Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) maki12 válasza robertel (#2438) üzenetére


maki12
senior tag

Igen,nekem is gyanús egy kicsit,lehet hogy csak arra mennek hogy ne 70-es telót vegyem haenm a 80-ast :DDD Na mind1 majd meglátjuk:)

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#2452) fi:zi'k válasza maki12 (#2451) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

[nyelvtannáci on]Biztos nem látyuk meg[/nyelvtannáci off]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2453) maki12 válasza Pistabaaa (#2440) üzenetére


maki12
senior tag

Ez már elég régi cikk!Ez tényleg még nagyon nyitóár ,lehet már lement nem? :U :O
De ha hazudott a srác és nem 75 lesz akkor a nexust sem tőlük veszem az fiksz :W :Y :F
Aki hazudik attól nem veszünk! :P

HTC U11 & Nikon D5300

(#2454) maki12 válasza fi:zi'k (#2452) üzenetére


maki12
senior tag

Bocs siettem.. :B
Ja amugy nem hiszem hogy téleg 120....Most annyi a galaxy s2....Ha téleg itt jön ki akkor semmi esélye...Mobilarénan is irták!120 sgs2 és kb 2/3-ába fog kerülni...Tehát 80 k!!!! :C

Szerk: Nem a Mobilaréna oldalán láttam! Itt link:[link]

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#2455) robertel válasza maki12 (#2454) üzenetére


robertel
senior tag

Úgy legyen, de a nyakamat rá, hogy 100 fölött nyit.
Amúgy meg a mobilx egy jó kis bolz, gyári garanciát adnak, nem boltit és nexus s ott a legoclsóbb most!

xnace

Nekem az a gond, hogy a trail már nem játszik le semmit, mindig átnavigál hogy vegyem meg...
Mindegy, a mixzing jó lesz, ezen kivül meg 3g watchdog és skype-on kivül nincs oylan ami nem állna le ha leállítom:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2456) maki12


maki12
senior tag

Bocs hogy mégeggyet írók,de lejárt a szerkesztési időm!
Na szóval itt a jó link,ami már meg is nyílik:[link]

HTC U11 & Nikon D5300

(#2457) fi:zi'k válasza maki12 (#2456) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Furcsa, mert ezzel maguk alatt vágják a fát.

#2459
Engem hidegen hagy. ;)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2458) maki12 válasza robertel (#2455) üzenetére


maki12
senior tag

Tudom,már sokszor vettem tőlük,de akkor is....Miért ''hazudnak''?Ha meg nem tudja a srác akkor meg minek mondja??? :O :((( :((

HTC U11 & Nikon D5300

(#2459) maki12 válasza fi:zi'k (#2457) üzenetére


maki12
senior tag

Na mind1 mert ez nekünk jóóóó :D :DD :DDD

2457

Igen,ezt mér Nexus tulajoknak irom :DDD

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#2460) robertel válasza maki12 (#2458) üzenetére


robertel
senior tag

Sok midnent lehet mondani, meg írni, a svéd árat itt valaki linkelte, oylan körül lesz szeritnem, de biztos 100 felett.
Egy ekkora gép egymagosan is többe kerülne a samsungtól mint 75e Ft..
Gondolja bele a kisebb, igaz nagyobb kamerával felszerelt optimus2x is 80 körül van, pedig az már elmúlt fél éves.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2461) maki12 válasza robertel (#2460) üzenetére


maki12
senior tag

:((

HTC U11 & Nikon D5300

(#2462) robertel válasza maki12 (#2461) üzenetére


robertel
senior tag

Ne legyen igazam, csak vigyázatok le ne csúszato kközben nexusról, nem sok lehet már szerintem, 69ért az nagyon jó választás!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2463) z0d1AK válasza robertel (#2460) üzenetére


z0d1AK
veterán

A GAlaxy S Plusz lett 90 ezer, szóval az új csakis e felett lehet.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2464) maki12


maki12
senior tag

Én azon gondolkodtam,hogy mindenféleképpen hülye a samsung!!!Ha 100 fölött lesz,akkor nem éri meg az r mert picivel drágábban ott a sgs2.....ha meg tul olcso lesz,akkor meg nagyon nagy ellenfél lenne az sgs2-nek.....mongyuk egy 90-re én belöném és akkor még ugy ahogy jó....És akkor ki örül legjobban?Én mert 91 ezer sporolt zsetonom van:D

HTC U11 & Nikon D5300

(#2465) robertel válasza maki12 (#2464) üzenetére


robertel
senior tag

Nem hülye a samsung. Nézzétek meg menynibe kerül normális garanciával SGS2.
150e Ft.
A bolti garanciások vannak 120-130 körül, de köszönöm szépen aki ilyen telefont ot tvesz..
Szvsz rendes gyártói garanciával 120 lesz az R függetlenül, szolgáltatóknál talán ennél olcsóbb.
2 mag még újdonság, nem adják azt olyan olcsón..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2466) maki12 válasza robertel (#2465) üzenetére


maki12
senior tag

Nekem mind1:DMegveszem 80-90-ért aztán ráteszek egy gyári HUN romot az csá :DD
a gari meg..... :U

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#2467) Echoo


Echoo
senior tag

Hát, ha az LG Tegrás satbilitását nézem, soha többet. (Lásd Optimus 2X - megbízhatatlansági győztes)

(#2468) z0d1AK válasza maki12 (#2466) üzenetére


z0d1AK
veterán

Gratulálok, hiszen a bolti 12 hó gar jobb, mint a gyári 24 + 2 hó. Hiszen csak a 1,5-2-szeres minimálbérről beszélünk.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2469) robertel válasza maki12 (#2466) üzenetére


robertel
senior tag

Hát ha neked igy jó:)
Én direkt azért ötültem, hogy t-nél tudtam emgvenni mer tigy van 2 év garanciám amit szitnem indenhol tudok érvényyesíteni.

Echoo

Lgnél az optimalizációval vannak gondok, nem a procival.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2470) maki12 válasza z0d1AK (#2468) üzenetére


maki12
senior tag

Köszönöm a gratulációt,da aki kitartóan dolgozik annak van egy kis sporolt pénze....Nekem sincs sok tudod,és én értek hozzá egy kevéskét,(persze nem csak én,vannak itt sokkal okosabbak)éppen irtam hogy 2 év alatt,lett 91 ezer megtakaritot forintom,és a 4-éves nokiámat lecserélhetem...és nincs pénzem még 30-40 ezer forintra,és sajnos bolti garisat venni...ilyen magyarország...mindenkinek nehéz csak a politikusoknak nem...... :(((

HTC U11 & Nikon D5300

(#2471) Echoo válasza robertel (#2469) üzenetére


Echoo
senior tag

Találgatások vannak arra nézve, hogy a Tegra kernelének lemaradása (állítólag az nVidia nem frissít) okozza az új rom kiadásának csúszását. Ha így van, és Tegra lesz a Samuban is, akkor egy kutya füle.

[ Szerkesztve ]

(#2472) robertel válasza maki12 (#2470) üzenetére


robertel
senior tag

90ért miért nem rendes garanciás készüléket veszel? Vannak jó ajánlatok, de szerintem arra ne számíts, hogy 90ért kapsz, akár 6 hónap garanciával is..
Tényleg nem akarom elvenni a kedved, remélem megtudod azért venni és nem lesz vele baj bolti garanciával se!

Echoo

Ezt nem tudtam, én meg az Nvidia-t még minöségi gyártónak tartottam :W

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2473) z0d1AK válasza maki12 (#2470) üzenetére


z0d1AK
veterán

A minimál bérrel arra utaltam, hogy 1,5-2x drágább telefon vásárlásáról beszélünk, mint amennyit nagyon sokan összesen keresnek egy hónap alatt.

Gyűjtenél még 25%-ot (ÁFA), és nem kellene esetleg 13 hónap múlva a fejedet vakarni, mert megadta magát a telefon. Ha mindenkinek nehéz, neked is, akkor nem kell ennyiért telefont venni, tudod, csak ameddig a takaró ér. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2474) robertel válasza z0d1AK (#2473) üzenetére


robertel
senior tag

Igy van, én is úgy vettem meg nexus s-t, hogy ez most meglesz 2 évig és ez tényleg a felső határ volt amit kiadok egy telefonért. Sajnos a hazsnálható androidos telefonok ilyen árban keződnek :(((

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2475) maki12


maki12
senior tag

ááá...öszevagyok már zavarodva.majd alszok egyet és kitalálom...

HTC U11 & Nikon D5300

(#2476) robertel válasza maki12 (#2475) üzenetére


robertel
senior tag

Csak nyugodtan, okosan költsd el a spórolt pénzedet :R

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2477) Echoo


Echoo
senior tag

Na most már kicsit beszéljünk a Nexusunkrol is. Ha felraktam a MIUI 1.8.5-öt (márpedig fent van), és bezárom a Bootloadert, a MIUI megy tovább, vagy alapfeltétel a nyitott loader?

Az zavar, hogy így nem garis. Ha valami történne, és Odinnal visszatolok egy stockot, még nyitva van a loader. Tehát garinak annyi.

(#2478) Slukkica válasza hallerlaller (#2444) üzenetére


Slukkica
őstag

Itt is része a romnak, persze. De recovery-ből flash zip-pel simán lehet cserélni a kernelt.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#2479) Slukkica válasza Echoo (#2477) üzenetére


Slukkica
őstag

Emiatt nem kell agódnod, mert ha működik az odin akkor vissza tudod zárni a bootloadert is. Egy sor a pc-n.
Ha meg annyira nagy gond van a telóval hogy nem lehet szoft-tal mit kezdeni (pl odin)
akkor már úgy is mindegy, hogy mi van a boorloaderrel :D

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#2480) Echoo válasza Slukkica (#2479) üzenetére


Echoo
senior tag

Igazad van. Egyébként ez a magyarított MIUI nagyon király, ráadásul 2.3.5 ha jól látom. Bekapcsolt wifi és bluetooth mellett is alíg merült éjjel 2 óta.

(#2481) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok! :)

Tegnap 1100 Hsz-ig jutottam a topikban és nem igen kaptam választ pár kérdésemre. Pár kérdés amit most felteszek fog dönteni arról, hogy vegyek-e ilyen készüléket vagy maradjak a Galaxy Ace-emnél.

1. Valakinek karcos már a kijelzője? (Azért kérdezem, mert olvastam, hogy nem Gorilla Glass) Bőrtokban hordanám a készüléket,de fólia nélkül.

2. Root
Van már olyan root, amitől nem veszik el semmilyen adat a készülékről?
(Galaxy Acee-en 2.2.1. alatt a SuperOneClick-al lehet pár kattintással elvégezni a folyamatot, míg 2.3.3-2.3.4 alatt pedig Recoveryből egy updtate zippel. Semmilyen adat az égvilágon nem veszik el és az unrootolás is ugyan azokkal a mozdulattokkal járnak, csak értelemszerűn az ellentétes gombba/zippel).
Azért lenne fontos nekem a root, hogy a Titanium Backuppal visszatudjam rakni a program mentéseimet a Nexus S-re.
Ha van valami egyszerű és rendesen működő megoldás azt írjátok meg légyszíves! :)

3. Nincs SD kártya bővítési lehetőség készüléknél. Ha gyári visszaállítást végzek, akkor a kb. 13Gb-os adat partícióról (is) minden adat elveszik vagy csak az alakmazások telepítésére szolgáló kb. 1Gb-os-ról? Ha neten elveszik mindenhonnan, akkor gondolom lehetőség van arra, hogy USB-ével rádugom gépre a telefont és kimentem oda a cuccokat. Jól gondolom?

4. Valaki próbálta már, hogy mit produkál a készülék, ha a KIES-re csatlakoztatjátok?

5. SCLCD-és kijelzőtípuson gondolkozok, mivel elérhető áron van és hazánkban azt forgalmazzák. Voltam a Duna Plaza Saturnban és pont volt ott egy ilyen készülék, természetesen nagyon tetszett, csak egy valami furcsálltam, mégpedig a készülék fényerejét. Néztem is, hogy maxon volt, de olyan szinten volt fakó, hogy nem nyújtotta azt az élményt, mint a Galaxy Ace-em, pedig az se AMOLED-es. Még csak maxra sincs rakva az ACE-en a fényerő, de erősebbek voltak a színek, mint a Nexus-on. Pont olvastam itt valamelyik nap, hogy valaki olyan esetet élt át, hogy elhalványult a kijelzője és csak az aksi ki-be rakás segített. Vajon a Saturn-os készülékkel is ez lehet a helyzet?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is és bocsi, ha már voltak ezek a kérdések! :R (Tudom milyen az, mikor az embernek ugyan azt a kérdést rakják fel harmincadszorra, mert lusta az illető olvasni. :DDD )

(#2482) robertel válasza Dzsuri89 (#2481) üzenetére


robertel
senior tag

A kijelzővel szerintem sok gond nem lehet ha bőrtokban van.
Nem lehet, hogy a kijelző automata fényerőre volt állítva és azért volt fakóbb?
Nekem tökéletes automatán, napsütésben is olvasható.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2483) szilu7 válasza Dzsuri89 (#2481) üzenetére


szilu7
senior tag

1. Én is így hordom, nem karcos. Ez már a negyedik érintős telefonom, mindet így hordtam, soha nem lett karcos. Persze baleset előfordulhat, de alapvetően az érintősök kijelzője üveg, nem plexi, tehát jóval nehezebben karcolódik. A Gorilla Glass sem mindenható.
2. Én csak olyan rootot találtam, ahol a bootloadert unlockolni kellett. Az pedig minden adatot töröl. (Pedig sokat keresgéltem, és már régóta androidozom.)
3. A sima factory resetnél elvileg megadható, hogy az adat partíciót törölje-e.
USB-vel ugyanúgy meghajtóként láthatod az adat partíciót, mintha SD kártya lenne. Igazából az android úgyanúgy kezeli a beépített tárolót, mint az SD kártyát (/mnt/sdcard).
4. KIES-t nem próbáltam, de nem hinném, hogy működne. Elvégre nem Samsung ROM van rajta, hanem tiszta 2.3.
5. Nekem semmi problémám a kijelzővel. Napsütésben is látni, csak manuálisan be kell állítani max.-ra. Én úgy vettem észre, hogy a szenzor totális napsütésben sem veszi fel maximumra. Van a családban Galaxy S, de nem éreztem ellenállhatatlan vágyat a kijelzője iránt.:)

(#2484) Dzsuri89 válasza robertel (#2482) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Automatán volt a fényereje, de ha felhúztam kézileg maxra, akkor se változott.

szilu7
Tudom, hogy a Gorilla Glass se az a teljesen karcálló, mert a Galaxy Ace-nél is mesélték páran, hogy nekik sikerült a feladatot teljesíteni... :D (Nekem ugyan úgy nézz ki a 4 hónapos készülékem, mint amikor megvettem.)

Szóval akkor mondhatjuk nincs "normális" root a készülékhez, hajaaaaaaaaj. :S Akkor milyen megoldás lenne, hogy ACE-ről minden program/játék mentésemet áttudjam varázsolni?

Köszi nektek a válaszokat!

(#2485) robertel


robertel
senior tag

Na én a mobilxnél már nem is látom a nexus s-t..
Ennyi volt ott is..
Igy jár aki sokáig vár :P

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2486) z0d1AK válasza robertel (#2485) üzenetére


z0d1AK
veterán

Új oldal van és a régi URL nem feltétlenül működik

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2487) xnace válasza robertel (#2485) üzenetére


xnace
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2488) robertel válasza xnace (#2487) üzenetére


robertel
senior tag

Elnéztem ,mégis van még :U

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2489) DemonDani válasza szilu7 (#2483) üzenetére


DemonDani
addikt

Nem megy a KIES. Próbáltam biztos ami biztos alapon.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2490) xnace válasza DemonDani (#2489) üzenetére


xnace
őstag

Persze, hogy nem, mert kell neki a Samsung framework, meg egy MTP.apk nevű "driver".

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2491) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Üdv.Valaki segítene feloldani a bootloadert?Egyszerűen nem megy, már az összes oldalt és videót megnéztem de nem akar összejönni az angol tudásom meg 0.Ja és nem vagyok kezdő 1 Spcát meg X8-at rootoltam csak ez a bootloader fog ki rajtam.

(#2492) szilu7 válasza ricsi0307 (#2491) üzenetére


szilu7
senior tag

Hol akadtál el?

(#2493) hallerlaller válasza Slukkica (#2478) üzenetére


hallerlaller
addikt

na és melyik kernelt ajánlod?

(#2480) Echoo

hoppá van új miui verzió? nem ajánlja fel automatikusan a frissítést?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2494) ricsi0307 válasza hallerlaller (#2493) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Ott, hogy a parancsikonba kéne valamit beírni.A bootloadert betölti a teló utána rádugom a gépre és ezután jönne a lényeg csak nem tudom mit és hogyan.

(#2495) hallerlaller válasza ricsi0307 (#2494) üzenetére


hallerlaller
addikt

android sdk megvan?

ezt a leírást kövesd: [link]

illetve először kapcsold ki a telót dugd rá a gépre és úgy indítsd el a bootloadert

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2496) drzsoo1 válasza robertel (#2488) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

meg tudja valaki mondani, miért olcsóbb a nexus s mint a galaxy s?

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#2497) fi:zi'k válasza drzsoo1 (#2496) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mert jobb kifutómodell. :D Bár lehet az SGS is az, nem tudom.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2498) Echoo válasza hallerlaller (#2493) üzenetére


Echoo
senior tag

Letöltöttem egy 1.8.5-ös MIUI-t, egy eng langpackot, aztán rátoltam a hu langpackot, és 2.3.5-öt ír.

(#2499) xnace válasza drzsoo1 (#2496) üzenetére


xnace
őstag

Mert ez használható...:P Nem kell ROM-olni össze-vissza, nem kell lagfixes kernelekkel sz0pni.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2500) ricsi0307 válasza hallerlaller (#2495) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Köszönöm.Majd jelentkezem, hogy sikerült-e.

Szerk:Már a z 5. pontot nem tudom értelmezni (translattel) :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.