Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#147) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na de kit érdekel még a 470 OC, mikor ENNYI késéssel, EKKORA fogyasztással, TÚL MAGAS áron, TÚL MAGAS hőmérsékleten, elveri egy szerény OC-s 5850?
HE?

Ami már nem neked szól:
ATI-nál említve volt hogy nem olyan sima a megjelenítés még a magas képkockasebességnél sem.
Ami ATI kártyám volt eddig (7500, 9600XT, X1950, HD2600, HD 3850, egyiknél sem tapasztaltam ilyet, pedig nagyon háklis tudok lenni kis dolgokra is, ha játszom (bár szerencsére nem játszom már annyit mint rég, ez a mostani konfigomon is látszik).
Nemrégiben volt szerencsém élőben működés közben szemlélni egy 5870-et, és valóban létezik a dolog. Nem is tudom minek lehetne nevezni, mintha a vsync lenne rosszul beállítva, de passz. Nem vészesen zavaró, de azért látható.
Gondolom látja az ATI is, és igyekeznek kijavítani.
Szóval bocs már, de én ezt nem tekintem olyan hátránynak, ami miatt játékosként inkább ezt a gázbojlert kéne megvennem. (Ami hosszú távon tutira meglátszana a villanyszámlámon is. :DDD )

Értem én hogy nV fanként nehéz felfogni mindezt, mert az ár megy majd lejjebb, a kártya a felépítésében elég újszerű, és végül is teljesíti amit kellett volna fél évvel ezelőtt, de ez már sajnos nem elég...
És hol van még az utódja? Hányszor nevezik majd át a Fermit?
Mert az ATI gondolom nem áll rosszul a 6***-es szériával.

Logika, emberek, fogyasztás, hőtermelés, ár/érték.
Ez nagyon kevés így a zöldektől.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.