. :K
+Szerintem a válla is lehetne egy kicsit féloldalas.
(Ez építő kritika akart lenni, nekem is vannak hibáim, én is szoktam itt-ott hibákat elkövetni, hol kisebbet, hol nagyobbat. :K )

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#20) Domxc


Domxc
senior tag

Szerintem az állát nem kellett volna így kerekíteni, lehetne kicsit hegyesebb, a szeménél arra figyelj, hogy nagyjából egy volnalban legyen, és a kettő közötti távolság az egyik fektetett hossza legyen. (nem tudom mennyire érted :DDD ) A fülét kicsit feljebb hozhatod, és a homloka is lehet kicsit nagyobb, az orrát hozd feljebb, és a haját kicsit erősebben tónusozd. Alapjában véve szép rajz lett, grat :)

(ezt építő jellegű kritikának szántam, egyébként ha élő portrét is rajzolsz én arra kiváncsi lennék :K )

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#21) darál0w


darál0w
Jómunkásember

(#19) Shallamea

üdv a felszínen

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.