Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) fillesy válasza gilfoyle (#799) üzenetére


fillesy
csendes tag

A válaszok:
- NEM bővíthető memóriakártyával
- NINCS benne FM rádió
- GPS használható
- összeszerelés nem recseg (kivéve DonMedve-nek aki vehetne már egy új hátlapot végre :) )
- amire neked kell szerintem jó lenne, de kté dolgot azért megjegyeznék
- a kamera nagyon alap, tehát nincs point-to-zoom (nem oda fókuszál ahova mutatsz)
- a videókamera nem tud 720p-ben felvenni
A teló hardvere egyébként ugyanaz mind a Samsung Galaxy S csak annyi a különbség hogy van benne NFC, nincs neki GorillaGlass üvege és a már fent említett dolgok.

Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#802) Colani válasza tonyi (#797) üzenetére


Colani
tag

A cyan romban van magyar nyelv...volt fent nekem,de a gyarinal ugysem lesz jobb

(#803) gilfoyle válasza fillesy (#801) üzenetére


gilfoyle
őstag

Koszi, fillesy es DonMedve!
A radio hianya kibirhato, csakugy mint a memoriakartya hianya.
A GPS hasznalhatosaga remelem nem a "neha mukodiket" jelenti. Arra viszont tenyleg szuksegem lenne.
A kamera elfogadhato kepeket keszit?
Mennyire stabil a gepezet? Gondolok arra, hogy a sok frissites hatasara nem szokott lefagyni?
Milyen a fogasa? Nem csuszik ki a kezbol?

[ Szerkesztve ]

(#804) DonMedve válasza gilfoyle (#803) üzenetére


DonMedve
addikt

A memóriakártya annyira nem hiányzik mivel raktak bele rendesen flasht.13GB marad szabadfelhasználásra.16GB van összesen.
A GPS nálam mindíg működik szabadtéren elég pontosan be is fog.Nálam általában 10-20mp alatt megvan a kapcsolat.A rendszer nagyon stabil és folyamatos.Nálam sem fagyás,sem semmi negatív élmény nem volt eddig.
A fogása jó,Én elég nagydarab ember vagyok,nagy tenyérrel áldott meg az Élet,de stabilan tudom tartani,nincs azaz érzetem,hogy elejteném.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#805) palesz53


palesz53
senior tag

ömlesztve...

örülök hogy más is leírta, de tényleg: minek is kéne erre főzött rom? sztem is felesleges... a legújabb sw verziók úgyis erre (is) jönni fognak, annál újabbat (meg jobban optimalizáltat) az xda-n se fognak prezentálni...

nem recseg; a gps gyors és stabil; memkártya jó kérdés - ha sok videót akarsz felvenni (vagy tárolni), akkor azért véges, de ha ez nem téma, akkor bőven elég; fagyás még 1x sem volt, a csupasz robot stabil és gyors; kamera - szerintem telefonhoz képest jó képeket csinál, ha "csak" ennyi az elvárás, akkor azért sztem a mezőny átlagánál pöppet jobbat nyújt; izzadt kézben nem atomstabil a fogása, ettől eltekintve - az én vékony, görbe ujjaimmal, és nem túl nagy tenyeremmel - kényelmes biztos fogást ad

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#806) adabra


adabra
senior tag

Sziasztok,

van itt valaki, aki Nexus One -ról váltott S-re? Elég sürgősen vennem kell egy telefont, és ezek szimpatikusak. Az ebay-en < 300 USD lenne egy Nexus One, ami kb 55 kHUF. Nagyjából a fele a Nexus S hazai árának.

Megéri a különbség? (Tudom, a garancia...)

Kösz

(#807) rerros válasza gilfoyle (#799) üzenetére


rerros
tag

rádió nincs benne. külső SD-vel nem bővíthető, a belső usb tár 13GB-os, sztem elégnek kell lennie. gps gyors (kb. fél perc alatt talál jelet nekem, de ez helyfüggő). recsegés nálam nincs, akku másfél napig bírja intenzív használat mellett, kevés használat mellett 2 nap. személy szerint tökéletesen meg vagyok vele elégedve. ami nem jön be, hogy ujjlenyomatmágnes. meg a porszemek berakodnak a képernyő üvegjének illesztésénél.

[ Szerkesztve ]

(#808) n0_gAboR válasza adabra (#806) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Szerintem az ebay-es Nexus One-t hasonlitsd az ebay-es Nexus S-el, es a hazai (GSM boltban kaphato) Nexus One-t a hazai Nexus S-el.

A Nexus One-nak nagyon sok gyerekbetegsege, es hatranya van az S-hez kepest.

Nexus One Elonyok:

- szerintem masszivabb, premium hatasu kasztnija van a One-nak (viszont az alu boritason a durvabb karcok sokkal jobban meglatszanak, cserelni is dragabb, az S-re a legdragabb helyen is 4000 egy uj gyari hatlap)

- A One bovitheto SD kartyaval (ez speciel engem egyaltalan nem erdekel)

- A One ha jol tudom tud 720p-ben rogziteni (1280x720), a Nexus S gyarilag csak 720x480 videot vesz fel (elkepzelheto hogy valami hack-el ez is tudja a 720p-t, nem tudom)

- A One olcsobb :)

Nexus One Hatranyok:

- A One-nak csak "dualtouch" a kijelzoje, szinte csak pinch to zoom hasznalhato a tobb ujjas gesztusok kozul rendesen (hasonloan a kortars telokhoz, pl: Desire). Multitouch-ra csak alig alkalmas a kapacitiv erzekelo, neha felcserelodo tengelyekkel, vizszintes es fuggoleges iranyoknal jelentkezik az anomalia. Video: [link]

Az S kijelzoje multitouch szempontbol tokeletes, 5 ponton erzekel hibatlanul.

- A masik bug ami elo szokott jonni a One-nal, hogy hidegben, illetve toltore dugva (foldeletlen konnektor, vagy nem szabvanyos tolto) neha "megbolondul" a kijelzo, erzeketlenebb lesz, vagy olyan helyen erzekel ahol nem nyultal hozza. A foldelessel lehet valami problema. Hasonlo issue jelentkezett nalam Milestone 2-nel is neha. Video: [link]

S-nel ez a dolog egyaltalan nem jelentkezik

- Nagyon fontos elonye az S-nek, hogy itt a programok szamara 1 GB hely all rendelkezesre, ez boven eleg. One-on ez szaz valamennyi mega, nagyon hamar betellik, meg a gyari sd-re telepites hasznalataval is (egy resze a programoknak a belso memon marad minden esetben).
Ha sok programot hasznalsz One-on, mindenkeppen root kell, es app2sd hasznalata ext2 particioval, hogy a programjaid elferjenek. Szukseges meg egy gyors SD kartya, hogy megfelelo sebesseggel induljanak a programok a memokartyarol - szoval maceras.

- Az S-nek nagyobb a kijelzoje, itt mar portrait modban is kenyelmes a szovegbevitel. (A telo viszont alig nagyobb, kenyelmesen hasznalom 1 kezzel)

- Az S-nek gyorsabb a procija, viszont a 3D-s teljesitmenye JOVAL nagyobb (majdem 2x ese az iphone 4-nek)

- Az S akkuideje jobb.

- Az S-nek jobb a hangja, ipod/iphone-okkal is vetekszik a hangchip minosege.

- Az S rendelkezik elolapi kameraval is, videochat-nal johet jol (amit ugye az uj GTalk is tamogat mar 2.3.4 ota !)

- Az S kameraja szebb kepeket csinal

- Az S rendelkezik az NFC technologia tamogatasaval, ennek terjedeseig meg varni kell tovabbi NFC-s telok megjelenesere:)

- Az S-re egy kicsit elobb erkeznek meg a frissitesek, egyelore ez az 1. szamu Nexus. Igazabol ez elhanyagolhato kulonbseg.

Ezek utan a dontest rad bizom. :)

Meg annyit hozza teszek, hogy nekem ez az 5. androidos telefonom (Hero, Milestone, Desire, Milestone 2, Nexus S), de az elso, amivel abszolut meg vagyok elegedve, szoval en mindenkeppen csak ajanlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#809) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Akit a Nexus S kamerajanak minosege izgat erdemes ezt a forumtopicot csekkolnia: xda-developers - Offical Nexus S picture thread

[ Szerkesztve ]

(#810) adabra válasza n0_gAboR (#808) üzenetére


adabra
senior tag

Köszönöm a választ, igazán alapos - és hasznos.

Nekem kinézetre a One jobban tetszik, klasszikusan szép és elegáns db. Az S kicsit tucat Samsung forma, igaz még nem fogtam a kezemben. Majd megnézem.

A One-ban nagyon jó dolog a led-es trackball, ami villog, ha esemény van. (most rákerestem, és azért szerencsére az S-re is létezik megoldás )

A video felbontás hidegen hagy, bármelyik előrelépés a hétvégén vizihalált halt Commtiva Z71-esemhez képest.

A One "multitouch" betegségeiről hallottam, de valójában mire jó a 2-nél több érintés a gyakorlatban?

A memória dolog viszont tényleg nyomós érv.
De a 170 usd különbség az ebay-en is az...

[ Szerkesztve ]

(#811) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Hy!

Rootolás közben asszem eltoltam valamit.
Ez alapján próbáltam összehozni:
root
Későn vettem észre, hogy a superboot xxjk8,az enyém meg xxka3.(9020as)
Most nem tölt be a rendszer, csak kiírja, hogy google, oszt megáll.A recorvery menüt elérem.Van tippetek, melyik superboot jó hozzá?Mert nem igazán találtam ehhez valót.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#812) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Alapállapotba valahogy visszarakni???

(#813) Colani válasza jackbacsi87 (#812) üzenetére


Colani
tag

Szia...En is jartam igy es szervizbe vittem ott csinaltak meg gariba...be voltam carva,de mar minden ok

(#814) jackbacsi87 válasza Colani (#813) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Külföldön kaptam ajándékba, garancia nélkül, ráadásul bő 1hétig még nem leszek Magyarba.Legrosszabb esetbe beviszem, köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#815) csabibmx


csabibmx
tag

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem.
Gondolkodok teló vételen és a Nexus S is lehetségesek között van.
Az első Androidos telóm lenne (eddig csak Symbian volt).
Szóval bocs ha hülyeséget (is) kérdezek.
1. van e olyan alkalmazás vagy mód ami kijelzi a nem fogadott hívásokat,olvasatlan üzeneteket láthatóbban mint a fenti ikonsoron.Úgy értem hasonlóan mint egy hétköznapi teló.Esetleg a kezelő gombok felvillanásával való értesítés lehetősége?Mint Blade-nél.
2.Újabb szoftverrel van e javulás videó terén esetleg várható e javulás.
Olyanra gondolok mint a Motorola Atrix esetén,hogy beígérték a kamera javulását (1080p) a jelenlegi 720p-ről egy szoftver frissítés után.
3.DivX,Xvid lejátszására alkalmazás gondolom létezik a marketen csak le kell tölteni.?A készülék maga támogatja a lehetőséget.?
4.Wifi,Bt,offline,stb. kezelése megoldható e olyan formában mint pl a Galaxy S esetében a felülről lehúzható tálcáról.Máshol olvastam,hogy van erre megoldás,meg tudjátok ezt erősíteni?
5.Skype,Fring tényleg gond nélkül megy akár videóval is?
6.Van valami módja,hogy összekösd tv-vel (hdmi dokkoló,3,5 jack-rca)?
7.Általános elégedettség a tulajoktól.Kinek mennyire vált be?
Mennyivel "rosszabb" választás az lcd kijelzős változat?Bár azt már olvastam itt,hogy nem éri meg az amoled a +40k-t.?
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#816) Colani válasza csabibmx (#815) üzenetére


Colani
tag

Szia...en eppen az eladasan gondolkodom,de nem azert mert vmivel nem lennek megelegedve!!!
A divx lejatszasahoz progi kell alapban nem viszi.a nemfogadott hivasok emailek stb megjelenithetok...alap rom nem tudja a statusbar lehuzasanal a kulombozo dolgok megjeleniteset es esetleg kapcsolasat,de erre vannak widgetek...
az hogy a videofelvetel javul e azt nem tudom,de szerintem igy sem rossz.
nekem a desire hd formara jobban tetszik ezert is szeretnem eladni.igy ha vkit erdekel 80000 fteet elviheto...
mindenkinek szep napot

(#817) Colani válasza jackbacsi87 (#814) üzenetére


Colani
tag

Biztos otthon is meglehet butykolni,de en nem mertem neki allni:)
most is gyari rom van rajta rootolni nem merem viszont ugy kaptam meg a szervizbol,hogy a kis lakat nyitva van :C

[ Szerkesztve ]

(#818) palesz53 válasza csabibmx (#815) üzenetére


palesz53
senior tag

1 van, market, meg egyéb helyek... (widget képében minden megoldható, és oda teszed, ahová csak akarod, vagy kézreáll)
de rá fog állni a szemed, meg az agyad a notification bar-ra

amúgy ez is egy hétköznapi teló :DDD

2 ki tudja...
motorola meg annyi mindent ígért már, aztán vagy lett belőle vmi, vagy nem...
(Európára meg amúgyis tesznek nagy ívben)

3 market (pl arcmedia, de van más is)

4 widgetek (akár desktop visualizerrel), vagy akár elixir, az is szerkeszthető

6 sajna itt csak dlna (meg persze ahhoz a wifi)

7 pár hiányossága ellenére nem kéne más robotos teló (nincs notification led, meg tv-re csak dlna-val tudom "kötni" - az elsőnek nem örültem, de ma már nem hiányzik)
sclcd szerintem semmivel nem rosszabb, mint az amoled (max picit többet fogyaszt)

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#819) MichaelSD válasza palesz53 (#805) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem eddig a főzött rom a Market eléréshez kellett, de mindig a gyári, alap ROMot tettem fel. Én se látom sok értelmét a főzött romoknak.

Azt hiszem aki a Google szolgáltatásokat használja az marad az alapnál. Aki csak androidot akar, de nem kell neki Gmail és tsa. az feltehet főzött romot.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#820) csabibmx


csabibmx
tag

Köszi a válaszokat. :R
Még az érdekelne,ki hol vette (itthon) melyik boltot ajánljátok vagy melyiket nem és miért?

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#821) rerros


rerros
tag

melyik app tud lejátszani .aiff fájlot?

(#822) palesz53 válasza rerros (#821) üzenetére


palesz53
senior tag

pl: [link]

csabibmx - én Németo-ból rendeltem

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#823) DonMedve válasza csabibmx (#820) üzenetére


DonMedve
addikt

T-Mobile.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#824) rerros válasza palesz53 (#822) üzenetére


rerros
tag

kösz, de egyik sem jön be :)

más:

nektek hogyan működnek az online flash játékok? nekem pl. ez a játék www.tyrantonline.com Opera Mobilal nem műxik. gyári böngészéovel pedig elég lassan megy, de az is csak akkor, ha mindig meg-megérintem a képernyőt. ezt nem tapasztaltátok?
tehát megy az animáció egy ideig (fél másodperc kb.) , aztán leáll, majd ha megérintem a képernyőt újra továbblendül....

(#825) DonMedve


DonMedve
addikt

Valaki mondta,hogy a GPS nem a legjobb.Namost végre,sikerült kipróbálnom tegnapelőtt.Szerintem nincs vele semmi gond.Gyorsan bepozícionál,pontosan mutat,pikk-pakk újratervez,szóval szerintem nincs evvel gond. :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#826) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

HTC Desire HD-m van és el akarnám cserélni Nexus S-re! Szerintetek megéri?

(#827) DonMedve válasza FuRiONight (#826) üzenetére


DonMedve
addikt

Hát az akku üzemidejét,és a frissítéseket leszámítva,sokkal előrébb nem lennél ezzel.Legalábbis szerintem.Ha ezek nem lényegesek szerintem ne cseréld el,Én nem tenném.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#828) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Az a gond h a mindennapokra nagyollom a HTC-t, otthon nagyon jó, de tényleg nagyon gyorsan lemerül.

Vagy Nexus S vagy még a Galaxy S jöhet szóba.

(#829) palesz53


palesz53
senior tag

hát akkor sztem nexus s... :D

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#830) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Mi az előnye és a hátránya sztetek a nexus s-nek?

(#831) DonMedve válasza FuRiONight (#830) üzenetére


DonMedve
addikt

A Galaxy-nak csak hátránya van a Nexushoz képest.Nemsok,pl a vaku,a rendszerfrissítés mindenképp a Nexus javára dönti a mérleget.Egy előnye a Galaxynak,hogy tudja a 720p-s videót,de már tárgyaltuk itt a topikba,hogy lehet nem véletlen,hogy a Google nemet mondott erre a szolgáltatásra.Meg erre nincs annyi főzött ROM mint arra,mert nincs szükség rá.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#832) FuRiONight


FuRiONight
őstag

A legnagyobb problémám, hogy míg a galaxy s super ameled-el van addig a nexus s csak slcd-vel, és szerintem látváyos a különbség! Szerintetek?

(#833) DonMedve válasza FuRiONight (#832) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem a wave-be volt SAMOLED,de nem voltam elájulva tőle.Dehát kinek a pap...!De akkor rendeld meg külföldről,UK pl. és az SAMOLED-es lesz.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#834) Colani válasza FuRiONight (#832) üzenetére


Colani
tag

szia..:):)

lehet velem cserélnéd a dhd-t?:-):-)jol fontold meg a cserét minden jót:-);-)

(#835) adabra válasza FuRiONight (#832) üzenetére


adabra
senior tag

Nem tudom, tudod-e, de a Nexus S SLCD verzió tömege 140 g, míg a SAMOLED 129 g.

(#836) Colani válasza adabra (#835) üzenetére


Colani
tag

na ezt én sem tudtam... :) :)

(#837) palesz53 válasza adabra (#835) üzenetére


palesz53
senior tag

azért előbb mérje le vki, mert a nexus s honlapján nem egy adat hibás (volt)...
lehet, hogy csak onnan erednek az adatok, amelyeket sok weblap felhasznál

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#838) adabra válasza palesz53 (#837) üzenetére


adabra
senior tag

Ezt lapozzátok végig. Nemcsak nehezebb, de egy kicsit vastagabb is.

(#839) csabibmx válasza adabra (#838) üzenetére


csabibmx
tag

Én is tervezem az slcd-s változatot megvenni de ezen képek után sem hiszem,hogy megérne +40-et az a pár tized mm,meg 11gramm. :F
A mostani telóm is 140g,legalább nem lesz szokatlan. :C
Ráadásul az utolsó képen (a samoleden a fekete az fekete) nekem az slcd jobban olvashatónak tűnik. :B
Persze kinek a pap kinek a papné.

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#840) rerros


rerros
tag

nemsokára jön a nexus 3 :)

(#841) csabibmx válasza rerros (#840) üzenetére


csabibmx
tag

hááát ha holnap kiadják de annyin kezd az ára mint a nexus 2 és úgy is esik akkor talán karácsonyra elérhető árú lesz. :D

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#842) palesz53


palesz53
senior tag

és pláne ha igaz lesz a pletyka, hogy 4 magos tegra 3 procival jön... akkor tuti nem aprópénzért mérik majd... :DDD

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#843) vikkboy


vikkboy
tag

Hali!

Nemrégen vettem a vodánl egy nexus s-t, eddig nem volt okos telefonom, sok nézelődés után úgy döntöttem, hogy nexus s lesz a vége (mindenképp a friss oprendszer miatt vettem ezt a telefont, úgy gondolom, hogy a google nem ad ki szar dolgot). Amikor megkaptam nagy volt az öröm, lemerítettem majd feldugtam bekapcsolt állapota kb. 8 óra hosszára, nem sikerült feltölteni 100% az akkut, gondoltam biztos elsőnek nem lehet hát 3. alkalommal sem töltötte fel 100% aztán felraktam barrery doctor nevű programot semmi változás nem történ, majd jött a szerintem hatásos módszer ROOT. Töröltem a battery log fájlt, nem segített majd felraktam a battery calibratort ami egy magyar fejlesztésű cucc, 8 órán keresztül vártam, hogy 100%-ra töltse de nem hozta a várt eredményt. Sokan panaszkodnak hasomló jelenséggel, de mi a megoldás?

Szerintem ez nem nagy gond, szeretem ezt a telefont, és ha valaha fogok venni másikat az is nexus lesz.

csa
Viktor

(#844) DonMedve válasza vikkboy (#843) üzenetére


DonMedve
addikt

Semmi!Nem is fogod feltölteni 100%-ra.Már itt a fórumon is volt téma,valszeg az akksi védelmébe van így.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#845) n0_gAboR válasza vikkboy (#843) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Direkt van igy, ne zavartasd magad emiatt.
Igyis ez legjobb rendelkezesreallasu telefon ami nalam jart (az androidosok kozul - Desire, Milestone 1, 2, Hero, G1)

(#846) n0_gAboR válasza rerros (#840) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Szerintem legkorabban az ev vegi Ice Cream Sandwich debutalasakor fogjak kitolni - ugyanugy mint ahogy a Nexus S-el a Gingerbread erkezett.

(#847) vikkboy


vikkboy
tag

re:

megrendeltem a zagg fóliámat, ha kell valakinek 25% kedvezmény akkor itt van 2 db, mától számítva 7 napig lehet felhasználni.
3,4 usd ért hozzák házhoz a megrendelt terméket postán.

RE: Your recent ZAGG order # EUxxxxxxx (szerintem order kód nem kell hozzá)

We are happy to offer you a pair of 25% off one-time-use discount codes to share with two very special people in your life. Anyone will love receiving a ZAGG.com discount code, from friends to family to coworkers and all the people in between (you could even keep them for yourself or share them on Facebook and Twitter - we promise not to tell). Your discount codes are good for up to 3 items only (Not all products are eligible for discounts and promotions including the ZAGGmate).

These discount codes expire in 7 days, so notify your friends today!

zdzbnj43
zdzb7ja4

This is a limited time offer so please check out ZAGG.com before it expires on June 10th, 2011 at Midnight MDT (GMT -0600).

(#848) rerros


rerros
tag

biztos én vagyok életképtelen, de hogy a fenébe lehet ÜRES sms-t küldeni alap üziküldővel? :F :F

(#849) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!

Ez alapján próbáltam rootolni a telóm:
L:http://www.addictivetips.com/mobile/how-to-root-nexus-s-with-a-single-click-using-superboot/]root
Most bekapcsolásnál bejön a google logo, és lefagy. Bootloadert elérem.
Szervíz azt mondta, mivel külföldi(i9020,bootloader version:i9020xxkas,ráadásul gúglitól kaptam, gari sincs hozzá) nem tud vele mit kezdeni.
Wipe data/factory reset, wipe cache partition megvolt.

A teló memóriáját a gép a következőként ismeri fel:
Windows:
Sima bekapcsolás:felvillan a meghajtó ikonja,eszközkezelőbe megjelenik f:\ként
bootloader:eszközkezelőbe Android 1.0 sárga felkiáltójellel, teló kiírja, hogy:
usb control init
usb control init end
bootloader+recorvery:felvillan a meghajtó ikonja,eszközkezelőbe megjelenik f:\ként

Linux alatt:
Sima bekapcsolás: Android UMS Composite meghajtó jelenik meg(nincs rajta adat,nem tudok rá másolni)
bootloader: semmi, teló kiírja, hogy:
usb control init
usb control init end
standard_set_configuration
bootloader+recorvery: Android UMS Composite meghajtó(nincs rajta adat,nem tudok rá másolni)

Valakinek bármi ötlete?Vagy mehet kukába?(xda-n is felteszem a kérdést, de számítok az itteni bölcsekre!!)

[ Szerkesztve ]

(#850) bosa válasza jackbacsi87 (#849) üzenetére


bosa
tag

Leszeded netről a teljes romot ami most rajtavan, kiveszed belőle a boot.img file-t bemásolod a superboot mellé.
Telefon csatlakoztat bootloader módban.
majd a superboot mappájából kiadod ezt a 2 parancsot:
fastboot-windows.exe flash boot boot.img
fastboot-windows.exe reboot

és elvileg újra elindul.Nekem így helyrejött annó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.