Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) KEndre válasza casenoid (#12) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Tisztelt Casenoid, biztos sokban igazad van, érzelmileg én is azt mondom, sokkal jobban éreztem magam mondjuk a Fonóban vagy a kultúrházban a félhomályban, csak hogy Krisztiánék - teljesen érthető módon - az utóbbi néhány évben már annyira nem ambícionálták a Hacktivityt... vagy a vég, vagy egy szponzorált megoldással lehetett tovább menni...

Azért még szeretnék kicsit harcolni, hogy akármennyire üzleti érdekeltségű is lesz ez a rendezvény, a fiatal hackerek valahogy jövőre is beférjenek a keretek közé, legyen szakmailag vállalható a fősodor, a marketing pedig valamelyik kisteremben és a folyósokon maradjon. Ha ez nem így lesz, kell egy másik rendezvényt találni. De én most úgy látom, a tulaj sem akarja (nem lehet érdeke) az eddig bevált hagyományokat megváltoztatni.

Bízzunk benne, hogy jövőre 4-5 szekcióban sok tehetséges fiatal, ma még nem ismert szakembert ismerhetünk majd meg, s egy nemzetközi hackerkonferencián találkozhatnak mindazok, akik ezt az izgalmas szakmát művelik... profiként vagy műkedvelőként.

Az aggályok néhány hónappal ezelőtt egyébként bennem is megfogalmazódtak.

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.