Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) daniel909


daniel909
addikt

hy emberek!
SE x10i-ről megyek át és az nagyon laggol meg rosszul érzékel, meg lassan.... szóval egy kalap sz.. a kérdés hogy ennl a telefonnál is fenn áll ez? szóval görgetéskor várni kell 0,3mp-et hogy meginduljon?? mert ez engem nagyon idegesítene, és az iphone kicsit jobban reagál (csak nem akarok iphone-t a zártság miatt.)
Kipróbáltam a telot, és volt egy kis késés, de szerintem régebbi szoft volt rajta.. az új szoftal mik a tapasztalatok?
Ja és annyi hogy erre ráfog menni a fagyiszendvics? köszik
végezetül: meglehet csinálni launcher nélkül, hogy vizszintesen lehessen lapozni?

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#952) palesz53 válasza daniel909 (#951) üzenetére


palesz53
senior tag

már ne haragudj, de sztem előbb nyugodjál le, és találd ki, mit is akarsz!
kompromisszumot kell kötnöd! a droid sosem lesz olyan smooth, mint a szifon (szerintem iphone-on az animáció nagyon kellemesen félrevezeti az embert, mert egy sgs2 sokkal gyorsabb - csak meg kéne végre érteni, hogy más a 2 rendszer)

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#953) MichaelSD válasza daniel909 (#951) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ha így kérdezed akkor "laggol".

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#954) PanVene


PanVene
csendes tag

Hello!

Tegnap lettem egy i9023 boldog tulajdonosa. Két nappal ezelőtt elmentem megnyomkodni az Allee-ban található hivatalos Samsung üzletbe, ahol kiderült, hogy az árát nemrégiben 150.000Ft-ról 85.000-re módosították! Ez független, áfás, 2 év garanciás telefonra vonatkozik!
Ennyiért ilyen feltételekkel sehol máshol nem láttam még (neten sem), meg kellett venni. :)
Ha valaki mostanában gondolkodik ezen a telefonon, érdemes itt nézelődnie.

(#955) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az EU verzió (i9023) esetében mennyivel lesz karcsúbb az üzemidő, mint az AMOLED társánál?

Illetve frissítések terén mennyi a késés az EU-sra? OTA már van rá?

Köszöntem! :R

(#956) palesz53 válasza Pistabaaa (#955) üzenetére


palesz53
senior tag

frissült már egyszer 2.3.4-re (kb 1 hónapja - de lehet rosszul emlékszem az időpontra...)
szerintem ezzel a frissítéssel azonos szoftver fut mindegyiken...

le tudom meríteni én is 1 nap alatt (9023), de abban rengeteg net, meg navigáció van - nálam átlagos használattal 1,5 napot simán elvan
nem hiszem, hogy az amoledes változat jelentősen tovább bírná, pláne, hogy mennyivel többet kérnek érne (a 85e-hez képest meg aztán pláne!)

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#957) g1szabo válasza PanVene (#954) üzenetére


g1szabo
csendes tag

Régóta szemezgetek a készülékkel. Tegnap én is elmentem az általad említett helyre és jól megnéztem magamnak. Holnap tudok érte menni :K
Köszi a tippet!

Hát na!

(#958) Viper26


Viper26
nagyúr

Live wallpaper használata lassítja a felületet?

Pixel 7 | FR955

(#959) Pistabaaa válasza Viper26 (#958) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Bár még nincs meg a teló, de a kiállított példány tartós nyomogatása után azt kell mondjam: nem. :K

(nyilván erőforrásigényesebb, de ott nem volt vele gond - más telókon elég szépen tud lassulni a rendszer)

(#960) Viper26 válasza Pistabaaa (#959) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, más telókon megfogja a rendszert, ezen akkor ezek szerint ezt nem.
Egyébként a kijelző felülete milyen anyagból van, mennyire ellenálló?

Gondolkozom a váltáson, igyekszem tájékozódni. :B

Pixel 7 | FR955

(#961) fattyu válasza Viper26 (#960) üzenetére


fattyu
veterán

960 hszes thread átolvasása esetleg a kereső használata nem fér bele esetleg?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#962) Viper26 válasza fattyu (#961) üzenetére


Viper26
nagyúr

Beszólás nélkül nem menne esetleg?
A hsz-ed információtartalma nulla, de legalább a bunkó stílusban történő fogalmazásra érdemelsz egy hármast, mivel kicsit sok a szóismétlés egy soron belül.
Azért ügyes vagy, gratulálok. :C

Pixel 7 | FR955

(#963) fattyu válasza Viper26 (#962) üzenetére


fattyu
veterán

Készülsz elkölteni kis kerekítéssel 100 pénzt. Biztos én vagyok a hülye de ilyenkor én azért túrom ami infót lehet nem azt várom hogy arcomba rágják. 960 hsz meg nem egy nagy wasisdas. De ja bunkó vagyok.

De hogy on is legyek. Desire-ről erre minek? nem lesz egy egetverő különbség a hardver, meg a 0.3" kijelzőnövekedés sem tudom megéri-e. Lehet várnék és megvárni az ujat milyen lesz valójában.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#964) Viper26 válasza fattyu (#963) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nyilván én is utánanézek, csak épp melóhelyen vagyok, ami behatárolja, hogy mit tudok nézegetni, ezért gondoltam megkérdezem.

Elsősorban a belső tárhely miatt váltanék, nem kell mindig SD-t alakítgatni, meg ugye erre vélhetően sokáig lesz támogatás.Az sem utolsó szempont, hogy eléggé megtetszett a teló. :K

Híreket én is hallottam a következőről, csak sajnos nem tudni mikor várható. :(

Pixel 7 | FR955

(#965) DonMedve válasza Viper26 (#964) üzenetére


DonMedve
addikt

Karácsony előtt szeretné kiszórni a Google,mármint az újat.
A teló kasztnija,eléggé gyűjti a szennyeződést,és könnyen karcolódik,ha nem figyel rá az ember.A kijelző nem tudom pontosan,valahol olvastam,hogy az EU-s(9023) telón gorilla glass lesz,de szeritnem nem az van rajt.A kijelzőm még nem karcos,csak a hátulján vannak apró sérülések.Ez általánosságban jól összerakott jószág.Én nagyon szeretem.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#966) csabibmx válasza Viper26 (#964) üzenetére


csabibmx
tag

Kb. 1 hónapja vagyok tulaj.1. Androidos telóm,sokat agyaltam melyik legyen.
Nekem a Samsung eddig bejött így elsősorban azt kerestem de más gyártókat se zártam ki.Volt Sgs 1-2,Lg 2x,Motorola Defy,Atrix,Htc Sensation...Nexus S.
Végül: Sgs root,főzőcske,vaku...Sgs 2:ár és a forma is túl szögletes...Lg,Motorola nem mertem számomra ismeretlenebb márkára áldozni illetve utóbbinál a hangszóró (Defy) probléma és a támogatás hiánya.A Htc-nél meg a kamera és az összkép nem győzött meg de a forma sem.
A Nexus-ba tetszik a forma, a támogatás, a gyártó valamint élőbe szebb mint képen.Elsőre kép alapján nem tetszett. :)
Amikor megvettem barátnőm nem nagyon értette miért jó ez és nem volt túl lelkes.
Neki a kisebb méretű nőiesebb telók tetszenek.
Most ott tartunk,hogy Ő is ilyet akar.Persze ebbe az android rendszer is benne van nem csak a Nexus.Ha most kéne vennem is ugyanezt venném.Illetve talán az új Nexust.?
Bár telóba ez is elég.

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#967) vikkboy


vikkboy
tag

Akik ilyet akarnak venni, az vegye meg nekem semmi bajom nincs vele, venni kell rá egy zagg full prot foliat és akkor attól sem kell tartani hogy megsérül. multkor fogtam sgs2őt a kezembe ha azt 10 ezerrel olcsóbban adnák akkor is ezt venném!
szeretem ezt a telefon-t és nem hiszem, htc meg samsung felület olyan nagyon fasza lenne, nekem nem teccet lehet csak szokás kérdése.
ÜDv:
Viktor

(#968) jorgi22


jorgi22
tag

Lenne néhány kérdésem a segítőkész tulajdonosok részére:
- vásárláskor a kijelzőn van-e gyárilag védőfólia (nem arra gondolok, amin mindenféle reklámfelirat van, hanem, hogy alatta van-e)
- kipróbáltam egy kiállított példányt, és ott bár a menük és a programok magyar nyelvűek voltak, az alkalmazások neve angolul jelent meg, ez másnál is így van
- komolyabb gameloft játékokkal van-e valakinek tapasztalata?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#969) fattyu válasza jorgi22 (#968) üzenetére


fattyu
veterán

Nincs fólia.
Nemtom angolul használom.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#970) jackbacsi87 válasza jorgi22 (#968) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

-az alkalmazások nevei angolul jelennek meg
-asphalt 6, modern combat 2 tökéletesen futnak

(#971) csabibmx válasza jorgi22 (#968) üzenetére


csabibmx
tag

fólia nincs
de ha letöltöd a launcher pro-t akkor az alkalmazásokat átnevezheted (pl.alarm-ébresztő).
de ha angolul maradnak is el lehet rajta igazodni szerintem.

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#972) knyitogato


knyitogato
őstag

A T-nél mától 2 év rabsággal 47e ...meggondolandó :D

(#973) sanyikk


sanyikk
tag

Sziasztok! Érdeklődöm, hogy magyar nyelvet vajon lehet-e rátenni?

(#974) robertel válasza knyitogato (#972) üzenetére


robertel
senior tag

61ért meg kártáysan adják, nagyon mennek le az árak, vodánál lenne ennyiért rögtön meg is venném, főleg ha magyar nyelv is lenne hozzá.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#975) knyitogato válasza robertel (#974) üzenetére


knyitogato
őstag

nem független az összes GNS? én így tudom...

(#976) robertel válasza knyitogato (#975) üzenetére


robertel
senior tag

Ezt jó lenne tudni, mer tha független és magya rnyelvű akkor megvenném t-nél.
Aki tudd errő lvalamit az ossza meg velünk.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#977) knyitogato válasza robertel (#976) üzenetére


knyitogato
őstag

itt írta tjb007

[ Szerkesztve ]

(#978) Pistabaaa válasza sanyikk (#973) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Nem kell rátenni, van benne. :K

(#979) sanyikk válasza Pistabaaa (#978) üzenetére


sanyikk
tag

köszönöm! Tehát ha magyarul is tud akkor megvehető.

(#980) r3dsnake válasza knyitogato (#977) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

ha ez tényleg igaz, én is meggondolom a dominósat, és menne bele a djuice kártya.

valakinek van tapasztalata, hogy tényleg függetlenek a T-nél kaphatóak? köszi!

(#981) DonMedve


DonMedve
addikt

Igen független,és tud magyarul is! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#982) userxy


userxy
őstag

Üdv !
érdeklődnék, hogy van e magyar leírás rom cserére vonatkozóan, hogy a gyári helyett hogy kell feltenni másik romot?
Válaszokat előre is kössz.

(#983) r3dsnake válasza DonMedve (#981) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

és a T-nél mennyire piszkálnak bele a szoftba? pl csengőhang, témák, stb.
borzalmasak a szolgáltatói romok általában.

ugye az angol nyelv benne van alapból, nincs kiszedve?

(#984) tjb007 válasza r3dsnake (#983) üzenetére


tjb007
nagyúr

Semennyire, egyrészt mert nem tehetik (a Nexus S esetében) másrészt az Anroidos telefonokba semmi sajátot nem szoktak rakni, nem túrnak bele.

[ Szerkesztve ]

(#985) DonMedve válasza r3dsnake (#983) üzenetére


DonMedve
addikt

Semennyire.Szerintem a Google nem engedte,hogy belekontárkodjanak.Abszolút nem nyúltak hozzá.Minden sima alap.És igen az angol benne van alapból
Nem tudom most melyik firmel jön szolgáltatótól,amikor Én vettem még a 2.3.3 volt rajt,abba még nem volt magyar,amikor frissítettem,természetesen az nem törölt semmit csak hozzáadott.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#986) Pistabaaa válasza r3dsnake (#983) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Ez engem is érdekelne! Bár két napja nagyon boldog tulajdonosa vagyok egynek, amit 84 990 Ft-ért sikerült hivatalos Samsung üzletben megkaparintani, és a kisebb-nagyobb GSM üzletekben is 90 környékén mozgott az ára, így álmomban sem gondoltam volna, hogy szolgáltatónál lehet ilyen nyomott áron. A Nexus S honlapon (Google) pedig az, hogy gyárilag függetlenül érkezik, gondoltam annyit tesz, hogy majd a szolgáltatók szépen lockolják. :U

Egyetlen különbség, ami a papírformán látszik jelenleg: T-nél 1 év T-s gari + 1 év készülékgari, ezzel szemben Samsungéktól én 2 év teljes körűt kaptam. Van egyéb is, vagy 61 ezerért tényleg a T-nél a bestbuy most? :Y

(#987) Pistabaaa válasza DonMedve (#985) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Igen, 2.3.3-mal jön most is, nagyjából 2 katt a 2.3.4, és minden marad. :C

(#988) robertel válasza Pistabaaa (#986) üzenetére


robertel
senior tag

Reméljük nem piszkálnak bele, mobilarénásoktól azt az infót kaptam, hogy függő..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#989) DonMedve válasza robertel (#988) üzenetére


DonMedve
addikt

Hidd el nem függő.Én is a T-nél vettem,és független! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#990) fattyu


fattyu
veterán

SEMMIT t-s szemét nincs benne és NEM függő.
Rohadjon meg a T :D tudtam volna 1 hónapja...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#991) robertel válasza fattyu (#990) üzenetére


robertel
senior tag

Reméljük ,mert rendeltem egyet:)
Bog ezt írta:
Nem 100%, általában függőek ezek, szállítmánya válogatja.
Reméljük ugyanaz a szállítmány mint amit Ti is kaptatok:)
Különben postafordultával megy vissza:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#992) r3dsnake válasza robertel (#991) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

várom a tapasztalatot!

amúgy ennél a telónál meg lehet oldani szoftveresen, hogy HD-ban is tudjon felvenni 30fps-sel? (nem felskálázásra gondolok, hanem tényleges hd-ra)

köszi!

(#993) szki válasza knyitogato (#972) üzenetére


szki
őstag

Elképesztő! Csak ennyibe kerül ez a készülék :Y
Jelenlegi ZTE Blade-mel nincs gond, de ha eladnám 3 hónaposan, akkor alig kellene rádobnom, és lenne egy Nexus S helyette! (van lejárt hűségű előfizum a T-nél)

(#994) DonMedve válasza r3dsnake (#992) üzenetére


DonMedve
addikt

Tudtommal nincs ilyen!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#995) robertel válasza r3dsnake (#992) üzenetére


robertel
senior tag

Azt esetleg leírhatná valaki, hogy miket kell beállítani ha más kártyát rakok bele. APN, Sms-t tudjam használni, ilyesmire gondolok még.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#996) HXY válasza szki (#993) üzenetére


HXY
addikt

Én is azt mondom, hogy hihetetlen az ára... És még kártyafüggetlen is.

(#997) Viper26 válasza HXY (#996) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jobban megérné ott beszerezni az biztos, most néztem, telenornál nincs. :(
Akkor marad a gsmhome. :D

Pixel 7 | FR955

(#998) Pistabaaa válasza Viper26 (#997) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Viszont ha megnézed, azt írják, független. Tehát kapsz 60 ingyen percet Dominósként, de Pannonos kártyával is ugyanúgy megy elvileg. :U

fattyu: én meg két napja, ha tudom... :P De "hátha" van még valami kis dolog elásva valahol a két év teljes vs. 1+1 T-s garin túl, és akkor szálkaként sem bánt. :U

[ Szerkesztve ]

(#999) PanVene válasza Pistabaaa (#986) üzenetére


PanVene
csendes tag

Szerintem a Samsung tudta előre, hogy lesz ez az árcsökkentés. Most pont annyival vannak a T ára felett mint tavasszal (150 vs 130, ill. most 85 vs 65).

Nem baj, mi már nem izgulunk, hogy még mindig független lesz-e a szállítmány :)

(#1000) tjb007 válasza PanVene (#999) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt nincs olyan, hogy független szállítmány.
Függetlenként lett elkezdve a forgalmazása, ha akarták volna sem lehetne rajta SIM-lock.

(#1001) csabooooo

Van egy hatalmas nagy előnye, elsőként fogod megkapni a frissítéseket. Lényegében ez egy Galaxy S + S-LCD + LED - bővíthetőség és GG.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.