Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) r3dsnake válasza Pistabaaa (#2696) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

tényleg, azt be lehet állítani, hogy a magyar ékezetek ne pofátlankodjanak oda a qwerty-re? :D hanem ha pl hosszam megnyomom az "a"-t, akkor jöjjön elő az "á"? Jah és lehet qwerty-ként használni qwertz helyett, de magyar kiosztással?

(#2702) szkorhetz válasza r3dsnake (#2701) üzenetére


szkorhetz
őstag

igen. épp most néztem én is, csak 3 sorosra kell állítani :)

(#2703) vamosip válasza szkorhetz (#2702) üzenetére


vamosip
tag

Nekem eddig a Smart Keyboard Pro vált be, igaz fizetős 5-600 Ft. Kipróbáltam egy csomót, de ez esik a legjobban kézre.

(#2704) Slukkica válasza vamosip (#2703) üzenetére


Slukkica
őstag

Én a SwiftKey X billentyűzetet ajánlom figyelmetekbe. Szerintem elég szép és a leghasználhatóbb amivel eddig találkoztam.
Tud magyarúl, nagyon jó a szótára és nagyon jól tanul. Mind szavakat, mind azt hogy milyen gyakran használsz egy adott szót és ha minnél gyakrabban használod akkor figyelembe veszi és azt fogja felajánlani. :D

Egy kis izelítő:

1. Az app oldala.
2. magyar írás
3. android market

Akinek felkeltettem érdeklődését használja egészséggel :DD

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#2705) molnarpeter válasza vamosip (#2703) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nálam most Swype van... a szótára még nem tökéletes :D

Aki hasznosnak találta a rootolási leírásomat, légyszi nyomjon egy Thanks-et :) [link]

mp

(#2706) hallerlaller válasza Slukkica (#2570) üzenetére


hallerlaller
addikt

wipe kell ha a 1.7.22-re akarom ráhúzni?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2707) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Nálatok a Youtube teljes képernyőn mekkora felbontásig megy akadás nélkül? Nekem a 480p már akadozgat...

mp

(#2708) robertel válasza molnarpeter (#2707) üzenetére


robertel
senior tag

Ez komoly??
Nekem full hd simán megy..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2709) Pistabaaa válasza molnarpeter (#2707) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Attól függ. Úgy vettem észre, WiFi-n nincs baj. 3G-n YouTubeozás közben nekem is nyekeg néha, bár a YouTube appnál csak 1 "HQ" gomb van, az gondolom a 480p-t jelenti.

De ha már videózás: nálam olyan probléma jelent meg, hogy néha, eddig a sok-sokból 2-3 videónál (volt rövidebb is, hosszabb is) egyszer csak akadt egyet, és onnantól csúszott a hang. Valakinek hasonló? :F

robertel: fullHD-t hogy nézted, kérdem én. :U

[ Szerkesztve ]

(#2710) Pistabaaa válasza r3dsnake (#2701) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Szerintem a magyarnak pont ez a lényege, hogy alapból ott vannak az ékezetesek - megszokás kérdése, de tök jól használható.

Viszont lehet qwerty-qwertz között váltani a magyarban, angolnál nekem nincs ilyen opció (bár lehet van valami plugin ehhez is).

(#2711) knyitogato


knyitogato
őstag

imádom ezt a készüléket :) nem kellett volna ennyit agyalni rajta. 70ért, hüség nélkül, normális helyen... olyan droidot akartam,ami a dobozból kivéve használható,nem kell ügyeskedni vele...ez az :)
abban segítsen valaki, hogyan állíthatom be a billentyüzetet magyarra, tehát hogy hosszú ü és ö is legyen :)

(#2712) molnarpeter válasza robertel (#2708) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Pontosítok: böngészőből mekkora felbontáson megy nektek akadozás nélkül, teljes képernyőn a youtube? Linkeljétek a videót légyszi, amivel teszteltétek, és mondjátok meg, hogy milyen böngészőt használtatok :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#2713) Pistabaaa válasza knyitogato (#2711) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Pár hsz-el feljebb, de SwiftKey X, AnySoftKeyboard, és majd Swype, ha lesz rendes magyarban is (egyelőre béta). :K

(#2714) Pistabaaa válasza molnarpeter (#2712) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Amúgy mióta az új YouTube alkalmazás van fent, nekem az a default, és nem is engedi máshol megnyitni (gyáriból és Operából is átdobál rögtön a YouTube appba). Pedig előtte én is a "mobilra nem elérhető" videókat a böngészőn keresztül néztem, bár HD-t annyira nem feszegettem.

(#2715) molnarpeter válasza Pistabaaa (#2714) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

User agent: Desktop + Flash player legyen telepítve. ;)

mp

(#2716) robertel válasza molnarpeter (#2712) üzenetére


robertel
senior tag

Gyári böngészővel tökéletesen megy: [link]
Van összehasonlítási alapom, mivel az intel atom N455 netbookomon ugyanez a videó szagat..

knyitogato

Reméljük icecreamben lesz már hosszú ű és ő is.
Én is használtam olyan szövegbevivőt amiben volt hosszú ű ő, de aztán leszedtem, nem olyan fontos az..
Sajnos a neve nem ugrik be..

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2717) knyitogato válasza Pistabaaa (#2713) üzenetére


knyitogato
őstag

sgs2ben van rendes swype, nem?
amúgy nem létezik, alapból nincs benne hosszú ü és ö :)
anysoftkeyboardot ismerem, az lesz belöle.

(#2718) molnarpeter válasza robertel (#2716) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Youtube app, vagy böngészőn belül? Csak nem tudom megérteni, hogyan lehet ez az egész... Böngészőazonosító Linux/Mac Desktop?

mp

(#2719) robertel válasza molnarpeter (#2718) üzenetére


robertel
senior tag

Böngészőn belül.
A második kérdésedet nem értem, igy nem tudok rá válaszolni.
Amúgy csúnya lenne azért ha nem hozzná egy 60e Ft-os netbook grafikus teljesítményét és ahogy olvasom amit írsz nálad nem hozza..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2720) kali8n válasza robertel (#2698) üzenetére


kali8n
tag

Köszi a választ!
Elvileg ha zöld az ikon akkor csatlakozott a google szervereihez ellenkező esetben marad fehér.

RexpecT: neked is köszi!

Akkor összegezve gyengécske a wifije, de nem egetverő a probléma.

(#2721) molnarpeter válasza robertel (#2719) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mobil, vagy számítógépes oldalon?

Mp

(#2722) robertel válasza molnarpeter (#2721) üzenetére


robertel
senior tag

Mobil

kali8n

Az mitől lehet, hogy nem csatlakozott a google szerveréhez?

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2723) kali8n válasza robertel (#2722) üzenetére


kali8n
tag

Hát ez jó kérdés, fogalmam sincs.

(#2724) robertel válasza robertel (#2722) üzenetére


robertel
senior tag

Nak ipróbáltam több hd videót is, youtube appal is me gböngészővel is, majd a netbookomon is, nekem semmi problémám nem volt telefonon velük, néha néha mintha az egyik videónál akadt volna, de lehet beképzelem csak:)
Ellenben netbookon érezhetően akadt.
Nekem semmi gond nincs ezzel, egyébként meg szerintem sokat nem számít egy telefonnál a hd, még egy netbooknál se, ennek igazából nagyképernyőn van értelme, nekem legalábbis:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2725) Slukkica válasza hallerlaller (#2706) üzenetére


Slukkica
őstag

Nem kell semmiféle wipe. Mehet simán rá. :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#2726) ricsi0307 válasza Slukkica (#2725) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Üdv.Sikerült a az unlock meg a root.Következő kérdésem: Feltettem a legfrissebb stabil cyanogenmodot.A probléma az, hogy nincs benne a market s amit meg netről szedek le azt nem akarja telepíteni.Mi erre a megoldás?Másik.Hogy lehet overclockolni?Ezt találtam de nem tudom melyiket kell nekem letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#2727) jofiucska


jofiucska
tag

Sziasztok!
Épp készülékvásárlás előtt állok, még sose volt androidis telefonom, viszont nagyon szemezgetek a nexux s-el. Viszont lenne pár kérdésem a telcsivel kapcsolatban remélem tudtok segíteni.
A kijelzője S Amoledes, és gorilla glass-os? Mert többféle leirást olvastam de mind különbözőek voltak. Csak bennetek bízok (hajlongósszmájli)
Illetve kétfélét láttam belöle de nem tusom eldönteni a leírás alapján, hogy a mi a különbség a kettő között:
-Samsung i9020A Google Nexus S - 129 324 Ft
-Samsung I9023 Nexus S - 72 784 Ft

A fenti két telefont itt találtam: http://www.gsmline.hu/mobiltelefonok/samsung/i-szeria
Köszi elöre is a válaszokat!

(#2728) Dzsuri89 válasza jofiucska (#2727) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A telefonon nem Gorilla Glass-es, de attól függetlenül nem karcolódik normális körülmények között. (A Gorilla Glass se biztosít 100%-os karcvédelmet.)

Kijelzőtípus szerint két fajta van:
i9020: S Amoled
i9023: ScLCD (Ez van nálunk forgalomban és gyönyörű képe van.)

Csak ajánlani tudom a telefont, nagyon jó vétel lesz neked, ha beszerzed. :)

(#2729) DemonDani válasza molnarpeter (#2707) üzenetére


DemonDani
addikt

480p még épen el el megy, de 720p esélytelen, random HD videoval teszteltem Opera Mobile és Desktop azonosítással.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2730) jofiucska válasza Dzsuri89 (#2728) üzenetére


jofiucska
tag

És akkro szerin(ted)/tetek melyiket válasszam? Mivel nekem az SGS 2 túl nagynak tűnik, így az kiesett, ezért a SGS és a Nexus S között matekozok. Milyen különbség van a két kijelző között jobb Samsung galaxy-é, tekintettel arra, hogy az S amoledes, és akkor gondolom a karcállósága is jobb mitn a nexus-é. :(
Viszont a nexus sokkal jobban tetszik, nem jön be az az ócska ezüst csík a galaxy oldalán

(#2731) Dzsuri89 válasza jofiucska (#2730) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Drágább az S és szerintem a Nexus S jobb nála. Ennek a telefonnak garantált a frissítése. Itt már 2.3.4. van, ami működik hibátlanul szoftverileg is, míg az S-re tudtommal a 2.3.3. se jött ki.
Válaszd a Nexus S-t, 70.000 Ftért már hozzá tudsz jutni és csak független verzió van!
Hordjad tokban vagy szilikontok+fólia párossal és kisebb az esély a karcok összeszedésére. Én már kérdeztem itt ezt a karc dolgot és még senkinek nem lett karcos emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#2732) robertel válasza Dzsuri89 (#2731) üzenetére


robertel
senior tag

Kijelzőn talán midnenkinek fólia van, de amúgy ellenálló elégé szerintem. Hátlap meg ha nem vagdalod nam fog karcolódni, előző telómnál más volt, annak a hátulja nagyon karcolódott, akárhova is tettem, ez nem olyan, de persze megpróbálok rá vigyázni is.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2733) jofiucska válasza Dzsuri89 (#2731) üzenetére


jofiucska
tag

Ajj nem könnyíted meg a helyzetemet :)
Viszont csak vodánál tudom megvenni ráadásul mivel nem ( tudok ) adok ki egybe érte 70 et igy marad a részlet, + flottás elöfizum van:) igy 106 ért tudhatom majd magaménak ha emellett döntök, a galaxyt vidéken még meg lehet venni 100 ért szintén vodánál . Ja és mindkettőhöz fizetnem kell a legmagasabb net-et havi 2000-2500- ért.
Milyen telót vegyek ? :)

(#2734) Dzsuri89 válasza robertel (#2732) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem a telefon mindig tokban van, még akkor is ha csak szobám asztalán hever. :D Akkor bújik elő a tokból, ha kezelésbe veszem. :)

(#2735) molnarpeter válasza jofiucska (#2730) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én azt mondom, inkább a SGS II-t vegyed, hardveresen sokkal erősebb mindkét másik telefonnál... ;)

mp

(#2736) tome0001 válasza jofiucska (#2733) üzenetére


tome0001
senior tag

[link]

Nézd csak, itt 70ért megkapod ugyanúgy 2év+2hónap garival, és még csak nem is kell további rabságra aláírnod a szolgátatódnál. Én ezt a verziót ajánlanám neked mindenképpen. Továbbá én is dobok +1 szavazatot a Nexus S-re (sokkal inkább ezt mint a Galaxy S-t vedd meg).

(#2737) molnarpeter válasza DemonDani (#2729) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Köszi, nálam is hasonló a helyzet. Csak azért, mert GS-en megy a 720p is elvileg...

Mp

(#2738) tome0001


tome0001
senior tag

Tudnátok nekem egy ebay-es linket dobni, ahol szivargyújtós autós töltőt tudok venni (occsó pízért) a Nexus S-hez? Köszike

(#2739) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Üdv

Lehet buta a kérdés de a van a nexus s-ben értesítő led???
mert miui rom van fent és soha semmikor nem villog, pedig mindenhol be van állítva...

(#2740) molnarpeter válasza bbalika81 (#2739) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nincs. Netarchy kernelben van olyan funkció, hogy a gombok háttérvilágítása értesítő ledként működik.

mp

(#2741) bbalika81 válasza molnarpeter (#2740) üzenetére


bbalika81
aktív tag

ezt bonyolult beállítani? tudsz esetleg ez ügyben segíteni nekem?

(#2742) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Srácok, két kérdésem lenne, szeretnék egy EQ-val rendelkező zenelejátszót, amit eddig nem találtam és egy lehetőleg minél több videoformátumot kezelő videólejátszót, mert van olyan 720p-s videóm, amit a gyári nem visz rendesen.
Köszönöm szépen :)

(#2743) palesz53 válasza szkorhetz (#2742) üzenetére


palesz53
senior tag

eq - poweramp, rövid trial után fizetős;
video - moboplayer vagy arcmedia (free mindkettő)

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#2744) RexpecT válasza tome0001 (#2738) üzenetére


RexpecT
addikt

Itt van a legolcsóbb.

(#2745) csabibmx válasza jofiucska (#2730) üzenetére


csabibmx
tag

Nekem is első androidos telóm több mint 2 hónapja.Én is gondolkodtam sgs-be de sokat kell mókolni,hogy jól működjön,motorola defy,de zavart a lehetséges hangszóró probléma,atrix de nem túl jó a támogatottság( defynél se).így lett a nexus s.Amit nem bántam meg,sőt nem cserélném sgs2-re se.Szilikon tokba hordom de fólia nincs és nem karcos de az ujjlenyomatot gyűjti sajnos.De lehet vele élni. :)

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#2746) csabibmx


csabibmx
tag

100%
Ha a töltőn hagyod feltöltés után és közbe használod akkor össze lehet hozni.
De felesleges csak azért csináltam mert sokan mondják,hogy nem tölt 100-ig. :)

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#2747) tome0001 válasza RexpecT (#2744) üzenetére


tome0001
senior tag

Köszi szépen!

(#2748) robertel válasza szkorhetz (#2742) üzenetére


robertel
senior tag

Mixzingben is van EQ, igaz nem olyan jó mint a poweamp, de cserébe ingyenes.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2749) molnarpeter válasza bbalika81 (#2741) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hmmm... Csinálok erről is leírást :D A teló rootolva van? Mert akkor egyszerűbb lesz a dolog :)

Szkorhetz: Vital Player?

Mp

[ Szerkesztve ]

(#2750) maki12 válasza robertel (#2610) üzenetére


maki12
senior tag

dejó lesz:D

HTC U11 & Nikon D5300

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.