Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) RexpecT válasza robertel (#2298) üzenetére


RexpecT
addikt

Tűvel meg ne próbáld szvsz.Azóta sikerült egész jól rárakni a fóliát az alján a gombok alatt viszont még mindig nem tapad :).

(#2302) maki12


maki12
senior tag

hali :)

egy ilyen teló vételén gondolkodok:)szerintetek megéri a 70k-t?2 év gyári garival?

köszi a a segitséget ja és jöhetnek tapasztalatok is:)

HTC U11 & Nikon D5300

(#2303) robertel válasza fateless (#2299) üzenetére


robertel
senior tag

köszi, sikerült!
Ha viszem is ilyen helyre, a teljesen bedugahatós bőrtok jól jön majd.
Nem árt több tok:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2304) fi:zi'k válasza maki12 (#2302) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igen, jó vétel.
Tapasztalatok pedig itt vannak a topikban csak olvasni kell őket. ;)

#2303
Zárható zacskó? Én bringázni vittem úgy az E65-öt korábban. Pont jó volt méretben, megnyomhatóak voltak a gombok és még telefonálni is lehetett vele.
Persze itt elsősorban a porvédelem lenne a szempont, lévén nem nagyon van fizikai gomb.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2305) maki12 válasza fi:zi'k (#2304) üzenetére


maki12
senior tag

Már elolvastam az egész toppicot ;) :K
Csak ha lenne még valami :DD :)) :DD

HTC U11 & Nikon D5300

(#2306) RexpecT


RexpecT
addikt

Remélem ez a tok befog válni.Amit felraktam fólia az meg nem teljesen faszányos kicsit torzítja a szineket, vagy megtöri, de közel sem olyan jó mint fólia nélkül.

(#2307) maki12 válasza RexpecT (#2306) üzenetére


maki12
senior tag

ez 9020-ra van!neked nem eu-s van?egy icipici különbség van a kettő között!!

HTC U11 & Nikon D5300

(#2308) RexpecT válasza maki12 (#2307) üzenetére


RexpecT
addikt

Aha tudom, elvileg egy kicsi különbség van a kettő között.Én azt hittem hogy kijelzőben csak, de elvileg akkor méretben is.

(#2309) maki12 válasza RexpecT (#2308) üzenetére


maki12
senior tag

Én voltam olyan szerencsés,hogy foghatam mind kettöt a kezembe,és annyi hogy a 9023-nak a szélei egy kicsit jobban le vannak kerekitve.Egyébként én semmi mást nem vettem észre rajtuk...A kijelzőbe pedig látható volt a különbség a samuledes meg a slcd-s között...De ha jobban megnéztem ez a ''pentile matrix'' látszott.

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#2310) robertel


robertel
senior tag

Na én befejeztem a fóliázást, nem tudom miért, de ezen a telón nem jön be, lehet mert kapacitív vagy nem tudom, de előző telefonomon akkro volt jobb ha fóliázva volt, ezen meg akkro jobb ha nincs.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2311) tdk.112


tdk.112
aktív tag

Leírom még egyszer, tekintettel a leendő tulajokra: a gyári fóliáról a fehér ábrákat nyom nélkül le lehet kaparni, és máris van egy tökéletesen illeszkedő fóliád (persze az alján és tetején le kell vágni a lehúzókat).

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#2312) molnarpeter válasza tdk.112 (#2311) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én is így használom :)

mp

(#2313) 2o1i


2o1i
senior tag

Sziasztok!
Most már nagyon telefonvétel előtt vagyok. Eddigi kiszemelt a Defy volt, másodikként az S8530, bár ez a Bada miatt nem vonzott igazán.

Nemrég benéztem kicsit ebbe a topikba és láttam, hogy 70k környékén van ez a gyönyörűség. :) Nagyon elgondolkodóvá tett, de hamar rá is jöttem, hogy nekem a Nexus kell. :P
Találtam 2 helyet is, ahol ilyen áron hozzá lehet jutni a kicsikéhez.
Kérdésem, hogy inkább melyik shop-ot válasszam?
mobilx.hu vagy origogsm.hu?
Van vmi tapasztalat?

(#2314) maki12 válasza 2o1i (#2313) üzenetére


maki12
senior tag

mobilx!ők megbizhatóak:)már sokszor vásároltam tőlük!én is onnan fogom venni!eggyébként 2 év gyári gari van rá és ha regizel valahol +2 hónapot kapsz:)

HTC U11 & Nikon D5300

(#2315) fateless válasza 2o1i (#2313) üzenetére


fateless
veterán

Nem ismerem az origót, de a mobilx-et igen, ezért őket én is ajánlom.
z0diak pedig egyenesen árdazona róluk ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2316) robertel


robertel
senior tag

Na én meg adtam még egy esélyt a fóliának ha már megrendeltem ,egyenlőre marad, habár a szélei nem szépek, de talán véd valamit:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2317) molnarpeter válasza maki12 (#2314) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A Samu oldalán kell regelni :)

mp

(#2318) DemonDani válasza molnarpeter (#2317) üzenetére


DemonDani
addikt

ez minden készülékre igaz? én 1 hónapja vettem az enyémet (remélem ennyi késést engedne :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2319) r3dsnake válasza DemonDani (#2318) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

minden samsung cuccra igaz. később is.

(#2320) robertel válasza DemonDani (#2318) üzenetére


robertel
senior tag

Az imei számot hogy tudom lekérni, ahogy írják úgy nem tudom, plussz a sorozatszám a garanciapapíron is rajta van, azinosítószám néven? Az ugyanaz?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2321) knyitogato válasza robertel (#2320) üzenetére


knyitogato
őstag

ne,, az akksi alatt lesz a készüléken.

(#2322) robertel válasza knyitogato (#2321) üzenetére


robertel
senior tag

Az Imei is?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2323) kali8n válasza robertel (#2322) üzenetére


kali8n
tag

*#06# nem működik?

(#2324) robertel válasza kali8n (#2323) üzenetére


robertel
senior tag

De, éppen most sikerült sokadszorra, eleinte nem tudom miért nem ment:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2325) RexpecT válasza robertel (#2322) üzenetére


RexpecT
addikt

Az Imeit a settingsben is mutatja :).

(#2326) rerros


rerros
tag

nektek megy a telefonotokban a voice? nekem regebben nem ment sem a teloban, sem a neten. most mar megy a neten a google.com/voice oldal, es a telefonban is tovabb enged lepni, de elakad a pin megadasa utan. azt irja ki, nem sikerult ellenorizni a tel.szamot....

(#2327) kisg


kisg
tag

Sziasztok,
szerintetek megoldható az, hogy a beépített naptár alkalmazás widgetje ne a következö napot/névnapot mutassa? Mert ugye most a fölsö kék sávban van csak a mai nap, az alatta lévö nagyobb fehér részben pedig a következö napi dolgok vannak.

Üdv, kisg

(#2328) robertel


robertel
senior tag

Csak a tisztánlátás végett, S/N utáni számot adtam meg sorozatszámként, ugye ezt kellett?:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2329) molnarpeter válasza robertel (#2328) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Igen :K

mp

(#2330) maki12 válasza molnarpeter (#2317) üzenetére


maki12
senior tag

kösz a kiegészitést:)

HTC U11 & Nikon D5300

(#2331) tdk.112 válasza rerros (#2326) üzenetére


tdk.112
aktív tag

A Google Voice kizárólag az USA-ban és Kanadában érhető el, a telefonszámot azért nem fogadja el, mert nem +1-gyel kezdődik.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#2332) rerros válasza tdk.112 (#2331) üzenetére


rerros
tag

eppen, hogy mar mukodik a google voice mas orszagban is. bongeszoben nekem megy. csak a telomon nem. nezd meg a google blogot.

(#2333) rionpulya


rionpulya
tag

Sziasztok,

Leendő tulajként, videólejátszással kapcsolatos kérdésem lenne. Elég erős a processzora a telefonnak, hogy 720p-s videót lejátszon? Pl. avi-t. Valamelyik custom videólejátszóval pl. Rock player, dice player, stb..

Az ok amiért kérdem, sorozatokat néha ilyen felbontással töltöm le, és jó volna ha nem kellene konvertálni/másikat letölteni ha mégis telefonon nézném meg utazás közben.

(#2334) xnace válasza rionpulya (#2333) üzenetére


xnace
őstag

Szia!

Minden gond nelkul viszi, es a MoboPlayert ajanlom.:)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2335) Bada Bing válasza xnace (#2334) üzenetére


Bada Bing
tag

A beépített lejátszóval és moboplayerrel is kipróbáltam. Ránézésre nem volt vele probléma, bár egyszer-kétszer bereccent. A hangot viszont nem sikerült előcsalogatnom .mkv-ból. Hogy kell ezt megoldani?

(#2336) xnace válasza Bada Bing (#2335) üzenetére


xnace
őstag

Telefnon mkv-t nezni? Minek? Amugy fingom sincs. :D

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2337) Bada Bing válasza xnace (#2336) üzenetére


Bada Bing
tag

Te mégis milyen formátumban rendelkezel HD tartalmakkal?

[ Szerkesztve ]

(#2338) xnace válasza Bada Bing (#2337) üzenetére


xnace
őstag

Ugy tenylegesen a formatum nem HD, DVDrip, avi-ra konvertalva, 1280x720p. ;)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2339) tdk.112 válasza xnace (#2338) üzenetére


tdk.112
aktív tag

??? :F DVDrip != 720p.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#2340) Cs@bo


Cs@bo
csendes tag

Sziasztok!
Pár nap múlva én is egy ilyen szupertelefon tulajdonosa leszek. :) Az lenne a kérdésem, hogy érdemes rootolni a készüléket? CM7 mennyivel jobb, mint a stock android?

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#2341) molnarpeter válasza Cs@bo (#2340) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Igen. Sokkal.
:D

mp

(#2342) Cs@bo válasza molnarpeter (#2341) üzenetére


Cs@bo
csendes tag

Ez elég meggyőző volt. :D

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#2343) DemonDani válasza molnarpeter (#2341) üzenetére


DemonDani
addikt

Miben jobb?
Van valahol pontos leírás?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2344) z0d1AK válasza Cs@bo (#2340) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én egyelőre nem látom értelmét, hogy miért kéne custom romot rátennem. Így is hasít.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2345) robertel válasza z0d1AK (#2344) üzenetére


robertel
senior tag

Osztom.
Én inkább örülök, hogy nem kell buharálni.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2346) bosa válasza molnarpeter (#2341) üzenetére


bosa
tag

Én is gondolkoztam cm7-ben igaz nekem i9020 van, de nem találtam olyan root leírást 2.3.4-hez ami működött is volna nálam....

Más: fólia nekem zagg van rajta még a telefonnal egyútt vettem januárban és tökéletesen passzolt életemben elősször tettem fel telefonra fóliát... Én mindenkinek ajánlom, ugyanis nem koszolodik olyan gyorsan a kijelző illetve nem csúszik annyira, a kijelző minőségét sem rontotta. Tok nekem van egy gumi illetve egy bőr ami kihajtós, zömében a gumit használom így nem is csúszik a készülék sem, illetőleg esett már le többször is de hál istennek semmi baja!

(#2347) Cs@bo válasza z0d1AK (#2344) üzenetére


Cs@bo
csendes tag

Egy ideig úgyis majd a gyárit használom, aztán ha valami hiányzik, jöhet a custom.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#2348) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok!

Én is veszek egy nexus-t,és kéne egy jó magyar nyelvű fájlkezelő a marketből!
Lécci segitcsetek!Köszi:)

HTC U11 & Nikon D5300

(#2349) RexpecT válasza bosa (#2346) üzenetére


RexpecT
addikt

Erről a fóliárol tudsz egy linket dobni? :R

(#2350) molnarpeter válasza bosa (#2346) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A bootloader unlockost próbáltad? A drivert meg kell piszkálni kicsit (nálam így sikerült XP alatt, 7-en nem ment, de nem is foglalkoztam annyit vele) [link]

CM7 vs stock ROM: sok apróságban jobb, nekem hiányoznak, ha más ROM-ot rakok fel :)

mp

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.