Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) robertel válasza xnace (#2400) üzenetére


robertel
senior tag

Szeritnem is nagyon jó, az 5 mpk között ott van az élmezönyben.
Vaku is teljesen jó. Igaz éjszakában nenm próbáltam még:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2402) xnace válasza robertel (#2401) üzenetére


xnace
őstag

Vakut én se próbáltam. Az 5M-esek között (kövezzetek meg!!) iPhone 4 a legjobb. De csak kamerában :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2403) knyitogato válasza xnace (#2400) üzenetére


knyitogato
őstag

videó milyen?

(#2404) xnace válasza knyitogato (#2403) üzenetére


xnace
őstag

Használhatatlan :W

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2405) Echoo


Echoo
senior tag

Szervusztok!

Csatlakozom. Vettem ma egy Nexus S-t, mert tele lett a tököm az LG Optimus 2x hülyeségeivel. Auchanban sétálgatva láttam meg, 80k-ért. Pillanatnyi elmezavar lehetett, de megvettem :) Belaktam, teljesen korrekt. Ha kipróbálnám a MIUI-t, vissza tudom barkácsolni a gyári romot? Már csak a gari miatt is. Valaki használ aktívan 1.8.5 MIUI-t? Stabil, bevált?

(#2406) xnace válasza Echoo (#2405) üzenetére


xnace
őstag

Ez nem 2X, itt nem kell MIUI :P De gondolom vissza.

Az azért király, hogy a Nexus 2 maggal meg 1GB RAM-mal(ha jól tudom) nyomába se ér a Nexus S-nek :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2407) fi:zi'k válasza xnace (#2406) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az offban vmi elcsúszott. :U

#2408
"Nexus 2 maggal meg 1GB RAM-mal(ha jól tudom) nyomába se ér a Nexus S-nek"
Nem 2X akart lenni? :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2408) xnace válasza fi:zi'k (#2407) üzenetére


xnace
őstag

Tessék? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2409) Echoo válasza fi:zi'k (#2407) üzenetére


Echoo
senior tag

Igen, de sikerült megfelelően értelmeznem.

(#2410) xnace válasza fi:zi'k (#2407) üzenetére


xnace
őstag

Ú, de gyökér vagyok :W Nem is vettem észre :(((

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2411) Echoo válasza xnace (#2410) üzenetére


Echoo
senior tag

Nincs itt kérem semmi baj. Annyira vagyok értelmes, hogy felismerjem az egyszerű gépelési hibát.

Fontosabb: Bekapcsoláskor felraktam a 2.3.4-et (I9023XXKD1), és ezt ha jól látom nem tudom még rootolni?

(#2412) xnace


xnace
őstag

Azt ismeritek, hogyha elkezditek gyorsan böködni az Android version menüpontot, akkor Humor Herold életrekel?? :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2413) Echoo


Echoo
senior tag

Rootolni akartam. Az eredmény: Google felirat egy nyitott lakattal, és itt megáll. Már próbáltam a Recovery-t, de ott meg felkiáltójel. Van megoldás?

(#2414) tdk.112 válasza xnace (#2412) üzenetére


tdk.112
aktív tag

LOL! :DD

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#2415) Echoo válasza Echoo (#2413) üzenetére


Echoo
senior tag

Odin-nal helyreraktam. Szerencse, hogy volt már Galaxy S a kezeim között, így meg tudtam csinálni. 2.3.4 a Samfirmware-ról, odin1.3.
Azért mikor root után kifagyott a google feliratnál, pár percig erősen rángott a szemhéjjam.

(#2416) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Srácok, én is úgy néz ki, hogy veszek egy ilyen telefont (5800-áról fogok váltani)
Ugye az I9023-ban is van NFC chip és jól is működik vele? Valaki próbálta már bankszámlával párosítani? Ha igen, akkor ez hogy működik?

(#2417) bosa válasza szkorhetz (#2416) üzenetére


bosa
tag

Tudtommal még sehogy se működik....
És van benne NFC.

(#2418) robertel válasza bosa (#2417) üzenetére


robertel
senior tag

Én jobban örültem volna ha mondjuk egy hd-s kamera ment volna bele nfc helyett, pár évigugyse fog elterjedni még itthon(ha egyáltalán el fog terjedni..)

Echoo

Mennyivel jobb nexus s mint 2X?
Érdekelnének a különbségek.
Melyik miben jobb/rosszabb mint a másik?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2419) Echoo válasza robertel (#2418) üzenetére


Echoo
senior tag

Szervusz!

Az LG nagyon jó, nagyon gyors, kamera is frankó. Csak szinte minden rommal csinál valami hülyeséget. Stabilitás nulla. LG részéről support nulla. Kb. ennyi vele a bajom.

(#2420) robertel válasza Echoo (#2419) üzenetére


robertel
senior tag

Hát igen, imserős, nekem is meggyült lgvel már a bajom, de azért egy ilyen csúcsgépre nem oda figyelni..
Remélem Nexussal nem elsznek gondjaid:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2421) Pistabaaa válasza robertel (#2418) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Az NFC-t azért nem kell annyira temetni. :K

(#2422) xnace válasza Pistabaaa (#2421) üzenetére


xnace
őstag

Csak attól tartok, hogy az a "hamarosan" itt Abszurdisztánban legalább 2-3 év lesz:( De ne legyen igazam...

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2423) robertel válasza Pistabaaa (#2421) üzenetére


robertel
senior tag

Lehet, de én bankkártyát se nagyon használok, igy telóval se hiszem sokat fogok fizetni:)
Meg a biztonsági dolgokat nem is tudom, igy ha elvesztésnél visszaélhetnek vele, akkor biztos nem fogom használni:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2424) xnace válasza robertel (#2423) üzenetére


xnace
őstag

Mondjuk az valószínű, hogy kér fizetéskor valami PIN kódot, szóval nem nagyon lehet vele visszaélni.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2425) robertel válasza xnace (#2424) üzenetére


robertel
senior tag

aha, hát van egy érzésem, hogy nem mostanában kell kipróbálnom:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2426) xnace válasza robertel (#2425) üzenetére


xnace
őstag

Ettől tartok én is:D

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2427) Pistabaaa válasza xnace (#2422) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Igazából külföldön is teszt fázisban van még, és az, hogy kishazánk összes szolgáltatója és legnagyobb bankja összefogott, hogy már most elkezdjék a szabványosítást, szerintem mindenképpen pozitív. A SuperShop is beszállt, így a lefedettség is elég jó lehetne.

Nyilván nem ma fog indulni, de legalább nem az van, hogy a külföldi indítás után évekkel kezdenek el vele foglalkozni itt. :K

Érdekességképpen: ha van a közelben valamilyen RFID-s cuccotok, vagy céges belépőkártya vagy ilyesmi, próbáljátok ki - ezek is 13,5 MHz-en működnek, és simán becsippantja a Nexus, csak mivel nem szabvány infót sugároznak, ismeretlen címke lesz mind. :U

(#2428) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

ebayen miért 4g-nek van feltüntetve az összes nexus s? ez a teló már kompatibilis a 4g nettel?

(#2429) Cs@bo


Cs@bo
csendes tag

Sziasztok!
Megvan a Nexusom. :D Az lenne a kérdésem, hogy milyen kijelzővédő fóliát ajánlotok hozzá? Szilikon tokon is gondolkozom, mert elég csúszós a hátulja. Ha esetleg abból is tudnátok ajánlani valami használhatót, megköszönném. :)
Előre is köszi a segítséget.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#2430) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Uh srácok, egy kis élménybeszámoló: lehet másnak nem annyira új, nekem a Nexus egy D900i után lett, szóval - bár papíron képben voltam mobil fronton - az újdonságokat csak mostanság tapasztalom. És már a zsebben e-mail, FB, stb. is nagy élmény, de most kiteljesedett a mobil 2.0 nálam - a MiniSquadron! nevű játékot nem rég fedeztem fel, és láttam, hogy van benne Wi-Fi 1v1 multiplayer. A biztonsági mentés APK-t feltettem Dropboxra, amit később egy ismerős (csak kipróbálás erejéig) a Nexus Hotspotján keresztül szedett le a Herojára, majd fél óra multis csatározás után (ami szintén a Nexuson, mint hoston keresztül zajlott) gondoltam mindezt megosztom veletek is! :C

Nagyon nagy élmény, ajánlani tudom mindenkinek, azt az ~572 Ft-ot szerintem simán megéri. (A fizetős Market tényleges, zökkenőmentes működése is örömteli!)

Továbbá ugye tudjátok, hogy mától van turn-by-turn Google navink is, magyar hanggal! :K
És akkor még végül, de nem utolsó sorban: mTorrent - tökéletesen működő kliens a telóra. :U

Sorry, ha ezek csak nekem voltak újak, de talán más újonc is ledöbben majd rajta. :P

(#2431) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Szeretném megvenni az első okostelcsimet, természetesen androiddal.
Hosszas keresgélés után 2 versenyző maradt:
Optimus Black (T-től 78e 2év gar)
Nexus S (Mobilx 70e 2év+2hó)

Már elég sokat olvastam mindkét telcsi topicjában, de azért lenne még 1-2 tisztázatlan pont számomra.

Youtube videók alapján a kijelző nem sokkal nyengébb mint a nova, így ez a rész annyira nem is érdekelne.
Az erős támogatottság viszont nagyon szimpatikus a Nexus S-nél.

Ami számomra fontos lenne a kamera képességei, midkét telcsi 5mpx-es, de a Nexus csak 800x480@30 ban képes videózni míg a Black 1024x720@30-is.
Érdekelne, hogy a Nexus-al készített videók a kisebb felbontás ellenére élvezhető minőségűek-e? És, hogy a fényképező képességeivel mennyire vagytok megelégedve?

Amiről még nem találtam infót az abelső memória, mindenhol csak 16Gb-van feltüntetve, de érdekelne hogy ebből menyi a RAM és a ROM?

Nem tudtam elolvasni az össes hsz.-t, ezért szeretnék rákérdezni, hogy van-e valamilyen gyermekbetegsége, hibája a telcsinek? Mint Pl: Defy-nél hangszóróhiba, Black-nél navigáció esetén melegedés, fagyás, és a felvett videó képarányának eltolódás.(elvileg ezt már megoldották)

Érdekelne bármilyen vélemény a telcsiről, mert a tesztekben sajnos nem lehet hinni.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2432) Pistabaaa válasza Cs@bo (#2429) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Eddig én is fóliáztam a telóimat, de szerintem itt már annyira nincs rá szükség - bár ki hogy érzi. Én azért eléggé odafigyelek rá, hogy ne dörzsölgessem csiszolópapírral ;], viszont egy egyszerű "zokni" jellegű műbőr tokban hordom, illetve egy övtok is van néha napján használva, így majd 1 hónap után a kijelzőn semmi nyoma mikrokarcoknak sem.

De ha kicsit visszaolvasol, itt nagy tok- és fóliarendelések voltak az eBay-ről, talán van, akinek akad is még eladó. :K

(#2433) Pistabaaa válasza Czimby (#2431) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Én is a Black-el szemeztem még, de amiért nem az lett:

- elég gyér támogatás szoftveres fronton
- az LG UI-ja kissé zakatol, pedig hardveresen bőven hoznia kéne a Nexus S szintjét
- SCLCD (Nexus) is tökéletesen használható még napsütésben is

A Nexusban 16 GB memóriából kb. 13 áll rendelkezésre induláskor, ebből 1 GB az alkalmazások számára elkülönítve. 512 MB a RAM mérete egyébként - simán elég.

Fotó, videó: a Nexus 720x480 (480p) videót vesz fel, míg a Black 1280x720 (720p). A HD az HD, de a Nexuséval sincs semmi gond. Fénykép terén szintén nincs gond - ezek nekem is eléggé prioritásos kritériumok voltak, de egetverő különbséget nem fogsz találni. Mobilos mezőnyben egész jól teljesít mindkettő. Black-ben az előre néző kamera 2 Mpx (Nexusnál VGA), bár szerintem ez annyira nem nagy érvágás, Skype és GTalk is szép képet produkál a Nexusnál is - fotózni meg úgyis a hátsóval fogsz.

Fizikailag a Black szerintem kissé kézre állóbb, jobb (értsd: nem annyira ujjlenyomatgyűjtő, "bazári") műanyagokat használtak.

Nexusról hiányzik még a HDMI és DLNA és az FM rádió is, akárcsak a mikroSD foglalat.

Viszont részemről a szoftveres támogatottság és a gyári Android ellensúlyozta a fenti hiányosságokat, bár tény, hogy a Black tényleg jobban bejött "fogásra". :U

Hú de belejöttem most a kisregényekbe... :P

szerk.: nagyon típushiba / gyermekbetegség nincs szerintem, néhány embernél a hangerőszabályozó gombok környékén hallható "keret nyöszörgés" jött elő.

"Érdekelne bármilyen vélemény a telcsiről, mert a tesztekben sajnos nem lehet hinni."
Inkább kérdezz konkrétat, mert úgy nagyobb az esély, hogy nem elfogult ömlengést fogsz válaszként kapni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2434) Czimby válasza Pistabaaa (#2433) üzenetére


Czimby
addikt

Hello!

Köszi a részletes mindenre kiterjedő írást!

Az előlapi kamera különösebben nem izgat, szóval tényleg nem gond, hogy csak vga.
Az Fm-rádió sem izgat, a jelenlegi magyar rádiókínálat enyhén szólva siralmas.

Jó lenne élőben megtapizni mindkét telcsit, mert azért a megjelenés és kézreállóság sem egy utólsó dolog.
Nincs itt valaki Hatvan, Gyöngyös környékéről aki ráérne egy pár perces tapizásra? :DDD
(A telefonra gondoltam :B , De ha lány vagy és csinos akkor :U )

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2435) maki12 válasza Czimby (#2431) üzenetére


maki12
senior tag

Szerintem a droidos okostelot akarsz akkor várj,mert 70k környékén landol az sgs2 kicsit lebutitot változata.(ami nem amoled)
A samsung galaxy R!!!!Én is ilyet fogok venni!Először én is erre hajlottam,de aztán megláttam az R-t és nagyon megörültem :DDD És az 2 magos,igaz csak 1 Ghz-es...
Bocs hogy elakarlak lökni a nexustól(biztos sokan nem örülnek neki),
csak megosztottam a véleményemet mert tegnap majdnem megvettem mobilx-nél én is,és mondta a srác hogy 2-3 hét múlva jön ez az R-es cucc és anyira megtetszet,hogy én azt választottam:D A srác azt mondta 2 év garival várhatóan 75k(!) lesz!Ami figyelemre méltó,ahoz képest hogy majdnem olyan jó mint az sgs2,ez aprópénz érte :DD
Bocs a hosszú szövegért csak ezt tudnod kellet: :DDD :))

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#2436) Czimby válasza maki12 (#2435) üzenetére


Czimby
addikt

Wow! Köszi az infót!
Ennyit érdemes lessz várni rá! Nem is halottam még erről a telcsiről!
Amugy sem sürgős a telcsi vásárlás!
Meg ha mégis drágább lessz mint 75 akkoris ott a Nexus vagy a Black, nem hiszem, hogy 2 hét mulva már nem lesznek kaphatók.

Köszi még1x, utána is nézek ennek a telcsinek!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2437) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Újabb agymenés: Quake 3 a Nexus-on! :Y :C

És igen, megy! Csak billentyűzet hiányában max lőni tudsz és nézelődni. :(
De akinek van bluetooth bill... ;)

(#2438) robertel válasza maki12 (#2435) üzenetére


robertel
senior tag

75k lesz tuti? Az nagyon gyanús nekem, főleg nyitóárban.

Egyébként ami negatívum lehet még nexusnál az a gyenge wifi, de nálam lehet a router is közrejátszott, a régi telóm azért mintha picivel jobban fogta volna a jelet, de igy se rossz hozzáteszem!
Ha tényleg 75-ön nyit az R, akkor válaszd azt, ha nem akkor 69ért reméljük lesz még neked is ilyen:)
2 mag ide avyg oda, megbánni nem fogod:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2439) Czimby válasza robertel (#2438) üzenetére


Czimby
addikt

Meglestem én is a telcsit!
Hát ha 75e lessz akkor ez lessz az év vétele, de még ha 80 lessz akkor is.
Szerintem ez egy 100e Ft-os telcsi kb, a tudása alapján.
De azért megvárom az a 2-3 hetet hátha.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2441) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

szerintem is teljesen esélytelen a 100 alatti ár, főleg a hazai árazásokhoz képest...

(#2442) Czimby válasza Pistabaaa (#2440) üzenetére


Czimby
addikt

Valahogy sejtettem...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2443) robertel válasza Pistabaaa (#2440) üzenetére


robertel
senior tag

Azért mondom, durva lett volna ez az ár :O
Szvsz nyugodtan vedd meg a nexus s-t, lassan ugyan jönnek a középkategóriába a hasonló procival szerelt gépek, de azért ez még hosszú ideig jó lesz, kijelző, támogatás, 16 GB belső memória, mind-mind pozitív!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2444) hallerlaller válasza Slukkica (#2279) üzenetére


hallerlaller
addikt

na, azt meg hogy kell lecserélni? blade-en a rommal együtt cserélődött ha jól emléxem.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2445) palesz53 válasza Pistabaaa (#2433) üzenetére


palesz53
senior tag

dlna szoftver kérdése - marketen találsz, működik is..'

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#2446) robertel


robertel
senior tag

na én levakartamm midnen vackot a telefonról ami eszi az aksit, még a skype-ot is, kiváncsi vagyok igy mennyivel bírja majd tovább. rögtön 170 MB lett a Ram is, hogy nem fut össze vissza midnen:)
Valami jó zenelejátszót nem tud valaki, ami nem fut akkor ha nem használom?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2447) Pistabaaa válasza palesz53 (#2445) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Jogos. :B

(#2448) xnace válasza robertel (#2446) üzenetére


xnace
őstag

PowerAMP. Ki kell lőni, és nem fut...

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2449) robertel válasza xnace (#2448) üzenetére


robertel
senior tag

Nálam akkor is fut:(
Ráadásul már letöröltem és msot mikro visszatettem nem engedte használni már..
Megvenni nem fogom, igy marad mixzing :D

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2450) xnace válasza robertel (#2449) üzenetére


xnace
őstag

Én nem is értem, hogy miben gyengébb a trial, mint a teljes.

Akkor viszont a WinAMP teljesen jó lehet Neked. Nekem nem futott, ha bezártam.

Samsung Galaxy S3 Marble White

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.