Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Tessék!Szidtuk múltkor a 2magos tegrákat...itt a 4magos tegra 3, és már játék is van rá!!asszem megy a kukába a nexus!(kíváncsi leszek: 1milyen marketing lesz, miért jó ez az usernek 2.hány trillió forintért szórják a sok baromnak)

(#3652) havri1


havri1
félisten

A névjegyzékbe csatlakoztatni akartam a Facebook fiókomat is.
Névjegyzék--> beállítások--> Új fiók csatlakoztatása---> Facebook. És visszadob a beállításokhoz. Jelenleg a Facebook 1.6.4 verzió van fent, marketről szedtem. Ezzel van a baj?

havri

(#3653) MoRock válasza havri1 (#3652) üzenetére


MoRock
csendes tag

Nem azzal van a baj. Egyszerűen a Google és a Facebook között finoman szólva nem baráti a viszony. :D
[link]

(#3654) havri1 válasza MoRock (#3653) üzenetére


havri1
félisten

Hmm...ez szuper. De tegnap xperia 10 minin ment a szinkronizálás:)

havri

(#3655) slice14 válasza havri1 (#3654) üzenetére


slice14
veterán

Ez nem android verzió függő, mert 2.3.4-nél már nem müxik?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3656) palesz53 válasza slice14 (#3655) üzenetére


palesz53
senior tag

De.

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#3657) havri1 válasza palesz53 (#3656) üzenetére


havri1
félisten

Szuper.
Mind1, köszi az infót.

havri

(#3658) mgTerminator válasza rionpulya (#3639) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi, ezt nem is vettem észre :B

(#3659) MoRock válasza havri1 (#3654) üzenetére


MoRock
csendes tag

A Nexus-nak pont az a lényege, hogy minden változtatást mi kapunk meg először. Ha tetszik a változtatás, ha nem. :P

(#3660) havri1 válasza MoRock (#3659) üzenetére


havri1
félisten

Remélem legközelebb a javunkra válik ez az előny :)

ILYET nem használ valaki?

havri

(#3661) RexpecT válasza havri1 (#3660) üzenetére


RexpecT
addikt

Szerintem Ő ugyanilyet vett.

(#3662) slice14


slice14
veterán

Sziasztok, kinek van ilyen tokja? Hogy vált be?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3663) feka007


feka007
nagyúr

Frankó ez a teló eddig. :D Bár szokni kell nagyon az Androidot Symbian után, de ez a rengeteg ingyenes progi rá, és az egész sebessége.. Megérte váltani :K

(#3664) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Üdv srácok. Épp most jövök a Speedshopból egy ilyen kis kütyü társaságárban. Az Optimus végre nyugdíjba megy. :)

(#3665) feka007 válasza kolosanyi (#3664) üzenetére


feka007
nagyúr

Üdv a klubban. Én az N85-öt nyugdíjaztam, elég éles váltás volt (kkit esetleg érdekel, az írjon :) )

(#3666) kolosanyi válasza feka007 (#3665) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hm. Azért az nem rossz. :) Most már csak azt kell eldöntenem, hogy milyen rom megy rá. Még van fél orám eldönteni amíg hazaérek a villamossal... Bár lehet marad a stock droid + Launcher Pro így elsőre...

Más: Muszáj volt vennem egy Case Mate tokot hozzá, egyszerűen nagyon szép. Remélem rámegy. Nincs kedvem hétfőn visszavinni a boltba a tokot. Közben olvastam az erre vonatkozó hsz-t.

Megint más: A Voodo kernel, vagy ahhoz hasonló nincs a Nexusra? Jó lenne jobban kihasználni a DAC képességeit.

[ Szerkesztve ]

(#3667) tonerz válasza slice14 (#3662) üzenetére


tonerz
aktív tag

Nekem ilyen van, és tudom ajánlani.
Jól véd nem csúszik ki a kezedből és viszonylag könnyen kilehet bármikor hámozni belőle a telefont ha épp szükséges.

(#3668) feka007 válasza kolosanyi (#3666) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem rossz, de a Symbian ég és föld az Androidhoz képest. Az érintôképernyôt már megszoktam mondjuk.

(#3669) ricsi0307 válasza kolosanyi (#3666) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Ajánlom a SuperOSR Romot abban van voodoo control meg DSPmanagger is ráadásul piszkosul gyors:)Nexusshacks.com-ról le tudod tölteni.

(#3670) Pitiless_


Pitiless_
tag

Van valakinek gyári dokkolója? Fontolgatom, hogy venni kellene egyet, nem is vészes az ára, de kiváncsi lennék rá, hogy állva is lehet-e használni.

Google Nexus S 4.0.3 <--> Samsung Omnia 7

(#3671) kolosanyi válasza ricsi0307 (#3669) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi, feltétlenül kipróbálom.

(#3672) fi:zi'k válasza Pitiless_ (#3670) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A kialakítása miatt kibillenhet belőle a telefon, ezért szerintem csak fektetve használható.
De én is fontolgatom, bár nálam hátrány, hogy jó eséllyel nem használhatom a TPU tokot a bölcsőbe.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3673) Pitiless_ válasza fi:zi'k (#3672) üzenetére


Pitiless_
tag

Akkor lehet, hogy inkább maradok a Brando dokkolónál... Most lesz egy-két Androidos fejlesztésem és jobb lenne, ha állva az asztalon lenne előttem. SpeedShop oldalán néztem, ott van a gyári és két nem szimpatikus utángyártott.
Leginkább [ilyet] szeretnék.

Google Nexus S 4.0.3 <--> Samsung Omnia 7

(#3674) fi:zi'k válasza Pitiless_ (#3673) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azért kérdezz rá a gyorsboltban.
Egyébként egész pofás amit linkeltél. Lehet én is olyat veszek inkább. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3675) Pitiless_ válasza fi:zi'k (#3674) üzenetére


Pitiless_
tag

Ennek olyan dokkoló formája van :). Az a fekvő valami meg valami agyrém...
18$ + 3$ a szállítás.

Google Nexus S 4.0.3 <--> Samsung Omnia 7

(#3676) Pitiless_ válasza fi:zi'k (#3674) üzenetére


Pitiless_
tag

Írtam nekik. Hátha tudnak szerezni. Ha nem, akkor megrendelem külföldről.

Google Nexus S 4.0.3 <--> Samsung Omnia 7

(#3677) knyitogato


knyitogato
őstag

Megoldódott a bőrtok problémám, ilyet vettem Gyorséknál, de pl a Gigatelnél is van. Masszív külső, prémium minőség, belseje puha, jól véd. A telóval továbbra sincs semmi problémám/pixelhibám, az egyedüli furcsasága tényleg csak a bal kézben csökkenő 3G jel egyes helyeken.

[ Szerkesztve ]

(#3678) RexpecT


RexpecT
addikt

Ez a tok nagyon állatul néz ki.

(#3679) havri1 válasza RexpecT (#3678) üzenetére


havri1
félisten

Tényleg jó!
És az eleje oldalra hajtható vajon?
Jackbacsitól amit vettem tokot, az is teljesen jó. Ma kivágtam 2 oldalt a gomboknak a helyeit, mert annyira feszült, hogy a hangerőt állandóan állítgatta, ha kézbe vettem.
F@sz módon nem vettem le a tokot, és a bekapcs gombot megkarcoltam az ollóval kicsit :W
Ettől a malőrtől etekintve teljesen tökéletes a cucc. Kicsit vastagabb a telefon tőle, de tényleg védi.
Köszi még 1x :R
Így már lehet nem is ugrok bele a CASE-MATE-ba, bár igen kedvező áron el tudnám hozni...Az műanyag (nagyon profi anyagból van), és passzentos a telcsire. Igaz Galaxy S -en láttam ma, de nagyon profi!

havri

(#3680) feka007 válasza RexpecT (#3678) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem olcsó. Nézni kell valami hasonlót kínaiba.
Bár nekem jó lesz a szilikontok

(#3681) RexpecT válasza feka007 (#3680) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem is van és tényleg megér annyit, viszont a kijelzőt nyilván nem védi illetve kicsit dundi lesz tőle a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#3682) knyitogato válasza RexpecT (#3678) üzenetére


knyitogato
őstag

nem szeretem a flipes megoldásokat :(

(#3683) BoB


BoB
veterán

Tegnap jöttem haza külföldi útról.

A GPS és a WiFi is elég rossz sajnos :(((

GPS vétel folyamatosan megszakadt a hegyekben (ilyen Nexus One-nal sosem fordult elő).

WiFi dettó a hotelben, ahol más telefon tudja használni a netet, az enyém már nem is látja....

Hát remélem gyorsan itt lesz a következő Nexus.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3684) kerasz válasza BoB (#3683) üzenetére


kerasz
csendes tag

Wifiért tényleg kár, gps-ről még nem hallottam/tapasztaltam ilyet...

(#3685) kerasz válasza BoB (#3683) üzenetére


kerasz
csendes tag

Remélem amúgy szoftveresen ics alatt javulni fog a wifi!
Ha szoftveres a baj.
Amúgy tényleg bosszantó ha netezés közben dobja a wifit, nálam sajnois sokszor volt ilyen már.
Ami a legnagyobb baj, hogy pl strandon nem is tudom merre van a wifikészülék igy azt se tudom melyik irányba kéne mennem, hogy jó legyen:)

[ Szerkesztve ]

(#3686) kerasz


kerasz
csendes tag

Amúgy annyira talán nem rossz a wifi, csak más telefonokéhoz képest talán :DD
Szomszéd wifijét pl a legalsó csíkig látja, a szembenlévő szomszédét, ami minimum 20 méter ha nem több azét meg csak látja, csíkok nélkül, d elátja.
a dobálás ami nagyon rossz, sajnos strandon ezt nem tudtam kivédeni, de én aszem ezért nem fogom lecserélni, ha oylan fontos dolgom lesz kakor meg ottvan a mobilnet, az biztosnágosabb is.

(#3687) havri1 válasza kerasz (#3685) üzenetére


havri1
félisten

Erre van egy jó kis progi, Wifi Analizer, marketen találtam. Wifi jelerőségget grafikon szerűen mutatja, könnyebben megtalálható a forrás :)
GPS -el most 2 napja meg vagyok elégedve. Leszedtem a GPS Booster-t, szintén marketből, mintha jobb lenne..10-15mp-n belül talál pozíciót, eddig 8ból 8x.

havri

(#3688) BoB válasza havri1 (#3687) üzenetére


BoB
veterán

Nem is a pozíció találás a gáz szvsz, hanem az hogy mész autóval, megy a navigáció, aztán egyszercsak elmegy. Aztán megint, megint...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3689) havri1 válasza BoB (#3688) üzenetére


havri1
félisten

Én is úgy vettem észre, hogy amikor nem talál pozíciót, azt azért teszi, mert nem lát 1 műholdat se. Ha elkezdi látni a műholdakat, pillanatok alatt észhez tér. Lehet elveszti a vételt, ergo gyenge a gps antenna/chip benne, vagy csak szoftveres...
Tudom, aki navigációt akar, az vegyen pna-t, de akkor is, ha már van benne, legalább működjön. Ugyan ez volt a bajom előző PDA val is, htc diamond..GPS nulla.
Ez azért jobb egy fokkal :D

havri

(#3690) Viper26


Viper26
nagyúr

Tegnap volt alkalmam két órát tesztelni Bp-n, és semmi gond nem volt vele.A nálunk is hivatalosan elérhető Maps navit használtam. :K

iPhone 14 | FR955

(#3691) keyol


keyol
aktív tag

igaz én nem használtam még hosszútávon, de amikor használtam kb 10-15 mp alatt talált jelet és nem dobta el egyszer sem.Én amúgy motonavot használok.

(#3692) kerasz


kerasz
csendes tag

Nekem eddig a gps-szel nem volt gondom, csak a wifivel.
Én rmeénykedem benne, hogy egy frissítés megoldja a problémát..

(#3693) slice14 válasza Viper26 (#3690) üzenetére


slice14
veterán

A Maps nem túl nagy dolog leesés nélkül navigálni, mert ha nincs jel akkor a mobilhálózat alapján rak a térképre. Bocs ha hüjeséget beszélek...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3694) havri1 válasza slice14 (#3693) üzenetére


havri1
félisten

Ez teljesen így van, csak a mobil alapján nem pontos, legalábbis nálam eddig ez a tapasztalat.
Nagyon tetszik a google maps, sztem veri az androidra fordított igot...
1-2 dolog hiányzik belőle, pl a jelenlegi sebesség autós módban, vagy a hátralévő idő a célig.
Lehet ezeket is be lehet állítani, de még nem találtam.
Ezzel kapcsolatban kérdés : mivel még nincs mobilnetem, így itthon végiglapozgatom a mapsot, így letölti előre a képeket, és menet közben szépen mutatja is.
Ezt meddig tárolja? Ha előre egy görög utatt beállítok itthon, rátervezem, akkor leszedi magának, vagy akkor akarja majd mobilnetről lekapni?

havri

(#3695) fi:zi'k válasza havri1 (#3694) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A tervezésről nem tudok nyilatkozni.
De lehet precache funkciót használni, hogy lementse egy kb 25km^2-es terület térképét. Összesen 10 ilyet lehet menteni, függetlenül, hogy mennyi átfedés van a területek között.
Sajnos ezzel már megjártam, mert hiába volt lementve, x idő után ismeretlen okok miatt egyszerűen nem hozta be a térképet. A telefon szerint le volt töltve a terület térképe, de csak a négyzethálót láttam.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3696) slice14 válasza havri1 (#3694) üzenetére


slice14
veterán

Hát nemtom elég nagy lenne a cash, de szerintem esélytelen ilyen hosszú uttat előre letölteni egyenlőre. Majdha kijön végre a full offline navija a mapsnak. inkább használj IGO-t vagy Sygic-et.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3697) havri1


havri1
félisten

Értem, köszi. Offline is lesz belőle? Királyság :)

havri

(#3698) knyitogato válasza kerasz (#3684) üzenetére


knyitogato
őstag

GPS nálam teljesen jól működik, másodpercek alatt talál jelet.

(#3699) kerasz válasza knyitogato (#3698) üzenetére


kerasz
csendes tag

Írtam samsungnak, hogy várhetó-e wifi javítás, vagy ez hardveresen ilyen.
Remélem válaszolnak..

(#3700) slice14 válasza kerasz (#3699) üzenetére


slice14
veterán

Na erre kíváncsi vagyok mit írnak vissza...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.