Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#794) CactuS válasza Kiskokó (#791) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem flottakezelős tapasztalataim vannak, tehát jellemzően új autókról beszélünk, átlagban 3-5 éves korig, durván 200k km alatt . Prémiumoknál amint lejár az ingyenes időszak és a rövid garancia - mert ugye ez nem kia, hogy 7 évet adjon - vastagon fizeted a "prémiumot" még a kopó alkatrészeken is, mellé ott van az is, hogy egy 3 éves prémiumra 25%-os visszavásárlást ad a márkaképviselet. És akkor még a prémium szerviz érzéstől nem is beszéltünk (ha-ha-ha). Az audi ilyen téren nálunk még a jobbak között van, a tróger díj a BMWé. Szóval vastagon drágább egy prémium fenntartása, főleg az elején, ha beleveszed az amortizációt is.

A példáid viszont eléggé sarkosak (pl. asszonynak is van, igaz normális váltóval és gombokból is fenntartható. 20kból megvan a komplett vezérlés csere pl), de ha kell tudok BMWből én is olyan példát hozni, hogy gari lejárta után az autó árának felét hagytuk ott egy kormánymű miatt (120k kmnél).
Mondjuk a BMWink legálabb nem okoztak balesetet, mint idén karácsonykor az infinitynk, ami leállította magát egy elkerülő úton a belső sávban. Bár a sofőr nem sérült annak ellenére, hogy 4en mentek bele, szóval legálabb biztonságos. ;]

De nem beszólás volt, tényleg csak egy ártatlan vicc. Mindenki azt vesz, ami neki tetszik vagy szeret, csak azt hittem ülni fog a poén magyarázat nélkül is. :B Irány vissza a GTA! :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.