- Ég veled, KEndre! :(
- Ingyen kellene, de tegnapra
- Asszociációs játék. :)
- Milyen mosógépet vegyek?
- Fűzzük össze a szavakat :)
- Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Internet fejlesztés országosan!
- Szólánc.
- Digitális Állampolgárság Program
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
Új hozzászólás Aktív témák
-
7
addikt
Csinálni ugyan nem csináltam (még?), de leltem néhányat:
Logitech Trackman Wheel: Team Fortress 2
Logitech M570: Ultimate Doom
Logitech Trackman Marble: Quake Live (ez utóbbi kicsit más felépítésű, de szintén trackball, ráadásul bal kézzel egerészőknek is jó)[ Szerkesztve ]
-
7
addikt
A pontosságra egy szavam sem lehet, és a jelenlegi elhelyezkedésnél a jelzajjal sincs semmi gondom. Mint írtam, olvastam, hogy a wifi bezavarhat neki, illetve egy bizonyos távon túl már néha akadozik a mutató, ha nincs rendes rálátás a vevőre, de ez a távolság azért nagyobb egy átlagos vezeték hosszánál.
A merülést én is sajnálom, bár az üzemidő egész kellemesnek tűnik, és amúgy is vinnyog majd a cucc, ha merülőfélben van. Egy (már itt is az előbb említett) opcionálisan csatlakoztatható vezeték (mondjuk USB-miniUSB) lenne talán az igazán jó megoldás, mint mondjuk a vezetékmentes Xbox 360 controllerekhez beszerezhető play & charge kit.
A vezetékmentességnek eddig azokat az előnyeit láttam, hogy
- kötetlenebbül helyezhetem el a trackballt, ha épp nem asztalról, hanem mondjuk ölből szeretném használni
- esztétikai szempontból kellemesebb
- az hétszentség, hogy nem fog megtörni a vezeték
- könnyebb utaztatni, mert nem kell a vezetéket ide-oda tekercselni
- amikor ágyból nézek filmet, akkor jó 4-4,5 méterre vagyok a géptől, olyankor jól tud jönni távirányítóként, bár igaz, eddig is megvoltam nélküleDe igen, ott van, hogy
- figyelni kell a tartalék elemre
- ciki van, ha pótelem nélkül merülök le
- nem valami környezetkímélő dolog elemet/akkumulátort használni
- előfordulhatnak vételi problémák
- ha valaki szereti cipelni ide-oda a trackballt, akár el is vesztheti (értsd: elfelejti, hova tette, aztán nem találja meg), mert nincs a géphez kötveAbban viszont (mint azt már korábban is jeleztem) egyetértek, hogy a számomra is egyik legfontosabb dolog, az irányítás esetén tökéletesen mindegy, hogy trackballnál van-e vezeték vagy nincs.
Az M570 egyébként vezeték ide vagy oda nagyon is tetszik, és úgyis csak madzagmentes kiszerelésben van.
[ Szerkesztve ]
-
Integra
titán
ha laptopozol és az ágyon ücsörögsz a tv előtt, akkor azért nem rossz ha a karfán ott a trakball is. kényelmes. vezetékessel nem lehet ezt megtenni. nekem egy microsoft trackball explorer-em van, az madzsagos, sajnos asztalhoz vagyok vele kötve. kár. de ez van, sok-sok éve nem gyártják már, ami számomra érthetetlen..
...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...
-
hoffman_
nagyúr
Nálam kevés paranoiásabb van "elektroszomog" terén, mégis úgy vélem, hogy egyáltalán nem hülyeség, hogy wireless, még a kialakítását tekintve sem. Ha már ennyire bele akarunk kötni, a vezeték is bocsát ki neked, csak a szőrszálhasogatás végett
"The time you enjoy wasting is not wasted time."
Új hozzászólás Aktív témák
lo Górcső alatt a Logitech Trackman Wheel utódja
- Rekordbevétel az Apple-nél a csökkenő iPhone érdeklődés árnyékában
- Évek óta ígért funkcióval egészíti ki a DirectX 12-t a Microsoft
- Akvarisztika
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Renault, Dacia topik
- Metal topik
- Hobby elektronika
- Apple notebookok
- Interactive Brokers társalgó
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- Apple iPad Air 6.gen. M2 (2024) 11" 128GB WiFi + Cellular - (Space Gray) - Csak 1db!
- Munkagép Fujitsu Celsius i7-7920hq 16gb ram 256gb SSD Nvidia 4gb dedikált win11
- Eredeti dobozával eladó MOTO E13 2gb 64gb Független
- Vegance Rgd DDR5 Memory 4x16Gb EXPO
- Apple Watch SE 2020 40mm Rose Gold színben extra szíjakkal (Istyleban vásárol)
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest