Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#360) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Ma jött meg a gopro hero 3 black-em. Örülés meg minden. DE! Az akksija annyira offos volt, hogy elsőre (lcd touch backpack-el vettemŰ) bevillant a kép aztá pitty pittty pitty lemerülés. Töltőre ráraktam. a saját usb kábelével. piros lámpa elől virít, hátsó villog. Oké mondom töltés. Ott is hagytam órákra. Hazaértem nemrég. Kapcsolnám be. Semmi. se hang se fény sesemi. A piros cucc már nem ég.

Elem kivesz, sd kártya kivesz, visszarak. Semmi. Meg se nyikkan. többször kipróbáltam pc-s usb töltő, mobilos usb-220as töltő stb mindnél kigyulladt a piros de kb 10-15 mp elalszik.
A sok szarakodás után egyszercsak megindult. 3 pitty. A kis kvarckijelzon latom az usb connectiont. PC (win 7 64bit) felismere, telepítete a drivert és úgy tűnt tölt és jó. De ár mp megint és sok pitty (lemerülés hang?) és ledobja magát kikacs. Megin semmi se kép se hang.
Usb töltő kihúz, kártya kvesz, akksi kivesz vissza, töltőre(pc-ről meg nem pécéről is) rárak. néha megin bekapcs egy pár mp aztán semmi. Ennyire fos lenne a töltés, hogy nem tudja ennyire se összeszedni magát. az anyjuk p****áját azért ennyi zsetonért ez szerintem ultra ciki. Szarakodjak it pótakksival (7500ér pff) vagy más más töltő(usbs) fejekkel?
Olyan mintha elkezdené tölteni(ill a kvarckijelző szerint el is kezdi) aztán abbahagyja. Mingyá falhozbaszom az egészet!
Van valami ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.